Článek

Zeť Miloš poslal Čechmánkovi dojemný vzkaz do nebe: Romane, štve mě, žes odešel právě teď

 
V obřadní síni zlínského krematoria se dnes rodina a přátelé naposledy rozloučili se slavným českým brankářem a zlatým hochem z Nagana, Romanem Čechmánkem. Jednu ze smutečních řečí na pohřbu, kde nechyběla ani redakce eXtra.cz, pronesl zeť hokejové legendy Miloš Drbálek. 
18.11.2023 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Roman Čechmánek (26 článků)
Podobné články

Známý režisér (†44) zahynul při nehodě autobusu: Kamarád mu poslal do nebe dojemný vzkaz

 
Při tragické nehodě autobusu na Slovensku vyhasly dva životy. Jednou z obětí se stal uznávaný režisér Peter Krištúfek (†44). Jeho smrt zasáhla veřejnost i jeho nejbližší. Režisérův dobrý kamarád mu poslal do nebe dojemný vzkaz.
25.04.2018 05:20 |

podobné články

Strojvedoucí Martin (†40) zemřel při srážce vlaků. Bratr mu poslal dojemný vzkaz do nebe

 
Všichni se shodují, že to byl dobrý člověk. Podle rodiny byl milující syn, manžel, otec i sourozenec. I kolegové na strojvedoucího Martina H. (†40) vzpomínají v dobrém. Bohužel zemřel při srážce vlaků u Českého Brodu. Zdrcený bratr mu poslal do nebe dojemný vzkaz.
17.07.2020 05:05 |

podobné články

Jaromír Jágr v slzách. Zemřel mu milovaný tatínek. Poslal mu dojemný vzkaz do nebe

 
“Teď mám v očích slzy, ach, bylo to brzy,” zpívá Marie Rottrová. A právě text jejího hitu Déšť si Jaromír Jágr vypůjčil k oznámení smutné zprávy. Ve věku 82 let mu zemřel milovaný tatínek. Hokejový bůh mu prostřednictvím Instagramu poslal dojemný vzkaz. 
16.11.2022 04:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3144 článků)

Honza Nedvěd poslal dojemný vzkaz bráchovi Františkovi! Usmíří se konečně?

 
Kdysi spolu vystupovali a podařilo se jim vyprodat celý Strahov. Teď už si skoro nepřijdou na jméno a vůbec se spolu nebaví. To je smutný příběh bratrů Nedvědů. Mohla by se situace ještě obrátit? Zdá se, že jejich případné smíření je na dobré cestě. Starší ze sourozenců, hvězda country Honza Nedvěd totiž v sobotu oslavil 70. narozeniny a při té příležitosti poslal dojemný vzkaz bráchovi Františkovi (69). Jakou zprávu mu skrze televizní obrazovky poslal?
25.09.2016 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Nedvěd (155 článků)

Poslední sbohem! Manželka tragicky zesnulému záchranáři poslala dojemný vzkaz do nebe

 
Dojemný vzkaz do nebe!  Slovensko se dnes loučí s tragicky zesnulými záchranáři, kteří zemřeli poté, co se s nimi během záchranné akce zřítil vrtulník. Manželka jednoho z mrtvých záchranářů všechny dojala dopisem, který napsala svému manželovi do nebe…
20.09.2016 20:20 |

podobné články

Pohřeb Markéty Sedláčkové (†43): Bílé růže a dojemný vzkaz do nebe od manžela Tomáše

 
Náhlá smrt socioložky Markéty Sedláčkové (†43) zasáhla nejen její rodinu, ale také její blízké přátele, kolegy a dokonce studenty. Rodina známého ekonoma Tomáše Sedláčka jí dala 24. dubna poslední sbohem na hřbitově v pražských Malvazinkách. Manžel Tomáš poslal své lásce dojemný vzkaz do nebe...
24.04.2020 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Sedláček (115 článků) , Markéta Sedláčková (8 článků) , Tomáš Sedláček (171 článků)

Natálie Kočendová stále oplakává ztrátu dítěte: Do nebe mu poslala dojemný vzkaz

 
Kráska Natálie Kočendová (20) přišla před třemi měsíci o nenarozené miminko, které čekala s barberem Laky Royalem. Se ztrátou se jako každý vypořádává po svém, teď na sociálních sítích sdílela snímek, přes který svému andílkovi poslala do nebe dojemný vzkaz.
08.12.2020 22:30 |

podobné články

Marsé v Dívce se zlatými kalhotkami píše o svědomí spisovatele Forresta

 
„Je pravda, žes pracoval pro státní zpravodajskou službu, žes byl dvojitý agent, který posílal zprávy o pohybu lodí se zásobami pro území republikánů?“ zeptá se v románu Dívka se zlatými kalhotkami neteř Mariana slavného falangistického spisovatele Luyse Forresta.
02.12.2010 11:15 |

podobné články

Zemřela fúrie ze Slavností sněženek Holišová (†80)

 
Zemřela Blažena Holišová (†80), herečka známá hlavně z filmu Slavnosti sněženek. Pronášela tam dnes již legendární výroky: „To zas bude v álejích nablito. To je dost, žes nás taky jednou vyvez. Žes udělal taky něco pro rodinu.“ Holišová byla i filmovou maminkou Libuše Šafránkové v komediích Můj brácha má prima bráchu a Brácha za všechny peníze. Přesto, že desítky let rozdávala radost a smích, její život tak veselý nebyl.
09.04.2011 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Libuše Šafránková (386 článků) , Blažena Holišová (16 článků)

Pomeje poprvé od operace promluvil k veřejnosti: Fanouškům poslal dojemný vzkaz!

 
Boj Jiřího Pomeje (53) s rakovinou se táhne už dlouhé měsíce, herec a dabér se ale nevzdává. V pátek prodělal důležitou operaci, při níž přišel o to, co ho podstatou část života živilo - o svůj hlas! Po náročné operaci musel hlavně odpočívat, teď ale poprvé promluvil k veřejnosti. A poslal svým fanouškům dojemný vzkaz!
25.01.2018 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1794 článků)

Žonglér Ferdinand Berousek je po smrti: Syn Mario poslal cirkusákovi vzkaz do nebe

 
Ve věku 73 let zemřel Ferdinand Berousek, známý artista a žonglér. Podle smutečního oznámení ke smrti došlo 22. března 2021. Pohřeb se bude konec na konci tohoto měsíce. Na smrt cirkusáka upozornil jeho syn Mario Berousek, který mu poslal dojemný vzkaz do nebe spolu s obrovským vděkem.
25.03.2021 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Mario Berousek (2 články)

Nejsmutnější narozeniny prince Harryho. Své babičce, královně Alžbětě, poslal do nebe krásný vzkaz

 
Princ Harry dnes slaví 38. narozeniny. O žádné velké slávě se ale mluvit nedá. Celá Británie totiž truchlí po úmrtí královny Alžběty II. Harry se se svou babičkou sice nestihl rozloučit, ovšem jak píše portál 1news.com, poslal jí do nebe dojemný vzkaz. Co v něm stálo?
15.09.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1874 článků)

Češi zastřelení v Albánii: Dcera zavražděné Aničky poslala dojemný vzkaz do nebe

 
Byla pro ni vším, vychovala ji, milovala, ale svou dceru už nikdy neobejme. Na dovolené v Albánii se stala Češka Anna (†36) se svým partnerem Michalem (†27) obětí brutální vraždy. Její dcera Nikolka (17) mámě poslala do nebe dojemný vzkaz.
07.07.2015 13:00 |

podobné články

Měsíc od smrti hokejisty Ondry Buchtely (†20): Anička mu poslala do nebe dojemný vzkaz

 
Uběhl více než měsíc od smrti nadaného hokejisty Ondřeje Buchtely, který podlehl zákeřné nemoci v pouhých 20 letech. Kromě zdrcené rodiny po něm zbyla ještě jeho přítelkyně Anna a její sedmiletý syn. Anička na Instagram přidala fotku, kde chlapce drží za ruku a do nebe Ondrovi poslala dojemný vzkaz...
31.08.2020 20:55 |

podobné články

Zemřel Jiří Menzel, bylo mu 82 let. Manželka Olga poslala dojemný vzkaz do nebe

 
Ve věku 82 let zemřel oscarový režisér Jiří Menzel. O skonu informovala milující manželka Olga, která do nebe poslala dojemný vzkaz. "Jiřinko, děkuji za každý den, který jsem mohla být s tebou. Bylo to výjimečné. Děkuji i za ty těžké poslední 3 roky. Stále jsi mi pomáhal," napsala slzící Olga na internetovou sociální síť. Jiří Menzel zemřel 5. září, paní Olga o úmrtí informovala o den později.
06.09.2020 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Menzel (469 článků)

Dojemný vzkaz Korduly Stropnické do nebe: Milujeme tě, baboli

 
Na druhý svátek vánoční postihla rodinu Žilkových tragédie. Maminka herečky Veroniky Žilkové (61) totiž v úctyhodných osmadevadesáti letech zemřela. Rodina jí nyní posílá zprávy do nebe a vnučka Kordula Stropnická (17) sdílela na svém Instagramu taktéž dojemný vzkaz.
27.12.2022 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Kordula Stropnická (84 článků)

Nemocný dědeček Michalákových touží ještě vidět své vnuky. Blesku poslal dojemný vzkaz

 
Ještě jednou vidět své dva vnuky. Po tom touží pan Pavelka, dědeček chlapců Michalákových, který se s prosbou o umožnění kontaktu obrátil na norské úřady. V důsledku vážné nemoci je upoután na lůžko a s vnuky už se v Norsku osobně setkat nemůže. Jeho jedinou nadějí je, že si s nimi promluví alespoň po Skypu. Norské úřady ale mlčí. Pavelka je z celé situace zdrcen. Blesk.cz poslal dojemný vzkaz.
04.09.2017 17:40 |

podobné články

MasterChef Radek Kašpárek 14 dní po operaci páteře: O berlích, ale s úsměvem poslal ženě dojemný vzkaz

 
Není to tak dávno, co měli všichni strach o porotce kulinářské show MasterChef Česko Radka Kašpárka (39) ten totiž musel před zhruba čtrnácti dny podstoupit náročnou operaci páteře, ze které se v současné době zdárně zotavuje. Jeden z nejlepších kuchařů v Česku o svém zdravotním stavu informoval fanoušky na sociálních sítích a manželce poslal dojemný vzkaz.
05.12.2020 21:21 |

podobné články

Osobnosti: Radek Kašpárek (118 článků)

Josef Kůrka se vyrovnává se ztrátou dědečka: Dojemný vzkaz plný bolesti a lásky

 
Josef Kůrka na natáčení Survivoru do konce života nezapomene. Nejenže se právě tam dozvěděl, že jeho partnerka Angie nosí pod srdcem jejich syna, ale navíc ho přímo během natáčení zasáhla informace o úmrtí milovaného dědečka, který pro něj byl jako otec. A právě jemu nyní prostřednictvím svého Instagramu poslal dojemný vzkaz. Ve studiu pro pořad eXtra Host navíc přiznal, že nebýt babičky, soutěž by opustil. 
12.04.2023 05:10 |

podobné články