Článek

Zfetovaný zloděj ujížděl v Plzni policii: Boural a chtěl utéct, skončil ve vazbě

 
Zloděje (28) zlákal rodinný domek v Plzni. Vloupal se dovnitř, ukradl klíče od auta, a vyrazil s ním na vyjížďku. Městem se řítil jako zběsilý, nakonec naboural dvě policejní auta. Soud ho poslal do vazby.
22.04.2021 10:45 |

podobné články

Podobné články

Zloděj si felicii moc neužil, s policií v patách boural

 
Mladý muž v kradené felicii ujížděl policejní hlídce v noci na pátek na Kolínsku. Po krátké honičce boural na polní cestě a chtěl utéct, strážci zákona ho po chvilce dopadli.
27.06.2014 05:45 |

podobné články

Drogový dealer a pirát silnic ujížděl policii: Zásoboval prostitutky, je ve vazbě

 
Prostitutky na štaflu u hranic s Německem zásoboval pervitinem mladý dealer (26). Že je v podmínce, mu nevadilo. Neřešil ani, že má kvůli řízení pod vlivem drog zadržený řidičák, a zfetovaný v červenci ujížděl policistům. Zastavil ho až speciální manévr, při kterém mu policejní vůz za jízdy narazil do auta. Policisté teď dealera a piráta silnic obvinili, skončil ve vazbě.
19.11.2020 14:45 |

podobné články

To je matla! Mladík přepadl benzinku, když ujížděl policii, boural a skončil v nemocnici

 
Přijít co nejrychleji k penězům chtěl mladík (24), vybral si proto čerpací stanici v Plasích na Plzeňsku a se zbraní přepadl obsluhu. Když z místa ujížděl a prchal před policií, naboural a skončil v nemocnici.
24.10.2019 10:31 |

podobné články

Zfetovaný řidič ujížděl policistům a naboural několik aut. Trefil i Miloše se synem

 
Do vozidla Miloše Slavíčka se synem Maxem (3) naboural ve středu odpoledne v Povltavské ulici ve vysoké rychlosti zfetovaný muž. Ten ujížděl před policisty, kteři ho chtěli zastavit kvůli tomu, že jel v kradeném vozidle. Nenaboural pouze jejich vůz, ale i dalších několik aut. Komunikace, na které k nehodě došlo, byla uzavřená.
09.08.2017 15:45 |

podobné články

Zfetovaný Němec ujížděl přes hranice: V Česku ho zastavil až zátaras a namířená zbraň

 
Honička jak z akčního filmu se odehrála v německém příhraničí. Zfetovaný řidič (43) malého nissanu nezastavil v Německu policistům a zběsile jim ujížděl do Čech. Tady jeho jízdu ukončil až zátaras přes silnici a namířená zbraň.
23.11.2017 13:15 |

podobné články

Zfetovaný řidič ve felicii ujížděl policistům: Boural do nich a projel zátarasem

 
Zfetovaný řidič (38) v noci na dnešek zaměstnal plzeňské policisty. Pachatel ve vozidle Škoda Felicia jim začal ujíždět, přičemž opakovaně vrážel do policejních vozů a projel i zátarasem. Poničil tak dvě služební auta.
29.01.2017 16:20 |

podobné články

Policejní honička v Plzni: Zfetovaný řidič se šesti zákazy ujížděl městem 160 km/h

 
Zběsilou jízdu přes celé město předvedl policistům v Plzni mladý řidič (23). Před blikajícími majáky ujížděl místy rychlostí 160 km/h! Nakonec ho policejní vůz zablokoval ve slepé uličce. Muž za volantem byl pod vlivem drog a měl několik zákazů řízení.
04.12.2019 10:35 |

podobné články

Zfetovaný zloděj "cinkal" kradenými lahvemi: Alkohol nabízel strážníkům, aby ho nechali být

 
Pouhé dva měsíce si užíval svobody zloděj (35), než ho zfetovaného v Plzni kontrolovala městská policie. S sebou táhl tašky plné právě ukradeného drahého alkoholu. Ty začal postupně strážníkům nabízet, moc platné mu to ale nebylo. Skončil ve vazbě, hrozí mu až osm let v kriminálu.
09.04.2020 14:45 |

podobné články

Zfetovaný opilec najížděl autem na policisty, basu si prodlouží o čtyři roky

 
Do vězení na čtyři roky poslal plzeňský okresní soud recidivistu Zdeňka T. (39), který opilý a zfetovaný ujížděl v Plzni policistům a ohrožoval je autem. Muž, který nikdy neměl řidičák, použil svůj vůz Škodu Felicii jako zbraň. Auto teď propadne státu, muž si pobyt ve vězení prodlouží, v současné době sedí za krádeže.
21.06.2017 13:05 |

podobné články

Ukradenou čtyřkolkou ujížděl policii a boural

 
Při ujíždění policii sedmnáctiletý mladík bez řidičáku boural a způsobil škodu přes 100 tisíc.
16.08.2009 14:15 |

podobné články

Čech, který se chtěl dát k ISIS, zůstává ve vazbě: Rozhodnutí soudu přijal

 
Za mřížemi až do soudu! Jan S. z Plzeňska, který se chtěl podle žalobce přidat k Islámskému státu, zůstane ve vazbě. Ve středu tak rozhodl v neveřejném jednání Krajský soud v Plzni. Rozhodnutí o vazbě je pravomocné, obžalovaný muž se vzdal práva na stížnost. Soudní proces je u soudu v Plzni naplánovaný od 8. do 10. února.
18.01.2017 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Čech (256 článků)

Opilý Viktor (16) zběsile ujížděl policii: Auto poslal do sloupu a ještě utekl

 
Policejní honička na Slovensku, kdy opilý Viktor (16) ujížděl policii, nedopadla pro mladíka nijak dobře. Nezastavilo ho policejní auto, nýbrž sloup. Z auta ale ještě stihl utéct.
20.03.2013 23:50 |

podobné články

Šílenec na motorce! Ujížděl policii, chytili ho ve slepé uličce!

 
Ujížděl policii, přitom skoro nic neprovedl! Dramatická honička motorkáře a policie se stala v sobotu večer v Praze 4. Ve chvíli, kdy policisté řidiče a spolujezdce zastavili, chtěli oba muži utéct a policisté museli použít donucovacích prostředků.
27.10.2013 14:55 |

podobné články

Zdrogovaný motorkář ujížděl policii rychlostí 200 km/h! Při pronásledování došlo i na střelbu

 
Dopravní policisté, kteří číhali na silnici na Kladensku, se nestačili divit, když kolem nich projel motorkář rychlostí 201 km/h. Při pronásledování motorkář ujížděl jako o život, nakonec ale skončil v příkopu. Snažil se ještě utéct v lese, ale po varovném výstřelu se radši vzdal.
25.05.2016 16:15 |

podobné články

Zfetovaný muž (23) ujížděl policii: Bez papírů a 160 km/h!

 
Nikdy neměl řidičák a na triku má šest zákazů řízení. To ale muži (23) nezabránilo v tom, aby usednul za volant. Pod vlivem drog ujížděl plzeňským policistům stošedesátkou.
05.12.2019 05:05 |

podobné články

Zfetovaný šílenec ujížděl policii z Prahy až do Brázdimi. Rozjel to i na 200 km/h!

 
Divoká honička se strhla v pátek pozdě večer v Praze a pokračovala až za hranice metropole! Policistům se ve Vinoři nezdála registrační značka auta, které spatřili v Mladoboleslavské, řidič ale nezastavil a ujížděl místy až 200kilometrovou rychlostí!
22.02.2020 13:05 |

podobné články

UJÍŽDĚL POLICII 60 KILOMETRŮ! Nakonec skončil v příkopu... VIDEO

 
Divokou honičku mají za sebou východočeští policisté. Na svědomí jí má pětadvacetiletý řidič osobního auta, který pozdě večer desítky kilometrů ujížděl policii, a to jenom proto, že neměl řidičský průkaz. Cestou ohrozil desítky lidí. Sám nakonec skončil v příkopě v obci Břehy na Pardubicku.
15.06.2011 08:05 |

podobné články

Další pirát silnic ujížděl před policií: Muž z Náchodska skončil po honičce ve větvích stromu

 
Ve větvích nízkého stromu před autobazarem na Náchodsku skončil řidič, který v noci na pondělí ujížděl před policií. Honička skončila bez zranění, zato pirát silnic putoval za mříže. Známý recidivista měl totiž na 7 let zakázáno řídit, policisté u něj navíc našli podezřelou krystalickou látku.
18.10.2018 12:45 |

podobné články

Zfetovaný řidič ujížděl policistům! Pak se schoval do křoví a náušnicí se zahákl o větev

 
Akční sobotní službu si užili policisté z pohotovostní motorizované jednotky v Praze 5. Když chtěli zkontrolovat audi, řidič (35) začal ujíždět! Ujel ale jen kousek, zastavil a chtěl utéct, ani to se mu ale nepodařilo. Náušnicí se zahákl ve křoví, policisté ho tam rychle objevili a zpacifikovali. Zjistili, že má zákaz řízení, protože ho několikrát načapali za volantem pod vlivem drog. Nejinak tomu bylo i v sobotu.
01.02.2021 11:00 |

podobné články