Článek

Zlatá labuť: Irena je rozhodnutá se za své utrpení všem pomstít a Eva se vrací domů

 
Petr a Markéta jsou věčně v sobě. O rodinné idylce se nedá mluvit. Irena docílila svého a přelstila doktorku. Léčba byla úspěšná, zdá se. Mračna se stahují nad Gruberem. Jeho žena je desetkrát horší než Markéta. A nebezpečnější. Neradostnou zprávu přináší Gruberovi Hess.
17.11.2023 07:15 |

podobné články

Podobné články

Seriál Zlatá labuť: Skvost pod tíhou okupace

 
Seriál Zlatá labuť otevírá dveře do konce třicátých let, kdy se koná slavnostní zahájení provozu nového obchodního domu. Zlatá labuť má být místem, které se vyrovná evropským standardům té doby. Před zraky diváků se tak začíná odehrávat příběh malých i velkých lidí té doby, kterým krom obyčejných starostí vstoupil do života také nacismus. Vítejte v novém obchodním domě Zlatá labuť! Píše se 15.3.1939…
24.06.2023 09:00 |

podobné články

Zlatá labuť: Irena je zdravě sebevědomá mrcha, která si ovšem umí získat divácké sympatie

 
Irena Mašková je nejdravější ze tří sourozenců Kučerových. Jen těžce nese, že jsou práva bratrů v rodině upřednostňována. Irena se však rozhodla i tak prosadit a tvrdě si jde za svým cílem. Role matky ji nenaplňuje, nestojí o roli manželky, Irena chce být hlavou rodiny.
03.03.2023 07:15 |

podobné články

Závěr seriálu Zlatá labuť se blíží: Přes léto si Nova pro diváky připravila překvapení

 
První série seriálu Zlatá labuť se blíží do finále. Fanoušci ovšem mohou být v klidu. TV Nova redakci eXtra.cz sdělila, že na podzim slibuje přijít s druhou sezónou. Kromě toho si však pro diváky připravila překvapení v podobě speciálu Zlatá labuť u sporáku, kde se od redaktorek dozvíme, jak si připravit ty pravé prvorepublikové recepty a k tomu přidají pár pikantních drbů o osobnostech oné éry.
16.06.2023 10:55 |

podobné články

Zlatá labuť se vrací: Co prozradili o nové řadě samotní tvůrci

 
Podzim je už tradičně časem návratu oblíbených seriálů. Příznivci velké výpravné ságy se mohou těšit na setkání s oblíbenými hrdiny ještě o něco dříve – Zlatá labuť se vrátí už před koncem prázdnin. S ní přichází těžká doba pro Petra Kučeru, jeho rodinu i zaměstnance obchodního domu.
04.08.2023 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kučera (99 článků) , Petr Kučera (99 článků)

Žhavá Zlatá labuť: Prodavačka Eva se svlékne pro obávaného Grubera, postrach Prahy

 
Beata Kaňoková (34) je pro svého přítele ochotná zaprodat i vlastní tělo. Tedy alespoň její postava Evy v seriálu Zlatá labuť. Zatímco minulý díl se neblaze vryl do hlavy fanynkám Adama Vaculy (35), v jehož blízkosti bouchla bomba a jehož osud není jistý, nyní zajásají fanoušci krásné herečky, která podlehne Gruberovi. "Když jde o život, zkusí všechno," vysvětlila Kaňoková chování své postavy redakci eXtra.cz.
07.09.2023 18:50 |

podobné články

Zlatá labuť: Ani v druhé sérii Irena neslevila ze svých hodnot a je proti všem

 
Irena Mašková je jedinou dcerou podnikatele Kučery – kdyby se narodila jako muž, už dávno by rodinnému impériu vládla. Bohužel, její plány převzít postavení po otci zůstávají jen snem. Nejen, že je upřednostňovaný její bratr Petr, ale teď už i invalidní Rudolf.
12.10.2023 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kučera (99 článků) , Petr Kučera (99 článků)

Andělská poselství na středu: Býci, pozor na nedbalost, Střelci, buďte opatrnější a vyhněte se chybám

 
Mít disciplínu s sebou nese hodně utrpení, ale více utrpení získáme, pokud se rozhodneme nic neudělat. Jisté je jedno – žádná bolest čili utrpení netrvá navždy. Pocity bolesti a štěstí se střídají v rychlém tempu. Jsme-li pozitivní, utrpení nebereme jako utrpení. Andělé se nám snaží v tomto pomoci.
08.11.2023 00:00 |

podobné články

Zlatá labuť: Seriál už si vysloužil i první kritiku

 
Ať se seriáloví tvůrci snaží sebevíc, nikdy se nezavděčí všem divákům. Výpravný dobový seriál Zlatá labuť neobstál podle některých kritiků ve srovnání s precizními projekty, jako byl seriál Vyprávěj nebo První republika. Co je v seriálu klišé, co nevěrohodné, kdo tam vůbec neměl být?
05.02.2023 00:00 |

podobné články

Zlatá labuť: V seriálu hraje Kryštof Bartoš uctivého prodavače, než ho ale proslavil seriál Devadesátky, živil se různě

 
V seriálu Zlatá labuť se Kryštof mění v galantního a uctivého prodavače, Martina Kantora, který prožívá první vážné milostné vzplanutí. Je trochu žárlivý a není si jistý, zda kolegyně z oddělení módy, Eva Dušková, jeho city opětuje. Je také na pochybách kvůli její touze stát se slavnou herečkou.
17.03.2023 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Kryštof Bartoš (26 článků) , Eva Martino (132 článků) , Eva Kantor (2 články)

Seriál Zlatá labuť se vrací na obrazovky: Hrdinům půjde o život, říkají tvůrci

 
Zrada, boj o lásku i o život. To slibuje druhá řada seriálu Zlatá labuť, která divákům představí další osudy oblíbených hrdinů na pozadí těžkých časů léta 1939.  Premiérový díl seriálu, v němž ztvárňují hlavní role Marta Dancingerová, Adam Vacula, Petr Kostka, Beáta Kaňoková, Simona Lewandowska či Kristýna Ryška, odvysílá TV Nova ve čtvrtek 24. srpna 2023 a o týden dříve na Voyo. Uvádí to TV Nova v tiskové zprávě, kterou má redakce eXtra.cz k dispozici.
19.08.2023 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kostka (114 článků) , Marta Dancingerová (28 článků) , Beáta Kaňoková (12 článků) , Adam Simon (1 článek) , Adam Simon (1 článek) , Adam Simon (1 článek) , Adam Adam (567 článků) , Adam Adam (567 článků)

Zákulisí minisérie Zlatá labuť: Dámy se převlékaly i pětkrát denně, říká kostymérka a prozradila, jak probíhaly přípravy

 
Nová minisérie zavede diváky do první poloviny minulého století. Zlatá labuť z dílny televize Nova nabídne publiku příběh z prostředí legendárního obchodního domu na přelomu 30. a 40. let. Tomu se musely přizpůsobit i outfity, které měla na starosti kostymérka Michaela Horáčková Hořejší. "V průběhu příprav jsem se zajímala o dobová díla a to mě inspirovalo k tomu, že jsem začala sbírat originální kostýmy z té doby," prozradila mimo jiné redakci eXtra.cz.
03.02.2023 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Nová (48 článků) , Tomu Tomu (368 článků)

Asi to bylo šílené, říká o protektorátu Kaňoková, hvězda seriálu Zlatá labuť

 
Beata Kaňoková (34) září momentálně v úspěšném seriálu Zlatá labuť zasazeného do prostředí obchodního domu éry protektorátu. V rozhovoru pro iDNES.cz herečka mimo jiné popsala, co je podle ní základem fungujícího vztahu a co očekává v lásce od svého protějšku.
27.02.2023 00:05 |

podobné články

Zlatá labuť: Na povrch vyplouvají malá tajemství, smutná i pikantní

 
Každý člověk má svá tajemství a ani osoby z obchodního domu Zlatá labuť nejsou výjimkou. Některá tajemství lze vytušit, ale jiná jsou pečlivě skrytá a budou odhalena postupně.
22.03.2023 11:30 |

podobné články

Zlatá labuť bude pokračovat: Lewandowská zveřejnila fotografii z natáčení druhé řady

 
Natáčení seriálu Zlatá labuť pokračuje, diváci se tak budou moci setkávat s hrdiny z prostředí obchodního domu i po prázdninách. Jak prozradila TV Nova, společně s oblíbenými postavami se tentokrát staneme svědky událostí bouřlivého léta roku 1939. Obstojí lásky a přátelství pod tíhou doby? Jaké novinky pro nás tvůrci ve druhé řadě přichystali?
25.05.2023 09:25 |

podobné články

Fanoušci výpravných seriálů, romantiky, intrik a předválečné módy si přijdou na své v novém seriálu Zlatá labuť

 
S historicky prvním dobovým seriálem chce začátek roku přivítat TV Nova. Původní výpravný seriál Zlatá Labuť bude vyprávět osudy lidí spjatých se stejnojmenným luxusním domem, ve své době nejmodernějším chrámem nákupu a luxusu v Československu, stojícím v samém centru Prahy.
12.12.2022 15:30 |

podobné články

Zlatá labuť vtáhne diváky do 30. let: Seriál láká na neokoukané tváře a žhavou učitelku z Profesora

 
Krásná zlodějka, legendární obchodní dům a hutná kriminální zápletka. Nejen to slibuje nový seriál Zlatá labuť z dílny televize Nova. Minisérie se bude zabývat osudy řady lidí, příběh se bude odehrávat v roce 1939 v tehdy proslulém obchodním domě, po němž tvůrci své dílo pojmenovali. Nový seriál v hlavních rolích s Martou Dancingerovou, Adamem Vaculou, Petrem Kostkou nebo Beátou Kaňokovou odvysílá Nova 2. února 2023, jak se uvádí v tiskové zprávě, kterou má redakce eXtra.cz k dispozici.
18.01.2023 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kostka (114 článků) , Marta Dancingerová (28 článků) , Beáta Kaňoková (12 článků)

Zlatá labuť: Co asi bude dál, spekulují diváci. Špatný osud předpovídají hlavně naivní paní Mauerové

 
Okupace země je prakticky v plenkách a lidé si ještě dostatečně neuvědomují to, jak zlé by to mohlo být. Obchod Zlatá labuť je takovým pozlátkem, kde se zastavil čas a nikdo se nebojí o život. Rodina Kučerových je ochotná spolupracovat s okupanty, pokud si tím ochrání majetek a své zaměstnance.
08.06.2023 09:00 |

podobné články

Nenávidí ho všichni fanoušci seriálu Zlatá labuť. O své roli promluvil Ladislav Hampl

 
Když začala 1. série dobového seriálu Zlatá labuť, adeptem na největšího darebáka byl bezkonkurenčně Marek Záhoř, který využíval Báru Veselou a neštítil se žádné špatnosti. Ale časy se mění i v seriálu a možná jeho chování lze pochopit. Do života nedostal dobré karty.
13.10.2023 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Hampl (30 článků)

Zlatá labuť: Nejsledovanějšími postavami seriálu nemusí být nutně Petr a Bára. Hodně slibně má děj rozehraný i Irena

 
Irena je určitě zatím nejrozporuplnější postavou v celé rodině Kučerových. Na první pohled se sice snaží působit jako bezcitná mrcha, ale už teď je jasné, že v jejím případě je to jen póza. Je to prostředek, jak dokázat otci, že je schopnější než její bratři, a že si tak zaslouží mít v rodinné firmě větší moc.
29.03.2023 09:00 |

podobné články