Článek

Zlínský (SPD): Je třeba promýšlet i méně optimistické scénáře

 
Projev na 39. schůzi Poslanecké sněmovny 16. září 2022 k vládnímu návrhu energetického zákona
16.09.2022 21:10 |

podobné články

Podobné články

Zlínský (SPD): Je třeba promýšlet i méně optimistické scénáře

 
Projev na 39. schůzi Poslanecké sněmovny 16. září 2022 k vládnímu návrhu energetického zákona
17.09.2022 13:40 |

podobné články

Hnutí ANO: Zastropování věku odchodu do důchodu je třeba promyslet

 
Hnutí ANO ústy své poslankyně Radky Maxové odmítlo na červnové schůzi podpořit „zastropování“ věku odchodu do důchodu na 65 letech. Je to prý třeba ještě promyslet.
11.06.2014 14:15 |

podobné články

Paroubek: Pouze optimistické odhady analytiků k růstu stavebnictví vést nemohou

 
Odhady ekonomických analytiků, kteří se posledních pár let spíše pletou, jsou ohledně vývoje českého stavebnictví v tomto roce velmi optimistické.
03.07.2014 11:45 |

podobné články

Zlínský zámek o.p.s představuje architektonickou studii revitalizace zámku

 
Obecně prospěšná společnost Zlínský zámek dnes v hlavním sále zlínského zámku představí veřejnosti komplexní architektonické řešení možné budoucí podoby a využití nejstarší budovy ve Zlíně. Návrh kompletní revitalizace zámku pochází z dílny zlínského architekta Pavla Míčka, který mu věnoval více jak rok své práce. Jeho návrhu předcházel stavebně historický průzkum zpracovaný Magistrátem města Zlína a také zadání pro jeho nové využití zformulované zadavatelem o.p.s. Zlínský zámek společně s městem.
12.12.2014 13:01 |

podobné články

Sledujete, co se děje v USA? Bude to i u nás. Z vývoje školství mám obavu. Kandidát SPD Zlínský doporučuje zavést brannou výchovu

 
ROZHOVOR „Naše společnost usnula na vavřínech, myslíme si, že skončily dějiny a už se nebude opakovat, co dřív bylo běžné v historii.“ Lékař Vladimír Zlínský a kandidát na hejtmana ve Zlínském kraji za SPD upozorňuje na další hrozby do budoucna. Předpokládá výrazné problémy, na které bychom se měli připravit, ať už jde o migrační krizi, teroristické útoky, blackout nebo ekonomický kolaps. „Nikdo nechce slyšet, jaké by byly důsledky pro společnost. Pravda je příliš šokující a řešení je téměř nepředstavitelné. Tak to nebudeme řešit?“ ptá se. Doporučuje začít s brannou výchovou. „Obávám se, že to, co se děje v USA, se za chvíli bude dít na Západě a pak i u nás,“ varuje.
15.09.2020 18:30 |

podobné články

Temné vyhlídky u covidu a očkování. „Nechci strašit,“ říká doktor Zlínský z SPD. Ale má toho na srdci dost

 
„Já k tomuto nemám slov… Pochybní internetoví influenceři a kampaně!“ Lékař Vladimír Zlínský už má dost nejrůznějších návrhů, jak přimět lidi nechat se očkovat. „Já bych spíše doporučil, aby odborníci provedli analýzu úmrtnosti starších občanů v době pandemie,“ říká lékař, který je zastupitelem ve Zlínském kraji za SPD. „Hnutí bude podporovat vývoj vakcín pod kuratelou našeho státu, protože nelze vyloučit opakování současné situace v mnohem horším měřítku a mít možnost si vyrobit vlastní českou vakcínu proti umělému nebo přirozenému smrtícímu agens může být otázkou přežití našich obyvatel a společnosti,“ podotýká a zároveň varuje, že co se děje ve Velké Británii a Izraeli je i naší budoucností. A vystoupení premiéra na bezpečnostní konferenci? „Nazval bych to Pohádky pro moje věrné voliče.“
25.06.2021 21:10 |

podobné články

Vakcíny? Jako když vaří žábu. Rakoviny, autoimunitní nemoci? Doktor Zlínský varuje, o tomto se zatím nemluví

 
„Myslel jsem si, že nám povinné očkování napaří dřív.“ Lékař Vladimír Zlínský a lídr kandidátky SPD ve Zlínském kraji pro parlamentní volby hovoří s nadsázkou o „zombifikaci společnosti“. Pokládá řadu otázek: „Proč by se neměla dcera pana Babiše nechat očkovat? Je chráněna nebo jí hrozí nějaká komplikace po očkování? Pokud je chráněna, jaká hladina protilátek je dostatečná?“ Sám se problematikou vakcín dlouhodobě zabývá, a pokud by s SPD chtěli další vědci komunikovat, nabízí i jednání „inkognito“. Sám definuje potřebu organizace teritoriální obrany, která se bude aktivovat v případě jakékoli hrozby napadení daného teritoria nebo v případě probíhající přírodní nebo společenské pohromy či krizového stavu. A zelený balíček? „Jsem zděšen!“
23.07.2021 11:20 |

podobné články

Tubera a AIDS z Ukrajiny. Toho se doktor Zlínský obává nejvíce. Ale není to zdaleka vše

 
„Je třeba přistupovat k bezpečnosti biotechnologií podobně jako k bezpečnosti jaderné energie,“ říká lékař, poslanec SPD Vladimír Zlínský. Očekává zásadní tlak na zdravotnická zařízení a varuje před katastrofou primární péče. V rozhovoru vysvětluje, proč ve Sněmovně nepodpořil snížení odvodů za státní pojištěnce. Žádá provedení nezávislých studií v souvislosti s možnými následky vakcinace kvůli onemocnění covid-19 a důkladné prověření rizik šíření infekčních chorob charakteru TBC a AIDS. „Dlouhodobý válečný konflikt byl vždy semeništěm dalších infekčních chorob a nelze vyloučit zavlečení zatím neznámých nebo nezvyklých přirozených, ale i uměle upravených patogenních infekčních agens do naší populace,“ uvedl.
31.08.2022 15:10 |

podobné články

Masakr Okamurovy SPD: Ze strany zní silná slova. Migrace, ČT a vážná výzva lidem

 
Komunální volby mají mnoho vítězů, pro hnutí SPD ale měly v řadě případů hořký konec. Jde zejména o krajská města, kde kandidátky okamurovců oscilovaly okolo pěti procent. V několika případech se SPD do zastupitelstva nedostala jen o desítky hlasů – například v Plzni a v Karlových Varech. Přitom v loňských parlamentních volbách dosahovala strana v krajských městech daleko lepších výsledků. Propad je v některých případech opravdu dramatický. Poslanci za SPD, kteří se pro ParlamentníListy.cz k výsledkům vyjádřili, ale výsledek nepovažují za špatný. Nižší čísla jsou údajně důsledkem specifik komunálních voleb. Nosná témata SPD budou prý rezonovat až v eurovolbách, které budou příští rok. Voliči si v nich budou muset vybrat mezi Prahou a Bruselem, jak řekl kandidát SPD na starostu na Praze 10 Jan Čížek. Pro hnutí je problematický i vztah s médii, namátkou jmenujme Českou televizi a nejčtenější deník Blesk.
09.10.2018 04:55 |

podobné články

Proti chřipce se očkovalo už 45 tisíc klientů VZP. Pojišťovna díky tomu ušetří desítky milionů

 
Nová metodika posunula do čela regionů Liberecký kraj, Prahu a Zlínsko. Když na začátku října VZP oznámila, že všem svým klientům nabízí v příštích třech měsících očkování proti chřipce zdarma, počítaly optimistické odhady nanejvýš se třiceti tisíci zájemců. V polovině prosince už ale pomyslné počítadlo ukázalo 44 914 lidí, kteří tuto mimořádnou nabídku využili. Největší zájem byl v Libereckém kraji, následovala Praha a třetí místo obsadil Zlínský kraj.
20.12.2013 09:32 |

podobné články

Proti chřipce se očkovalo už 45 tisíc klientů VZP. Pojišťovna tak ušetří desítky milionů

 
Nová metodika posunula do čela regionů Liberecký kraj, Prahu a Zlínsko. Když na začátku října VZP oznámila, že všem svým klientům nabízí v příštích třech měsících očkování proti chřipce zdarma, počítaly optimistické odhady nanejvýš se třiceti tisíci zájemců. V polovině prosince už ale pomyslné počítadlo ukázalo 44 914 lidí, kteří tuto mimořádnou nabídku využili. Největší zájem byl v Libereckém kraji, následovala Praha a třetí místo obsadil Zlínský kraj.
26.12.2013 09:47 |

podobné články

Premiér Bartoš? Mladí tvrdě procitnou. Doktor Zlínský má vážné obavy o demokracii

 
„Jel jsem autem přes Vlachovice-Vrbětice do práce do Valašských Klobouk cca asi 2 hodiny před výbuchem.“ Zastupitel Zlínského kraje za SPD, lékař Vladimír Zlínský, popisuje osobní zážitky z doby před sedmi lety. Vysvětluje, jak je to s odškodněním, stanoviskem Zlínského kraje a podotýká: „O zabezpečení bývalého muničního skladu ve Vrběticích ke mně doléhají hrůzostrašné zkazky.“ Do budoucna očekává tvrdé procitnutí mnohých mladých lidí z pirátských „progresivistických snů.“ „Rádi je potom některé uvítáme ve vlasteneckém táboře, pokud už nebudeme v ilegalitě,“ komentuje.
28.04.2021 20:10 |

podobné články

Tlak a povinné vakcíny? Hrozivé důsledky. Doktor Zlínský varuje: Opravdu touto cestou chcete jít?

 
„Pokud věrozvěstové ucítí, že toto je vhodná cesta, tak určitě přitopí pod kotlem další negativní stimulace.“ Lékař, krajský zastupitel a nově zvolený poslanec za SPD ze Zlínského kraje, Vladimír Zlínský komentuje aktuální opatření. U kontrol v restauracích předpokládá spíš švejkování ve smyslu: Vlk se nažral, koza zůstala celá. Pokud by mělo dojít k pracovnímu omezení možností neočkovaných, asi by podle něj „nastal čas zahájit úvahy o časově neomezené generální stávce všech pracujících neočkovaných.“ Lékař upozorňuje i na takzvané nocebo.
30.10.2021 15:05 |

podobné články

Tohle si očkovaní připustí jen těžko... Doktor Zlínský přemítá: Infarkty, embolie, mrtvice. Vše podhodnocené

 
Záblesk zdravého rozumu! Hovoří další z odborníků, který podepsal Deklaraci lékařů k nátlaku na očkování, a ptá se, kdy bude označena za „dílo satanovo?“ „Mám pocit, že se nám poměrně rychle vracejí středověká církevní dogmata s jedinou zjevenou pravdou, kterou reprezentuje EMA,“ říká lékař a nový poslanec za SPD Vladimír Zlínský. Zmiňuje „svátost vakcinace“ a burcuje dál: „Ten, kdo je navakcinován (já používám s nadsázkou slovo zombifikován), si jen těžko připustí, že...“
30.11.2021 17:40 |

podobné články

Stávkou proti očkování, vyzval lékař. Covid z laboratoře? Zlé následky

 
SVĚT KRIZE A NADĚJE Až udolají nevakcinované příslušníky odborností, budou postupovat salámovou metodou! Lékař a poslanec SPD Vladimír Zlínský vážně varuje: „Vyzývám i vakcinované, kteří se obávají tohoto vývoje, aby podpořili všemi dostupnými prostředky menšinu nevakcinovaných a postupovali společně proti nátlaku, i kdyby mělo dojít v krajním případě k neomezené stávce.“ Poslanec Zlínský je nemile překvapen, jak si lidé zvykli na povinnost předkládat „bumážku“. V rozhovoru padla i slova o „biologické revoluci“.
06.01.2022 14:55 |

podobné články

Farský přijede vyškolen. Mají s nim plány. Doktor Zlínský a covid: Než Fialova vláda zrušila povinné očkování...

 
„Jeho oběť nebude zajisté marná a bude v budoucnu patřičně oceněna,“ směje se poslanec SPD, lékař Vladimír Zlínský na účet Jana Farského. Komentuje hlasování o důvěře a dodává: „Já se je nebojím nazvat exponenty pštrosí politiky potenciálně ohrožujícími naši bezpečnost, pokud dehonestují názory, které vybízejí k opatrnosti a předvídavosti ohledně možných budoucích krizí.“
22.01.2022 04:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Farský (305 článků)

Zničí nás. Základna USA? Doktor a poslanec nečekaně

 
Lékař a poslanec za SPD Vladimír Zlínský se domnívá, že současná vláda (stejně jako všechny minulé polistopadové) usnula na vavřínech pofidérního bezpečí pod pláštíkem bezpečnostního krytí prostřednictvím NATO a EU. „Za chiméru považuji předpoklad, že nás v případě jakékoli krize zachrání nějaká vojenská aliance, které jsme součástí,“ míní Zlínský.
11.04.2022 11:05 |

podobné články

Jsou Ukrajinci očkovaní? Doktor Zlínský má špatné zprávy. Projeví se brzy

 
Poslanec a lékař Vladimír Zlínský (SPD) sčítá škody po covidu, vyhodnocuje účinky vakcín a analyzuje dostupnost zdravotní péče i rizika. „Nahlášeno přes dvanáct tisíc nežádoucích událostí, z toho 171 úmrtí po vakcíně,“ shrnuje. A reakce zdravotnictví na uprchlickou krizi? „Prostě to zdravotníci v přetížených zdravotnických zařízeních zase musejí nějak vydržet a přežít. Ale to povede k jejich dalšímu vyhoření s postupnými dalšími odchody mimo zdravotnictví nebo zhoršení jejich chování k našim pacientům.“ Konstatuje, že lidé zatím pořád jezdí auty, nakupují a absolvují dovolené. „Těžko předpokládat, že revoltu provedou nespokojení senioři, to by byl historický unikát,“ podotýká.
01.06.2022 18:05 |

podobné články

„Vytočil jsem ho.“ Poslanec Zlínský otřásl Fialou. „Toto téma mu nevoní,“ připomenul

 
POLOČAS ROKU HRŮZY „Opět musím potvrdit, že v plnění některých bodů jsou úspěšní. Havlovská politika na řešení ukrajinské krize se jim podařila kvalitně realizovat.“ Poslanec hnutí SPD, lékař Vladimír Zlínský bilancuje uplynulé měsíce a konstatuje, že prochází i rčení, že ‚jsme ve válce“, aniž bychom ji někomu vyhlásili. „Jak pravil jeden můj známý: ‚Mají vše, zbývá jim jenom získat pozici prezidenta.‘ Takže základ pro pokračování i v případě sociálních a společenských otřesů mají parádní, proto ten otřes by musel být skutečně velký a rozsáhlý, aby s nimi pořádně zatřásl a tyto struktury aby se jim rozpadly.“ A co očekává od odborářů? „Nějaké moderované ‚mektání‘ na demonstraci ve smyslu ‚když se rozzlobíme, budeme zlí‘, ale kde nic tu nic.“
07.07.2022 18:50 |

podobné články