Článek

Žhavá Mirka s vtípkem!

 
Zazvoní divný chlap. „Já jdu na ten inzerát, že dáte pejska do dobrých rukou..." říká. „Jdete pozdě, už tu byl jiný před vámi," slyší odpověď.
04.07.2020 05:05 |

podobné články

Podobné články

NeVyVolená lesbička Mirka je pět dní na svobodě: Víme, jak rodina reagovala na její orientaci

 
Mirka Sokolová před pěti dny opustila vilu VyVolených. Čas tráví především se svojí rodinou, která teprve v reality show zjistila, že je Mirka na holky a má přítelkyni Pavlínu. Mirka tak měla co vysvětlovat.
04.10.2013 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Mirka Sokolová (6 článků)

Mirka Čejková: Kila navíc a obličej zalitý potem!

 
Bývalá zprávařka Mirka Čejková vždy patřila mezi ženy, jejichž krásu nebylo nutné zpochybňovat. Na akci v jednom kasinu se ale Mirka ujala moderování a možná špatný pudr nebo nefungující větrání způsobily, že se její obličej leskl jako kluziště. Rázný postoj s rukama v bok navíc nelichotí postavě. Hodnotila módní redaktorka Markéta H.
05.05.2010 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Mirka Čejková (227 článků)

Mirka (22) promluvila o nehodě: Jeli jsme od benzínky a...

 
Mají se silniční piráti, kteří zřejmě zavinili osudnou nehodu u Slaného, začít bát? Přítelkyně Daniela Ryčla (†25) Mirka Š. (22) se zotavuje ze zranění. A právě ona by se možná mohla stát klíčovou svědkyní při vyšetřování tragédie, při níž 21. května zemřel její přítel. Na její výpovědi bude záležet, jestli budou bezohlední silniční piráti potrestáni, nebo spravedlnosti uniknou. Novinářům ale Mirka zatím řekla pouze to, že si na nehodu nepamatuje.
30.05.2011 16:25 |

podobné články

Podívejte se: Mirka Čejková poprvé od rozvodu na veřejnosti. Vypadá neskutečně

 
Mirka Čejková  (49) poprvé od rozvodu s Markem Vítem, který proběhl 30. srpna, vyrazila do společnosti. A vypadá skvěle. "Také se tak cítím. Zase mi přijde, že život je cukrárna, ze které si mohu vybírat," svěřila Super.cz rozzářená Mirka.
26.09.2011 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Mirka Čejková (227 článků)

Oběť nehody, ve které figuruje podnikatel Bobrov a politik Vavřinec - Mirka (24): Mám Terezku, jsem šťastná!

 
Vše zlé musí jednou skončit, věří Mirka (24), která loni s těžkými zraněními přežila bouračku u Slaného. Její tehdejší přítel Daniel Ryčl (†25) zahynul. Mirka se nyní raduje z miminka, které má s novým přítelem...
16.10.2012 12:05 |

podobné články

Drsné přiznání v přímém přenosu VyVolených: Mami, tati, jsem lesba. S Pavlínou žiji 10 let, říká Mirka!

 
Nepředstavitelný stres a zároveň obrovskou úlevu zažila VyVolená Mirka, která dosud tajila svou lesbickou orientaci. Tereza Pergnerová si do studia pozvala její rodiče a Mirka se jim poprvé veřejně přiznala. S Pavlínou prý žije už téměř 10 let!
06.09.2013 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Pergnerová (504 článků)

Lesbický pár z VyVolených Pavlína a Mirka: Fotily se nahé. Tady jsou 3 fotky plné něžné erotiky mezi dvěma ženami!

 
Lesbický pár "Pavlína Zochová":http://www.extra.cz/tema/pavlina-zochova (28) a "Mirka Sokolová":http://www.extra.cz/tema/mirka-sokolova (24), které účinkovaly ve čtvrté řadě reality show VyVolení, se nechaly nafotit ve velmi intimních chvilkách. Fotografce Lence Hatašové se dokonce podařilo, aby obě dívky odhodily svršky.
31.12.2013 08:10 |

podobné články

Lesbička Pavlína z VyVolených se zřejmě nenabažila šmírovacích kamer a teď chce do další show! Tipněte si kam

 
Po většině soutěžících ze čtvrté řady reality show VyVolení se slehla zem, jakmile z Vily vypadli. "Pavlína Zochová":http://www.extra.cz/tema/pavlina-zochova (28) a "Mirka Sokolová":http://www.extra.cz/tema/mirka-sokolova (24), které "před kamerami přiznaly svůj lesbický vztah":http://www.extra.cz/vyvolena-lesbicka-mirka-ma-problem-jeji-rodice-nevedi-ze-spi-s-holkama-vime-jak-doma-svou-orientaci-roky-taji, se ale popularity nabyté ve "VyVolených":http://www.extra.cz/tema/vyvoleni jen tak nevzdávají.
24.01.2014 15:05 |

podobné články

Publicista: Mirka Topolánka znám dobře. A říkám...

 
Někdejší poradce prezidenta Václava Klause a Mirka Topolánka se obsáhle rozepsal o prezidentské kandidatuře Mirka Topolánka. Nahlédněte.
05.11.2017 23:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10091 článků) , Mirek Topolánek (2307 článků)

Písničkářka Mirka Miškechová: Odhalit své nitro je intimnější než odhalit kus těla

 
Slovenská písničkářka Mirka Miškechová je u nás zatím známá především z duetu s Xindlem X Cudzinka v tvojej zemi. Před několika dny nicméně vydala své druhé sólové album My name is Mirka not Miška. Jeho křest proběhne 15. listopadu v klubu Lávka v Praze.
15.11.2018 10:40 |

podobné články

Střídavá péče u psů je stále častější, odborníci se bouří: Je to o chování majitelů, říká Mirka

 
Fenka plemene shiba-inu Šejmi je hvězdou blogu Život se shiba-inu. Její majitelka Mirka popisuje, jaké to je cestovat se psem, aktivně bojuje proti množírnám a o Šejmi napsala i knihu. Mirka se ale před časem rozešla s partnerem, a tak se domluvili, že Šejmi bude měsíc u Mirky a další měsíc u páníčka. Střídavá péče u mazlíčků je v poslední době velký trend, ve střídavé péči má svého psa s bývalým partnerem třeba i manželka Leoše Mareše Monika. Kynologové, veterináři a psí psychologové se ale jednomyslně shodují, že střídavá péče není pro psy vhodná. Čím mazlíčkům škodí?
28.11.2018 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3220 článků)

Mirka (42) bojuje s rakovinou prsu: Sama se stará o dvě děti, partnera opustila

 
Mirka si nahmatala bulku v prsu při kojení svého mladšího syna. Vyšetření ukázalo, že jde o zhoubný nádor. Maminka musela ihned přestat kojit, což pro ni bylo neuvěřitelně stresující. Nyní podstupuje už 4. kolo chemoterapie, protože se u ní objevily metastázy. Mirka se ale nevzdává a i když dojíždí do Prahy na léčbu, sama se stará o domácnost a dvě děti. Partnera se rozhodla opustit 7 měsíců po oznámení diagnózy.
23.12.2019 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Sam Sam (311 článků)

Mirka Čejková kritizuje MeToo: Ženy si najednou vzpomněly na 25 let staré kauzy

 
Moderátorka Mirka Čejková (57) přiznává, že už není nejmladší. A některé kampaně, které jsou dnes velmi moderní, moc nechápe. Mirka Čejková pohovořila o tom, jak ona sama vnímá slavnou kampaň MeToo. Co na celé věci moderátorce nejvíce vadí?
23.12.2019 10:11 |

podobné články

Osobnosti: Mirka Čejková (227 článků)

Němcová, teta Mirka, leze do rakve, řekl Hejma u Xavera. Ten ji chce volit

 
Od vlaků k Miroslavě Němcové, Ondřej Hejma opět účtoval v Podtrženo sečteno. „Mirka Němcová, teta Mirka, jak jí říkáme my znalci, ta prostě leze do tý rakve tý Topky,“ hodnotil to, jak se kandidátka do Senátu obula do ministra Havlíčka a Andreje Babiše. A začal vzpomínat, jak se Němcová na scéně vzala. A Miroslav Kalousek mu ve Sněmovně chybět nebude. Stejně jako TOP09.
20.07.2020 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (20105 článků) , Miroslava Němcová (1596 článků) , Miroslav Kalousek (7230 článků) , Ondřej Hejma (163 článků) , Ondřej Havlíček (9 článků)

Jiří Baťa: Mirko, že to nemyslíš vážně?

 
Paní Mirka Němcová (ODS) vedla pozoruhodný rozhovor s jistým Standou v jeho pořadu STANDA SHOW. Onen blíže nejmenovaný Standa „paní Mirce“ (nevím, proč píši paní Mirce, když u mě žádné sympatie nemá, ale budiž, říkejme jí v tento moment paní Mirka, jde to lépe k jejímu rozhovoru) dával takové až milosrdné otázky, které paní Mirka s jakýmsi vnitřním uspokojením, že otázky nejsou agresivní, ráda a mile (až roztomile) odpovídala, i když PL to vnímají jako kontroverzní rozhovor. No, možná mají pravdu. Takže k věci.
24.09.2020 09:20 |

podobné články

„Ohrožovala mě žiletkou,“ říká Mirka (23). Oběťmi domácího násilí jsou i lesby a gayové

 
Mirka (23) se v devatenácti letech zamilovala do ženy. Kvůli ní se i přestěhovala do jiného města a na čas utlumila i svou slibně se rozvíjející hudební kariéru. Svého rozhodnutí začala litovat, když ji začala partnerka fyzicky i psychicky týrat. Z dvouletého vztahu si Mirka odnesla jizvy na paži a nyní chce upozornit na to, že domácí násilí se týká i stejnopohlavních párů. Neziskové organizace, které Blesk Zprávy oslovily, připouští, že gayové a lesby se na ně obrací zřídka. Přesto jim vzkazují, že jsou připravené pomoci i jim.
30.09.2020 05:35 |

podobné články

Pekelně žhavá reklama! Neprohlížet v práci!

 
Co si představíte pod pojmem pekelně žhavá reklama? My nápaditost spojenou se sexy křivkami. A tahle komerční záležitost se opravdu povedla - feministky budou řvát, chlapi, samozřejmě, zírat!
11.07.2012 05:35 |

podobné články

Naomi Campbell (45) nástupkyni nepotřebuje: V rajcovním prádélku je stále nebezpečně žhavá

 
Jedna ze služebně nejstarších modelek by už teoreticky mohla být babičkou, ale v kampani je stejně žhavá jako krásky, které ještě nepokořily ani hranici dvaceti let. Božská Naomi Campbell  (45) si stále může dovolit pózovat ve spodním prádle.
20.11.2015 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Naomi Campbell (321 článků)

NAHÉ FOTKY! Žhavá přítelkyně zabijáka Karlose Vémoly ukázala konečně všechno

 
Žhavá sexbomba Lela Ceterová (29) má prsa dvanáctky a tento skvostný jev nelze přehlédnout. Bijec Karlos Vémola (33) má doma silikonový poklad. Podívejte se na erotické fotky svůdné Lely.
22.01.2019 13:25 |

podobné články