Článek

Zima končí, postarejte se o auto

 
Dlouhá a tuhá zima pořádně zacvičila nejen se silnicemi, ale i s auty.
14.03.2010 06:50 |

podobné články

Podobné články

Je mi zima, pořád je mi zima. Oslnivý nástup ministryně Šlechtové do sněmovny měl veselé pokračování

 
Ministryně Michaela Marksová (ČSSD) dnes ve sněmovně podpořila novopečenou ministryni místního rozvoje Karlu Šlechtovou (ANO). Ta totiž ve středu ve svém úplně prvním vystoupení před poslanci kromě kritiky jejich chování zmínila, že je jí ve sněmovně zima. Dnes jí v tom překvapivě dala za pravdu její vládní kolegyně Marksová. „Je mi tady taky velká zima,“ řekla totiž Marksová ve chvíli, když měla odpovídat na interpelaci komunistky Marty Semelové.
23.10.2014 18:31 |

podobné články

Osobnosti: Marta Semelová (266 článků) , Michaela Marksová (457 článků)

Meteorologové vysvětlují »záhady« počasí: Není zima, jako zima!

 
PRAHA (wer) – Máte od včerejška pocit, že jen vyjdete ven a zmrznete? A přitom ke konci ledna, když Česko sevřely až 30 stupňové mrazy, bylo celkem fajn... Podle meteorologů je nyní opravdu větší zima, než když mrzne!
05.02.2013 12:05 |

podobné články

Postarejte se o své zuby

 
Účinné řešení pro opravdu komplexní péči o zuby představuje díky svému složení nová zubní pasta Odol3dent Zuby a jazyk.
16.06.2009 12:35 |

podobné články

Když přijde poprvé na noc

 
Dnes u vás poprvé přespí? Postarejte se, aby noc proběhla hladce a sladce.
08.11.2009 08:00 |

podobné články

Zahradníkův diář: Postarejte se o trvalky, vyštipujte rajčata!

 
Zahradní sezóna je v plném proudu, zelenina i ovoce rostou přímo před očima. Možná nevíte, co dřív, ale máme pro vás dva tipy, na co byste v těchto dnech určitě neměli zapomenout.
21.06.2010 12:55 |

podobné články

Chcete mít příští rok hezký trávník? Postarejte se o něj již dnes

 
Teplé počasí se pro letošní rok pomalu stává minulostí, a proto bychom se měli postarat o trávník, aby v pořádku přečkal tuhou a náročnou zimu.
13.10.2011 00:05 |

podobné články

50 rad, jak zazimovat chalupu! Postarejte se o ni pořádně...

 
Podzim už nám pomalu přechází v zimu, zalézá za nehty, pořád padá mlha, prší a na chalupě už to není úplně ono. Stejně zanedlouho napadne sníh, tak co tu naši milou chaloupku zazimovat? Zkrátka chatu či chalupu uložit k »zimnímu spánku«. Pokud se budete řídit naším zazimovacím manuálem, nemůžete nic pokazit. Projděte si pěkně krok za krokem, co ještě musíte udělat.
28.10.2012 12:15 |

podobné články

Hlavně se postarejte o našeho psa, napsali manželé a spáchali sebevraždu

 
V Itálii dnes nalezli další dva lidi, kteří se kvůli ekonomické krizi rozhodli ukončit svůj život. Manželskému páru z Milána byl nedávno doručen soudní příkaz k vystěhování.
27.05.2013 22:15 |

podobné články

Nejdříve se postarejte o chudou českou babičku, pak o lidi ze Sýrie. Nářez Jiřího Krampola české vládě

 
Známý český herec Jiří Krampol si myslí, že by se čeští politici měli napřed zamyslet nad tím, jak se starají o naše obyvatele, o naše starší spoluobčany, a až poté by měli myslet na to, jak a zda vůbec pomoci přistěhovalcům z jiných zemí, a poskytnout jim v České republice azyl. Nemyslí to prý nijak zle, neboť ví, že třeba v Sýrii mnoho rodin s dětmi je v přímém ohrožení života, ale náš stát nemá podle jeho mínění tolik peněz na to, aby poskytoval domov každému, kdo si o to řekne.
15.01.2015 04:42 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Krampol (646 článků)

Neberte utečence, nevíte, co udělají. Vždyť každá vesnička se tomu brání! Starejte se o Čechy, vyřešte Romy a bezdomovce, říká hudebník a romský zástupce Antonín Gondolán

 
Bohem nadaného hudebníka Antonína Gondolána chtěl kdysi angažovat sám Frank Sinatra. Stalo se to v roce 1967 při půlročním angažmá Karla Gotta v Las Vegas. Kdyby tehdy šel nabídce naproti, stal by se z něj „utečenec“. O pár let později hledal štěstí v Německu, kam se přestěhoval za manželkou, hrál i ve Švýcarsku a v Austrálii. I přes tuto svou zkušenost, kterou ve světě udělal, Sobotkově vládě vzkazuje: „Neházejte záchranné laso utečencům, o nichž nikdo neví, čeho všeho jsou schopní! Postarejte se napřed o naše lidi, o bezdomovce a o ty, co nemají práci. Vyřešte konečně situaci Romů!“
22.06.2015 11:27 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4737 článků) , Frank Sinatra (72 článků) , Antonín Gondolán (9 článků)

Obama se směje Merkel: My jsme Sýrii rozvrtali, vy se teď o uprchlíky hezky postarejte

 
KOMENTÁŘ: Barack Obama děkuje Angele Merkel za to, že Německo se hezky chová k uprchlíkům ze Sýrie. Americký prezident to myslel zřejmě vážně.
27.08.2015 19:11 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2419 článků)

Cyril Svoboda: Budou zastavovat migranty na česko-německých hranicích. A řeknou - když s námi nespolupracujete, tak se předveďte a postarejte se o ostrahu hranic sami

 
SVĚT OPTIKOU CYRILA SVOBODY Turecko chrání důsledně hranice, ale zároveň ukázalo cenu, kterou za to chce: bezvízový styk. V pravidelném rozhovoru to uvádí ředitel Diplomatické akademie a exministr zahraničí Cyril Svoboda. Podle něj je třeba integraci chytit pevně do rukou. Současně varoval, že pokud budeme nadále nechávat migranty v uprchlických táborech, tak riskujeme další konflikty.
17.05.2016 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Cyril Svoboda (360 článků)

Cyril Svoboda: Budou zastavovat migranty na česko-německých hranicích. A řeknou – když s námi nespolupracujete, tak se předveďte a postarejte se o ostrahu hranic sami

 
SVĚT OPTIKOU CYRILA SVOBODY Turecko chrání důsledně hranice, ale zároveň ukázalo cenu, kterou za to chce: bezvízový styk. V pravidelném rozhovoru to uvádí ředitel Diplomatické akademie a exministr zahraničí Cyril Svoboda. Podle něj je třeba integraci chytit pevně do rukou. Současně varoval, že pokud budeme nadále nechávat migranty v uprchlických táborech, riskujeme další konflikty.
17.05.2016 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Cyril Svoboda (360 článků)

Řešíte hovadiny. Postarejte se, aby tento stát vůbec existoval, nabádá vládu Ondřej Neff

 
Publicista Ondřej Neff se po svém vyjádřil k vládním tahanicím o věkovou hranici odchodu do důchodu. Kabinet Bohuslava Sobotky (ČSSD) prý řeší spoustu hovadin místo toho, aby dělal, co má dělat. Starat se, aby náš stát mohl existoval i za dvacet, třicet či padesát let.
01.09.2016 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Neff (209 článků)

Jak vyzrát na vrásky? Máme zaručené tipy

 
Postarejte se v zimě pečlivě o svou pleť a užijte si zimu bez následků. Jak se zbavit vrásek nám poradily dermatoložky kliniky Asklepion.
30.01.2017 00:05 |

podobné články

Nový trend: Řemeslníkům se platí sexem!

 
Tak jsem vám ten hadici vyměnil, paninko, vy se teď postarejte o tu mou.“ Tak nějak teď fungují v sibiřském Burjatsku někteří řemeslníci, mechanici či instalatéři!
17.03.2017 05:10 |

podobné články

Nenechte se o dovolené vykrást!

 
Letní dovolené bývají rizikovým obdobím z hlediska vloupání do domácnosti. Jestliže nechcete vystřídat zážitky z dovolené zkušeností z vykradeného bytu či domu, postarejte se před odjezdem o zabezpečení vašeho obydlí. Současně si dejte pozor na omyly, kvůli kterým byste mohli přilákat pozornost zlodějů nebo jim usnadnit práci.
08.06.2017 00:05 |

podobné články

Zima se blíži: Jak na ni připravit své auto?

 
Zima se kvapem blíží, což ohlašuje prvním sněžením již teď. Letos se už letních teplot nedočkáme. Na zimní počasí musíme připravit nejen sebe, ale také své auto. Přezutí pneumatik nařizuje zákon, ale na co ještě nesmíte zapomenout, pokud chcete bezpečně jezdit i v zimě? Nejlepší je, když svého miláčka svěříte do rukou profesionálů, ale pokud se o něj chcete postarat sami, zde najdete praktické rady, jak na to.
16.11.2016 10:05 |

podobné články

Japonsko ONLINE: Radiace, zima, sníh a hlad...

 
ONLINE: Další rána pro Japonce. Po zemětřesení, tsunami, radiaci a nedostatku jídla udeřila na ostrovy zima. Ve středu se exploze objevily také v 5. a 6. reaktoru fukušimské elektrárny. Japonci se rozhodli, že hořící elektrárnu budou z vrtulníků kropit kyselinou boritou a vodou. Znemožnila to ale radiace. Tisíce lidí ve strachu před ozářením opuští Tokio.  V televizi promluvil císař Akihito. "Modlím se za lidi," řekl. Ty ale sužuje hlad a zima...
15.03.2011 06:35 |

podobné články