Článek

Životní zlom u Meghan: Nový kšeft a nečekaný úprk…

 
O práci, kterou měla získat vévodkyně od Disney studií, se mluvilo už nějaký ten pátek. Vše se ale v plné síle provalilo až v posledních dnech, kdy se na světle světa objevila první ukázka z dokumentárního filmu o slonech, kterému manželka prince Harryho (35) propůjčila svůj hlas. Co ale udělala Meghan (38) potom, šokuje!
31.03.2020 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1285 článků)
Podobné články

Borhyová a Hrdlička: Takhle jejich láska vyprchávala před kamerou!

 
Tři roky tvořili dokonalý pár. A stejně tak dlouho Lucii Borhyovou (37) a jejího partnera Michala Hrdličku (26) potkávaly na různých akcích kamery Blesku. Usměvavý pár se nikdy nebránil rozhovorům, ovšem v poslední době už častěji stáli před kamerou sami... Připomeňte si reportáže, v nichž nejprve zářili štěstím! Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy
14.10.2015 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1603 článků) , Michal Hrdlička (694 článků)

Nečekaný úprk z Kanady! Bleskurychlý přesun Harryho a Meghan

 
Ačkoliv před královnou Alžbětou II. argumentovali tím, že chtějí začít žít nový život v Kanadě, jež jim učarovala, dlouho jim jejich nadšení nevydrželo. Okamžitě po příletu do země javorového listu totiž sbalili kufry a štrádovali si to zase dál. Kam a proč?
14.04.2020 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Kam Kam (353 článků) , Harry Harry (1285 článků)

Sabina Laurinová po náhlém konci v Sestřičkách: Na Primě jí našli nový kšeft!

 
Velmi překvapivé rozuzlení má nečekaný vyhazov ze seriálu Modrý kód - Sestřičky! vrchní sestry Mery Tomáškové. Její představitelka Sabina Laurinová (49) totiž natáčení musela utnout. Diváci však do této chvíle netušili, proč vlastně skončila. Teď už je to ale jasné - je za tím nový kšeft!
13.05.2021 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Sabina Laurinová (320 článků)

Meghan šikanovala zaměstnance paláce, tvrdí „objevená” stará stížnost

 
Krátké působení vévodkyně Meghan coby oficiální členky královské rodiny mělo daleko do ideálu. Zatímco Meghan a její manžel princ Harry tvrdí, že palác házel páru klacky pod nohy a Meghan jím nebyla vlastně nikdy přijata, tři roky stará zpráva, kterou nyní zveřejnil britský deník The Times, uvádí, že Meghan šikanovala zaměstnance paláce, kteří jí byli k dispozici.
03.03.2021 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1285 článků)

Hromadný úprk policistů stojí stát ročně tři miliardy

 
Hromadný úprk policistů z uniforem se v posledních dvou letech prodražil víc, než kdokoli čekal. A to na výsluhách. Bývalí policisté stojí ministerstvo vnitra už o polovinu víc než před dvěma lety.
07.08.2009 08:05 |

podobné články

Rodina dcery zesnulé herečky Mileny Dvorské: Úprk z Belgie! Majetek mají v 500 krabicích od banánů!

 
Stovky bot a kusů oblečení, desítky pytlů, pět set krabic od banánů – tak přesně takhle vypadají přípravy na stěhování rodiny náboženského guru Jana Dietricha Dvorského (44) alias Parsifala Imanuela a jeho ženy Lucie Dvorské (45), dcery nedávno zesnulé herečky Mileny Dvorské (†71). Úprk devítičlenné rodiny z předražené Belgie připomíná stěhování národů...
15.02.2010 02:15 |

podobné články

Osobnosti: Milena Dvorská (87 článků)

Petr Žantovský: Jak jsem potkal knihy – 32. díl. Úprk rozumu

 
Dnešní kniha je možná jedním z nejosvícenějších obrazů naší nedávné minulosti, žhavé současnosti, a bojím se, též bezprostřední budoucnosti. Známý britský novinář Anthony Browne se ve svém eseji,výstižně nazvaném Úprk rozumu, zabývá jedním z klíčových fenoménů současného veřejného života - politickou korektností.
07.07.2018 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Anthony Browne (2 články)

Nečekaný krok Harryho před svatbou: Ustojí Meghan zkoušku tolerance?!

 
V sobotu 19. května se v Anglii odehraje velká událost. Princ Harry (33) se ožení se svojí láskou Meghan Markle (36). Tmavovlasá herečka nyní před svatbou ukázala, jak tolerantní dokáže být. Princ Harry totiž na svatbu pozval své dvě expřítelkyně, a Meghan to nevadí...
27.02.2018 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (775 článků)

Harrymu se nedaří: Už podruhé ho musela zachraňovat těhotná Meghan!

 
Více než dva týdny budou princ Harry (34) s manželkou Meghan (37) plnit královské povinnosti v Austrálii. Při prvním proslovu se vévoda zadrhl, když měl vyslovit slovo dítě, při druhém ho naopak zaskočil nečekaný déšť. Zachránila ho pohotová Meghan.
17.10.2018 14:55 |

podobné články

Princ Harry už se bije do hlavy, stýská se mu po království: Jeho slova Meghan nepotěší

 
Proč jsem tu Meghan (38) jenom poslouchal? To si teď nejspíš říká princ Harry (35), který po odchodu z královské rodiny nepřišel pouze o šlechtické tituly. Syna prince Charlese (71) a zesnulé lady Diany (†36) připravil úprk z londýnského dvora i o jeho postavení v armádě. A to ho prý pálí nejvíc!
01.05.2020 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Princ Charles (204 článků) , Harry Harry (1285 článků)

Harryho manévry kvůli pohřbu dědečka Philipa (†99): Černý cadillac a rychlý úprk od Meghan!

 
S povinnou pětidenní karanténou musel princ Harry (36) jednat rychle a do Británie na pohřeb svého dědečka prince Philipa (†99), který se uskuteční v sobotu 17. dubna, odletěl o víkendu. Vévodu ze Sussexu spatřili v neděli na londýnském letišti Heathrow. A jak se předpokládalo a následně potvrdilo, přiletěl bez manželky Meghan Markleové (39).
12.04.2021 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1285 článků)

Meghan už nekomanduje jen sluhy! Manžílek Harry má utrum

 
Krásná Meghan Markle má na prince Harryho obrovský vliv! Díky manželce se z ryšavého prince stal nový člověk a dle informací přestal bývalý král večírků požívat alkohol. Meghan chce, aby dodržoval zdravý životní styl, ke kterému popíjení rozhodně nepatří.
02.01.2019 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (775 článků)

Komentátor ke kauze Drobil: Policie je odvážná, je to zlom

 
Znovuobnovená diskuze o kauze kolem Státního fondu životního prostředí může znamenat zlom v souvislosti s provázaností mezi politikou a justicí. Doufá v to alespoň komentátor týdeníku Respekt.
17.06.2011 22:35 |

podobné články

Podle Nečase vypálení Lidic znamenalo zlom v boji proti nacismu

 
Vypálení Lidic a vyvraždění jejich obyvatel znamenalo podle premiéra Petra Nečase (ODS) zlom v boji proti nacismu. Otevřelo tehdy totiž mezinárodnímu společenství oči, a to dlouho před tím, než se dozvědělo o nacistických vyhlazovacích táborech. Předseda vlády to řekl v Lidicích na dnešním vzpomínkovém aktu k 70. výročí zničení této obce nacisty.
10.06.2012 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9355 článků)

Zlom v případu vraždy na mostě v Krhanicích! Stříleli dva policisté

 
Velký zlom zřejmě nastal v případu vraždy na mostě v Krhanicích, v němž jsou zapleteni i dva policisté. Policie totiž dnes spustila obrovskou pátrací akci poblíž Čerčan na Benešovsku, odkud jsou i dva podezřelí policisté. Zřejmě pátrají po klíčovém důkazu.
11.09.2013 18:40 |

podobné články

Zlom: Osmadvacet bitevníků L-159 do USA

 
Skoro deset let se ministerstvo obrany snažilo zbavit se nepotřebných letounů L-159 pořízených za desítky miliard korun. Zatím všechny pokusy prodat zakonzervované stroje skončily fiaskem. Až vyjednávání se zájemci z USA znamenalo podle informací Práva zlom – za oceán má zamířit 28 z 36 zakonzervovaných strojů.
29.11.2013 04:15 |

podobné články

Zadržení Rittiga je zlom, dosud policie honila politiky

 
Opoziční politici považují dnešní zatčení podnikatele Ivo Rittiga za zlom. Podle poslance Františka Laudáta (TOP 09) policie dosud honila spíše politiky. Podle některých dalších politiků se ale teprve ukáže, jestli obvinění stanou také před soudem. Zadržení Rittiga by mohlo souviset s kauzou kolem zakázek pražského dopravního podniku. 
13.02.2014 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1583 článků)

Je to zlom, tvrdí někteří politici o zatčení Rittiga

 
Čtvrtečním zatčením lobbisty Ivo Rittiga se policie přesouvá od zatýkání politiků k podnikatelům, což je zlom ve vývoji kauzy, tvrdí někteří poslanci. Shodnou se, že je dobře, že policie koná. Někteří zatčení vlivného lobbisty považují pouze za dílčí počin.
13.02.2014 17:05 |

podobné články

Osobnosti: František Laudát (273 článků) , Vojtěch Filip (1502 článků) , Marek Benda (592 článků) , František Marek (43 článků) , František Benda (15 článků)

Zlom v případu pohřešovaného táty Viktora: Policie má novou stopu

 
Najdou ho konečně? Otec Viktor Hašpica (58) z Pardubic je více než tři měsíce pohřešovaný. Nalézt se ho stále nepodařilo. V případu však nastal významný zlom. Policii se podařilo zjistit, na jaké zastávce vystoupil před tím, než úplně zmizel.
05.08.2018 21:20 |

podobné články