Článek

Žena z Chrudimska naletěla falešnému námořníkovi: Poslala mu tři čtvrtě milionu na opravu lodi

 
Žena z Chrudimska neznámému „námořníkovi“ poslala tři čtvrtě milionu. Jedná se tak o další případ z mnoha dalších, kdy žena naletěla podvodníkovi a poslala mu své peníze.
09.02.2021 15:25 |

podobné články

Podobné články

Zpěvačka ze SuperStar naletěla falešnému manažerovi. Přišla o sto tisíc

 
Je to čtvrt roku, co Lucie Bikárová působila v šesté řadě Česko Slovenské SuperStar. Sotva zpěvačka odstartovala své působení v šoubyznysu, potkala ji nepříjemná zkušenost. Naletěla falešnému manažerovi a utrpěla značnou finanční ztrátu.
22.09.2020 18:15 |

podobné články

Žena z Kladenska poslala tři čtvrtě milionu falešnému chirurgovi: Když došly peníze, zmizel i on

 
Žena z Kladenska se seznámila přes internet. Její nápadník se vydával za amerického kardiochirurga. Postupně mu naposílala téměř tři čtvrtě milionu korun.
27.11.2018 11:15 |

podobné články

Důvěřivá žena naletěla podvodníkovi: Poslala mu přes 330 tisíc, zmizel on i peníze

 
Na jednoduchý a notoricky známý trik naletěla důvěřivá žena (46) z Domažlic. Seznámila se na internetu s »obchodníkem«, který z ní vytahal přes 330 tisíc korun. Po penězích i podvodníkovi se pak slehla zem. Teď po něm pátrají policisté.
26.04.2018 16:20 |

podobné články

Transsexuálka chtěla být krásnější, ale dostala se do rukou falešnému lékaři. Neuvěříte, co jí vpíchl do obličeje

 
Chtěla vypadat víc jako žena, a tvrdě na to doplatila. Transsexuálka Rajee Narinesingh se bohužel dostala k falešnému doktorovi. A ten jí vpíchl do obličeje něco hodně nechutného. Vypadala tak jako zrůda.
12.05.2016 16:20 |

podobné články

Námořníka probudila voda v posteli: Trosečník čekal na záchranu na kousku potopené lodi

 
Při tomto námořníkovi stáli všichni svatí! Američan Stuart Bee (62) se stal nedobrovolně trosečníkem na svém vlastním plavidle. Jeho loď se totiž po mechanické závadě potopila a z moře z ní zůstala čouhat pouze část přídě. Právě na ní přežil muž v nesnázích do doby, než byl zachráněn nákladní lodí.
30.11.2020 21:45 |

podobné články

Trestní oznámení kvůli falešnému letáku ODS podal kladenský lídr Jiránek

 
Kvůli falešnému letáku, který se tvářil jako program ODS v Kladně, podal Dan Jiránek, lídr kladenské kandidátky, trestní oznámení pro podezření z trestných činů pomluvy a zkrácení daně poplatků a jiné povinné platby, sdělil dnes ČTK na dotaz Jiránek.
04.10.2018 20:45 |

podobné články

Námořníkovi z Facebooku poslala žena z Jičínska skoro milion: Podvodníka hledá policie

 
Čtyřicetiletou ženu z Jičínska nalákal na přátelství a snadný výdělek neznámý „námořní inženýr“. Přes sociální sítě si s ní dopisoval, dokud mu nedůvěřovala natolik, že ji mohl požádat o zaplacení pohledávek v celkově hodnotě téměř jeden milion korun. Žena očekávala vysoké zhodnocení svého vkladu, ale zbytečně. Ničeho se nedočkala a po podvodníkovi nyní pátrá policie.
15.10.2018 16:45 |

podobné články

Vymýtání duchů penisem: Žena naletěla falešnému duchovnímu!

 
Ženě z čínského městečka se dlouho nepodařilo začít nový vztah s jejím šéfem. Zašla tedy za místním léčitelem. Ten ji přesvědčil, že má ve vagíně duchy a jediné, co ji uleví, je duchovní zákrok jeho magickým penisem.
08.12.2013 15:35 |

podobné články

Vymítání duchů penisem: Žena naletěla falešnému duchovnímu!

 
Ženě z čínského městečka se dlouho nepodařilo začít nový vztah s jejím šéfem. Zašla tedy za místním léčitelem. Ten ji přesvědčil, že má ve vagíně duchy a jediné, co ji uleví, je duchovní zákrok jeho magickým penisem.
08.12.2013 18:20 |

podobné články

K rekordní výhře ve Sportce se přihlásili manželé z Chrudimska

 
Manželský pár z Chrudimska, který před týdnem vyhrál rekordní částku ve hře Sportka, se dnes osobně přihlásil v budově Sazky ke své výhře. Z celkových téměř 400 milionů korun si v hotovosti převzal pouze část, a to 350.000 Kč. Zbytek sumy jim společnost Sazka přislíbila zaslat do Vánoc na bankovní účty. Sazka to dnes uvedla v tiskové zprávě. 
11.11.2013 11:01 |

podobné články

Vsadili si Sportku a vyplatilo se: Manželský pár z Chrudimska si dnes konečně přišel pro 400 mega!

 
Týden trvalo manželskému páru z Chrudimska, než se rozhoupal a dorazil do budovy Sazky pro svou výhru. "Ve Sportce":http://www.extra.cz/tema/sportka štístkaři pomocí náhodného tipu vyhráli minulý týden v neděli, dnes ráno dost neočekávaně navštívili sídlo Sazky v pražských Vysočanech.
11.11.2013 11:31 |

podobné články

Nadace ČEZ: Chrudimská nemocnice pořídila pro pacientky nová lůžka

 
Chrudimská nemocnice se může pochlubit novými nemocničními lůžky, na které přispěla Nadace ČEZ částkou 80 tisíc korun. Dvě polohovací lůžka již slouží na pooperačním pokoji Gynekologicko – porodnického oddělení.
14.07.2014 10:20 |

podobné články

Chrudimská nemocnice se zapojí do celosvětového sledování nutriční péče

 
Po celém světě bude ve čtvrtek 9. listopadu probíhat mezinárodní aktivita nutritionDay 2017, jejímž cílem je mapovat nutriční péči v lůžkových zařízeních. Poprvé se do ní zapojí rovněž Chrudimská nemocnice. Data o výživě se budou sbírat mezi pacienty zdejšího interního oddělení.
07.11.2017 14:00 |

podobné články

Chrudimská nemocnice odkládá plánované operace

 
Chrudimská nemocnice musí do odvolání omezit operační program a odkládat objednané operační zákroky. Důvodem k tomuto dočasnému opatření je současná chřipková epidemie, která zasáhla i zdravotnický personál Chrudimské nemocnice.
20.02.2018 14:20 |

podobné články

Finanční správa: Vývoj medializovaného případu obchodní společnosti z Chrudimska

 
V reakci na sérii reportáží o případu obchodní společnosti z Chrudimska v souvislosti s problematikou zajišťovacích příkazů, které uveřejnily na podzim loňského roku Seznam Zprávy, chceme obeznámit veřejnost s vývojem této kauzy.
31.05.2018 21:50 |

podobné články

Dívky (16) z Chrudimska otrávily prarodiče jedem na krysy?! Policie je viní z vraždy

 
Policie navrhla obžalovat dvě nezletilé dívky z Chrudimska z dvojnásobné vraždy ve stádiu pokusu. Údajně chtěly otrávit své prarodiče jedem na hubení hlodavců. Ti skončili v nemocnici.
28.12.2019 20:35 |

podobné články

Armstrongův skafandr se rozpadá. Peníze na opravu vybírají na Kickstarteru

 
Americké národní letecké a kosmické muzeum vypsalo sbírku na opravu skafandru, ve kterém se v roce 1969 Neil Armstrong prošel po Měsíci. Na opravu skafandru, který se už po letech rozpadá, je potřeba alespoň půl milionu dolarů (12,5 milionu korun).
21.07.2015 09:45 |

podobné články

Praha vypíše tendr na opravu spodní části „Václaváku“. Za 250 milionů

 
Pražský magistrát vypíše zakázku na opravu spodní části Václavského náměstí. Předpokládaná hodnota tendru je 250 milionů korun. Rozhodli o tom dnes pražští zastupitelé. Město nyní bude hledat firmu, která práce provede. Postupovat chce město podle návrhu, který před více než 10 lety vytvořila, a vyhrála s ním výběrové řízení, architektonická kancelář Cigler-Marani. Městský soud v Praze letos zrušil rozhodnutí magistrátu, které opravu umožňovalo. Podle vedení města rozhodnutí nemá odkladný účinek platnosti stavebního povolení.
17.05.2018 14:50 |

podobné články

Seniorka (74) naletěla falešnému vnukovi! Ukradli ji 380 tisíc korun...

 
Za vnuka se vydával neznámý muž s úmyslem podvést ženu (74) z Hradce Králové. Zatelefonoval jí, a když ho po hlase nepoznala, přesvědčil ji, že je to on tvrzením, že má angínu. Pak ji požádal o půjčku.
14.10.2017 05:05 |

podobné články