Článek

Zhrzená milenka ČT. Těšili se, ale ve vládě je moc lidí, kteří si pamatují. „Vyrvat,“ navrhl Josef Nerušil

 
„ČT naletěla,“ myslí si bývalý radní ČRo a lídr pražské SPD Josef Nerušil o tom, že televize podle něho v předvolebním klání stranila tzv. demobloku a tak se těšila na náležitou odměnu. Jenže v koalici je příliš mnoho lidí, kteří si pamatují její minulé chování. Co s veřejnoprávní televizí? Stačilo by prý málo, nemuselo by se „kobercově bombardovat“. Nerušil přidal i pár historek o volbách a kamarádšoftech...
17.06.2022 10:35 |

podobné články

Podobné články

Volný patří na Balkán, vyděsil se Okamurův lídr Nerušil

 
Lídr pražské kandidátky hnutí SPD Josef Nerušil se před časem kvůli kandidatuře v říjnových parlamentních volbách rozhodl rezignovat na členství v Radě Českého rozhlasu, a když nyní vidí, co se dělo kolem někdejší radní ČT Hany Lipovské, rozhodnutí nelituje. Míní, že by byl také odvolán, sám však cítil, že by svým setrváním v Radě ČRo působil rozpor s „havlovským duchem zákona“, a rezignace tak proto měla být „nejrozumnější řešení“. Řádění Lubomíra Volného jej vyděsilo. „Pro mne je to bizár, který patří někam do Orientu nebo na Balkán, ale rozhodně ne do české Poslanecké sněmovny,“ zhrozil se v rozhovoru pro XTV.cz.
22.09.2021 06:45 |

podobné články

Energetický hladomor! Nerušil z SPD přivodil slabost všem fanouškům Green Deal. Cibulka v plánu vidí stopu Moskvy

 
Další předvolební debata Radiožurnálu je za námi. Ve čtvrtek ve studiu usedli Josef Nerušil (Svoboda a přímá demokracie), Petr Cibulka (Volte Pravý Blok www.cibulka.net), Ondřej Hýsek (Moravské zemské hnutí), Petr Bajer (Trikolóra Svobodní Soukromníci). Tématem byl nejen státní rozpočet, ale také tzv. Green Deal.
23.09.2021 22:15 |

podobné články

„Halíkovi b*bci. Křesťan Piráty nevolí.“ Kandidát Nerušil, terč petic, předložil návrhy. Soros, ČT, Orbánův zákon

 
Když zástupce zahraničím financované neziskové organizace přijde do ČT či ČRo, bude povinně uvedeno, kdo ho platí. To plánuje navrhnout člen Rady ČRo a lídr kandidátky SPD do sněmovních voleb Josef Nerušil. Proti němu coby pracovníkovi Arcibiskupství pražského se vymezili někteří čeští křesťané, on nicméně tvrdí, že křesťan volí právě SPD. S ParlamentnímiListy.cz hovořil i o svém dalším návrhu týkajícím se zobrazování sexuálních menšin v médiích či o knězi a profesorovi Tomáši Halíkovi.
30.07.2021 04:45 |

podobné články

Nerušil, lídr SPD: Odstupuji z Rady Českého rozhlasu. Ač bych nemusel

 
Lídr pražské kandidátky SPD do sněmovních voleb Josef Nerušil složil členství v Radě Českého rozhlasu. Jak informoval ParlamentníListy.cz, chce se věnovat výhradně předvolební kampani a svým voličům.
02.09.2021 10:00 |

podobné články

Kandidát SPD Nerušil rezignoval na funkci v Radě ČRo

 
Lídr pražské kandidátky SPD Josef Nerušil rezignoval kvůli kandidatuře v říjnových parlamentních volbách na své členství v Radě Českého rozhlasu. Hana Lipovská, která působí v Radě České televize a ve sněmovních volbách hodlá kandidovat v Pardubickém kraji za Volný blok, zatím v radě setrvává.
02.09.2021 10:40 |

podobné články

„Rumburak Halík. Piráti? Smrad, že i tchoř prchá.“ Okamurův lídr Nerušil přitvrdil

 
Politické neziskovky odříznout od veřejných peněz, zavést institut „prvotního dárce“, přimět je označovat své materiály podobně, jako to musejí dělat politické strany, a v případě pochybného financování zdanit. Pražský lídr SPD v Praze Josef Nerušil po odchodu z Rady ČRo i Arcibiskupství pražského přitvrdil. Kněze a profesora Tomáše Halíka označil za „Rumburaka“, který končí stejně neúspěšně jako Rumburak seriálový. „Kdykoliv zapnete ČT24, tak na vás spolehlivě během několika minut vybafne Markéta Pekarová Adamová nebo Mikuláš Ferjenčík,“ přidává na úkor veřejnoprávních médií. Věří, že Piráti v rámci boje za klima „zakážou i své oblíbené pokuřování. Protože když se někde sejde partička Pirátů, je to smradu, že i tchoř zahanbeně prchá do své nory.“
12.09.2021 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Halík (593 článků)

Muž (34) se pokusil vyrvat ženě srdce z těla! Rozpáral ji nůžkami

 
Šílený dělník z prasečí farmy rozpáral sousedce hruď nůžkami a do rány strčil ruce ve snaze vyrvat ženě bijící srdce z těla. Zázrakem přežila.
22.02.2012 19:40 |

podobné články

Útok na Patrasovou: Slováčkova milenka jí namalovala lejno na hlavě!

 
Milenka Lucie Gelemová (33) se zřejmě netají svojí nenávistí k manželce jejího milého Felixe Slováčka (72) Dádě Patrasové (59). Jak jinak si vysvětlit její zvláštní obraz, kde namalovala Dádě na hlavě lejno. Co jí tím zhrzená milenka asi chtěla říct?
05.03.2016 19:31 |

podobné články

Osobnosti: Dáda Patrasová (1442 článků) , Felix Slováček (1441 článků)

Vojtěch v Blesku: Opatření potřebujeme, muzikály bych ale nerušil. Školy mají zůstat otevřené

 
Bývalý ministr zdravotnictví Adama Vojtěch sice rezignoval na svou funkci už 21. září, pro Blesk Zprávy ale okomentoval současná protikoronavirová opatření. Podle svých slov rozumí zpřísňování podmínek, které avizuje jeho nástupce v rezortu Roman Prymula. Například muzikály by ale nerušil, stejně tak by nechal i kvůli zdravotním sestrám otevřené školy. Vojtěch o tom mluvil ve středečním Epicentru. Smysl podle svých slov vidí v omezení kolektivních sportů nebo uzavření barů.
07.10.2020 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (1782 článků) , Adam Vojtěch (1379 článků)

Tvrdá slova Dominika Duky. Nejmenoval, naznačil. Ale oni se v tom najdou

 
Lipovská a Nerušil. Tato jména vyčítají věřící i nevěřící kardinálu Dukovi. Nyní se arcibiskup vyjádřil v Konzervativních novinách. Upozornil, že církev se politicky neangažuje a kandidaturu si musí jak Lipovská, tak Nerušil srovnat se svým svědomím. Ale varoval, že kromě propírané SPD a Volného bloku jsou tu i jiné, „radikálně levicové“ subjekty, které jdou proti učení církve a považuje je za větší nebezpečí než KSČM. Které ovšem pohoršení nebudí. „Jsme v situaci, kdy mnozí lidé jsou přesvědčeni, že jen některé extrémní postoje mohou ve společnosti změnit atmosféru,“ míní.
05.08.2021 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Duka (1134 článků)

Bombu v letadle ohlásila zhrzená žena, aby její bývalý zmeškal svatbu

 
Zhrzená milenka neustála, že se její bývalý chystá oženit s jinou ženou. Když pak letěl na svou svatbu, nahlásila žena na palubě jeho letu bombu, aby na svatbu nedorazil včas. Letadlo, které letělo z Kanady do Pákistánu, muselo v sobotu nouzově přistát ve Švédsku.
27.09.2010 18:30 |

podobné články

Zhrzená milenka zabila svého partnera: Uvařeného ho naservírovala dělníkům!

 
Jen málo co je nebezpečnější, než zhrzená žena. Dokazuje to i příběh Maročanky, která zabila svého partnera, protože si našel novou přítelkyni a chtěl ji opustit. Aby toho nebylo málo, tak pak jeho tělo naporcovala a naservírovala nebohým dělníkům!
22.11.2018 15:00 |

podobné články

O 33 mladší utekla za jiným: Dvojník Waldemara Matušky Vladimír Nerušil (74) se pokusil zabít

 
Zpěvák Vladimír Nerušil (74), známý především fandům kapely Walda Gang, v níž zpíval kvůli podobě s legendárním Waldemarem Matuškou (†76), sám ze své vlastní zkušenosti může potvrdit, že láska k o mnohem mladším ženám může znamenat velké potíže. O 33 let mladší manželka od něj utekla, což ho dostalo až do blázince. Přesto teď si myslí na dívku, od které ho dělí dokonce 51 let.
19.04.2021 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Waldemar Matuška (360 článků)

Zhrzená Peake: Včera odložila podprsenku, dnes složila funkci

 
Nejdřív ze Sněmovny odešli zrádci Úlehla s Floriánem, následovala je Peake. Stojednička Němcové se tak při hlasování o důvěře vládě rozpadla. Slovo dalo slovo a zhrzená Karolína Peake se rozhodla, že poté, co zahodila podprsenku, sekne s fukncí předsedkyně strany LIDEM.
08.08.2013 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Peake (1615 článků)

V SuperStar končí nešťastník Kukačka: Zhrzená Farna přitom proti Pčelárovi intrikovala do poslední chvíle!

 
"Adam Kukačka":http://www.extra.cz/tema/adam-kukacka (16) celkem podle očekávání opouští SuperStar. Mladé posílače esemesek už přestal bavit jeho teskný příběh chudého Brňáka, navíc vizuálně i diplomaticky se Nově i Markíze určitě víc hodí do krámu "Sabina Křováková":http://www.extra.cz/tema/sabina-krovakova (20) s miláčkem slovenských teenagerek "Štefanem Pčelárem":http://www.extra.cz/tema/stefan-pcelar (25), kterému se do poslední chvíle snažila zabránit v postupu "do něj beznadějně zamilovaná a zhrzená polská porotkyně":http://www.extra.cz/skandal-v-superstar-farna-skutecne-chodi-se-pcelarem-fotky-jako-dukaz-zhava-noc-v-klubu-a-pak-jak-k-tomu-prijdou-ostatni-soutezici "Ewa Farna":http://www.extra.cz/tema/ewa-farna (19), která ho opět podrobila zdrcující a místy až trapně působící kritice, nad kterou opět nesouhlasně kroutili hlavou zbylí dva porotci, kteří se nakonec ale při závěrečném hodnocení shodli na tom, že právě "Itcho" by měl vypadnout.
27.05.2013 01:05 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1390 článků)

Milenka manžela Jirešové se drsně obula do své rivalky: Jsi zhrzená a tvůj muž nic neumí!

 
Kdyby býval Viktor Dyk, zpěvák a manžel Ivany Jirešové,  (34) věděl, co nedávným rozhovorem pro média způsobí, asi by býval mlčel. Nejenže jeho krásná a talentovaná milenka Zuzana Miková kvůli tomu prolomila hradbu mlčení a rozpovídala se o jejich milostném románku, navíc se teď drsně obouvá i do své sokyně. Na pozvánce na svůj dnešní křest desky Tisíce tváří totiž nechala napsat narážku na Jirešovou.
22.11.2011 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Dyk (135 článků) , Ivana Jirešová (464 článků) , Viktor Dyk (135 článků)

Zhrzená milenka zavraždila Vladislava (†35), jeho manželku a dvě děti (†6 a †4)

 
Pětadvacetiletá milenka v záchvatu žárlivosti ubodala svého partnera a jeho manželku (oba †35). Žena následně utopila i jejich malé děti a podpálila byt rodiny, aby zakryla stopy. Vraždící kráska skončila v policejní cele.
07.03.2017 21:35 |

podobné články

Kučera (TOP 09): Na svobodu se nekašle, stejně jako na Evropu

 
Patřím k těm lidem, kteří si pamatují velké porevoluční debaty o našem návratu do Evropy. Pamatuji si, jak dlouho to trvalo, jak moc jsme se těšili na to, až se skutečně vrátíme do rodiny demokratických evropských států. Vstup do Evropské unie pro nás byl symbolem dalšího konce komunistické éry.
23.05.2014 12:25 |

podobné články

Zhrzená manželka? Ani náhodou! Rozvádějící se Šeredová fandila Gigimu jako o život a smála se na celé kolo

 
Modelka Alena Šeredová  (36) se sice rozvádí s italským fotbalovým brankářem Gigim Buffonem, ale jako zhrzená manželka rozhodně nevypadá. Ona i Gigi totiž v žádném případě nechtějí, aby jejich rozvodem trpěli synové David Lee (4) a Louis Thomas (6).
25.06.2014 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Alena Šeredová (831 článků) , David Lee (12 článků) , David Lee (19 článků) , David Lee (7 článků) , David Lee (24 článků) , David Lee (24 článků) , Lee Thomas (42 článků)