Článek

Zkušená Lenka s vtípkem!

 
Baví se dva policajti a jeden říká druhému: "Víš, jak včera nešel ten proud?" "To bylo hrozný, já zůstal stát dvě hodiny ve výtahu.
01.04.2020 05:05 |

podobné články

Podobné články

Lenka Filipová: Manžela neskrývám, jen máme takovou dohodu

 
Osmapadesátiletá zpěvačka, šansoniérka a kytaristka Lenka Filipová jen málokdy mluví o svém soukromí. V show Jana Krause přiznala, že svého manžela neskrývá. Zpěvačka je už více než dvacet let vdaná za uznávaného architekta Borise Drbala. Další články k tématu: Na Slavíky mě léta nepozvali, říká Lenka Filipová Lenka Filipová: Mozart je geniální, ale pro kytaru prostě není Lenka Filipová: Ve StarDance bojuji s podpatky
18.05.2012 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Filipová (155 článků) , Jan Kraus (1156 článků)

Jasná slova k Ukrajině: Zkušená novinářka Spencerová přichází s informacemi, které byste měli znát

 
Jak dopadne diplomatická přetahovaná Ruska a Spojených států? Kvůli Ukrajině tyto dvě velmoci válčit nebudou. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz to říká zkušená novinářka Tereza Spencerová, která v současné době píše pro Literární noviny. Spencerová se zamýšlí nejen nad plány velmocí, ale komentuje i postoje českých politiků k ukrajinské krizi. Jediná rozumná slova prý zaznívají od prezidenta Miloše Zemana a jeho předchůdce Václava Klause.
13.03.2014 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10427 článků) , Miloš Zeman (25593 článků)

Kýč, bramboračka a zkušená novinářka v bikinách. Expert Žantovský o mrtvých vojácích a českých médiích

 
TÝDEN V MÉDIÍCH Smrt čtyř českých vojáků v Afghánistánu byla ústředním tématem sdělovacích prostředků v uplynulých dnech, ale podle Petra Žantovského novináři z tohoto smutného příběhu vyrábějí propagandistickou bramboračku. Ve svém pravidelném ohlédnutí se analytik věnuje i soustavné mediální masáži o dění na Ukrajině a srovnává moderování televizních zpráv úplnými nováčky s tím, kdyby se po mole procházela v bikinách zkušená novinářka Petruška Šustrová.
12.07.2014 15:40 |

podobné články

Pekařka, nebo zpěvačka? Absolonová se pochlubila dvaceti vánočkami, za které by se nestyděla ani zkušená hospodyně

 
Zpěvačka Monika Absolonová  (38) každý rok peče vánočky pro své kamarády a široké příbuzenstvo. I pod antibiotiky se pustila do pečení, za které by se nestyděla ani zkušená hospodyňka. A výsledek opět stojí za to!
24.12.2014 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (1149 článků)

Pacienty svírá „pyžamová paralýza“, varuje zkušená zdravotní sestra a chce změnu

 
Chcete se brzy zotavit z nemoci? Tak nenoste dlouho pyžamo, které umocňuje pocit nemoci a zpomaluje tak uzdravení. Aspoň to tvrdí zkušená zdravotní sestra z Británie Jane Cummingsová. Rozhodla se převést svoji teorii do praxe. A snaží se přesvědčit sestry v nemocnicích, aby zejména starší pacienty, pokud je to možné, co nejdříve oblékly do jejich běžného oblečení. Zprávu zveřejnil web deníku Daily Mail. Psycholožka, kterou oslovily Blesk Zprávy, si myslí, že v této kampani je mocným faktorem sociální tlak.
01.05.2018 12:45 |

podobné články

Šílená výměna manželek: 10 pekelných dní ve zanedbané rodině!

 
Už ve středu se můžete těšit na další pokračování oblíbené reality show Výměna manželek. V tomto díle uvidíme, jak si poradí zkušená matka čtyř dětí Kristýna v pro ni zanedbané rodině a jestli se dokáže méně zkušená Lucka přizpůsobit typické romské domácnosti, kde péče o manžela a děti je pro ženu nade vše!
01.10.2018 20:30 |

podobné články

Drastická Výměna manželek: 10 dní v pekle!

 
V tomto díle uvidíme, jak si poradí zkušená matka čtyř dětí Kristýna v pro ni zanedbané rodině a jestli se dokáže méně zkušená Lucka přizpůsobit typické romské domácnosti, kde péče o manžela a děti je pro ženu nade vše.
02.10.2018 12:15 |

podobné články

Drsný závěr Výměny manželek: Vy jste gádža, vy jste špíny!

 
V tomto díle uvidíme, jak si poradí zkušená matka čtyř dětí Kristýna v pro ni zanedbané rodině a jestli se dokáže méně zkušená Lucka přizpůsobit typické romské domácnosti, kde péče o manžela a děti je pro ženu nade vše.
03.10.2018 12:15 |

podobné články

Ze vzpomínek na 89. moc nezbylo. Slonková? Spíše trapné. Zkušená novinářka rozbíjí mýtus nezávislosti kolegů

 
ROZHOVOR Ukázka naivity politiků a novinářů a v uvozovkách „investigativní počin roku“, to je výkon novinářů v kause Babišova syna a výletů jedné internetové televize do Švýcarska. Zkušená bývalá novinářka, neúspěšná kandidátka na senátorku za volební obvod na Rokycansku za hnutí ANO 2011, Lucie Groene rozebírá v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz mediální situaci u nás. A nejsou to slova lichotivá. Premiér hlasování o důvěře vydrží a občané si dále zapamatují i nepokoru sociální demokracie. Co se týká 17. listopadu, zapomíná se na rok 1939 a na poslední žijící pamětníky druhé světové války. Do škol míří na obskurní podivné besedy neziskovky, které spíše dětem vymývají mozek a utvrzují je v jednostranném pohledu na svět. Takovéto akce by podle Groene ve školství měly zcela pominout.
23.11.2018 16:50 |

podobné články

Jawu majitelé nezvládli, pak se jí báli. Zkušená výcvikářka z ní udělala skvělého parťáka

 
Jawu (3), fenku irského vlkodava, majitelé rozmazlovali, zapomněli ale na její výchovu. Když je kousla, vzdali se jí. Teď ji má v péči spolek Dočasky De De, kde se jí ujala zkušená výcvikářka. Díky ní se z Jawanky stává skvělá společnice.
31.03.2021 05:35 |

podobné články

PROSTŘENO: Kuřecí ruličky se čtyřmi druhy sýrů podle Lenky Doubkové

 
Květinářka Lenka působí vyrovnaně a přes své mládí má již komfortně zařízený dům a šťastnou rodinu. A mohla by být i zkušená kuchařka. Pavlovi se ve středu jeho italská specialita nepovedla, napraví to Lenka s předepsanou frittatou?
25.10.2013 05:10 |

podobné články

Demonstrace před parlamentem? Zcela nezákonná. Zkušená pořadatelka Lenka Procházková srovnává s vlastní zkušeností a hovoří o metodách z Majdanu

 
Nad tím, že desítkám demonstrantů umožnili policisté ve středu 11. července oblehnout hlavní vchod do Sněmovny, v níž probíhalo jednání před hlasováním o důvěře vládě, se podivuje spisovatelka Lenka Procházková. Podle jejích slov se tak totiž dělo v rozporu s platným zákonem. „To, že policie nezakročila, znamená, že kdosi nezákonnou nátlakovou akci zaštítil,“ říká.
17.07.2018 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Procházková (176 článků)

VIDEO: Zoufalství už do sebe nepustím, říká Termerová o boji s rakovinou

 
Čtyřiašedesátiletá herečka Lenka Termerová se po úspěšném boji s rakovinou vrací k seriálové tvorbě. Herecké kořeny pomyslně zapustí v novácké Ulici. Nedávného strašáka jménem nemoc ale z hlavy nepouští. Bere si z něj poučení. "Už nedopustím, aby zoufalství do mě došlo tak, abych z toho onemocněla," říká ve videorozhovoru pro iDNES.cz Lenka Termerová. Další články k tématu: Termerová, Macháčková a spol.: zralé holky z kalendáře ukázaly akty Herečka Lenka Termerová: S holou hlavou rakovinu neutajíte Ještě nemám vyhráno, říká v intimním rozhovoru herečka Lenka Termerová
25.04.2012 00:45 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Termerová (94 článků)

Další dítě zatím neplánujeme, říká herečka Lenka Vlasáková

 
Čtyřicetiletá herečka Lenka Vlasáková si střeží soukromí. Čtyřnásobná matka ale na kameru iDNES.cz prozradila, že s o šest let mladším partnerem nad dalším přírůstkem do rodiny neuvažují. "Myslím, že dětí máme dost," řekl i Dolanský, který se společně s Vlasákovou objeví v kalendáři Proměny 2013 jako opravdu hvězdný pár. Další články k tématu: Babyboom pokračuje: dítě má zpěvák Horváth i herečka Vlasáková Lenka Vlasáková s přítelem Janem Dolanským bojuje za hezčí školy Lenka Vlasáková: Mladším partnerem jsem překvapila hlavně sama sebe
07.11.2012 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Dolanský (177 článků) , Lenka Vlasáková (142 článků)

Božská Magda s vtípkem!

 
„Není dobré mít víc milenců najednou," povídala jedna zkušená žena.
01.11.2017 05:15 |

podobné články

Zkušená Edita s vtípkem!

 
Tři fáze lidské sexuality:
20.09.2018 12:05 |

podobné články

Zkušená Táňa s vtípkem!

 
"Ahoj, jak to, že jsi nebyl včera na fotbale?" ptá se kamarád kamaráda. "Ale, žena mě nepustila." "Tak to já se s tou svou nemažu. Přehnu jí přes koleno, vyhrnu sukýnku, naplácám a jdu. Zkus to taky."
31.10.2018 05:10 |

podobné články

Zkušená Bianka s vtípkem!

 
Jaký je rozdíl mezi sexem a láskou?
08.11.2019 05:10 |

podobné články

Zkušená Karolína s vtípkem!

 
Žena si nechává věštit u kartářky: "Zítra vám zemře muž."
29.11.2019 05:10 |

podobné články