Článek

Životní proměna Lely Ceterové. Z vyzývavé playmate se stala elegantní a vkusná dáma, změna image jí sluší

 
Půvabná Lela Vémola, za svobodna Ceterová, slaví 35. narozeniny! Manželka slavného bijce Karlose Vémoly (38) vypadá lépe než kdy jindy. Za její proměnou stojí nejen jemnější líčení, ale i výměna šatníku, která vnadné blondýnce jen prospěla. Z někdejší sexbomby se postupně stala elegantní dáma, jež na sociálních sítích inspiruje mnohé ženy.  
04.06.2024 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (978 článků)
Podobné články

Vztah Karlose a Lely jako z telenovely: Seznámení postavené na lži, nevěry a domácí násilí

 
Vztah MMA zápasníka Karlose Vémoly (36) a Lely Ceterové (32) je u definitivního a velmi dramatického konce. Za těch pár let, kdy spolu tvořili pár, by se jejich příběh dal přirovnat k lásce jako z telenovely. Už jejich seznámení bylo postavené na lži a stejným směrem se to táhlo i další roky. V dalších letech Karlos Lelu několikrát podvedl, i přesto mu playmate pokaždé odpustila. V roce 2020 proběhly zásnuby, později druhé těhotenství, odložená svatba a příběh vyvrcholil až k údajnému domácímu násilí. Připomeňte si příběh lásky Lely a Karlose.
12.01.2022 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (978 článků)

Vědma Kudláčková o lásce Karlose Vémoly a Lely Ceterové: Vypadá to na další těhotenství

 
Před pár týdny se konal velkolepý návrat Lely Ceterové a Karlose Vémoly, kteří teď působí jako nejzamilovanější dvojice na světě. Známý bijec nechává každý den posílat své silikonové krásce pugéty květin a sociální sítě se pod tolika vyznáními lásky doslova prohýbají. Je to ale trvalý stav nebo Karlos zase ujede?
03.02.2021 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (978 článků)

Karlos pod náporem nepříjemných otázek Lely Ceterové: Slíbil jí víc dětí i větší dům. Cesta bude ale trnitá

 
Lela Show, aneb pořad influencerky s influencery, navštívil v sobotu překvapivý host. Pozvání moderátorky Lely Ceterové totiž přijal její manžel Karlos Vémola. Dvojice se rozpovídala nejen o nedávno uskutečněné svatební cestě, ale probrala také plány do budoucna. Karlos chce rozšířit rodinu, rád by prý dvojčátka!
22.01.2023 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (978 článků)

Zástupy slavných na party Lely Ceterové: Leo Beránek s o 43 let mladší manželkou, žhavá Verešová i rozverný Ivo Rittig

 
Na pětatřicátých narozeninách Lely Ceterové se to jen hemžilo slavnými osobnostmi. Mezi pozvanými byli například podnikatel Leo Beránek s mladou manželkou Kateřinou, podnikatel Zdeněk Chytil, který dorazil překvapivě bez partnerky Dominiky Myslivcové, či modelka Andrea Verešová. Na místě byla také redakce eXtra.cz.
06.06.2024 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Verešová (1438 článků) , Dominika Myslivcová (440 článků) , Leo Beránek (115 článků) , Ivo Rittig (160 článků)

Zuzana Bubílková dostala čočku od Lely: Co děláte, je ubohé a smutné, napsala

 
Komička Zuzana Bubílková (70) si v poslední době nebere servítky při parodování známých osobností. Naposledy si rýpla do velkolepé svatby Karlose Vémoly (37) a Lely Ceterové (33), které nazvala nevěrníky, a dokonce ve scénce naznačila i jejich dceru Lili. Tento "vtípek" už ale nejen podle Lely překročil hranice pomyslné slušnosti a Zuzaně nechala v komentářích na Instagramu vzkaz, ve kterém popisuje, jak se v komičce zklamala nejen ona, ale i její kolegové. 
05.08.2022 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Bubílková (244 článků) , Karlos Vémola (978 článků)

Lela Ceterová se mění k nepoznání: Z vyprsené playmate se stala elegantní kráska, chválí fanoušci

 
Lela Ceterová v posledních měsících prochází výraznou proměnou. Manželka Karlose Vémoly a bývalá playmate obměnila šatník a vyzývavé kousky teď vystřídala umírněnost a elegance. Změny si všímají i fanoušci. “Prosím, zůstaňte u takového stylu, velmi vám to sluší,” komentují příspěvky na sociálních sítích. 
15.02.2023 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (978 článků)

Změna na každý den – a váš život bude šťastnější!

 
Změna je život. Určitě i vy tuhle větičku znáte a věřte, že se neříká jen tak pro nic za nic. Není každý den posvícení a jistě i vy o tom víte své. Někdy se člověku zkrátka nedaří, má den blbec, všechno mu přijde hloupé a nudné – a někdy si za takové dny můžete vy sami! Přesně tak, čtete správně. Stejně jako si den můžete zkazit si jej můžete i zpříjemnit a mnohdy je to snazší, než si vůbec dokážete představit. Náš dnešní článek vám ukáže, jak na to. Přinášíme vám změnu na každý jeden den v týdnu, kterých budete-li se držet, váš život rázem promění ve šťastnější, veselejší a radostnější. Nestojí za to naše změny zkusit? Změna na pondělí: Dost bylo bílé! Ať si to přiznáte nebo ne, barvy vás v mnohém ovlivňují. Naše první změna se proto týká bílé barvy – pokud máte v šatní skříni bílé kousky oblečení, dnešní den na ně zapomeňte. Pondělí totiž patří jasným odstínům! Změna na úterý: Projděte se! Nechte internet internetem a jděte ven. Čerstvý vzduch vám udělá dobře, na procházce si pročistíte mysl a navíc uděláte něco málo pro své zdraví. Přizvete-li si na procházku i partnera, pak vám hned bude veseleji – přeci jen ve dvou se to lépe táhne! Změna na středu: Udělejte něco bláznivého! Svět patří bláznům! Středeční změna proto žádá jediné: odhoďte na chvíli vážnou tvář a udělejte něco, co obvykle neděláte. Něco ulítlého, něco šíleného, něco bláznivého! Stačí jedna maličkost a bude vám lépe. Změna na čtvrtek: Staňte se na chvíli dítětem! Děti vás mohou mnohému naučit. Není žádným překvapením, že děti jsou šťastné mnohem častěji, nežli dospělí, tak se jimi inspirujte a ve čtvrtek se alespoň na chvíli staňte malým dítětem. Rázem se na svět budete dívat z úplně jiného úhlu pohledu. Změna na pátek: Ranní... Čtěte více Příspěvek Změna na každý den – a váš život bude šťastnější! pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
07.08.2015 08:30 |

podobné články

Žhavá mateřská Vémolovy prsatice Lely: Vystavuje se v »děravém« sexy prádýlku!

 
Takhle že vypadá mateřská dovolená? Tuhle otázku si po aktuální „provokaci“ Lely Ceterové (31) opět kladou nejen její fanoušci. Silikonová playmate se zase po čase ozvala s pekelně žhavými snímky z aktuálně probíhajícího poporodního období. A dost možná nejen pánům se při pohledu na tyhle dvě fotky orosí čelo a zrychlí tep.
23.06.2020 05:20 |

podobné články

Dramatický příběh lásky skončil svatbou: Vztah Lely a Karlose byl kolikrát na spadnutí

 
Vztah známého zápasníka Karlose Vémoly a playmate Lely Ceterové, dnes již Vémolové, přežil hned několik pádů, rozchodů a vyvrcholil svatbou. Jak se zdá, i přes veškeré neshody k sobě tato dvojka prostě patří. Pamatujete si příběh jejich lásky? 
30.07.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (978 článků)

Bubílková opět v akci: Po Dádě Patrasové si vzala na paškál svatbu století Karlose a Lely

 
Netrvalo to dlouho a v rybníčku českého showbyznysu opět došlo k události, která byla vodou na mlýn známé české komičky Zuzany Bubílkové (70), známé též jako Bubu. Tentokrát jí jako námět pro vtípek posloužila jedna z nejsledovanějších událostí poslední doby - svatba MMA zápasníka Karlose Vémoly (37) a playmate Lely Ceterové (33), a to zejména díky jejich oddávajícímu, herci Jiřímu Krampolovi (84). Krátkou scénku samozřejmě nezapomněla sdílet na svém Instagramu.
30.07.2022 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Bubílková (244 článků) , Jiří Krampol (1091 článků) , Dáda Patrasová (1547 článků) , Karlos Vémola (978 článků)

Dozvuky velkolepé svatby Karlose a Lely: Vdávala se Terminátorova novomanželka těhotná?

 
Velkolepou svatbu MMA bijce Karlose Vémoly (37) a krásné playmate Lely Ceterové (33) sledovalo téměř celé Česko. Ať už kvůli nezvyklému oddávajímu, kterým byl herec Jiří Krampol, luxusním šatům nevěsty, nebo pro svatební dar v podobě opičky. Nyní vyplula na povrch informace, že by měla být dnes už paní Vémolová těhotná. Co je na tom pravdy? Redakce eXtra.cz požádala Lelu o vyjádření.
31.07.2022 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Krampol (1091 článků) , Karlos Vémola (978 článků)

Bývalá první dáma Francie: z krásné modelky šedou myškou

 
Třiačtyřicetiletá Carla Bruniová-Sarkozyová se za pět let v Elysejském paláci změnila. První dáma Francie v začátcích platila za typickou Francouzku s vytříbeným módním vkusem. Bývalá modelka se však při odchodu svého manžela z funkce předvedla coby šedá myška. Další články k tématu: První dáma Francie je k nepoznání, přehání to s botoxem Carla Bruniová plánuje vrátit se k hudbě. Už má natočené další album Občas si vezmu paruku a jdu mezi lid, prozradila první dáma Francie První dáma Francie mění image: v prezidentské kampani chce být obyčejná Sarkozyho dcera se jmenuje Giulia, potvrdila to první dáma Francie
16.05.2012 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Carla Bruni (180 článků)

Rozchod Karlose Vémoly a Ceterové: Lela mu vyčetla nevěry a utekla na Slovensko

 
Vztah MMA zápasníka Karlose Vémoly (35) a Lely Ceterové (30) už byl v nestabilním stavu posledních několik týdnů. A teď přišel rozchod, který 'Terminátor' oznámil na svém Instagramu. Vyjádřil se dokonce k údajné nevěře a tomu, jak to teď bude s maličkou osmiměsíční Lili.
30.08.2020 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (978 článků)

Údajná milenka Vémoly Lulu drsně provokuje: Ne Lela, ne Lili, jen Lulu, vzkazuje Ceterové fitness prsatice

 
Zdena Černá alias Lulu, která se označuje za milenku Karlose Vémoly  (35) , nedávno vzbudila rozruch svým prohlášením, že s MMA zápasníkem randila už v době, kdy byla Lela Ceterová těhotná. I přesto, že dnes už je vztah Ceterové a Vémoly minulostí, fitness barbie Zdena se do Lely veřejně pouští na sociálních sítích a snaží se ji vcelku okatě provokovat.
12.09.2020 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (978 článků) , Lulu Lulu (61 článků) , Lulu Lulu (55 článků)

Tvrdé obvinění hvězdy slovenské reality show. Dvojnice Ceterové se měla pro peníze vzdát vlastního syna

 
Dvojnice Lely Ceterové Dolli, která momentálně bojuje o srdce podnikatele Radka Urbanyaka ve slovenské reality show Ruža pre nevestu, se údajně měla zřeknout svého malého syna, aby se mohla věnovat svému luxusnímu životu. Prý na svého syna platí přibližně 750 korun a nevídá se s ním. K tomuto tvrzení se milovnice plastických operací vyjádřila a pro televizi Markízu vysvětlila důvod, proč syna nevídá.
25.03.2024 17:45 |

podobné články

Milostná romance Karlose Vémoly a jeho Lely: Luxusní dárky a slova o druhém dítěti!

 
Vztah MMA bijce Karla Vémoly (35) a jeho silikonové krásky Lely Ceterové (31) je jako na houpačce. Přestože tomu není tak dávno, co se rozešli kvůli zápasníkovým opakovaným nevěrám, nyní už opět společně tokají jako dvě hrdličky. A co více, veřejně hovoří i o dalším dítěti!
12.12.2020 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (978 článků)

První vyjádření Lely: Karlos jí vzal telefon a schovává se u kamarádky, má strach

 
Vztah Lely Ceterové (32) a Karlose Vémoly (36) je, zdá se, u konce. Proč k tomu ale došlo, zatím není jasné. MMA zápasník v ranních hodinách na Instagramu prohlásil, že ho partnerka podvedla s jeho dobrým kamarádem, a tak se s ní rozchází. Jenže influencerka pro eXtra.cz vše popřela a naopak naznačila, že má z Karlose, který jí měl zabavit telefon, strach. Vztáhl Karlos na Lelu ruku? 
11.01.2022 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (978 článků)

Internet se baví rozchodem Lely s Karlosem: Úterý byl den opouštění

 
Bouřlivý rozchod Karlose Vémoly (36) a Lely Ceterové (32) se v Česku v uplynulých dnech stal prakticky tématem číslo jedna. Zatímco zápasník svou partnerku obvinil z nevěry, influencerka mu oplatila stejnou mincí a navíc tvrdí, že ji zápasník zbil. Celá situace je s každou další zprávou stále víc zamotanější, a tak není divu, že upoutala pozornost i řady vtipálků, kteří se baví na účet populárného páru. Na ty nejvydařenější vtípky se můžete podívat v galerii. 
12.01.2022 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (978 článků)

Detaily usmíření Lely a Karlose: Zasáhla Terminátorova maminka

 
Po zveřejnění článku eXtra.cz s exkluzivními fotografiemi návratu Lely Ceterové (32) domů, nenechala reakce Karlose Vémoly na sebe dlouho čekat. Známý MMA zápasník kontaktoval naši redakci, aby mohl znovu uvést věci na pravou míru a udělat v tom jejich domácím galimatyáši jasno. Přinášíme vám tedy zbrusu nové Terminátorovo vyjádření. 
12.01.2022 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (978 článků)