Článek

Zima poslala první pozdrav: Na horách nasněžilo

 
Bílý poprašek včera pocukroval vrcholky Krkonoš a Jeseníků. První sníh přicházející zimy přinesl ledový vítr z oblastí nad Arktidou. Sněžit může na horách i dnes, koncem týdne se oteplí.
13.10.2021 05:05 |

podobné články

Podobné články

Simona Krainová poslala žhavý pozdrav z Bali: V exotickém ráji se sprchovala jen v Evině rouše

 
Po Silvestru některé celebrity opustily zasněžené české vrchy a odcestovaly do teplých krajů. Mezi destinacemi jednoznačně vítězí Bali, kde tráví dovolenou i Simona Krainová  (45) . Ta ještě před několika dni oslavovala příchod nového roku v Krkonoších, teď už ale poslala pozdrav z tropického ostrůvku v Indonésii.
07.01.2019 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2191 článků)

Iva Kubelková poslala pozdrav z dovolené: Kráska s přírodními pětkami vypadá v bikinách fantasticky

 
Moderátorka Iva Kubelková  (44) si užívá na dovolené, odkud poslala pořádně sexy pozdrav. V plavkách vypadá fantasticky. Ale jak sama říká, je to z velké části dřina a odříkání. Zadarmo své míry rozhodně nemá. Až na vnady, ty jsou darem přírody.
15.07.2021 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (694 článků)

Do Česka přišla zima: Na horách nasněžilo až pět centimetrů!

 
S menším zpožděním dorazil zřejmě do Česka sv. Martin na bílém koni. Během noci z pátku na sobotu totiž na některých místech napadl sníh, Klínovec ozdobilo dokonce pět centimetrů bílé pokrývky. Zdá se, že zima už přichází.
21.11.2015 13:25 |

podobné články

Inverze a smog způsobily, že... V Česku »nasněžilo«! A bouraly desítky aut!

 
V Česku včera nasněžilo! Nešlo však o klasický sníh, ale průmyslový... Šedobílé vločky má na svědomí inverze a smog. A meteorologové upozorňují, že pod páchnoucí pokličkou, která nám poškozuje zdraví, se budeme dusit ještě nejméně 10 dní!
15.11.2011 12:15 |

podobné články

Tuhá zima míří do Česka: Sněhové závěje a jazyky mohou uvěznit lidi na horách

 
Jak to vypadá, tak opravdová zima dorazila do Česka. V Orlických horách a Krkonoších meteorologové varují před zledovatělým sněhem na silnicích.Během víkendu se má navíc celá situace ještě zkomplikovat. Řidiči by si měli dát pozor na Vsetínsku i Bruntálsku. Na horách na severu a severovýchodě Česka má začít vydatně sněžit už v pátek a ani v sobotu sníh nepoleví. Na některých místech může nasněžit až 30 cm sněhu.
28.12.2019 07:05 |

podobné články

Zima posílá pozdrav: Na severu chumelenice, na západě vichřice!

 
Teploty vysoko nad nulou, jasná obloha. Místo lednového mrazu předjaří. Zima se ale přeci jen umí připomenout. Čeká nás chumelenice a na horách pořádný průvan.
03.01.2018 05:10 |

podobné články

Krušné hory bičuje silný vítr, popadané stromy brzdí dopravu. Nejezděte sem, apelují silničáři

 
Silničáři v pondělí ráno uzavřeli sněhem zavátou silnici I/25 od abertamské křižovatky nad Jáchymovem směrem na Boží Dar, informovala policejní mluvčí Zuzana Týřová. Uzavřeny zůstávají i další silnice v Krušných horách, na Božím Daru trvá kalamitní stav. Kromě sněhu a větru na silnicích hrozí i pády stromů. Sníh a stromy výrazně komplikují dopravu také v Krkonoších. Mobilní operátoři mohou mít na horách kvůli sněžení, námraze a silnému větru výpadky signálu. Problémy jsou zejména v Krkonoších a Krušných horách. Správci nedoporučují v Krušných horách vstup di lesů, turisté mají být opatrní i v Jizerských horách.
14.01.2019 07:20 |

podobné články

Vyprsený pozdrav z Monaka! Takhle odpočívá tělo Petry Kvitové

 
Petra Kvitová poslala vyprsený pozdrav od monackého bazénu. Její unavené tělo potřebuje odpočinek jako sůl.
17.07.2015 11:01 |

podobné články

Osobnosti: Petra Kvitová (1561 článků)

Pořádně sexy pozdrav z dovolené! Iva Kubelková s nádhernou dcerou Natálkou zapózovaly v bikinách

 
Moderátorka Iva Kubelková  (44) poslala pozdrav ze slunného Řecka, kam odletěla relaxovat s rodinou. A s dcerou Natálkou se pokusily o žhavou fotku. Natálka zdědila po Ivě krásnou tvář, postavu i bujné vnady. Už se úspěšně věnuje modelingu, a tak bylo jasné, že společná fotka bude skvělá.
18.07.2021 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (694 článků)

S Novým rokem přišla zima i sníh. Lidé se radují, silničáři varují

 
Se začátkem nového roku přišla na většinu území Česka i zima. Drobně nasněžilo také v Praze, i když jde stále jen o poprašek. Přesto se sociální sítě od samého rána začaly plnit fotkami těch, kteří na sněhovou nadílku dlouho čekali a možná už ani nevěřili... Sněžení však přineslo i komplikace v dopravě. Na řadě míst republiky vyzývají silničáři k opatrnosti. I proto, že teploty klesly v noci pod bod mrazu.
01.01.2016 10:55 |

podobné články

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ: Zima se nevzdává!

 
Zima se letos ne a ne vzdát vlády! Zatímco loni touto dobou se po Krkonoších již proháněli cyklisté, letos se cesty pro letní provoz ještě nepodařilo zcela prohrnout. A navíc na ně zase nasněžilo!
04.05.2021 05:15 |

podobné články

Za 10 dnů klesla teplota o 20 stupňů!

 
To je zima. Ve středu jdou děti poprvé do školy, a pomalu, aby si vzaly zimní bundy. Jak by také ne. V Krušných horách a na Šumavě už nasněžilo, nížiny trápí déšť a teploty jsou proklatě nízko.
01.09.2010 08:00 |

podobné články

Na horách nasněžilo 14 cm! JAK BUDE DÁL?

 
Na některých místech Čech udeřila nefalšovaná zima. Například Krušné hory hlásí na některých místech až 14 centimetrů nového sněhu. Silničáři jsou už proto v plném nasazení!
05.12.2011 09:50 |

podobné články

Předpověď počasí na leden: Z extrému do extrému

 
Konečně dorazila zima! Do včerejška na horách hezky nasněžilo, v Krkonoších leží až 23 cm nového sněhu, v Beskydech spadlo 26 cm. A jak bude dál?
29.12.2019 05:05 |

podobné články

Krásky řádily na horách: Kostková krotila psy, Švantnerová přítele!

 
Sotva trochu nasněžilo, české krásky vyrazily na hory! Zatímco Lucie Borhyová (41) osedlala skútr, Tereza Kostková (43) zapřáhla psí spřežení. A všechny se pořádně nastrojily, aby jim nebyla zima.
31.12.2019 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1631 článků) , Tereza Kostková (867 článků)

Ledoví muži letos dorazili v plné síle: Zima bude i v létě?!

 
Ledoví muži letos do Česka dorazili v plné síle. Zatímco ještě v pondělí jsme venku chodili nalehko a užívali si teploty kolem 23 °C, v úterý jsme se museli vrátit k zimnímu oblečení. Teploty na mnoha místech spadly pod nulu, a na horách dokonce nasněžilo!
13.05.2020 05:10 |

podobné články

Na horách nasněžilo nejvíce za třicet let

 
Přívaly sněhu, které ve středu a ve čtvrtek zasypaly Česko, způsobily kalamitu na mnoha místech a pokořily řadu dlouholetých rekordů. Například v Praze ve čtvrtek sněžilo nejdříve od roku 1961. Na horách zase napadlo nejvíc sněhu za posledních třicet let.
16.10.2009 04:30 |

podobné články

AČCKA: Zimní dovolené na horách jsou letos v kurzu - cestovní kanceláře počítají s 3% nárůstem prodejů

 
Letošní prodeje lyžařských zájezdů se v současné době vyvíjejí velmi dobře, cestovní kanceláře očekávají rostoucí zájem českých lyžařů + 3 %. Letos v zimě budou dovolené na horách v kurzu. Po loňské sezóně, kdy nasněžilo víceméně až v polovině ledna, je po lyžování hlad a Češi s nákupem zimní dovolené začali letos dříve. Lyžařské pobyty, ať v ČR či v zahraničí, na nejfrekventovanější termíny - zejména na Silvestra a jarní školní prázdniny, se postupně vyprodávají. Především skupiny, početnější rodiny či rodiny cestující pospolu si musí termíny blokovat s předstihem.
24.11.2016 09:45 |

podobné články

Po vichru Česko zasypal sníh. Silnice kloužou, sledujte radar Blesku

 
Po orkánu Sabine se nad Česko přihnaly sněhové mraky. Přes noc nasněžilo převážně na horách, místa v nižší nadmořské výšce se ale sněhové pokrývce také nevyhla. Na středu předpovídají meteorologové v nížinách vítr o rychlosti 70 km/h, na horách až 90 km/h. Na silnicích jezděte se zvýšenou opatrností.
12.02.2020 08:55 |

podobné články