Článek

Ženu v noci vyděsilo hrozivé chrápání: Zloděje unavila krádež, tak si potřeboval odpočinout

 
Hlasité chrápání vzbudilo tento týden v jihofrancouzském městě Montpellier mladou ženu. U své postele našla neznámého spícího muže a před bytem své vlastní věci. O případu informovala stanice France Bleu.
05.06.2021 12:25 |

podobné články

Podobné články

Chrápání způsobuje krizi ve vztahu: Neuvěříte, kolik lidí tenhle zdravotní problém trápí!

 
Pokud denně uléháte vedle někoho, kdo při spaní vydává zvuky, jako když se řeže dříví, víte, o čem je řeč. Víte, že poslouchat chrápání celou noc je k zbláznění. Často jste přemýšleli o oddělených ložnicích? Nedivíme se. Chrápání dožene některé páry až k rozvodu.
22.04.2013 14:50 |

podobné články

Toxické zplodiny z aut zvyšují riziko chrápání

 
Chrápání je vážný problém, který trápí více než pětadvacet procent populace, zvláště mužů. Podle norských vědců ale za něj může krom obezity třeba také život v centru měst a u rušných ulic, kde je vyšší koncentrace výfukových plynů. Zplodiny z exhalátů totiž zvyšují riziko chrápání několikanásobně.
31.08.2016 14:05 |

podobné články

Chrápeš jako slon! 4 tipy, jak omezit noční „burácení“ a zachránit vztah

 
»Táto, zlatý tvoje chrápání, ty cikády řvou jako krávy! « je sice legendární hláška z komediální trilogie Slunce, seno…, ale pro mnohé je chrápání nepřekonatelným problémem, který může vyústit až v partnerskou krizi. Většinou se týká mužů, ale chrápání není neobvyklé ani u jemnějších poloviček. Poradíme, jak tento nepříjemný projev omezit.
11.02.2020 08:50 |

podobné články

Potřeboval jsem si odpočinout, říká Zounar o pobytu v léčebně

 
Herec Martin Zounar (50) po vánočních svátcích nastoupil na třítýdenní pobyt do psychiatrické léčebny Červený Dvůr poblíž Českého Krumlova. Říká, že si potřeboval odpočinout. Odmítá, že by ale za tím byly jeho problémy s pitím.
05.01.2018 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Zounar (274 článků)

Chrápání zužuje lebku

 
Lidé, kteří silně chrápou a v noci se dusí, mají tenčí lebku. Prokázali to vědci z Indiany s tím, že ve srovnání se zdravým jedincem, který se během spánku nepřidušuje chrápáním, ji mají o 1,23 milimetru tenčí. A tohle zúžení kosti může vést ke spontánní ztrátě mozkomíšního moku, která souvisí s rozvojem demence, mrtvice a dalších neurologických potíží. Což vysvětluje, proč extrémní chrápání končí těmito zdravotními problémy.
24.05.2018 19:30 |

podobné články

Chrápání je zabiják domácí pohody: 7 rad, jak mu zabránit! Děláte to taky tak?

 
Chtěli 7 rad, byste usínat vedle sebe, ale nejde to? Posíláte partnera každou noc na gauč do obýváku, nebo tam utíkáte sami? Pokud tomu tak je, asi už jste vyzkoušeli různé možnosti, jak chrápání potlačit nebo jak si co nejlíp zacpat uši. Jaké aktivní a pasivní způsoby máte k dispozici?
26.04.2021 13:00 |

podobné články

Nová léčba chrápání: V Evropě zatím jen v Plzni!

 
Chrápete tak silně, že zvuky připomínajícími pilu rušíte nejen své nejbližší okolí, ale i sousedy? Budíte se ve spánku, protože nemůžete popadnout dech? V tom případě je nejrozumnější navštívit lékaře, protože chrápání může znamenat vážný zdravotní problém, který je nutný včas léčit.
02.10.2011 12:05 |

podobné články

Soutěžte s Bleskem pro Ženy o 5x sprej proti chrápání

 
Už vás nebaví poslouchat chrápání vašeho partnera? Vyhrajte ústní sprej Pssst!®. Tento ověřený přírodní doplněk stravyobsahuje unikátní účinnou složku VOLUME CONTROL COMPLEXTM, jedinečnou kombinaci rostlinných extraktů, které působí zpevňujícím účinkem na měkké části horních cest dýchacích a omezují tak problémy s chrápáním.
21.10.2013 00:15 |

podobné články

Chrápání může i rozbít manželství. Co s tím?

 
Chrápání může být nebezpečné pro každého, kdo jím trpí. Ovšem noční můry přináší i tomu, kdo ho musí poslouchat.
01.06.2009 06:40 |

podobné články

Chrápání: Zabiják lásky!

 
Chrápání patří mezi nepříjemné poruchy, které kromě postiženého trápí především jeho okolí. Zkoušeli jste už někdy usnout vedle ostře túrované motorky? Hluk, který vydává, dosahuje až 90 decibelů a stejně nesnesitelný může být i chrápající spáč!
19.05.2010 18:15 |

podobné články

Chrápání = zloděj vašeho spánku!

 
Říká se sice, že s láskou se dá překonat téměř vše. Jenže o chrápání to jaksi neplatí. Vědci nyní zjistili, že zhruba třetina žen, jejichž partner po nocích »řeže dříví«, ztratí za rok až tři týdny spánku!
17.06.2011 06:15 |

podobné články

Nepodceňujte chrápání: Může vás skolit infarkt i mrtvice

 
To bude zase noc! Děsí se ti, kteří usínají vedle chrápajícího partnera. Ale pozor! Hlasité spaní není jen „kosmetický“ problém, důvod k hádkám a odděleným ložnicím. Chrápání se totiž může zvrtnout až v onemocnění srdce nebo v mozkovou mrtvici!
22.08.2011 06:15 |

podobné články

Chrápání umlčí plyšový medvěd

 
Unikátní recept, jak zamezit nepříjemnému chrápaní, představili v Japonsku. Je jím robotický plyšový medvěd, který automaticky převrací...
12.12.2011 11:05 |

podobné články

Zastavte chrápání, stárnete! Tenisový míček na noc do kapsy

 
Existuje něco jako »sladký spánek«? Určitě ano! Vždyť se o tom píše i v literatuře. Ale dopřeje si ho jen málokdo. Spánek nám totiž nezřídka ruší chrápání. Víte, že vědci mají teze o tom, že chrápáním stárneme mnohem rychleji, jsme oškliví a ještě ke všemu natvrdlí? Prostě nám to tolik nepálí. Tohle vy přece nechcete! Navíc tím trápíte sebe i svoje okolí. A hrozí vám ještě něco víc, než jen oddělené ložnice. Můžete i umřít!
02.10.2013 05:10 |

podobné články

Přestaňte chrápat: Víme, jak to udělat

 
Chrápání je velice nežádoucí zdravotní problém, který zasahuje i do soukromého partnerského života. Aby nebylo chrápání důvodem k rozvodu, zkuste mu zabránit pár jednoduchými triky. Pokud nezaberou, obraťte se na lékaře.
11.10.2013 06:10 |

podobné články

Důchodkyně zmlátila spolubydlící kvůli chrápání: Po útoku zemřela

 
Zdánlivě nevinné chrápání vyústilo na Slovensku v tragický incident. Stařenku v domově důchodců kvůli "rušení nočního klidu" brutálně zbila její spolubydlící. Napadená po pár dnech zemřela.
24.05.2014 21:10 |

podobné články

Jak se snadno zbavit chrápání? Zeptejte se právě teď našeho odborníka

 
Trápí vás chrápání, apnoe, nosní polypy či chronická rýma? Zeptejte se na všechno, co vás zajímá specialisty ORL MUDr. Tomáše Moravce z Asklepionu. Chat probíhá právě teď.
13.10.2014 16:50 |

podobné články

Co mi jen ten zvuk chrápání připomíná? Tihle kluci vám pantomimou názorně napoví

 
Taky už se vám někdy stalo, že jste v rytmu chrápání někoho, s kým sdílíte bydlení, slyšeli povědomý zvuk? Tahle partička kluků si udělala srandu ze spícího kámoše, který vydával zvuky jako při veslařských závodech, řezání dříví i startování motorové pily. Pusťte si následující video se zvukem!
18.11.2019 18:25 |

podobné články

Před 20 lety zemřel Miloš Kopecký (†73): Tajemství jeho rodiny! Vnuk skončil v kriminále

 
Dnes je tomu právě 20 let, co zemřel populární herec Miloš Kopecký (+73). Po jeho smrti čekala rodinu řada těžkých zkoušek, ta největší jeho milovanou dceru Barboru – jejího syna a Kopeckého vnuka Martina totiž soud před časem poslal do vězení za krádeže! Vnuk slavného herce Miloše Kopeckého (†73) Martin Vencour (24), který si odpykává ve vazební věznici Praha-Pankrác několikaměsíční trest za krádež, má více vroubků! reklama* Jak deník Aha! včera informoval, ve věznici se Martin ocitl letos na jaře, kdy 11. dubna Městský soud v Praze zamítl jeho stížnost proti nařízení výkonu trestu. Ten mu už 22. září 2008 uložil Obvodní soud pro Prahu 3 za krádež a odsoudil ho na 8 měsíců s podmínkou na 24 měsíců. Jenže Martin podmínku nesplnil. Ve zkušební době ho policie přistihla při řízení motorového vozidla, i když mu pražský magistrát vyslovil roční zákaz. Tím spáchal přečin maření výkonu úředního rozhodnutí a byl odsouzen na dalších 6 měsíců se zkušební dobou na 18 měsíců. Do konce roku by mohl být teoreticky opět na svobodě. Jenže jakmile opustí brány věznice, začne se mu odměřovat druhý trest. Pokud ani tuto podmínku nedodrží, mohl by se ve vězení ocitnout brzy zase. Co na to Martinova máma, Kopeckého jediná dcera Barbora Vencourová? „To se může stát každému,“ odsekla rozčileně na otázku deníku Aha! a více se k věci nechtěla vyjadřovat.Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/63891/uvezneny-vnuk-milose-kopeckeho-az-vyjde-z-basy-zacne-dalsi-trest.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy Vnuk slavného herce Miloše Kopeckého (†73) Martin Vencour (24), který si odpykává ve vazební věznici Praha-Pankrác několikaměsíční trest za krádež, má více vroubků! reklama* Jak deník Aha! včera informoval, ve věznici se Martin ocitl letos na jaře, kdy 11. dubna Městský soud v Praze zamítl jeho stížnost proti nařízení výkonu trestu. Ten mu už 22. září 2008 uložil Obvodní soud pro Prahu 3 za krádež a odsoudil ho na 8 měsíců s podmínkou na 24 měsíců. Jenže Martin podmínku nesplnil. Ve zkušební době ho policie přistihla při řízení motorového vozidla, i když mu pražský magistrát vyslovil roční zákaz. Tím spáchal přečin maření výkonu úředního rozhodnutí a byl odsouzen na dalších 6 měsíců se zkušební dobou na 18 měsíců. Do konce roku by mohl být teoreticky opět na svobodě. Jenže jakmile opustí brány věznice, začne se mu odměřovat druhý trest. Pokud ani tuto podmínku nedodrží, mohl by se ve vězení ocitnout brzy zase. Co na to Martinova máma, Kopeckého jediná dcera Barbora Vencourová? „To se může stát každému,“ odsekla rozčileně na otázku deníku Aha! a více se k věci nechtěla vyjadřovat.Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/63891/uvezneny-vnuk-milose-kopeckeho-az-vyjde-z-basy-zacne-dalsi-trest.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy
16.02.2016 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Kopecký (112 článků)