Článek

Zlatá labuť: Se seriálem jsme žili od 2. února 2023. To, jak dobře si na první epizody pamatujete, hned zjistíte v našem kvízu

 
Seriál, kterému předcházela masivní publicita, ve svém začátku moc neohromil a byl spíš nudný. Diváci čekali od dobového příběhu větší autenticitu. Ženy jim nepřišli elegantní, mluva byla moc moderní a dějiny úplně popletené. Jak moc si pamatujete momenty z první série, si můžete vyzkoušet v našem kvízu.
05.07.2024 22:10 |

podobné články

Podobné články

Seriál Zlatá labuť: Skvost pod tíhou okupace

 
Seriál Zlatá labuť otevírá dveře do konce třicátých let, kdy se koná slavnostní zahájení provozu nového obchodního domu. Zlatá labuť má být místem, které se vyrovná evropským standardům té doby. Před zraky diváků se tak začíná odehrávat příběh malých i velkých lidí té doby, kterým krom obyčejných starostí vstoupil do života také nacismus. Vítejte v novém obchodním domě Zlatá labuť! Píše se 15.3.1939…
24.06.2023 09:00 |

podobné články

Závěr seriálu Zlatá labuť se blíží: Přes léto si Nova pro diváky připravila překvapení

 
První série seriálu Zlatá labuť se blíží do finále. Fanoušci ovšem mohou být v klidu. TV Nova redakci eXtra.cz sdělila, že na podzim slibuje přijít s druhou sezónou. Kromě toho si však pro diváky připravila překvapení v podobě speciálu Zlatá labuť u sporáku, kde se od redaktorek dozvíme, jak si připravit ty pravé prvorepublikové recepty a k tomu přidají pár pikantních drbů o osobnostech oné éry.
16.06.2023 10:55 |

podobné články

Zlatá labuť vtáhne diváky do 30. let: Seriál láká na neokoukané tváře a žhavou učitelku z Profesora

 
Krásná zlodějka, legendární obchodní dům a hutná kriminální zápletka. Nejen to slibuje nový seriál Zlatá labuť z dílny televize Nova. Minisérie se bude zabývat osudy řady lidí, příběh se bude odehrávat v roce 1939 v tehdy proslulém obchodním domě, po němž tvůrci své dílo pojmenovali. Nový seriál v hlavních rolích s Martou Dancingerovou, Adamem Vaculou, Petrem Kostkou nebo Beátou Kaňokovou odvysílá Nova 2. února 2023, jak se uvádí v tiskové zprávě, kterou má redakce eXtra.cz k dispozici.
18.01.2023 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kostka (120 článků) , Marta Dancingerová (35 článků) , Beáta Kaňoková (16 článků)

Nova přichází s prvním dobovým seriálem: Zlatá labuť nás zavede do 30. a 40. let

 
Petr Kostka (84) a Daniela Kolářová (76) ovládnou obchodní dům i televizní obrazovky v dobovém výpravném seriálu Zlatá labuť. Nový seriál plánuje televize Nova vysílat již začátkem roku. Děj se má odehrávat těsně před a během druhé světové války, kdy sleduje osudy lidí pracujících v luxusním nákupním centru.
03.12.2022 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kostka (120 článků) , Daniela Kolářová (222 článků)

Fanoušci výpravných seriálů, romantiky, intrik a předválečné módy si přijdou na své v novém seriálu Zlatá labuť

 
S historicky prvním dobovým seriálem chce začátek roku přivítat TV Nova. Původní výpravný seriál Zlatá Labuť bude vyprávět osudy lidí spjatých se stejnojmenným luxusním domem, ve své době nejmodernějším chrámem nákupu a luxusu v Československu, stojícím v samém centru Prahy.
12.12.2022 15:30 |

podobné články

Jak dobře znáte seriál Comeback? Otestujte své znalosti v našem kvízu

 
Comeback, je úspěšný český sitcom, který si našel spoustu příznivců. Líbí se vám tento seriál? Otestujte, jak dobře jej znáte v našem kvízu, který obsahuje 20 otázek právě z tohoto seriálu.
13.02.2016 08:25 |

podobné články

Kvíz: Zavzpomínejte s námi na Annu Holubovou a další postavy ze seriálu Žena za pultem

 
Žena za pultem je seriálem minulého režimu, který se snaží představit hokynářský svět a život jedné rozvádějící se ženské. Pamatujete si na všechno, co se v tomto seriálu odehrálo? V našem kvízu zjistíte, zda jste ve formě.
08.03.2024 09:00 |

podobné články

Seriál Zlatá labuť se vrací na obrazovky: Hrdinům půjde o život, říkají tvůrci

 
Zrada, boj o lásku i o život. To slibuje druhá řada seriálu Zlatá labuť, která divákům představí další osudy oblíbených hrdinů na pozadí těžkých časů léta 1939.  Premiérový díl seriálu, v němž ztvárňují hlavní role Marta Dancingerová, Adam Vacula, Petr Kostka, Beáta Kaňoková, Simona Lewandowska či Kristýna Ryška, odvysílá TV Nova ve čtvrtek 24. srpna 2023 a o týden dříve na Voyo. Uvádí to TV Nova v tiskové zprávě, kterou má redakce eXtra.cz k dispozici.
19.08.2023 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kostka (120 článků) , Marta Dancingerová (35 článků) , Beáta Kaňoková (16 článků) , Adam Simon (1 článek) , Adam Simon (1 článek) , Adam Simon (1 článek) , Adam Adam (618 článků) , Adam Adam (618 článků)

Zlatá labuť: Petr Stach na seriálu oceňuje dobře udělané kulisy i děj plný zvratů

 
Petr Stach ztvárňuje v dobovém seriálu Zlatá labuť nejstaršího syna z rodiny Kučerových. Jeho rodiče hrají Petr Kostka a Daniela Kolářová, a tak se cítí být v dobré společnosti. Ačkoli jeho postava prodělala obrnu a je odkázaná na vozík, herec si roli užívá – díky velkolepé výpravě a kostýmům.
11.04.2023 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kostka (120 článků) , Daniela Kolářová (222 článků) , Petr Stach (18 článků)

Jak moc znáte kultovní seriál Pobřežní hlídka? Vyzkoušejte si své znalosti v tomto kvízu

 
Pobřežní hlídka je kultovním seriálem, který na televizních obrazovkách běžel dlouhých 12 let. V šesti sériích se odehrála spousta příběhů. Vzpomenete si v našem kvízu i na ty nejmenší detaily?
09.09.2023 11:30 |

podobné články

KVÍZ: Na lovu – Pan Lišák je milovníkem deskových her a hospodských kvízů. Tyhle otázky ale nezvládl

 
Pan Lišák nejraději tráví čas nad deskovkami s partou přátel po boku nebo u hospodských kvízů. Jeho popularita strmě stoupá hlavně u něžné části publika, nijak ho ale nezměnila. Pořád je to sympaťák stojící nohama pevně na zemi. Zkuste ho porazit v našem kvízu.
25.11.2023 07:15 |

podobné články

Kvíz: Filmy Zdeňka Trošky baví po generace. Zjistěte, jak dobře si je pamatujete

 
Milujete humor a televizní komedie? Zavzpomínejte na ta nejlepší díla režiséra Zdeňka Trošky v našem kvízu. Schválně, jak moc dobře si jednotlivé filmy pamatujete.
28.01.2024 09:00 |

podobné články

Jak dobře znáte komedii Hotel Modrá hvězda? Ověřte si své znalosti v našem kvízu

 
Zuzanka z filmu Hotel Modrá hvězda pracuje tak málo, jak jen může. Kvůli tomu je následně vyhozena. Naštěstí zdědí hotel, ale místo toho, aby práce měla méně, musí se začít pořádně ohánět. Obstojíte v našem kvízu?
05.07.2024 22:10 |

podobné články

Milujete filmové parodie? Poznáte je podle fotek v našem kvízu?

 
V našem novém kvízu můžete otestovat své znalosti filmových parodií. Patří tento žánr mezi váš oblíbený? Ukažte jak dobře jej znáte. Kvíz obsahuje celkem 20 fotek z filmů, a vaším úkolem je vybrat, do kterého filmu fotka patří. Na výběr je vždy ze čtyř možností, a je také připraveno velké množství nápověd.
22.08.2018 12:20 |

podobné články

Marek Eben: Není to pouze moderátor, ale také zpěvák či herec mnoha rolí. Jak dobře ho znáte si ověříte v našem kvízu

 
V posledních letech je Marek Eben znám především jako moderátor StarDance...Když hvězdy tančí. Za svou kariéru ale vystřídal spoustu dalších profesí. Zavzpomínejte v našem kvízu na jeho největší role a moderátorské úspěchy.
03.10.2023 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Marek Eben (528 článků)

KVÍZ: Zazněla ve filmu Marečku, podejte mi pero hláška "Já když kouřím, tak zvracím."? Otestujte své znalosti v našem kvízu

 
„Houstone, máme problém.“ Víte, odkud tato hláška pochází? Že ne? Tak to možná máte opravdu problém. V našem kvízu si vyzkoušejte, jak dobře na tom jste s oblíbenými filmovými hláškami.
10.11.2023 11:30 |

podobné články

Jsou animované filmy a postavy vaše parketa? Otestujte své znalosti v novém kvízu!

 
Po úspěchu kvízu Animované postavy můžete otestovat své znalosti v jeho pokračování. Zjistěte jak dobře znáte animované postavy a filmy v novém kvízu Animované postavy 2, který je sice o poznání složitější než první díl, ale o to zajímavější! Kdo dá plný počet bodů?
03.12.2016 12:20 |

podobné články

Nenávidí ho všichni fanoušci seriálu Zlatá labuť. O své roli promluvil Ladislav Hampl

 
Když začala 1. série dobového seriálu Zlatá labuť, adeptem na největšího darebáka byl bezkonkurenčně Marek Záhoř, který využíval Báru Veselou a neštítil se žádné špatnosti. Ale časy se mění i v seriálu a možná jeho chování lze pochopit. Do života nedostal dobré karty.
13.10.2023 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Hampl (33 článků)

Simona Lewandowska poprvé ukázala fešného partnera. Hvězda seriálu Zlatá labuť zářila štěstím

 
Herečka Simona Lewandowska, známá ze seriálu Zlatá labuť, se poprvé ukázala na veřejnosti se svým přítelem Goranem Maiello. Toho mohou znát diváci ze seriálu Zoo. Lewandowska partnera vyvedla na premiéru nového filmu Sucho a na celé akci se dobře bavila. Na místě byli i reportéři eXtra.cz.
15.02.2024 19:40 |

podobné články