Článek

Žhavé snímky z vířivky: Sámer Issa dováděl v bublinkách s téměř obnaženou Pavlou (43)

 
Finalista první řady SuperStar se rozhodl, že opět bude provokovat své fanoušky. Sámer Issa (34) se svou starší partnerkou Pavlou (43) nafotili sérii snímků ze soukromí, které se nedají nazvat jinak, než že jsou dráždivé či žhavé. Sámer nedávno pro eXtra.cz přiznal, že jeho Pavla je v posteli opravdová samička. A hříšnější ženu prý nikdy nepoznal...
07.05.2020 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (640 článků)
Podobné články

Sámer Issa slavil narozeniny s bývalkou, dorazil s namalovanými vlasy

 
Zpěvák Sámer Issa pojal oslavu svých 27. narozenin ve velkém stylu coby agent 007. Do kasina v centru Prahy se nechal přivézt limuzínou. Zpěvák přítomné překvapil nejen programem, ale i namalovanými vlasy, které byly patrně součástí jeho převleku za Jamese Bonda. Další články k tématu: VIDEO: Issa má fialové oči, jeho expřítelkyně zářivě modré Začínám hudebně dospívat, říká Sámer Issa Issa slavil narozeniny, nabídl lehký striptýz i vlastní akt v dražbě Sámer Issa kouzlí i bez Harryho Pottera: co večírek, to jiná barva očí Marihuana má pro mě zelenou, je to příroda, říká Sámer Issa
09.08.2012 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (640 článků) , Harry Potter (1433 článků) , James Bond (612 článků)

Písničky se mi dobře píšou, když jsem zhulený, přiznal Sámer Issa

 
Sámer Issa se netají tím, že si občas zakouří marihuanu. Prý mu pomáhá při hledání inspirace a nevidí na tom nic špatného. Zároveň však vyzval mladé lidi, aby od drog dali ruce pryč. Další články k tématu: Sámer Issa slavil narozeniny s bývalkou, dorazil s namalovanými vlasy Sámer Issa kouzlí i bez Harryho Pottera: co večírek, to jiná barva očí Marihuana má pro mě zelenou, je to příroda, říká Sámer Issa
14.05.2013 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (640 článků) , Harry Potter (1433 článků)

VIDEO: Issa má fialové oči, jeho expřítelkyně zářivě modré

 
Sámer Issa si našel oblibu v barevných čočkách a nakazil tím i svou bývalou přítelkyni Pavlu Dubnou, s níž se ukazuje stále častěji ve společnosti. Issa přiznal, že si v minulosti hodně ublížili a téměř rok spolu nedokázali promluvit. Další články k tématu: Issa slavil narozeniny, nabídl lehký striptýz i vlastní akt v dražbě Sámer Issa kouzlí i bez Harryho Pottera: co večírek, to jiná barva očí Začínám hudebně dospívat, říká Sámer Issa
20.07.2012 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (640 článků) , Harry Potter (1433 článků)

Krizi ve vztahu se starší Pavlou (43) neřeší. Naopak Sámer Issa ukázal vánoční břišáky

 
Je to jen pár dní zpět, kdy vyplulo na povrch, že talentovaný Sámer Issa (34) po více než roce partnerského vztahu s o devět let starší Pavlou (43) prožívá první vztahovou krizi. Přitom to vypadalo, že vztah posunou do vyšších pater - Sámer eXtra.cz přiznal, že se před pár měsíci s krásnou partnerkou zasnoubili a touží po miminku. Sámer ale svůj vztah neřeší, naopak, užívá si vánočních svátků s přáteli a ukázal i snímek, na kterém předvedl parádní vypracované břicho.
26.12.2019 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (640 článků)

Sámer Issa má potíže se svým ptákem. Neuvěříte, jaké mu chlípný opeřenec dělá naschvály!

 
Chudák "Sámer Issa":http://www.extra.cz/tema/samer-issa (28) odjíždí zanedlouho "na tři měsíce do Dubaje":http://www.extra.cz/samer-v-utajeni-nadlouho-prcha-ze-zeme-mizi-na-blizky-vychod-ceka-ho-tam-smrt-detox-nebo-penize a neví, co si počít se svým ptákem. Jeho cizokrajný opeřenec se totiž naučil dělat zvuky a ne zrovna takové, které by se hodily do slušné společnosti.
15.03.2014 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (640 článků)

Sámer Issa ve formě: Blond vlasy zahalil kšiltovkou a vyrazil se starší Pavlou (43) do společnosti

 
Už to vypadalo, že jejich krize je předzvěstí definitivního odloučení. Jenže před pár týdny láska ale opět ukázala, že si cestu tahle dvojka k sobě umí najít... Sámer Issa (34) společně se svou půvabnou Pavlou (43) k sobě po vleklé krizi našli cestu a opět se radují z toho, že mohou pokračovat ve svých plánech - těmi jsou miminko a svatba. Teď si dokonce vyrazili do společnosti, konkrétně na zpěvákovo vystoupení.
30.01.2020 16:31 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (640 článků)

Sámer Issa: S Pavlou Dubnou jednou určitě skončíme jako manželé!

 
Zpěvák Sámer Issa (24) na rozdíl od mnoha jiných odpadlých kolegů ze soutěže Česko hledá SuperStar i nadále tvrdě maká na své kariéře. Důkazem budiž křest jeho nového CD a DVD v pražském k.u. baru. Sámer byl až podivuhodně energický a úsměvy, rozhovory i moudra rozdával na všechny strany. A co z něj mimo jiné vypadlo?
05.02.2010 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (640 článků)

Sámer Issa: s milenkou natočil pořádně žhavé video

 
Zpěvák Sámer Issa se svojí expřítelkyní Pavlou Dubnou natočil pro novou píseň No more pořádně sexy videoklip. Některé scény by se měly vysílat až po desáté hodině večer.
01.10.2009 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (640 článků)

Sámer »Ib-Issa« Kšeft za půl »mega«!

 
Oblíbený zpěvák z první série SuperStar Sámer Issa (24) začal koncertovat na španělské Ibize. Za pár letních vystoupení na párty pojmenovaných Sámer Ib-Issa si tam podle našich informací přijde na půlmilionový honorář!
14.07.2010 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (640 článků)

Sámer Issa zahání žal z nešťastné lásky nakupováním

 
Zpěvák Sámer Issa (25) těžce nese rozchod s dlouholetou partnerkou Pavlínou Dubnou. Ta ho nedávno pustila k vodě a Sámer to ještě nerozdýchal. "Pracovně spolu fungujeme dál, ale v osobní rovině to teď mezi námi je na bodu mrazu. Šance, že bychom spolu znovu něco měli, je nulová," přiznal Novinkám Issa.
30.03.2011 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (640 článků) , Pavlína Dubná (29 článků)

Sámer Issa překvapil na Facebooku touto troufalou fotkou. Copak to má zpěvák v puse?

 
Zpěvák "Sámer Issa":http://www.extra.cz/tema/samer-issa (27) je na sociální síti Facebook neustále. Se svými fanoušky se dělí o fotografie ze svého soukromého života a nedělá mu problém zveřejnit fotku, kde kouří marihuanu.
08.06.2013 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (640 článků)

Tipněte si, kolik stojí oblečení, co má na sobě Sámer Issa. Za cenu kamizoly byste si pořídili nové auto!

 
Zpěvák "Sámer Issa":http://www.extra.cz/tema/samer-issa (27) bude točit videoklip. Jeho sponzoři se tentokrát pořádně plácli přes kapsu, protože mu zaplatili drahé oblečení a vyslali ho točit do Tunisu.
20.06.2013 23:30 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (640 článků)

Úplně mimózní Sámer Issa na videu z krvavého křtu: Sledujte zpěváka, jak si šlape na jazyk, koulí očima a plazí se po Trojanové. Vše ve videu!

 
"Sámer Issa":http://www.extra.cz/tema/samer-issa (28) je nekorunovaný večírkový král. Na jeho party teče alkohol proudem a sám zpěvák své tělo rozhodně nešetří. Na "včerejším křtu":http://www.extra.cz/vime-prvni-na-krtu-samera-issy-pobodali-jednoho-z-hostu-na-miste-zasahuje-policie jeho diáře se navíc v klubu, kde party probíhala, "strhla bitka":http://www.extra.cz/svedectvi-z-kravych-jatek-na-krtu-samera-issy-nikol-trojanova-promluvila-o-hruznem-utoku, po které zůstali pobodaní tři muži.
12.12.2013 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (640 článků)

Sámer kašle na vztahy: Mám milenky a je jich dost. Jsem Sámer Issa!

 
Sámer Issa  (27) se stále vážným vztahům vyhýbá jako čert kříži. V současné době si užívá především milenek na jednu či pár nocí. "Holek je spousta. Není nouze. Teď nemám náladu s nějakou žít, to tak za deset let. Chci si užívat a věnovat se hlavně práci. Ta mě teď hodně naplňuje a je jí spousta," řekl Super.cz Sámer.
10.09.2012 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (640 článků)

Sámer Issa: Jazyk ve výstřihu!

 
PRAHA – Zpěvák Sámer Issa (23) už několik týdnů obráží večírky spolu s bývalou přítelkyní Pavlou Dubnou. Tvrdí, že jsou kamarádi, ale znáte to... Kamarád taky rád!
14.05.2009 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (640 článků)

Issa dostal třetí kopačky od přítelkyně Dubné!

 
Zpěvák Sámer Issa (25) je opět single. Už potřetí ukončil vztah s houslistkou Pavlou Dubnou (26). „Už jsme si byli i vybírat byt, kam bychom se spolu nastěhovali, ale nakonec to dopadlo jinak. Řekli jsme si, že si vlastně vůbec nejsme jistí, že spolu chceme žít,“ řekl Sámer Blesku.
07.01.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (640 článků)

Sámer Issa: Rozchod kvůli dvojníkovi?

 
Pro dobrotu na žebrotu! Zpěvák Sámer Issa (25) chtěl prospět dobré věci a málem ho to stálo vztah s houslistkou Pavlou Dubnou (26).
09.02.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (640 článků)

Sámer Issa potvrdil v Táboře zásnuby! S novou milenkou po boku!

 
Zpěvák Sámer Issa (25) potvrdil zasnoubení s houslistkou Pavlou Dubnou. To by bylo jistě v pořádku, kdyby ho ten samý večer nenachytal náš fotograf v luxusním klubu Kotnov v Táboře s jinou!
22.02.2011 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (640 článků)

Už to spolu táhnou víc než rok: Sámer Issa s o devět let starší přítelkyní pekli i cukroví, sestěhování ale neplánují

 
S přítelkyní Pavlou, které je třiačtyřicet, takže je o devět let starší než on, už se Sámer Issa  (34) objevuje víc než rok. "Máme se rádi. Pavla je jedna z mála holek, které jsou vyspělé, a díky ní se snažím být lepší," svěřil zpěvák.
26.12.2019 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (640 článků)