Článek

Žhavá party Survivoru plná intimností: Zamilovaný Sebastian s Andreou i pikantní líbačka Rachel s partnerkou

 
Survivor 2024 zná svého vítěze – Martin Mikyska alias Mikýř shrábl výhru. Poslední epizodu mohli fanoušci sledovat spolu se všemi účastníky soutěže v pražském Duplexu. Hned po grandiózním finále se rozjela party, na které bylo pěkně horko. O největší show se postarala Rachel Karnížová se svou přítelkyní Dominikou, jak zachytili fotografové redakce eXtra.
19.06.2024 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Martin (65 článků) , Sebastian Sebastian (138 článků)
Podobné články

Rozjetá Rachel předvedla na party Survivoru žhavou show. Intimnosti před zraky všech. I Sebastian valil bulvy

 
Influencerka Rachel Karnížová nemohla chybět na divoké party Survivoru, která se uskutečnila v Duplexu. Účastnice třetí řady nejdrsnější reality show s sebou vzala svou novou partnerku, fitness trenérku Dominiku Horákovou. Redakce eXtra.cz dvojici zachytila nejen při objímání, ale také divoké líbačce. 
19.06.2024 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Sebastian Sebastian (138 článků)

Vášnivá líbačka v Love Islandu: Mezi Rachel a Paulinou to jiskřilo, chlapcům málem vypadly oči z důlků

 
Během večera v casinu to účastníci Love Islandu pořádně rozjeli a nechyběla ani líbačka mezi dvěma dívkami. Rachel a Paulina se při večerní hře na Kanárských ostrovech vášnivě políbily a nenechaly tak ani jednoho chlapce klidným. Kráska poté přiznala, že to ale není poprvé, co s Rachel proběhla nějaká intimnost. 
26.10.2023 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Rachel Love (42 článků)

Neukojitelná Rachel se znovu rozjela. S krásnou partnerkou předvedla další žhavou líbačku

 
Influencerka Rachel Karnížová se opět předvedla. S partnerkou Dominikou Horákovou se zúčastnily grand finále castingu „Hledáme Playmate 2024“ pod záštitou Playboye. Stejně jako na party Survivoru o den dříve, i tady předvedly holky pořádně žhavou scénku, kterou zachytila i přítomná redakce eXtra.cz.
20.06.2024 12:15 |

podobné články

Nevěra v Survivoru? Rachel naznačila milostný románek. Jeden z dvojice je zadaný

 
Rachel Karnížová se přidala k Ornelle Koktové a také ona propálila milostné pletky soutěžících v Survivoru. Nyní by se měl románek odehrávat přímo na ostrově mezi dvěma soutěžícími. "Uvidím, zda to dají do televize, pokud to nedají, tak se k tomu nebudu vyjadřovat,“ řekla Rachel ve videu ve stories na Instagramu. O kom je řeč?
17.03.2024 15:05 |

podobné články

Rachel ze Survivoru omylem odhalila svůj klín. Pod žhavé šaty s vysokým rozparkem si zapomněla vzít kalhotky

 
Influencerka Rachel Karnížová je pořádná dračice. Nejenže před časem předvedla svou žhavou postavu v reality show Love Island a posléze i v Survivoru, ale nyní se rozhodla provokovat ještě více. Všem přítomným na Playboy akci ukázala pikantní líbačku s přítelkyní Dominikou Horákovou, a v jeden nestřežený moment dokonce odhalila svůj klín. 
20.06.2024 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Rachel Love (42 článků)

Rachel se v Survivoru totálně sesypala: Po hysterickém pláči vzdala duel a opustila ostrov

 
Reality show Survivor je plná zvratů. Po psychickém zhroucení srdíčka z Love Islandu Rachel Karnížové se kmen Lovců shodl, že je čas poslat ji z ostrova domů. Rachel to ale nevadilo, a jak se zdá, závěrečný boj o setrvání na ostrově vzdala předem. 
13.03.2024 23:10 |

podobné články

Osobnosti: Rachel Love (42 článků)

Zpěvák Sebastian si prošel vztahovým peklem s 300 rozchody: Nyní si hýčká Bezděkovou

 
Sebastian Navrátil v rozhovoru pro Primu promluvil o vztahu před svou nynější partnerkou Andreou Bezděkovou. Zpěvák měl dost tvrdý vztah, který trval deset let. Za celou dobu jeho fungování se měl s partnerkou třistakrát rozejít.
12.02.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Sebastian Navrátil (23 článků) , Andrea Bezděková (278 článků)

Novotný po boku těhotné manželky, Calin ukázal paní Columbovou. Mikýřova tajná projekce plná hvězdných párů

 
Mikýř uspořádal tajnou projekci svého "Jediného rozhovoru v životě". Vítěz Survivoru pozval své nejbližší přátele a na místě nechyběla ani redakce eXtra.cz. V kinosále se to jenom hemžilo hvězdnými hosty. Své soukromí poodkryl i hudebník Calin, jenž vyvedl krásnou partnerku. Nechyběl ani zamilovaný Sebastian s Andreou Bezděkovou. 
20.06.2024 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Bezděková (278 článků) , Sebastian Sebastian (138 článků)

Pítr s Andreou laškují v Survivoru: Něžné doteky, šeptání do ouška a společné noci. Přitom si to zakazoval

 
Gabriela Gašpárová a Petr Havránek procházejí velkou zkouškou vztahu. Kvůli Pítrově účasti v Survivoru došlo k velkému odloučení, ale pár nyní navíc řeší jiný problém. Petr se totiž na ostrově setkal s modelkou Andreou Bezděkovou, se kterou ho pojí společná minulost. Jak se zdá, stále k sobě mají velmi blízko. Televize Nova redakci eXtra.cz poskytla záběry odhalující něžné dotyky a společné noci. Sám Pítr si přitom podobné věci zakazoval.
15.02.2023 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Bezděková (278 článků)

Ondřej Novotný prozradil, jak se Survivorem zatřásly odchody Ornelly a Rachel. Morálka je v háji, hra se rozpadá

 
Rachel Karnížová měla v Survivoru svou negativitou vliv i na ostatní členy kmene. Ve svém podcastu na YESS TV to řekl moderátor reality show Ondřej Novotný. "Je strašně nepříjemné, když je někdo negativní. A ta Rachel, jak je expresivní a oni ji mají za někoho z televize, na koho se dívali... ať je, jaká je, tak je silná osobnost," řekl Novotný.
16.03.2024 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (283 článků)

Rachel ze Survivoru se dočkala spravedlnosti: Soud potrestal jejího expřítele, který ji zneužil a zbil do krve

 
Slovenská influencerka Rachel Karnížová (24) se dočkala spravedlnosti. Minulý rok přišla s vyjádřením, že ji její bývalý partner Tomáš Drahoš napadl. Ten to nejprve sám přiznal, ovšem později začal říkat, že si to Rachel vše vymyslela. Nyní influencerka na svých sociálních sítích napsala, že soud Drahoše, přezdívaného Tomy Kotty, shledal vinným a dostal rok odnětí svobody s dvouletou podmínkou.
07.06.2024 13:45 |

podobné články

GLOSA: Nejzbytečnější hráč Survivoru. Tlučhubu Jacka skoro porazila i odevzdaná Rachel

 
Má to být nejnáročnější hra na světě, do které se hlásí ti nejtvrdší z nejtvrdších. Letošní série je ale možná celosvětovou výjimkou. A nemyslíme nyní Ornellu Koktovou a Ráchel Karnížovou, které se rozhodly soutěž opustit dobrovolně, což bylo jasné od první vteřiny, kdy se odhalilo, že právě ony dostaly pozvánku do Survivoru. Paradoxně ale nebyly nejslabšími články celé show. Nejtragičtějším hráčem je Jack Hamid, který působí jako atrapa chlapa.
15.03.2024 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Jack Jack (141 článků) , Jack Jack (65 článků)

Ondřej Novotný tvrdě zkritizoval Rachel a vyměklé účastníky Survivoru. Nic nevydrží, je to generace sněhových vloček, rozčiluje se

 
Moderátor Ondřej Novotný je frustrovaný z toho, jak někteří účastníci pojímají hru v soutěži Survivor. Mnozí jsou málo odolní a brzy hru sami vzdávají, naposledy to byla Rachel Karnížová. "Používá se výraz snowflakes. To jsou ty nové generace, které nikdy nezažily těžké časy. Ať chceme, nebo ne, nám se nelíbí pohled do toho zrcadla," řekl Novotný ve svém podcastu na YESS TV s tím, že se to týká všech verzí Survivoru v různých státech.
17.03.2024 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (283 článků)

Odhalená nevěra v Survivoru? Ornella přišla s šokujícím tvrzením, do kterého zapletla partnera Bezděkové

 
Ornella Koktová se ještě ani nestačila ohřát po svém odchodu ze Survivoru a už udělala rozruch. V ukázce show Agáta a Ornella totiž zdánlivě propálila, že Sebastian Navrátil má v Čechách dvě přítelkyně, přitom oficiálně chodí s Andreou Bezděkovou. Jenže ne vše je tak, jak to na první pohled vypadá.
14.03.2024 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Sebastian Navrátil (23 článků) , Andrea Bezděková (278 článků)

Agáta Hanychová se drsně opřela do exmanžela Prachaře! Kvůli dceři ji naštvala líbačka se Sárou Sandevou

 
Líbačka Jakuba Prachaře  (37) a Sáry Sandevy  (24) na párty televize Prima nenechala chladnou exmanželku herce Agátu Hanychovou  (36) . Nerozčílila jí doběla ani tak líbačka s mladou herečkou , jako fakt, že dal přednost večírku a Sáře před jejich dcerou Miou.
08.08.2021 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (1460 článků) , Agáta Hanychová (3975 článků) , Miou Miou (78 článků)

Rvačka o Polomíka, vysmátý Jack či žhavá policistka Kristina. Velké setkání hvězd Survivoru

 
Hvězdy Survivoru si vyrazily do společnosti. Společně se bývalí soukmenovci setkali na akci, kterou pořádala Policie ČR. Jak zachytili fotografové eXtra.cz, ve velmi dobré náladě dorazil Jack Hamid, který přišel jak jinak než v obleku. Nechyběla samozřejmě ani žhavá Kristina v policejní uniformě. 
07.06.2024 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Jack Jack (141 článků) , Jack Jack (65 článků)

Sebastian v Survivoru na pokraji sil. Přítel Andrey Bezděkové to chtěl vzdát po pár hodinách na ostrově

 
Zpěvák Sebastian Navrátil, vystupující jako Sebastian, momentálně bojuje v soutěži Survivor v daleké Dominikánské republice. Jeho partnerka modelka Andrea Bezděková drsnou reality show prošla také a dokonce se dostala až do finále. Její přítel jí už po čtyřech dnech na ostrově skládá poklonu a nechápe, jak to dokázala. 
02.03.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Sebastian Navrátil (23 článků) , Andrea Bezděková (278 článků)

Ornella obviněna ze lži. Sebastian Navrátil zuří, po návratu ze Survivoru vyvrátil její výmysly

 
Sebastian Navrátil (32) opustil drsnou reality show Survivor, k čemuž měl velmi smutný důvod. Jeho tatínek má rakovinu a on se s ním chtěl ještě naposledy rozloučit, což oznámil všem na kmenové radě, a sám tedy ze show odstoupil. Sebastian se nyní objevil v pořadu eXtra Host, kde popsal dění na ostrově. Vyvrátil také slova Ornelly Koktové (31), že členové kmene vedle sebe spali nazí.
15.04.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Sebastian Navrátil (23 článků)

Vášnivá líbačka Kocurové, zamilovaný Němec s partnerkou i Borhyová s nečekaným doprovodem. Hvězdné páry na plese

 
Slavné páry navštívily poslední velký bál v plesové sezóně , kterým byl Ples v Intru v Brně. Na bílý koberec dorazili například herec Marek Němec se svou krásnou partnerkou Petrou Hebkou, dále Barbora Mottlová s přítelem Davidem Plevou a nechyběla ani herečka Markéta Hrubešová s partnerem Petrem. Na místě byla i redakce eXtra.cz.
03.03.2024 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Hrubešová (233 článků) , Barbora Mottlová (298 článků) , David Pleva (7 článků) , Marek Němec (80 článků) , Petr Marek (231 článků) , Petr Pleva (4 články)