Článek

Žilková slaví 59! Neuvěřitelný seznam dárků a překvapení od manžela z Izraele

 
Veronika Žilková dnes slaví 59 let, ale oslava v rodinném kruhu proběhla den předem. Manžel Martin Stropnický (63) jí přímo z Tel Avivu, kde je velvyslancem, poslal nádhernou kytici. A o zbytek dárků si sama řekla.
16.10.2020 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1776 článků)
Podobné články

Veronika Žilková prchá z Izraele do Česka bez Martina Stropnického: Je možné, že manžela neuvidí i rok

 
Veronika Žilková  (58) se rozhodla k razantnímu kroku - vrátí se i s nejmladší dcerou Kordulou (15) z Izraele zpátky do Česka. Bohužel bez manžela Martina Stropnického  (63) .
16.04.2020 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1776 článků)

Žilková za Stropnickým do Izraele posílá i psa! Letenka za 25 000!

 
Když Martin Stropnický (61) odlétal na svůj velvyslanecký post do Izraele, věděl, že brzy za ním přiletí manželka Veronika Žilová (57) i dcera Kordulka (12). S těžkým srdcem se však loučil s milovaným labradorem Pipem (9). To by ale nebyla Žilková, aby manželovi nenachystala překvapení!
08.11.2018 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1776 článků)

Veronika Žilková před stěhováním do Izraele: Zmítá se ve smutku a nostalgii

 
Herečka Veronika Žilková  (57) stála před těžkou volbou. Musela se totiž rozhodnout, zda bude následovat svého manžela Martina Stropnického  (61) do Izraele, kde jako nový velvyslanec zahájil svoji misi, nebo se připraví na dlouhé odloučení. Vybrala si první variantu. Ta ale pro ni zároveň znamená, že bude muset opustit domov a část své rodiny.
09.11.2018 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1776 článků)

Žilková před cestou do Izraele: Budu manželovi utíkat! Za kým?

 
Stála před těžkým rozhodnutím, zda následovat manžela do ciziny a opustit všechno známé, nebo zpřetrhat rodinná pouta. Veronika Žilková (57) nakonec příští rok odjíždí do Izraele, už teď ale ví, za kým bude pravidelně utíkat zpět do Česka!
27.11.2018 08:55 |

podobné články

Tipy na dárky pro manžela

 
Vánoce jsou opět za dveřmi a společně s nimi i příjemné či méně příjemné povinnosti v podobě pečení cukroví, uklízení domácnosti, výzdoby bydlení a výběru dárků. A právě dárky dělají mnohým z nás pořádné starosti, protože si zkrátka nevíme rady, čím pod ozdobeným stromečkem potěšit naše nejbližší. My ženy se určitě shodneme na tom, že nám kolikrát dělají největší problémy dárky dárky pro manžela. S dětmi si nějak poradíme, rodičům nadělíme kosmetický balíček nebo voucher na relaxační pobyt, ale jakmile dojde na dárky pro naše drahé polovičky, jsme v koncích. Tipy na dárky pro manžela – vyberte si také! Ačkoli do Vánoc zbývají ještě necelé tři týdny, není rozumné nechávat si výběr dárků na poslední chvíli. Nikomu se nechce pár dní před svátky lítat po obchodě, kde je hlava na hlavě, stát ve frontách a snášet nálady protivných prodavaček. Jestliže i vy máte radši, když si vše připravujete v klidu a s předstihem, pak je na čase začít něco dělat. Prosinec se totiž překulí rychleji nežli voda a Štědrý den bude za dveřmi. Pojďte se podívat na tipy na dárky pro manžela, kterými můžete potěšit svou drahou polovičku – určitě si mezi nimi vyberete. Nezapomenutelný zážitek Jestliže hledáte dárek, na který váš manžel nezapomene, darujte mu zážitek. K dostání jich je nespočet, vybírat můžete mezi adrenalinovými, jako je třeba seskok padákem nebo jízda ve Ferrari, nebo zážitky kulinářské, ať už v podobě kuchařského kurzu, aby vám doma taky něco uvařil, nebo třeba ochutnávání vína či piva – to podle toho, co má vaše láska raději. Nová košile se hodí každému Stejně jako šatník každé ženy i ten pánský musí obsahovat základní módní sestavu, do které neodmyslitelně patří i košile. Tu zkrátka potřebuje každý muž a ještě než začnete namítat, že košile není plnohodnotný dárek, dovolíme si vás zastavit: kvalitní košile... Čtěte více Příspěvek Tipy na dárky pro manžela pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.12.2017 21:05 |

podobné články

Veronika Žilková připravuje pro manžela překvapení: Takhle trénuje jeho miláčka na cestu do Izraele

 
Přípravy na cestu. Do těch se nyní pustila Veronika Žilková  (57) . Když přišla s nápadem, že za manželem Martinem Stropnickým  (61) , který získal post velvyslance v Izraeli, odcestuje nejen ona a dcera Kordula, nevěděla, kolik práce před sebou bude mít.
12.12.2018 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1776 článků)

Kvůli maceše z Popelky nejdu s manželem do Izraele, říká Žilková

 
Veronika Žilková (56) si rozmyslela stěhování do Izraele. Její manžel Martin Stropnický (61) tam bude dělat velvyslance, ale herečka se rozhodla zůstat v Česku kvůli dceři Kordule (12) a také nové roli macechy.
03.09.2018 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1776 článků)

Žilková zmizela do Izraele za mužem: Letěla pod jiným jménem!

 
Uvítání na letišti, za jaké by se nemuseli stydět ani hollywoodští scenáristé romantických filmů. To zažila Veronika Žilková (57), když dorazila za manželem Martinem Stropnickým (61) do Izraele, aby s ním strávila vánoční svátky!
18.12.2018 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1776 článků)

Manželství na dálku! Žilková se natrvalo do Izraele nevrátí, zato její dcera Kordula ano

 
Veronika Žilková  (58) se s dcerou Kordulou vrátila v dubnu z Izraele. Rozhodla se v Praze starat o svoji šestadevadesátiletou maminku. S Martinem Stropnickým  (63) nyní budou provozovat manželství na dálku.
07.06.2020 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1776 článků)

Po návratu z Izraele se nenudí: Veronika Žilková má nový rodinný podnik s dcerou a synem

 
Poté, co se rozhodla vrátit se z Izraele a odevzdala i diplomatický pas, se herečka Veronika Žilková  (58) rozhodně nenudí. Z role manželky velvyslance Martina Stropnického  (63) se vrátila ke svojí profesi. Nejenže hraje na divadle, ale dokonce i za jedním divadelním mini festivalem stojí.
11.08.2020 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1776 článků)

Po týdnech odluky má Veronika Žilková manžela doma: Jenže do Izraele se s ním vrátit nemůže

 
V polovině dubna se Veronika Žilková  (58) rozhodla k razantnímu kroku. Po téměř dvou letech života v Izraeli, kde doprovázela svého manžela Martina Stropnického  (63) , který v zemi působí jako velvyslanec, se vrátila domů. Důvodem návratu byla koronavirová pandemie a herečka potřebovala být nablízku své mamince.
05.08.2020 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1776 článků)

Veronika Žilková: Vím, že vyhraje Aneta! Šokující tvrzení účastnice StarDance...

 
Česká televize manipuluje s výsledky hlasování do StarDance – to si alespoň myslí herečka Veronika Žilková (49), která z letošního ročníku taneční show vypadla jako první. Žilková si pustila pusu na špacír při setkání s deníkem Aha! v centru Prahy, kde jsme ji fotografovali s jejím tanečníkem Markem Dědíkem (27). „Vše směřuje k tomu, že vyhraje Aneta Langerová,“ myslí si Žilková...
13.12.2010 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Langerová (527 článků)

Můj vnuk je flamendr po mamince, říká Veronika Žilková

 
Herečka Veronika Žilková je vzorná babička. Své dceři Agátě Hanychové občas hlídá syna Kryšpína a to prý není žádná legrace. Jak uvedla v rozhovoru na rádiu Impuls, její vnuk je noční živel po mamince. A té navíc z mateřství podle Žilkové "trochu hráblo". Další články k tématu: Žilková se před premiérami zbavuje zvířat, vnuk Kryšpín je alergik Žilková byla na Plese v Opeře příliš sladká, Válková zakrněla u Vánoc Hanychová čtyři měsíce po porodu pózovala nahá, málem při tom umrzla Hanychová po porodu podražila, za syna chce dvojnásobný honorář RECENZE: Když se První krok na cestě zastaví
25.02.2012 00:30 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2832 článků)

Syn Veroniky Žilkové získal roli v seriálu. A rovnou přišel o vlasy

 
Herečka Veronika Žilková může být na své děti pyšná. Po Agátě, jež je už léta zavedenou značkou, se o slovo hlásí i šestnáctiletý Vincent Navrátil, který získal roli v primáckém seriálu Cesty domů. Na slávě své rodiny ale stavět nechce a kvůli roli neváhal obětovat vlasy. Další články k tématu: Nedělej to jako máma, radí Žilková Agátě Co jste na TýTý neviděli: Voříšek s novou šéfovou, Žilková o berlích Agáta Hanychová se tajně vdala za Jakuba Prachaře. Nevěděla to ani Žilková
31.07.2013 00:35 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (1086 článků) , Agáta Prachařová (2832 článků)

Žilková se rozhodla zatočit s řídkými vlasy: Nechala si je zahustit a takhle to dopadlo

 
Herečka Veronika Žilková  (52) získala po Dagmar Havlové  (61) roli snů a kvůli ní musí makat na své vizáži. Poté, co se produkce televize Prima nedohodla na finančních podmínkách s Dagmar Havlovou na hlavní roli v seriálu Všechny moje lásky, nahradila ji Žilková. A protože Havlová má pořádně husté vlasy a Žilková velmi řídký porost, musela paní Veronika začít jednat.
28.07.2014 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Havlová (1320 článků)

Neobvyklé výročí svatby: Jak Žilková se Stropnickým oslavili 13 let v manželství?

 
Veronika Žilková  (58) slaví výročí svatby s Martinem Stropnickým  (63) . Dárek si ale manželé nenadělili moc pěkný. Čeká je odloučení. Kvůli své mamince Veronika opouští manžela a z Izraele, kde Stropnický pracuje jako velvyslanec, se vrací do Čech. A jak dlouho se neuvidí, netuší kvůli koronaviru ani ona sama.
19.04.2020 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1776 článků)

Nakupte dárky na Vánoce na největším předvánočním veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY

 
Chcete pořídit svým nejbližším pod stromeček dárky, které je opravdu potěší? Potom zavítejte na největší předvánoční veletrh STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY. Vybrat si zde budete moci z více než šesti tisíc dárků rozmanitých druhů. Těšit se můžete na dárkové zboží, hračky, módu, dekorace, potřeby do domácnosti nebo potraviny a nápoje. Veletrh se uskuteční od 8. do 11. prosince 2016 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Připraveno je více než šest tisíc dárků z rozmanitých oblastí Pro návštěvníky bude na veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY připraveno tisíce tipů na vánoční dárky všeho druhu, konkrétně se bude jednat o dárkové zboží, dekorace, hračky a hry, módu, dětský a sportovní sortiment, potřeby do domácnosti nebo potraviny a nápoje. Veletrh nabídne také čtyři speciální zóny, a to FASHION ZÓNU, ČESKÝ JARMARK, SPORTOVNÍ A ZÁŽITKOVOU ZÓNU a VÁNOČNÍ HODY. Ve FASHION ZÓNĚ se bude prezentovat šedesát nezávislých návrhářů a designérů, kteří zde nabídnou originální módu, šperky a doplňky. V rámci ČESKÉHO JARMARKU se představí padesát uměleckých řemeslníků a lidových tvůrců, kteří předvedou rukodělnou přehlídku dekorativních a užitkových předmětů z keramiky, skla, dřeva, rostlin, papíru a textilií. Nebude chybět ani ruční výroba svíček a mýdel netradičních tvarů. VÁNOČNÍ HODY nabídnou delikatesy a gurmánské speciality s ochutnávkami pochutin. Na veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY se vystavovatelé a návštěvníci mohou těšit i na soutěže o ceny, a to NEJKRÁSNĚJŠÍ VÁNOČNÍ STROMEK nebo NEJLÉPE NADEKOROVANÝ STŮL. „Největším kladem veletrhu je nabídka několika tisíc dárků různorodého sortimentu na jednom místě. Na veletrhu pořídí návštěvníci i originály od výtvarníků a designérů, které v obchodním centru neseženou. Veletrh je koncipován nejen k nakupování dárků, ale také jako příjemný prožitek strávený u doprovodného programu, soutěží, kreativních workshopů a ochutnávek delikates a nápojů,“ říká manažerka veletrhu Jindra Konečná. Pomáháme dětem o Vánocích Projekt POMÁHÁME DĚTEM O VÁNOCÍCH představí tři charitativní projekty ULICE DĚTEM ON TOUR, DEJME ŠANCI DĚTEM a pomoc FOD KLOKÁNEK v rámci doprovodného programu veletrhu. Vystoupí zde desítky souborů, organizací a škol, proběhnou soutěže pro návštěvníky i vystavující. Nezisková organizace ULICE DĚTEM vystoupí s projektem ULICE DĚTEM ON TOUR s dynamickým tanečním, pěveckým i sportovním vystoupením... Čtěte více Příspěvek Nakupte dárky na Vánoce na největším předvánočním veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
14.11.2016 06:00 |

podobné články

Veronika Žilková: Tajný dárek pro Stropnického - Za desetitisíce!

 
Když Martin Stropnický (61) odlétal na svůj velvyslanecký post do Izraele, věděl, že brzy za ním přiletí manželka Veronika Žilová (57) i dcera Kordulka (12). S těžkým srdcem se však loučil s milovaným labradorem Pipem (9). To by ale nebyla Žilková, aby manželovi nenachystala překvapení!
08.11.2018 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1776 článků)

Veronika Žilková (57) se stěhuje do Izraele: NECHÁVÁ MATKU V DOMOVĚ PRO SENIORY

 
Několik měsíců se rozhodovala, jestli následovat manžela Martina Stropnického (61) na jeho nový velvyslanecký post do Tel Avivu a nechat tady početnou rodinu dětí a vnoučat, nebo naopak nechat jej odjet samotného a zůstat v Česku. Veronika Žilková (57) se nakonec rozhodla pro něj!
31.10.2018 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1776 článků) , Aviva Baumann (218 článků)