Článek

Zkrášlovací lékařské zákroky nejvíce vyhledávají Američané

 
V loňském roce bylo ve světě provedeno přes 23 milionů chirurgických a neinvazivních zákroků   kosmetického  charakteru. Zkrášlovací kliniky nejvíce vyhledávají klienti z USA, kteří tvoří pětina z celkového počtu zákroků. Nejčastějšími provedenými operacemi bylo zvětšení prsou a nejčastějším neinvazivním postupem byla aplikace botulotoxinu. 
28.07.2014 19:55 |

podobné články

Podobné články

SEX A ZVRÁCENOSTI! Přehled toho, co ČEŠI nejvíce vyhledávají na INTERNETU!

 
Portál Lupa.cz zpracoval šokující žebříček toho, co Češi nejvíce vyhledávají na internetu. Žádná romantika to není, Češi propadli na internetu zvrácenému sexu.
12.12.2013 09:00 |

podobné články

Lhůty pro lékařské zákroky: Doktor do 35 minut, kyčelní kloub do roka

 
Každý pacient bude od ledna 2013 muset mít praktického lékaře, zubaře, gynekologa nebo lékárnu maximálně 35 minut jízdy autem. Spolu s čekacími lhůtami na zákroky to schválila vláda.
30.08.2012 08:45 |

podobné články

Agáta Hanychová: Zkrášlovací procedura měsíc po porodu!

 
Agáta Hanychová (26) má za sebou měsíc po porodu první zkrášlovací proceduru. Potíže jí dělaly pigmentové skvrny, které bohužel po narození malého Kryšpína nezmizely.
12.09.2011 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2578 článků)

Jak vypadají nejděsivější zkrášlovací procedury? Lámání nohou a vysekávané tetování

 
Pro krásu se trpí. A rozhodně teď nemáme na mysli jen trhání obočí, nebo propichování uší. Zkrášlovací rituály napříč světem jsou často mnohem, mnohem dál. Maorové si svá tetování vyřezávají, žirafí ženy nosí celý život okolo krku těžké obruče a symbolem krásy byly kdysi v Číně drobné nožičky – pokud se ale „lámaní nohou“ u malých dívek nepovedlo, mohlo skončit amputací, případně i smrtí.
26.03.2013 00:15 |

podobné články

OBRAZEM: Superman Cavill je nejvíce sexy. Porazil Pattinsona i Biebera

 
Další anketu o nejpřitažlivějšího muže roku, tentokrát pořádanou magazínem Glamour, vyhrál představitel filmového Supermana Henry Cavill. Ten je podle čtenářů nejvíce sexy a nechal za sebou upíra Roberta Pattinsona, popovou hvězdičku Justina Biebera i matadora podobných anket Johnnyho Deppa. Další články k tématu: OBRAZEM: Nejvíce sexy muž je Adam Levine. Podívejte na jeho předchůdce OBRAZEM: Nejvíce sexy mužem roku 2011 je herec Bradley Cooper OBRAZEM: Nejvíce sexy herečkou je Watsonová, hercem Cumberbatch Scarlett Johanssonová je už podruhé nejvíce sexy ženou světa Mila Kunisová a Robert Pattinson jsou letos nejvíce sexy
03.12.2013 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (731 článků) , Scarlett Johansson (297 článků) , Henry Cavill (41 článků) , Adam Levine (61 článků) , Robert Pattinson (381 článků) , Mila Kunis (229 článků) , Bradley Cooper (161 článků) , Justin Bieber (1391 článků)

V Česku je přes 11 tisíc bezdomovců, kteří mají zájem o pomoc

 
V České republice žije skoro 11 500 lidí bez domova, kteří stojí o pomoc a vyhledávají ji. Vyplývá to z výsledků sčítání bezdomovců provedeného Českým statistickým úřadem ve spolupráci s organizacemi, které lidem v nouzi pomáhají. Klientů jim každý rok přibývá a skutečný celkový počet bezdomovců je také vyšší, než ukázaly výsledky sčítání, protože ne všichni pomoc vyhledávají.
22.02.2013 12:16 |

podobné články

Potřeby top manažerů se mění, nově vyhledávají služby na míru v oblasti korporátního cestování

 
Málokteré podnikání se dnes obejde bez zahraničních cest, které většinou představují obrovskou časovou dotaci s minimem pohodlí. Ředitelé a majitelé firem se proto stále více odklání od unifikovaných řešení v oblasti korporátních cest a vyhledávají služby na míru, které jsou mnohem flexibilnější i komfortnější.
19.11.2013 20:06 |

podobné články

Zájem o plastickou chirurgii bude pořád

 
Malá prsa, povislá oční víčka nebo přebytečný tuk v problémových partiích – to jsou nejčastější důvody, proč ženy stále častěji vyhledávají služeb plastických chirurgů. Nejsou to však jen Češky, kdo plní čekárny a ordinace klinik plastické chirurgie u nás. Služby českých odborníků vyhledávají ve velké míře také klienti ze zahraničí. Zejména ze zemí na západ od našich hranic k nám klienty lákají nejen kvalitní služby, ale především nízké ceny. Své o tom ví i MUDr. Martin Skála, plastický chirurg kliniky OB Care v Praze.
22.06.2018 13:50 |

podobné články

Sexy Sharon Stone (55): Stárnutí je normální, plastiky nepotřebuji!

 
Je jednou z mála hollywoodských hvězd, která zatvrzele odmítá plastické operace, liposukce a podobné zkrášlovací zákroky. Přesto Sharon Stone vypadá v 55 letech dokonale. Dokázala to na nových fotkách pro prestižní časopis New You.
18.09.2013 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Sharon Stone (266 článků)

Nepřehání to? Hanka Mašlíková kvůli mladšímu milenci podstoupila tři zkrášlovací zákroky najednou

 
Od té doby, co Hanka Mašlíková  (31) začala pracovat jako televizní moderátorka, je nucena denně používat make-up, který pleti příliš neprospívá. Svou roli hraje i nový milenec, fotbalista Michal Kadlec.
22.11.2013 18:07 |

podobné články

Osobnosti: Michal Kadlec (129 článků)

Bočanová ve VIP zprávách: Strach z vyhazovu!

 
Obavy ji donutily trpět a utrácet! Moderátorka VIP zpráv Mahulena Bočanová (46) dobrovolně podstupuje drastické zkrášlovací zákroky, jen aby nezmizela z televizní obrazovky.
25.02.2014 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Mahulena Bočanová (748 článků)

Staronovým šéfem lékařské komory se stal Milan Kubek

 
V sobotu se na sjezdu České lékařské komory v Praze, kde 369 delegátů již od pátku zastupuje 44 000 doktorů, volil nový prezident komory. Proti Milanu Kubkovi, který byl v prezidentské funkci pět let a kvůli nové volbě musel odstoupit, se postavila profesorka Jana Hercogová, přednostka dermatovenerologické kliniky II. lékařské fakulty UK a Fakultní nemocnice Bulovka v Praze. V sobotní volbě Kubek svůj post obhájil.
20.11.2010 21:20 |

podobné články

Kubek a Hercogová se utkají o post šéfa lékařské komory

 
V sobotu se na sjezdu České lékařské komory v Praze, kde 350 delegátů již od pátku zastupuje 44 000 doktorů, volí nový prezident komory. Proti Milanu Kubkovi, který byl v prezidentské funkci pět let a kvůli nové volbě musel odstoupit, se postaví profesorka Jana Hercogová, přednostka dermatovenerologické kliniky II. lékařské fakulty UK a Fakultní nemocnice Bulovka v Praze.
20.11.2010 21:20 |

podobné články

Vládní program zaslouží pochvalu, připustil šéf lékařské komory Kubek

 
Zdravotnická část koaliční smlouvy mezi ČSSD, ANO a KDU-ČSL je podle prezidenta České lékařské komory Milana Kubka dobrá. Prohlásil to v ČT 24. Do dokumentu se prý dostaly teze lékařské komory. Podle Kubka ale bude nutné poslat do zdravotnictví více peněz.
13.12.2013 18:15 |

podobné články

Generální manažeři v NHL navrhli tvrdší postihy za zákroky na hlavu

 
Třicet generálních manažerů zámořské NHL diskutovalo na středeční pracovní schůzce ve Philadelphii na téma surové zákroky v hokejové soutěži.
03.06.2010 12:15 |

podobné články

Medici se už zákroky "neučí" na pacientech. Výuka lékařů se mění

 
Medicínská výuka se v posledních letech výrazně proměnila. Medici už zákroky nememorují z knih a atlasů a pak nezkoušejí na pacientech, ale používají trenažéry, fantomy a simulátory.
27.03.2011 00:20 |

podobné články

Šéf severočeské policie: Policisté jsou na varnsdorfské ještě mírní

 
Města ve Šluknovském výběžku jsou nadále ochromena napětím mezi původními obyvateli a „nepřizpůsobivými.“ V době, kdy se ve Varnsdorfu každý týden sejde demonstrace s účastí pravicových radikálů, mají policisté napilno. Jejich zákroky však mnozí kritizují za přílišnou brutalitu proti demonstrantům. Severočeský policejní ředitel Jiří Vorálek své podřízené brání. V porovnání s jinými zákroky byly podle něj ty varnsdorfské ještě mírné.
17.09.2011 20:15 |

podobné články

Michálek a Ovečkin možná budou dodatečně potrestáni za své zákroky

 
Hokejisté Zbyněk Michálek z Pittsburghu a Alexandr Ovečkin z Washingtonu možná budou dodatečně potrestáni za své zákroky v NHL, kterých se dopustili v zámořské soutěži v noci na pondělí.
23.01.2012 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Ovečkin (66 článků) , Zbyněk Michálek (30 článků)

Fenomenální Čech: Jeho zákroky zachránily Chelsea před prohrou

 
Reprezentační brankář Petr Čech se v ligovém zápase s Fulhamem zaskvěl několika zákroky. Díky němu může být londýnská Chelsea vůbec ráda, že v derby s Fulhamem získala po remíze 1:1 alespoň bod. Podívejte se na záznam utkání.
10.04.2012 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1064 článků)