Článek

Žilková o rozpadu manželství se Stropnickým: Slova o 30 let mladší milence i neskutečné bolesti

 
Na rok 2022 Veronika Žilková (61) jen tak nezapomene. Po osmnácti letech manželství její muž Martin Stropnický (66) požádal o rozvod prostřednictvím e-mailu, na což Žilková již nikdy nezapomene. Od toho mailu je to již rok a herečka v rozhovoru pro Blesk na tyto těžké momenty zavzpomínala.
23.02.2023 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1939 článků)
Podobné články

Jak se vypořádat s bolestí v křížové oblasti?

 
Bolesti v křížové oblasti spadají mezi nejčastější civilizační onemocnění. Zkušenosti s nimi má drtivá většina populace, bez ohledu na věk či věkovou kategorii. Ačkoli v drtivé většině případů po čase odezní, rozhodně bychom je neměli brát na lehkou váhu. Pokud vás trápí bolesti v křížové oblasti, měli byste zpozornět. Vaše tělo se vám snaží prostřednictvím těchto nepříjemných pocitů dát najevo, že něco není tak úplně v pořádku. Příčiny vzniku bolesti v křížové oblasti Bolesti právě v této části zad jednou potkají snad úplně každého. Velmi často vznikají při nadměrné zátěži, například když něco těžkého nesete nebo přenášíte. Zvláště pokud vaše záda nejsou na takovou zátěž zvyklá a připravená. Bolest se nutně nemusí objevit v ten okamžik, zpravidla přijdou až následující den, kdy začnete pociťovat nepříjemné tupé bolesti v oblasti  bederní páteře. Další příčinou vzniku bolesti v křížové oblasti je dlouhé stání v předklonu. Jak se dá bolestem v křížové oblasti předejít? To nejlepší, co pro své zdraví můžete udělat, je předcházet bolestem. Prevence se tedy v tomto případě jeví jako dobrý nápad. Doporučit vám můžeme pravidelný pohyb, záda si tak snáze zvyknou na fyzickou aktivitu a občasná vyšší zátěž je tak nepřekvapí. Věnovat se můžete i kompenzačnímu cvičení, kdy je ale dobré navštívit odborníka a nechat si cvičení navrhnout na míru. Jako prevence v tomto případě může posloužit i zdravý životní styl. Když se bolest objeví Když vás náhle překvapí bolesti v křížové oblasti, logicky začnete přemýšlet nad tím, jak se těchto nepříjemných obtíží zbavit. Jako první pomoc může zafungovat klidový režim léky na uvolnění svalového spazmu. Někomu pomáhá i suché teplo nebo úlevové polohy. Jakmile akutní bolest odezní, zaměřte se na cviky, které fungují na uvolnění a obnovu vadných pohybových stereotypů. Příspěvek Jak se vypořádat s bolestí v křížové oblasti? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.05.2017 18:10 |

podobné články

Žilková s manželem Stropnickým chtějí skončit v Divadle na Vinohradech. Výpověď dali mailem

 
Veronika Žilková  (50) stojí za manželem Martinem Stropnickým  (55) snad až přes všechny svatební sliby. Proto se také společně rozhodli, že by chtěli skončit v angažmá v pražském Divadle na Vinohradech. "Poslali jsme to v pondělí mailem, pak byl státní svátek, takže si to ředitel Gregorini přečte až ve středu," upřesnila Super.cz Veronika Žilková.
02.05.2012 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1939 článků)

Najust?! Žilková potápí Stropnického. Politicky. Je toho víc

 
Herečka Veronika Žilková v minulých měsících oznámila podporu prezidentské kandidátce Danuši Nerudové. Včera to na Instagramu potvrdila a zdůraznila. Spekuluje se přitom, že by na post hlavy státu mohl kandidovat Martin Stropnický, toho času velvyslanec v Izraeli. Se Stropnickým má Žilková dceru Kordulu, v současné době však probíhá mezi Žilkovou a Stropnickým rozvodové řízení.
20.10.2022 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1939 článků)

Neobvyklé výročí svatby: Jak Žilková se Stropnickým oslavili 13 let v manželství?

 
Veronika Žilková  (58) slaví výročí svatby s Martinem Stropnickým  (63) . Dárek si ale manželé nenadělili moc pěkný. Čeká je odloučení. Kvůli své mamince Veronika opouští manžela a z Izraele, kde Stropnický pracuje jako velvyslanec, se vrací do Čech. A jak dlouho se neuvidí, netuší kvůli koronaviru ani ona sama.
19.04.2020 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1939 článků)

Všichni politici brutálně lžou. I Stropnický lhal velmi dobře, říká Žilková

 
Veronika Žilková (61) opět promluvila o rozpadu manželství s Martinem Stropnickým (66). Herečka, které o Vánocích zemřela maminka Olga (†98), také poděkovala producentovi Divadla Broadway Oldřichu Lichtenbergovi za to, že jí jako jediný podal v těžké chvíli pomocnou ruku.
30.12.2022 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1939 článků)

„Čtyři roky nám lhal.“ Žilková znovu v bulváru. Stropnický pod palbou

 
Herečka Veronika Žilková se rozmluvila pro pořad Showtime nejen o rozpadu svého manželství s diplomatem a někdejším ministrem zahraničních věcí Martinem Stropnickým. Píše o tom server iDnes.cz.
30.12.2022 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1939 článků)

Manželé Žilková se Stropnickým po delší době opět spolu! Tajná pařba!

 
Herečka Veronika Žilková (49) se po delší době ukázala ve společnosti se svým manželem, ředitelem Divadla Na Vinohradech Martinem Stropnickým (53). Ten ji přijel podpořit na utajovanou párty účastníků taneční show StarDance 4, kteří svůj start zapíjeli do brzkých ranních hodin a změna letního času a hodina spánku navíc jim přišla velice vhod...
01.11.2010 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1939 článků)

Konec se Stropnickým? „Nejsem dobrá manželka,“ přiznala Žilková

 
Herečka Veronika Žilková (58) se jen tak nezastaví. Poté, co se vrátila z Izraele, kde žila kvůli práci manžela Martina Stropnického, pracuje, stará se o maminku a objíždí nejrůznější výlety se svými dětmi a vnoučaty. Ačkoliv jako matka splňuje svou roli na jedničku, jako manželka prý pokulhává. Děje se snad něco mezi Žilkovou a Stropnickým?
27.07.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1939 článků)

Veronika Žilková frnkla za manželem Stropnickým: Po 13 měsících v Izraeli! Je to bezpečné?

 
Herečka Veronika Žilková (59) se fanouškům na sociální siti pochlubila, že se po dlouhých 13 měsících konečně na čas vrátila do Izraele za manželem Martinem Stropnickým (64).
03.06.2021 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1939 článků)

Odkopnutá Veronika Žilková: Táta mě před Stropnickým varoval, že je slaboch

 
Veronika Žilková vydala v roce 2021 ke svým šedesátinám životopisnou knihu Dělte dvěma, v níž se pořádně rozepsala o vztahu s manželem Martinem Stropnickým (65). Jak upozornil Blesk, psala o něm, že je krajně necitlivý, ale že byly i chvíle, kdy byl i silnější než ona sama.
15.03.2022 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1939 článků)

Veronika Žilková otevřeně: Promluvila o soudu se Stropnickým i o Soukupovi

 
Herečka Veronika Žilková (60) sice neprochází zrovna lehkým obdobím, ale i v takových dobách dokáže myslet na pozitivní věci. V rozhovoru pro Blesk promluvila o blížícím se soudu s politikem Martinem Stropnickým (65) i o tom, jak se jeho místo postupně zaplňuje jiným členem. 
08.08.2022 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1939 článků)

Žilková dala mamince přednost před Stropnickým: Prodloužila jí život, stálo ji to ale manželství

 
Čtvery Vánoce Veroniky Žilkové vystřídal smutek a slzy. Slavné herečce zemřela milovaná maminka Olga. Matka influencerky Agáty Hanychové tak po letošním rozvodu s diplomatem Martinem Stropnickým zažívá další osudovou ránu. Právě její stěhování v období covidu z Izraele zpět za starou maminkou do České republiky bylo možná jedním z mnoha důvodů, proč se manželství herečky a politika rozpadlo. 
28.12.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3451 článků) , Martin Stropnický (1939 článků)

Žilková se vysmála ex svého milence: S nevěrnou, výrazně mladší ženou se rozvádí, vzkázala

 
Veronika Žilková (60) nedávno světu oznámila, že má ve svém životě nového partnera, a to rockera Josefa Holomáče (62). Ten je ovšem ženatý, ale stejně jako herečka se rozvádí, o čemž prý nevěděla jeho výrazně mladší manželka, která označila jejich vztah za funkční. Veronika Žilková redakci eXtra.cz s pobavením svěřila, jak se věci skutečně mají a s kým je vlastně její partner ženatý. Pak nám také prozradila, kde se s Josefem seznámila a jak jejich vztah pokračuje. 
22.09.2022 14:00 |

podobné články

Nová klinika v Praze nabízí pacientům intervenční léčbu bolesti

 
V těchto dnech byla v Praze na Chodově otevřena nová klinika ze sítě EuroPainClinics specializující se na komplexní intervenční léčbu komplikovaných a chronických bolestí. Tým předních odborníků poskytuje pacientům moderní diagnostické a terapeutické výkony, které přináší úlevu od bolesti hlavy a zad, viscerální bolesti, neuropatické bolesti či bolesti způsobené rakovinou.
30.01.2014 15:00 |

podobné články

Cviky na krční páteř

 
S bolestí v oblasti krční páteře se minimálně jedenkrát za život setkal snad úplně každý z nás. Ačkoli se ve většině případů nejedná o nic závažného, bolesti právě v této oblasti mohou být hodně nepříjemné a dokážou nám pokazit celý den či dokonce znemožnit vykonávání běžných denních činností. Bolesti krční páteře se nejčastěji objeví ve chvílích, kdy například dlouho sedíme před počítačem nebo nesprávně držíme tělo. Jestliže i vás trápí bolesti krční páteře, pak se vám jistě budou hodit cviky na krční páteř, kterým se můžete věnovat i v práci. Bolavá krční páteř není nic, po čem bychom toužili. Proto je důležité věnovat se pravidelnému cvičení, s jehož pomocí lze těmto nepříjemnostem předejít nebo si díky správným cvikům ulevit ve chvíli, kdy nás již bolesti postihnou. A jaké cviky na krční páteř jsou vhodné? Cviky na krční páteř Většina cviků se provádí v sedě na židli, díky čemuž se jim můžete věnovat prakticky kdykoli a kdekoli – v práci, během polední pauzy, na lavičce v parku nebo na nádraží, až budete čekat na spoj. Necháte-li svou krční páteř zlenivět, sami sebe tak odsoudíte ke zvýšenému riziku vzniku nechtěných bolestí. Věděli jste, že váš od krční páteře mohou brnět ruce, bolet hlava nebo dokonce pálit oči? O důvod navíc, proč se věnovat pravidelnému cvičení! Ruce si dejte za hlavu a vzpřímeně se posaďte, přičemž se snažte držet trup v rovině. Následně hlavu co nejvíce předkloňte a otáčejte jí kolem osy páteře střídavě na jednu a druhou stranu. Ruce si dlaněmi položte na ramena tak, aby vaše prsty směřovaly k lopatkám a lokty jste měly vytočené směrem ven. Pak velmi opatrně vysunujte hlavu vodorovně dopředu a dozadu, přičemž myslete na to, že jí nesmíte předklánět. Jakmile hlavu vysunete, vydechněte a cestou zpátky se zase nadechněte. Rovně se postavte a s nádechem se předkloňte... Čtěte více Příspěvek Cviky na krční páteř pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
17.04.2016 02:45 |

podobné články

Opilá Žilková spadla při tanci v Opeře

 
Ples v Opeře je jednou z nejočekávanějších událostí společenské sezony. Letos se do jeho dějin pořádným trapasem zapsala Veronika Žilková (49) se svým manželem Martinem Stropnickým (54). Opilá Žilková sebou plácla přímo před zraky kambodžské princezny Norodom Arunrasmy!
07.02.2011 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1939 článků)

Žilková bez práce? Natočí Babovřesky za 200 tisíc!

 
Herečka Veronika Žilková (50) si nedávno postěžovala, že je s manželem Martinem Stropnickým (55) bez práce a společně se dostávají do finančních problémů. Už 22. května se ale rozjíždí natáčení nové komedie Zdeňka Trošky (59) s názvem Babovřesky aneb Z dopisu venkovské drbny, kde si Žilková zahraje jednu z rolí. Šípu se podařilo zjistit, že dostane jeden z nejvyšších honorářů.
23.05.2012 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1939 článků)

Žilková se Stropnickým zametali silnice: Našli peníze i zubní protézu!

 
Sobotní ranní úklid pražských ulic v rámci akce Dejme Česko do pořádku si vzali na starost Veronika Žilková (55) a Martin Stropnický (60)! Začali už v devět ráno před pražským magistrátem a skončili až po poledni na Hlavním nádraží! Výsledek? "Pytle na odpadky plné vajglů, pár drobných, jen před Hybernií jsme našli zubní protézu," prozradila Blesku Žilková.
08.04.2017 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1939 článků)

Manželství na dálku! Žilková se natrvalo do Izraele nevrátí, zato její dcera Kordula ano

 
Veronika Žilková  (58) se s dcerou Kordulou vrátila v dubnu z Izraele. Rozhodla se v Praze starat o svoji šestadevadesátiletou maminku. S Martinem Stropnickým  (63) nyní budou provozovat manželství na dálku.
07.06.2020 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1939 článků)