Článek

Zkrachovalá láska Angie a Pepy: Od Výměny manželek po narození syna a kritiku jeho výchovy

 
Co stojí za rozchodem Angie Mangombe a Josefa Kůrky, se zatím neví. Jde ale o konec velké lásky, která si prošla mnohými strastmi i reality show. Dvojice se objevila například ve Výměně manželek či v Survivoru. Dokonce mělo dojít i na svatbu. Ke konci jejich vztahu se řešilo ponižování Angie ze strany Pepy a bití před kamerou. S kritikou se pak setkal na sociálních sítích jejich přístup k výchově syna.
13.06.2024 05:10 |

podobné články

Podobné články

VIP Výměna přenesla influencerku Angie na vesnici. To je síla, reagovali diváci na její neznalost hodin

 
Další díl Výměny manželek byl tentokrát speciální. Roli v náhradní rodině si vyzkoušela influencerka Angie Mangombe se svým snoubencem, modelem Pepou Kůrkou. Ten nyní účinkuje ještě v soutěži Survivor. V rámci natáčení zjistila Angie že je těhotná. Zároveň šlo o střet dvou světů, protože Angie jela do vesnice, kde si vyzkoušela chov zvířat. Jak na netradiční díl reagovali diváci?
01.03.2023 22:10 |

podobné články

Ponižování ve VIP Výměně manželek. Pepa není podle Angie dostatečný chlap. Kůrka se málem rozbrečí

 
Josef Kůrka ovládne tento týden vysílání televize Nova. Nejenže nyní bojuje o přežití v Survivoru, ale bude i hrdinou aktuálního dílu Výměny manželek, kam se přihlásil se svou partnerkou Angie Mangombe. A ani tato jeho účast se neobejde bez boje. Z ukázky je zřejmé, že půjde o hodně, a to jeho hrdost. Angie ho totiž ztrapní před celým národem.
27.02.2023 20:20 |

podobné články

Angie pod palbou kritiky: Sotva tři neděle po porodu opustila syna, to jste si měli pořídit psa, píší jí

 
Influencerka, především ale novopečená maminka Angie Mangombe, čelí velmi ostré kritice. Společně se svým snoubencem Pepou Kůrkou totiž vyrazila užít si noc ve dvou do wellness hotelu - a to necelé 3 týdny po porodu. Syna svěřila na hlídání své mamimce. "Je důležité, abychom nezapomínali na náš vztah. Šťastní rodiče = šťastné dítě," snažila se vysvětlit svůj postoj Angie. Pobouřené maminky si však nebraly servítky a Angie drsně sepsuly. 
27.07.2023 18:55 |

podobné články

Angie prolomila mlčení: O syna se bude asi starat hlavně Pepa. Na všem jsme domluveni, říká

 
Angie Mangombe a Josef Kůrka před pár dny oznámili rozchod navzdory tomu, že se před necelým rokem stali rodiči syna Rafaela a za pár týdnů z nich měli být novomanželé. Nyní Angie prolomila mlčení a na sociálních sítích prostřednictvím mluvených stories popsala, jak se dohodli ohledně výchovy sotva ročního chlapečka.
15.06.2024 05:10 |

podobné články

Náhlý rozchod Angie Mangombe a Pepy Kůrky: Bití před kamerou a veřejné ponižování

 
Influencerka Angie Mangombe a model Josef Kůrka už netvoří pár. Důvody rozpadu vztahu si dvojice zatím nechala pro sebe. Už dříve ale lidé poukazovali na nevhodné chování Kůrky k jeho partnerce. Zvlášť velký čoud dostali za sestříhané video umístěné na Instagramu, kde Pepa uhodil Angie poté, co si zívla bez toho, aniž by si zakryla pusu. Plno lidí toto chování odsoudilo a napsalo, že to vypadá jako ponižování.
12.06.2024 13:55 |

podobné články

Detaily veselky Angie a Pepy Kůrky: Absence důležité tradice a vše o svatebních šatech nevěsty

 
Influencerka Angie Mangombe a model Josef Kůrka, kteří se před pár měsíci stali rodiči, budou zanedlouho rodinou se vším všudy. Hrdličky se nyní připravují na svatbu, která se uskuteční v létě. Proč však nedošlo na tradici "do roka a do dne"? A jak bude veselka v podání známého páru vypadat? O tom se Angie rozpovídala v rozhovoru pro eXtra.cz. 
27.11.2023 05:05 |

podobné články

Ze špindíry Lucie z Výměny manželek je paní vrahová: Obří svatební ostuda a kritika nevěsty

 
Není to tak dávno, kdy diváky Výměny manželek doslova šokovala rodina Lucie, která má čtyři děti ve vlastní péči a další čtyři jí vzali. Náhradní maminka byla zděšena z absence hygienických návyků dětí a z naprostého chaosu ohledně výchovy. Po skončení Výměny manželek se Lucie, lidmi přezdívaná „špindíra“, rozešla se svým partnerem z reality show a nabrnkla si usvědčeného vraha Michala, kterého si nyní vzala. Nebyla by to patrně Lucie, kdyby její svatbu neprovázel pořádný trapas a obrovská kritika veřejnosti.
02.03.2021 12:26 |

podobné články

Rodiče Angie Mangombe a Josef Kůrka o synovi v babyboxu: Raději bychom ho prodali, tvrdí

 
Influencerka Angie Mangombe a model Josef Kůrka se chopili rodičovské role po svém. Od chvíle, co přivítali na světě prvorozeného synka Rafaela, nejednou pobouřili své sledující svým přístupem k péči o miminko. A jinak tomu nebylo ani nedávno, kdy se pár nechal slyšet, že syna "odložili do babyboxu". Výrok, který dvojice prohlásila s humorem a nadsázkou, mnozí vzali vážně. Poté, co se na rodiče strhla lavina dotazů, se Angie s Pepou rozhodli zareagovat po svém: "Proč bychom ho dávali do babyboxu, to bychom ho radši prodali, ať něco vyděláme," napsali na Instagramu. Pro eXtra.cz se nyní vyjádřili, jak zvládají kritiku. 
25.08.2023 05:10 |

podobné články

Angie a Pepa opět odložili syna: Jen tři měsíce po jeho narození odjeli na dovolenou

 
Influencerka Angie Mangombe a její snoubenec Josef Kůrka si konečně užívají vytoužený odpočinek. Rodiče tříměsíčního chlapečka Rafaela vyrazili na týdenní romantický pobyt ve dvou do italské Kalábrie. Nebojí se však dalších ostrých reakcí lidí za nepříliš častý rodičovský přístup a komu svého synka svěřili do péče? O tom se hrdličky rozpovídaly pro eXtra.cz. Angie se rozpovídala i o tom, jak se jí po porodu podařilo dostat opět do formy. Od moře se totiž pochlubila skvělou postavou. 
02.10.2023 19:05 |

podobné články

Josef Kůrka a Angie Mangombe: Syna jsme dali do babyboxu, šokovali čerství rodiče

 
Účastník poslední řady soutěže Survivor Josef Kůrka s přítelkyní Angie Mangombe se stali rodiči teprve nedávno. Jejich výchovu během šestinedělí už stihl zkritizovat celý národ, protože rodiče si odjeli užívat do wellnessu a synka ve věku sotva tři týdny nechali babičce. Angie však v rozhovoru pro eXtra.cz řekla, že zas tolik negativních komentářů nedostala. Společně s Josefem ohledně syna ovšem provokují fanoušky nadále, a to tím, že ho prý dali do babyboxu. 
22.08.2023 13:30 |

podobné články

Angie Mangobe se brání nařčení, že je špatná máma. Všem kritikům a hejtrům poslala jasný vzkaz

 
Influencerka a novopečená maminka Angie Mangombe stále čelí velké kritice za to, jak se staví ke své mateřské roli. Nejvíce jí bývá vytýkáno, že malého synka Rafaela v jeho neútlejším věku pár týdnů po narození až příliš často svěřuje do péče babičce a sama jezdí za svou osobní zábavou. "Nemáte právo mi říkat, že jsem špatná matka," brání se nyní známá brunetka na Instagramu. Angie se snažila objasnit svůj postoj. 
10.11.2023 05:10 |

podobné články

Nevěsta na útěku Angie: Sobecky jsem dala přednost sobě před rodinou, přiznává

 
Angie Mangombe a Josef Kůrka, kteří spolu mají sotva ročního syna Rafa, se měli brát. Místo svatby ale přišel náhlý rozchod. Angie se nyní na Instagramu rozpovídala o důvodech, proč svému chlapečkovi nedopřála úplnou rodinu.
16.06.2024 11:55 |

podobné články

Láska na Hunger Games: Korec ukázal dceru, Sharlota krásnou maminku a líbačka Angie a Pepy

 
Závěrečný díl filmové série Hunger Games se právě dostal do českých kin. Premiéru si nenechaly ujít některé známé tváře ze světa šoubyznysu. Dorazili například Josef Kůrka a Angie Mangombe, hudebnice Sharlota s maminkou, krásná Veve ze Survivora, moderátor Vlasta Korec s dcerou a spousta dalších. Na místě byla i redakce eXtra.cz, která všechny nafotila. 
19.11.2023 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Vlasta Korec (63 článků) , Josef Láska (33 článků)

Angie a Josef Kůrka vyrůstali bez mámy a táty: Synovi chtějí dát lásku, kterou sami nezažili

 
Model Josef Kůrka a jeho snoubenka Angie Mangombe budou brzy rodiči. Mladá kráska je už v 7. měsíci těhotenství a termín porodu se proklatě blíží. Jak probíhají přípravy na rodičovskou premiéru? Zatímco Pepa by rád navštívil předporodní kurz, Angie spoléhá na ženskou intuici. Nejen o tom se hrdličky rozpovídaly v pořadu Extra Host. „Doufáme, že budeme skvělí rodiče, když my jsme takové štěstí neměli,“ shodují se partneři. 
24.04.2023 05:10 |

podobné články

Vytočená Angie vrací úder Kůrkovi. Pepa není pořádný chlap, musela jsem ho živit, vysmála se mu

 
Angie Mangombe a Josef Kůrka si nemohou přijít na jméno. Poté, co exotická kráska potvrdila rozchod, přišel s vyjádřením i někdejší Muž roku. Ten uvedl, že za rozchodem stálo hlavně to, že jeho bývalá partnerka neměla zájem starat se o rodinu. Tato slova vytočila Angie natolik, že se na svém Instagramu do svého expartnera pořádně pustila. 
18.06.2024 13:35 |

podobné články

Angie Mangombe se drsně navezla do Pepy Kůrky: Syn musí vidět chlapa aspoň v jednom z nás, když ne v tátovi, rýpla si

 
O víkendu to v Ostravě žilo. Uskutečnil se totiž osmý večer Clash of the Stars, kde nechyběla ani kontroverzní influencerka Angie Mangombe. Ta nejenže vyzvala Hanku Gelnarovou na souboj, ale v rozhovoru pro eXtra.cz se následně navezla do svého bývalého partnera Josefa Kůrky, s nímž má téměř ročního syna Rafaela. A rozhodně se nedržela zpátky.
25.06.2024 05:10 |

podobné články

Smutný osud rodiny z Výměny manželek, která měla stále prázdnou lednici: Co se mezi manželi stalo?

 
"Včerejší díl Výměny manželek":http://www.extra.cz/i-takhle-lidi-musi-zit-chuda-rodina-z-vymeny-manzelek-nema-penize-neuverite-z-ceho-vari-obed-pro-ctyrclennou-rodinu přinesl pohled do rodiny Mikových, která se potýkala s nedostatkem peněz. Manželé a rodiče dvou dětí se často hádali právě kvůli penězům a jejich vztah tak utrpěl velké trhliny. Jak se vyvíjel jejich osud po natáčení? Začal se Tomáš víc zajímat o rodinu?
19.10.2013 10:20 |

podobné články

Potrat kvůli pervitinu? Jana z Výměny manželek čelí kamarádkám z minulosti!

 
Tohle Jana z Výměny manželek nečekala! Když se přihlásila do Výměny manželek, tak nemohla tušit, že si na ni vzpomenou kamarádky ze staré doby. Poslední obvinění je opravdu silná káva.
30.08.2017 18:10 |

podobné články

Mačkáním hada to nekončí! Sabina spala s mým Romanem, tvrdí naštvaná Jana z Výměny manželek

 
Pamatujete si Janu z Výměny manželek, která měla strach o své hady? A jejího Romana, který byl na drogách? Jana nyní tvrdí, že Sabina a Roman spolu měli při natáčení Výměny manželek úlet!
06.02.2018 13:45 |

podobné články