ŽIVĚ: Senzace na Letné. Sparta - Panathinaikos 3:1

Sledujte utkání třetího předkola Ligy mistrů ZDE:
28.07.2009 19:50 |

Sparta zaskočila Panathinaikos a je blíž k postupu

Fotbalisté pražské Sparty v úvodním duelu 3. předkola Ligy mistrů porazili Panathinaikos Atény 3:1 a před odvetou, která se hraje příští úterý v Řecku, mají velkou šanci na postup do posledního kola.
29.07.2009 17:05 |

Neuvěřitelný zápas a senzace. Sparta vyválčila výhru

Sparta Praha - Panathinaikos Atény 3:1 (2:0)
28.07.2009 22:00 |

Fotbalisté Olympiakosu slaví po výhře 6:0 návrat na řecký trůn

Tři kola před koncem soutěže už Panathinaikos z prvního místa tabulky nemůže nikdo sesadit. Ani loňský mistr a velký sok Panathinaikos Atény.
20.03.2011 22:50 |

Řecký šok. Panathinaikos vyřazen dánským outsiderem

Nečekaně skončil slavný řecký klub Panathinaikos Atény, který po remíze 1:1 z úvodního měření sil podlehl doma dánskému celku BK Odense 3:4 a ze soutěže vypadl.
02.08.2011 23:40 |

Panathinaikos přišel za řádění fandů o šanci na titul

Panathinaikos ztrácí na Olympiakos pět kol před koncem deset bodů
23.03.2012 11:45 |

Tvrdý trest pro Panathinaikos za řádění fanoušků. Pokuta 6 milionů a odečet 5 bodů

Řecký fotbalový klub Panathinaikos Atény stihl tvrdý trest za nedělní "válku" fanoušků během derby s rivalem Olympiakosem Pireus.
23.03.2012 13:25 |

ŽIVĚ: Sparta - Lausanne 3:3, domácí selhali v závěru

Sledovali jste online reportáž z Letné, kde Sparta v dalším zápase skupiny F Evropské ligy hostila švýcarské Lausanne. Sparta byla před utkáním třetí o skóre, proti druholigovému týmu musela doma vyhrát, aby se příblížila vytouženému postupu. Zatím dokázala doma porazit Palermo a nestačila v Moskvě na CSKA.
21.10.2010 20:45 |

Sparta a prokletí jménem Panathinaikos. Boj začíná

Sparta bude hrát o postup do 4. předkola Ligy mistrů
28.07.2009 14:05 |

Obrazem: Drama, góly a ovace. Sparta slavně vyhrála

Podívejte na galerii z duelu Sparta - Panathinaikos (3:1)
29.07.2009 09:50 |

ŽIVĚ: Boj v řeckém ´pekle´. Panathinaikos - Sparta 3:0

Sledujte utkání 3. předkola Ligy mistrů ON-LINE ZDE:
04.08.2009 19:35 |

Sparta loví v Africe: Ve stopách Bonyho! Na Letné pobíhají »kakaoví« hoši!

Znáte to, s jídlem roste chuť! Fotbalová Sparta se před rokem v létě pořádně namlsala prodejem Bonyho Wilfrieda do Arnhemu za 100 milionů korun a loví v Africe dál. Moc ráda by zase nějaké plejery za pár šprdlíků koupila a za pěkný ranec střelila, a tak po Letné včera běhali dva noví »kakaoví« hoši.
01.12.2011 12:11 |

Na Letné se hrála liga bez diváků, Sparta i přesto Příbram přetlačila

Pražská Sparta diváky nadchnout nemohla, na Letné se totiž hrálo před prázdnými tribunami. Ale i kdyby na stadion příznivci slavného klubu přišli, asi by odcházeli i přes vítězství 2:1 nad Příbramí rozpačití.
05.08.2012 19:15 |

Sparta - Plzeň 1:0! Lafata rozhodl ligový šlágr na Letné

Na Letné to byla bitva jako hrom. Na jejím konci se radovali fotbalisté Sparty, kteří porazili vedoucí tým tabulky Plzeň 1:0. O vítězství Pražanů rozhodl v 68. minutě nejlepší střelec soutěže David Lafata. Sparta se tak na svého soka bodově dotáhla, oba týmy nyní mají 44 bodů.
30.03.2013 21:30 |

Osobnosti: David Lafata (118 článků)

DOBRÝ LOS! Sparta si zahraje o Evropskou ligu s Vasluí

Sparta se při losování vyhnula silnému Hannoveru a může se těšit na výlet do Rumunska. Druhý zápas sehraje Sparta doma na Letné.
05.08.2011 14:30 |

Sparta chce Kováče, píší Švýcaři. Na Letné se diví

Podle internetové verze největšího švýcarského deníku Der Blick nabídla AC Sparta Praha tříletou smlouvu bývalému českému fotbalovému reprezentantovi Radoslavu Kováčovi, obránci FC Basilej. Sparta to však ve středu popřela.
30.11.2011 14:30 |

Osobnosti: Radoslav Kováč (41 článků)

Sparta v Lyonu naposledy shořela. Teď ji táhne podavač míčů

České týmy se chystají na vstup do Evropské ligy. Sparta odletěla do Lyonu a pro Ladislava Krejčího to bude speciální zápas. Když hrála Sparta s Lyonem naposledy, tak na Letné podával míče.
20.09.2012 11:10 |

Fanoušci se těší na šlágr jara. Sparta na Letné přivítá Plzeň

Už v sobotu se můžeme těšit na hodně pikantní zápas plný emocí! Sparta proti Plzni, tedy souboj dvou nejžhavějších kandidátů na zisk titulu. První vzájemný zápas vyhráli na podzim Viktoriáni a Sparta chystá odvetu.
29.03.2013 08:15 |

ŽIVĚ Sparta zakončila rok 2010 remízou 1:1 s CSKA

Přečtěte si online reportáž z posledního zápasu českého zástupce v roce 2010. Sparta na Letné v závěrečném zápase základní skupiny F Evropské ligy remizovala s lídrem skupiny z CSKA Moskva 1:1. Skóre otevřel v 15. minutě hostující Dzagojev, ve 44. minutě vyrovnal Kadlec.
15.12.2010 18:55 |

Fotbal ŽIVĚ: Sparta porazila v derby Slavii 2:1

Slavia - Sparta 1:2. V 9. kole na sebe narazili nesmiřitelní pražští rivalové. Přestože do vedení šli ´sešívaní´, Sparta ve druhé půli vyrovnala a v úplném závěru Wilfriedovou hlavičkou obrat dokonala.
20.09.2010 17:35 |