Článek

Zlatá tečka za Hanou Zagorovou (†75)? Zesnulá zpěvačka má stále šanci získat Slavíka

 
Hana Zagorová (†75) sice před několika měsíci svým skonem zdrtila srdce tisíců fanoušků, ti však nyní mají možnost se se svou oblíbenou umělkyní rozloučit ve velkém stylu. Ačkoli je Hanička Písnička po smrti, stále pro ni mohou lidé hlasovat v anketě Český slavík. Pravidla to totiž umožňují. Není tak vyloučené, že by se Zagorová mohla dostat do úzkého výběru nominovaných, ne-li dokonce zvítězit v kategorii nejlepší zpěvačka roku. Pokud se tak stane, podle informací eXtra.cz u toho ale nebude Štefan Margita.
12.11.2022 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Hana Zagorová (718 článků) , Štefan Margita (375 článků)
Podobné články

Veřejné rozloučení s Hanou Zagorovou: Štefan Margita řekl, kdy se bude konat

 
Veřejné rozloučení se zpěvačkou Hanou Zagorovou připravuje na středu 31. srpna Divadlo Kalich. Informaci serveru Blesk.cz ČTK potvrdil mluvčí divadla Jaroslav Panenka. Zpěvaččin manžel, operní pěvec Štefan Margita prostřednictvím producenta Luboše Kříže ČTK sdělil, že rozloučení se bude konat od 11:00 do 17:00. Devítinásobná držitelka ocenění Zlatý slavík zemřela v pátek ve věku 75 let. V Divadle Kalich bude mít v polovině září premiéru muzikál Biograf láska, v němž zazní 24 písní Zagorové.
27.08.2022 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Hana Zagorová (718 článků) , Štefan Margita (375 článků)

Fanoušci se přišli rozloučit s Hanou Zagorovou: U její písně jsme se seznámili s manželem, vypráví jedna z dam

 
Zatímco včera se prostřednictvím zádušní mše v malostranském kostele sv. Tomáše přišli se zpěvačkou Hanou Zagorovou  (†75) rozloučit její přátelé a kamarádi, dnes od 11 hodin jí mohli dát poslední sbohem fanoušci a milovníci jejich písniček. Řada z nich redakci eXtra.cz ochotně sdělila, jaké písničky oblíbené interpretky patří k jejich nejmilovanějším a jak moc je odchod slavné zpěvačky zasáhl.
31.08.2022 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Hana Zagorová (718 článků)

Přes slzy mi ani nejde psát, truchlí nad úmrtím Zagorové Borhyová. Byla pro ni jako rodina

 
"Někdy nastanou tak bolavé momenty, kterým se nedá ani uvěřit…dnes bohužel přišel jeden z nich. Haničko, děkuji Ti za všechno." Těmito slovy se se zesnulou zpěvačkou Hanou Zagorovou rozloučila na Instagramu moderátorka Lucie Borhyová, pro kterou byla zpěvačka součástí rodiny. Svoji vzpomínku na Zagorovou sdílela rovněž zpěvačka Helena Vondráčková.
27.08.2022 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (1016 článků) , Hana Zagorová (718 článků) , Lucie Borhyová (1674 článků) , Lucie Vondráčková (1966 článků)

Harapes o manželství se Zagorovou: Uhnala mě na šampíčko

 
Tanečník a choreograf Vlastimil Harapes (64) konečně prozradil, jak se seznámil s Hanou Zagorovou (64) a na co ho tato skvělá zpěvačka a uhnala.
14.10.2010 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Harapes (176 článků) , Hana Zagorová (718 článků)

Poslední rozloučení se Zagorovou: Rakev už je na místě, zdrcený Margita vydal seznam pokynů

 
V úterý 30. srpna se koná poslední rozloučení se zpěvačkou Hanou Zagorovou (†75). Ta zemřela v pátek 26. srpna v jedenáct hodin dopoledne v důsledku dlouhodobých zdravotních komplikací. Zádušní mše v kostele svatého Tomáše na Malé Straně je určena jen pro pozvané hosty. Samozřejmě nechyběl Haniččin milovaný manžel Štefan Margita (66).
30.08.2022 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Hana Zagorová (718 článků) , Štefan Margita (375 článků)

Psala nádherné texty a z pódia vždy šířila dobro, vzpomíná na Zagorovou Peroutka

 
Do Divadla Kalich, kde se ve středu do 17 hodin koná veřejné rozloučení s Hanou Zagorovou, zamířily stovky lidí všech generací, mnozí z nich s květinami. Pro iDNES.cz se někteří z nich svěřili, která píseň od populární zpěvačky byla jejich nejoblíbenější. Vzpomínal i herec a muzikant Milan Peroutka.
31.08.2022 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Hana Zagorová (718 článků) , Milan Peroutka (306 článků)

Lidé vytvořili pietní místo pro Zagorovou: Záplava svíček a dopis pro Margitu. Vdovec poděkoval lékařům

 
Lidé se ve středu 31. srpna naposledy loučí se zesnulou Hanou Zagorovou (†75). Pieta probíhá nejen v Divadle Kalich od 11 do 17 hodin, ale také před jejím domovem v pražském Podolí, kam se vydala i redakce eXtra.cz. I tam chodí lidé zapalovat svíčky a přinášejí květiny. Margita navíc na sociálních sítích sdílel dojemné poděkování všem.
31.08.2022 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Hana Zagorová (718 článků)

Martin Hofmann: Tečka má hodně paralel s mým životem

 
Čtyři kamarádi, kteří se dlouho znají. Muži po čtyřicítce zažívající své krize středního věku: Prvok, Šampón, Tečka a Karel. V knize je zhmotnil Patrik Hartl. Okamžitě se stala bestselerem. Teď příběh míří do kin. Zfilmoval ho sám Hartl, jenž do hlavních rolí obsadil své přátele, včetně Martina Hofmanna alias Karla. „Původně jsem měl být asi Tečka,“ směje se. Snímek vstupuje do českých kin 29. července.
16.07.2021 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Martin Hofmann (82 článků) , Patrik Hartl (71 článků)

Kupka a nepříjemná pravda: Tečka není tečka. Radí: „Nevyčítat nikomu“

 
„Pravda nemusí být příjemná. Celá společnost očekávala, že to bude s očkováním ‚tečka‘ za celým příběhem, a ono se to neděje,“ řekl v Interview ČT24 místopředseda ODS a kandidát na ministra dopravy Martin Kupka s tím, že je nyní nutné pravdivě informovat o tom, že očkování zejména zmenšuje podíl lidí v nemocnicích. Za nejvíce prioritní stavby v dopravě označil pražský okruh či dálnici D35. Jižní část pražského okruhu podle něj bude stát do roku 2025.
19.11.2021 21:00 |

podobné články

Tečka v potížích, očkovaným se platný certifikát vůbec nezobrazoval. Padal i web

 
V mobilní aplikaci Tečka se dnes zkrátí platnost testů na nula minut, aby už lidé neočkovaní proti koronanaviru nebo bez prodělané nemoci nemohli aplikací dokládat covidový certifikát. Na twitteru to uvedla Národní agentura pro komunikační a informační technologie (NAKIT). V souvislosti s aktualizací aplikace přitom dochází i k tomu, že se ani očkovaným nemusí zobrazit platný certifikát. Nedostupný byl chvílemi odpoledne také web, na kterém si lidé mohou očkovací certifikát vygenerovat pro tisk. Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (ANO) na tiskové konferenci po jednání vlády řekl, že systém ISIN funguje a za problémy aplikace Tečka bylo "přehlcení serverů". Pokud by potíže přetrvávaly, mají si lidé certifikát stáhnout z webu.
22.11.2021 10:50 |

podobné články

Dojemná vzpomínka na Hanu Zagorovou: Karel Vágner v slzách a zničený Margita

 
Zatímco uplynulý ročník Českého slavíka se nesl ve vzpomínce na Karla Gotta, ten letošní byl pietou za Hanu Zagorovou. Nutno říci, že producenti ji pojali důstojně. Na galavečer se dostavil Hančin dlouholetý kamarád Karel Vágner, který zavzpomínal na společně začátky, přes video pak poslal vzkaz i zpěvaččin manžel Štefan Margita. Následně zazpívala hit od Zagorové její kamarádka Monika Absolonová a Vágnerovi tekly slzy proudem.
13.11.2022 00:30 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6743 článků) , Monika Absolonová (1225 článků) , Hana Zagorová (718 článků) , Karel Vágner (494 článků) , Štefan Margita (375 článků)

Víte, kolik zlata bylo dosud na světě vytěženo a kolik vážil největší zlatý nuget?

 
Víte, kolik zlata bylo dosud na světě vytěženo? Kolik vážil největší zlatý nuget? Kde se odehrála první zlatá horečka? Kolik zlata obsahují moře a oceány a kolik celý vesmír? Která zlatá mince je sběratelským skvostem? Jak fungují novodobé zlaté doly?
03.12.2014 17:12 |

podobné články

Martin Chodúr - Na Českého slavíka nesmí, na slovenského Slávika musí!

 
Zatímco na Českého slavíka – v němž je nominovaný na Objev roku – finalista Česko Slovenské SuperStar Martin Chodúr (20) kvůli zákazu pořadatelů nesmí, na slovenského Slávika 2009 ano! Ve chvíli, kdy tak s největší pravděpodobností bude zítra Chodúr vyhlášen a oceněn, bude zpívat v Bratislavě na podiu sesterské ankety!
27.11.2009 06:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Chodúr (468 článků)

Rozhovor s Hanou Zagorovou: Začala zpívat kvůli nemoci!

 
Těžké zkoušky připravil osud Haně Zagorové (67). Ještě na vysoké škole vážně onemocněla, což poznamenalo celý její život. Svůj úděl ale nese statečně. Devětkrát vyhrála Zlatého slavíka, nyní po sedmi letech vydala desku.
20.06.2014 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Hana Zagorová (718 článků)

Strašlivá nehoda Slavíka Ztraceného: Výbuch, který...

 
Před pár dny získal Marek Ztracený (36) tři Zlaté slavíky, včetně toho pro absolutního vítěze. Vyprodává O2 arenu, fanynky ho milují. Jeho poslední duet s Hanou Zagorovou (75), Vánoce jako dřív, má za pár dní přes milion zhlédnutí. Rekord, který se u nás podaří málokomu.
19.12.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Hana Zagorová (718 článků) , Marek Ztracený (389 článků)

Anatomie zrady: Jednu z hlavních rolí mohla získat tragicky zesnulá herečka

 
Svou premiéru bude mít v neděli večer v České televizi první díl minisérie Anatomie zrady. Do jedné z hlavních rolí byla obsazena mladá slovenská kráska Dana Droppová. O tom, zda se postavy Jolany Emmerové skutečně ujme ona, se režisér nějakou dobu rozhodoval. Šanci měla i tragicky zesnulá herečka Monika Potokárová (†27), která spáchala sebevraždu v listopadu loňského roku.
26.04.2020 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Monika Potokárová (36 článků) , Dana Droppová (2 články)

Iveta Bartošová posmrtného Slavíka nedostala: Jak se umístila?

 
Překvapení večera se nekonalo! Tragicky zesnulá zpěvačka Iveta Bartošová (†48) Slavíka in memoriam nezískala. Hlasy od fanoušků stačily »jen« na 5. místo.
30.11.2014 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6974 článků)

Iveta Bartošová posmrtného Slavíka nedostala: Jak se umístila?

 
Překvapení večera se nekonalo! Tragicky zesnulá zpěvačka Iveta Bartošová (†48) Slavíka in memoriam nezískala. Hlasy od fanoušků stačily »jen« na 5. místo.
01.12.2014 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6974 článků)

Unikly průběžné výsledky Slavíka! Dočká se Špinarová posmrtné ceny?

 
Slavnostní vyhlašování ankety Český slavík 2017 se už kvapem blíží, a zbývají tak už poslední čtyři dny, během nichž se dá ještě hlasovat. Teď také unikly průběžné výsledky, které jsou plné překvapení. Do první osmičky v kategorii zpěvačka se probojovala i zesnulá Věra Špinarová (†65)! Dostane snad konečně Slavíka?
16.11.2017 06:25 |

podobné články

Osobnosti: Věra Špinarová (458 článků)