Článek

Zkušená Lýdie s vtípkem!

 
Víte, co je vrchol erotického umění?
01.08.2020 05:20 |

podobné články

Podobné články

Lýdie

 
Srdečně vás vítám. Jmenuji se Lýdie a jsem zrozenkyní znamení Vodnáře, kde mám také i ascendent. Má spiritualita mi byla zřejmě sudičkami vložena do kolébky. Díky tomu, že jsem se odmalička setkávala se spoustou zajímavých lidí, mohla jsem tyto schopnosti dále rozvíjet.
25.08.2009 15:20 |

podobné články

Čtenářka Lýdie: Rakovina zasáhla celou moji rodinu!

 
Se zhoubnou nemocí se potýkala celá rodina Lýdie Dedíkové z Pardubic. Čtenářka Blesku svůj příběh sepsala, aby se o něj mohla podělit s ostatními, kteří se zákeřnou nemocí zápasili. „Nad rakovinou nevítězíme. Jen doufáme, že nedostane další příležitost,“ říká.
09.02.2013 10:45 |

podobné články

Alternativu uzavře Retrovirus Lydie Lunch

 
Vystoupení newyorské zpěvačky Lydie Lunch s novou kapelou Retrovirus zakončí ve čtvrtek 5. prosince festival Alternativy, který tento týden vrcholí koncerty belgických DAAU, amerických And The Wiremen a DJským večerem Beat Diary za účasti Švýcara Juliana Satroria, Rakušana dieb13 a tuzemského Phaerentze.
26.11.2013 08:42 |

podobné články

Osobnosti: Lydia Lunch (8 článků)

Ivan Bartoš se raduje: Lydie porodila syna, chlapeček dostal velmi netradiční jméno

 
Šéf Pirátů Ivan Bartoš se stal ve svých čtyřiceti letech poprvé tatínkem. Miminko mu porodila manželka Lydie Franka. Bartošovým se narodil chlapeček a rodiče pro něj vybrali velmi netradiční, zato rozkošné jméno. Maličký Bertram se narodil včera krátce před půlnocí.
05.08.2020 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Frank (13 článků) , Ivan Ivan (1525 článků)

Sexy Lydie s vtípkem

 
Ztroskotá muž na ostrově, kde jsou jen muži. Po nějáké době se s nimi žije, avšak mu to nedá a zeptá se jich: "A jak vy to tu valstně máte se sexem?", odpoví mu náčelník: "No, vidíš támhle to stádo ovcí?". Ano, odpoví trosečník. "Tak my to děláme s těma ovcema". Trosečníkovi se nechce a nechce, ale po nějáké době je už pořádně nadrženej a tak, že to teda zkusí.
03.12.2013 06:10 |

podobné články

Sexy Lýdie s vtípkem!

 
Mohla byste mi, paní prodavačko, zvážit tenhle malý balíček?"
09.06.2020 05:05 |

podobné články

Jasná slova k Ukrajině: Zkušená novinářka Spencerová přichází s informacemi, které byste měli znát

 
Jak dopadne diplomatická přetahovaná Ruska a Spojených států? Kvůli Ukrajině tyto dvě velmoci válčit nebudou. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz to říká zkušená novinářka Tereza Spencerová, která v současné době píše pro Literární noviny. Spencerová se zamýšlí nejen nad plány velmocí, ale komentuje i postoje českých politiků k ukrajinské krizi. Jediná rozumná slova prý zaznívají od prezidenta Miloše Zemana a jeho předchůdce Václava Klause.
13.03.2014 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9959 článků) , Miloš Zeman (24038 článků)

Kýč, bramboračka a zkušená novinářka v bikinách. Expert Žantovský o mrtvých vojácích a českých médiích

 
TÝDEN V MÉDIÍCH Smrt čtyř českých vojáků v Afghánistánu byla ústředním tématem sdělovacích prostředků v uplynulých dnech, ale podle Petra Žantovského novináři z tohoto smutného příběhu vyrábějí propagandistickou bramboračku. Ve svém pravidelném ohlédnutí se analytik věnuje i soustavné mediální masáži o dění na Ukrajině a srovnává moderování televizních zpráv úplnými nováčky s tím, kdyby se po mole procházela v bikinách zkušená novinářka Petruška Šustrová.
12.07.2014 15:40 |

podobné články

Pekařka, nebo zpěvačka? Absolonová se pochlubila dvaceti vánočkami, za které by se nestyděla ani zkušená hospodyně

 
Zpěvačka Monika Absolonová  (38) každý rok peče vánočky pro své kamarády a široké příbuzenstvo. I pod antibiotiky se pustila do pečení, za které by se nestyděla ani zkušená hospodyňka. A výsledek opět stojí za to!
24.12.2014 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (1032 článků)

Pacienty svírá „pyžamová paralýza“, varuje zkušená zdravotní sestra a chce změnu

 
Chcete se brzy zotavit z nemoci? Tak nenoste dlouho pyžamo, které umocňuje pocit nemoci a zpomaluje tak uzdravení. Aspoň to tvrdí zkušená zdravotní sestra z Británie Jane Cummingsová. Rozhodla se převést svoji teorii do praxe. A snaží se přesvědčit sestry v nemocnicích, aby zejména starší pacienty, pokud je to možné, co nejdříve oblékly do jejich běžného oblečení. Zprávu zveřejnil web deníku Daily Mail. Psycholožka, kterou oslovily Blesk Zprávy, si myslí, že v této kampani je mocným faktorem sociální tlak.
01.05.2018 12:45 |

podobné články

Šílená výměna manželek: 10 pekelných dní ve zanedbané rodině!

 
Už ve středu se můžete těšit na další pokračování oblíbené reality show Výměna manželek. V tomto díle uvidíme, jak si poradí zkušená matka čtyř dětí Kristýna v pro ni zanedbané rodině a jestli se dokáže méně zkušená Lucka přizpůsobit typické romské domácnosti, kde péče o manžela a děti je pro ženu nade vše!
01.10.2018 20:30 |

podobné články

Drastická Výměna manželek: 10 dní v pekle!

 
V tomto díle uvidíme, jak si poradí zkušená matka čtyř dětí Kristýna v pro ni zanedbané rodině a jestli se dokáže méně zkušená Lucka přizpůsobit typické romské domácnosti, kde péče o manžela a děti je pro ženu nade vše.
02.10.2018 12:15 |

podobné články

Drsný závěr Výměny manželek: Vy jste gádža, vy jste špíny!

 
V tomto díle uvidíme, jak si poradí zkušená matka čtyř dětí Kristýna v pro ni zanedbané rodině a jestli se dokáže méně zkušená Lucka přizpůsobit typické romské domácnosti, kde péče o manžela a děti je pro ženu nade vše.
03.10.2018 12:15 |

podobné články

Ze vzpomínek na 89. moc nezbylo. Slonková? Spíše trapné. Zkušená novinářka rozbíjí mýtus nezávislosti kolegů

 
ROZHOVOR Ukázka naivity politiků a novinářů a v uvozovkách „investigativní počin roku“, to je výkon novinářů v kause Babišova syna a výletů jedné internetové televize do Švýcarska. Zkušená bývalá novinářka, neúspěšná kandidátka na senátorku za volební obvod na Rokycansku za hnutí ANO 2011, Lucie Groene rozebírá v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz mediální situaci u nás. A nejsou to slova lichotivá. Premiér hlasování o důvěře vydrží a občané si dále zapamatují i nepokoru sociální demokracie. Co se týká 17. listopadu, zapomíná se na rok 1939 a na poslední žijící pamětníky druhé světové války. Do škol míří na obskurní podivné besedy neziskovky, které spíše dětem vymývají mozek a utvrzují je v jednostranném pohledu na svět. Takovéto akce by podle Groene ve školství měly zcela pominout.
23.11.2018 16:50 |

podobné články

Božská Magda s vtípkem!

 
„Není dobré mít víc milenců najednou," povídala jedna zkušená žena.
01.11.2017 05:15 |

podobné články

Zkušená Edita s vtípkem!

 
Tři fáze lidské sexuality:
20.09.2018 12:05 |

podobné články

Zkušená Táňa s vtípkem!

 
"Ahoj, jak to, že jsi nebyl včera na fotbale?" ptá se kamarád kamaráda. "Ale, žena mě nepustila." "Tak to já se s tou svou nemažu. Přehnu jí přes koleno, vyhrnu sukýnku, naplácám a jdu. Zkus to taky."
31.10.2018 05:10 |

podobné články

Zkušená Bianka s vtípkem!

 
Jaký je rozdíl mezi sexem a láskou?
08.11.2019 05:10 |

podobné články

Zkušená Karolína s vtípkem!

 
Žena si nechává věštit u kartářky: "Zítra vám zemře muž."
29.11.2019 05:10 |

podobné články