Článek

Život na ostrově člověka poznamená, dojídám i po přítelkyni, říká Márty ze Survivoru

 
Tanečník Martin Prágr (29) je pět týdnů zpět v civilizaci po reality show Survivor, kterou dokončil nemocný. V Rozstřelu prozradil, jak je to s jeho zdravím, jestli už stihl nabrat shozená kila i jak vnímá změny ve StarDance, do níž zamíří na podzim s herečkou Martou Dancingerovou.
30.05.2024 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Marta Dancingerová (34 článků) , Martin Prágr (98 článků)
Podobné články

Nejhloupější tah v Survivoru: Márty to dokázal zvorat i se dvěma skrytými imunitami v kapse

 
Napětí v Survivoru by se dalo krájet. Po dechberoucí kmenové radě nakonec nejdrsnější reality show opustil Martin Prágr. Ten patřil již od prvních dílů mezi velké favority. Šok je o to větší, že Márty měl u sebe dvě skryté imunity, které mohl využít a setrvat na ostrově i další dny. Jeho hloupý herní tah ho ale nakonec stál krk. 
28.05.2024 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Martin Prágr (98 článků)

Historicky nejhloupější tah v Survivoru: Márty to dokázal zvorat i se dvěma imunitami v kapse

 
Napětí v Survivoru by se dalo krájet. Po dechberoucí kmenové radě nakonec nedrsnější reality show opustil Martin Prágr. Ten patřil již od prvních dílů mezi velké favority. Šok je o to větší, že Márty měl u sebe dvě skryté imunity, které mohl využít a setrvat na ostrově i další dny. Jeho hloupý herní tah ho ale nakonec stál krk. 
28.05.2024 22:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Prágr (98 článků)

Exkluzivní rozhovor s Vladimírem ze Survivoru. Proč se spolčil s Veve, čeho se na ostrově nejvíc bál a čím ho vytáčel Ondřej Novotný

 
Svou účast v Survivoru sice nezačal příliš zdárně, nakonec se ale vyprofiloval jako jeden z favoritů na vítězství v celé show. Vladimír Čapek sice působí jako nenápadný IT specialista, díky své komplexnosti se mu ale podařilo dostat nejen do sloučení, ale dokonce rozbil dívčí alianci složenou z Nikoly Čechové, Chili a Veroniky Havlik. Jaká byla jeho strategie, čeho se v Survivoru nejvíc bál a proč chtěl, aby moderátor Ondřej Novotný během kmenových rad raději mlčel? Nejen o tom se rozpovídal v rozhovoru pro eXtra.cz. 
22.04.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (281 článků) , Nikola Čechová (87 článků) , Vladimír Novotný (24 článků)

Žaneta promluvila o své váze po návratu ze Survivoru. Rýpla si i do Novotného

 
Žaneta Skružná je holka do pohody. Alespoň tak účastnici Survivoru vidí fanoušci, kterým to nyní znovu potvrdila. Zatímco většina žen o přibírání nerada mluví, Žaneta s tím nemá sebemenší problém. Na svých sociálních sítích se svěřila, kolik kilo měla na začátku Survivoru, kolik na ostrově shodila a kolik kilogramů má v současné době. 
14.04.2023 16:25 |

podobné články

GLOSA: Ostuda Survivoru Filip Křížek. Ještě větší blbec, než jsme si mysleli

 
Na ostrově se tvářil jako sekerník, který doslova terorizoval Egypťana Jacka Hamida za každé špatně vyslovené slovo, po návratu se sám zamotává do svých výroků. Filip Křížek si sice o sobě nejspíš myslí, že patří k nejlepším hráčům Survivoru u nás, do historie této hry se ale zapíše jako největší lhář. A to bohužel ne ve hře, kde je to povolené, ale jako podvodník, který zklamal všechny fanoušky Survivoru. 
14.04.2024 14:50 |

podobné články

Tvrdá kritika Martina ze Survivoru: Holky v plavkách viděl snad poprvé, říká Bára

 
Martin Konečný má lepší sociální hru, než si mnozí mohli na počátku aktuální řady Survivoru myslet. To ve studiu pořadu eXtra Host potvrdila i Barbora Krčálová, která první dny na ostrově proti prostořekému Slovákovi rázně vystupovala. Ten si mladé krásky, které byly zpočátku tak znechucené jeho výrazy, že ho chtěly co nejdřív vidět v letadle do Bratislavy, tak omotal kolem prstu, že mu dovolily, aby je na ostrově pravidelně masíroval. A to i přesto, že předtím měl nechutné řeči na jejich přednosti. 
11.05.2023 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Konečný (46 článků)

Barbara z Big Brothera o účasti v Survivoru: Nejdřív bych musela jít na operaci, říká

 
Účastnice Big Brothera Barbara Hacsi se ostatním reality show nevyhýbá. V rozhovoru pro eXtra.cz promluvila například o Survivoru. Ten by však nejspíš nebyl nic pro ni, protože preferuje spíš pohodlí gauče ve vile než nástrahy pustého ostrova. Navíc, jak prozradila, má špatné koleno a předtím, než by se vydala do exotické Dominikány, by musela podstoupit náročnou operaci. A co říká o současné řadě Survivoru? To se dočtete níže.
20.04.2024 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Big Brother (153 článků)

Kristian Kundrata ze Survivoru: Zásnuby s krásnou přítelkyní. Na ostrově mu radily holky

 
Šestadvacetiletý účastník letošní řady Survivor, Kristian Kundrata, si sice titul vítěze domů nepřivezl, reality show mu ale dala mnohem více. Na ostrově si uvědomil, jaké má štěstí a co má vlastně doma. Právě díky tomu požádal svou přítelkyni o ruku. Soutěžící dorazil na promítání velkého finále. Naší redakci poskytl rozhovor, ve kterém se rozpovídal o detailech zásnub i o společných plánech páru do budoucna. 
19.05.2023 09:15 |

podobné články

Martin ze Survivoru si pustil pusu na špacír, Novotného tím vytočil: Meleš hovadiny, durdí se

 
Martin Konečný odhalil další zákulisní informace z natáčení Survivoru. A radost z jeho slov nebudou mít především tvůrci show, kteří se pokouší skrz televizní obrazovky tvořit dojem, že soutěžící na ostrově strádají ve všech směrech. Vše ja ale zdá se jinak. To alespoň vyplývá z tvrzení muže, který skončil až na druhé pozici. Ten totiž v živém vysílání s moderátorem Ondřejem Novotný odhalil, že někteří soutěžící měli na ostrově k dispozici zubní kartáčky a pasty.
30.05.2023 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Konečný (46 článků) , Ondřej Novotný (281 článků)

Veronika ze Survivoru odhodila stud. Po několika hodinách na ostrově se svlékla před celým kmenem

 
Veronika ze Survivoru odhodila veškerý stud. Ačkoli na ostrově v Dominikánské republice zatím strávila pouhých pár hodin a hra se teprve rozbíhá, ostych blonďatou krásku zřejmě netrápí. Hned první noc se totiž svlékla, a to před celým kmenem. Všem přítomným mužům se naskytla pěkná podívaná. 
28.02.2024 18:40 |

podobné články

Drsné odhalení v Survivoru. Bína v dětství šikanoval spolužáka, teď se s ním potkal na ostrově. Týrání mu dodnes neodpustil

 
V Survivoru se setkali dva velcí nepřátelé z dřívější doby. Jakuba Bínu a Radka Polomíka spojuje společná minulost, a to ne zrovna pěkná. Na základní škole měl totiž Radek čelit drsné šikaně z Jakubovy strany. Ve chvíli, kdy uviděl Jakuba na ostrově, se mu vrátily veškeré vzpomínky a pociťuje vůči němu velkou agresi.
29.02.2024 05:10 |

podobné články

Mikýř už miliony ze Survivoru stihl rozfofrovat. Nikole by změnily život, on je utratil pro své zviditelnění

 
Martin Mikyska alias Mikýř (30) vyhrál letošní řadu Survivoru. Ve finále proti sobě měl Nikolu Kabátovou, která má za sebou smutný životní příběh a získat titul Survivoru pro ni znamenalo všechno. Kdyby Mikýř chtěl, mohl jí výhru přenechat. On se ale na poslední chvíli rozhodl jinak. Své důvody sdělil v rozhovoru pro eXtra.cz. Zároveň prozradil, co udělal s peněžní výhrou 2,5 milionu korun.
19.06.2024 16:05 |

podobné články

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

 
Zdálo se, že mezi Petrem Havránkem alias Pítrem ze Survivoru a jeho přítelkyní Gabrielou Gašpárovou panuje napjatá atmosféra. Ve společnosti se mluvilo dokonce o tom, že se měla dvojice rozejít, a to na základě domněnek, že mezi Pítrem a další soutěžící z drsné reality show Andreou Bezděkovou to na ostrově minimálně jiskří. To však Pítr zásadně odmítá, jak se rozpovídal v pořadu Extra Host. Jak to s Gábi nyní mají? 
24.03.2023 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Bezděková (273 článků)

Johanka ze Survivoru ukázala svalnatého přítele. Ten ji v době soutěže ani jednou nekontaktoval

 
Miláček ze Survivoru Johana Fabišíková je zamilovaná až po uši. Kde ale byl její partner, když ona potila krev na ostrově? Ani jednou své přítelkyni nezavolal, i když měl tu možnost. Všechny fanoušky zajímalo, jak asi pan Tajemný vypadá. Jeho identity se dočkali, až když se Johana vrátila domů. Od té doby spolu postují na sociálních sítích jednu fotku za druhou. Nyní Johanka svému krasavci popřála k narozeninám.
23.06.2023 14:20 |

podobné články

Vémola s cudnou Lelou, Novotný s odhalenou manželkou a hvězda Survivoru s přítelkyní: Zamilované páry na premiéře filmu Karlos

 
O Karlosovi Vémolovi (38) se v poslední době opět hodně mluví. Ale není to proto, že by snad způsobil nějaký skandál, ale proto, že do kin dorazil jeho zbrusu nový dokument s názvem Karlos. Na premiéru filmu dorazila spousta zamilovaných hrdliček, například moderátor Ondřej Novotný s manželkou Renatou Langmannovou, účastník Survivoru Matěj Quitt s partnerkou, moderátor Le Sy s přítelkyní Denisou Ryndovou a mnoho dalších. Na místě byla i redakce eXtra.cz.
16.01.2024 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Renata Langmannová (349 článků) , Ondřej Novotný (281 článků) , Karlos Vémola (972 článků)

Nečekaný zvrat v Survivoru? Ondřej Novotný se vrátil do Prahy a zpátky na ostrov se už nechystá!

 
V Survivoru došlo sice teprve ke sloučení, moderátor Ondřej Novotný je ale už zpátky v Česku. A zdá se, že nejde o rychlou návštěvu mezi natáčecími dny. Nejdřív vyrazil do Německa, kde ohlásil expanzi Oktagonu, a pak zamířil rovnou do Prahy, kde na něj čeká krásná Renata Langmannová a jejich dcerka. Odtajnil tak Novotný víc, než by si tvůrci Survivoru přáli? A neprozradí příště také vítěze celé show? 
22.03.2022 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Renata Langmannová (349 článků) , Ondřej Novotný (281 článků)

Žaneta je v Survivoru na odstřel. V rukách ale drží trumf

 
Pokud jste neviděli 19. díl Survivoru, nečtěte dál. Článek je protkaný spoilery. Žaneta Skružná (23) ze Survivoru se nezdá. Jako jediné se jí podařilo najít skrytou výhodu, která jí dost možná zachrání krk. V kmeni Rebelů jí totiž teče do bot, protože její aliance přestoupila do druhého kmene Hrdinů. 
30.03.2023 13:10 |

podobné články

Maty ze Survivoru se hrne do Love Islandu: Spletou si tě s údržbářem, směje se mu Novotný

 
Míří sympaťák ze Survivoru do další reality show? Vyřazený účastník Matěj Quitt se v živém vysílání rozpovídal o tom, kam jeho kroky povedou nyní, a prozradil, že zvažuje další pořad TV Nova. "Přijdeš jako bombshellák?" vysmál se mu moderátor Survivoru Ondřej Novotný poté, co Maty řekl, že zvažuje Love Island. Nabídl mu výzvu v Oktagonu. 
11.04.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (281 článků) , Maty Maty (16 článků)

Žaneta ze Survivoru terčem nechutných zpráv: Po šikaně v soutěži přišlo přání smrti

 
Doufala, že se dostane do finále Survivoru, nakonec ale ze soutěže vypadla jenom několik málo hodin po sloučení. A Žaneta Skružná se s tím jenom těžko smiřuje. Ve studiu v pořadu eXtra Host nejenže velmi tvrdě zkritizovala bývalé členy kmene Rebelů, ale promluvila i o hejtech, kterých je po návratu z Dominikánské republiky terčem. A došlo i na téma, které zajímá snad všechny diváky Survivoru. Dala to dohromady s Tomášem Weimannem? 
21.04.2023 05:10 |

podobné články