Článek

Žena v Klatovech dala manželovi roubík, bodala ho a zapálila: Pak se oběsila v lese

 
Obyvatelé Klatov jsou otřeseni z hrůzného případu, který se odehrál v pátek v bytě panelového domu v Suvorovově ulici. Útočnice podle důvěryhodného zdroje měla v bytě řezat, bodat, rdousit a nakonec zapálit tělo svého manžela. Poté odjela autem za Klatovy k nedalekému lesu, kde se oběsila. S informací přišel server Novinky i Klatovský deník. 
15.06.2024 19:45 |

podobné články

Podobné články

Drama v Americe: Žena chodila po ulici a bodala do lidí!

 
Bodala kolem sebe jako smyslů zbavěná! Americká policie pátrá po ženě, která v americkém New Orleans chodila po ulici a útočila na náhodné kolemjdoucí.
05.12.2014 07:20 |

podobné články

Muže v Děčíně zavraždila jeho žena? Často ho bila a bodala, tvrdí sousedé

 
Několik let tloukla a dokonce i bodala svého manžela Václava Jana B. z Děčína. V neděli večer ho našli sousedé před domem v kaluži krve. Jeho věčně opilou ženu policisté zadrželi.
16.05.2016 15:25 |

podobné články

Žena děti svazovala a dávala jim roubík: Valerii utýrala »babička«?

 
Roubík a svazování! To byly výchovné metody »babičky« (61) vůči Valerii Kvasničkové (6), která jí byla svěřena do poručnické péče. Po holčičce od loňského října pátrají policisté.
04.12.2018 05:15 |

podobné články

Matka nalila do čtyřletého syna benzín! Pak zapálila jeho, manžela i sebe

 
Šílená žena zapálila syna a manžela! Důvodem byla pravděpodobně pomsta. Žena chtěla oplatit manželovi to, že k ní nemá úctu.
12.11.2013 17:26 |

podobné články

Recidivistka čtyři děsivé minuty bodala a řezala kamarádku: Dostala doživotí

 
Velšský soud poslal na doživotí do vězení útočnici, která ve vlaku brutálně zaútočila nožem na svou přítelkyni. Lisa Savage (42) vytáhla z batohu nůž a dlouhé čtyři minuty svou kamarádku bodala a řezala do obličeje a krku, než ji nechala těžce zraněnou ležet na zemi. Sarah Hayton měla probodnutá i oční víčka, přesto brutální útok přežila. K incidentu došlo letos v dubnu.
19.10.2018 15:45 |

podobné články

Ženu (23) soudí za brutální vraždu dcerky (†3) v Přerově: „Rdousila ji kabelem a bodala nůžkami,“ popsala obžaloba

 
Třiadvacetiletou A. G. soudí za vraždu tříleté dcery v Přerově. Svůj zločin spáchala podle obžaloby pod vlivem pervitinu. U olomouckého krajského soudu odmítla vypovídat. Podle obžaloby dítěti nejprve zasadila desítky ran pěstí, poté dívenku rdousila rukama a škrtila kabelem a nakonec ji bodala nůžkami do obličeje a ramen. Po činu zmateně pobíhala po domě. Hrozí jí až výjimečný trest.
10.08.2020 13:55 |

podobné články

Úřad práce: V Klatovech proběhne už tradiční „Akademie řemesel“

 
Zástupci téměř tří desítek středních škol z Plzeňského a Jihočeského kraje představí svoji nabídku učebních a studijních oborů ve středu 8. 11. 2017 mezi 9.00 – 15.00 hodinou v Kulturním domě v Klatovech (Domažlická 767) na už tradiční akci „Akademie řemesel 2017“. Na organizaci se spolupodílí Okresní hospodářská komora Klatovy, Kontaktní pracoviště ÚP ČR v Klatovech a tamní městské kulturní středisko.
03.11.2017 20:45 |

podobné články

ÚZSVM v Klatovech převzal od Ředitelství silnic a dálnic do správy budovu poblíž centra města

 
Odloučené pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) v Klatovech převzalo od Ředitelství silnic a dálnic ČR administrativní budovu v Klatovech. Účetní hodnota nemovitosti je téměř 790 tisíc korun.
08.02.2018 11:15 |

podobné články

ÚZSVM: Nelegální herní automaty v Klatovech skončily likvidací

 
ÚZSVM v Klatovech převzal a zlikvidoval 28 hracích přístrojů. Přestože se jejich majitel snažil nelegální provozování herních automatů skrýt pod roušku občanského sdružení, okresní soud v Klatovech tím nepřesvědčil.
01.12.2022 23:05 |

podobné články

Jdi se zabít, vyzval ji otec! Tak se dívka (12) oběsila a VIDEO VYSÍLALA NA INTERNETU

 
Katelyn Nichole Davis (†12) z americké Georgie byla šikanovaná a trpěla depresemi. Podle její tety ji znásilňoval příbuzný. Celou těžkou situaci neunesla a oběsila se na stromě. Navíc svoji sebevraždu vysílala živě na internetu. Video má 40 minut a zachycuje celou její sebevraždu včetně příprav. Nakonec se večer oběsila se slzami v očích. Po její smrti se objevily další šokující informace.
13.01.2017 11:50 |

podobné články

Mexičana zadrželi poté, co dal manželce roubík, aby ho nerušila při fotbalu

 
Policie z mexického Monterrey musela řešit značně kuriózní případ, když nejmenovaný 26letý muž dal manželce roubík do úst, aby ho nerušila při fotbalu. K jeho smůle však ženu s roubíkem v ústech spatřila sousedka a zavolala muže zákona v domnění, že byli sousedé přepadeni. Policisté dorazili na místo za několik minut a mladý muž nakonec zápas národního týmu s Uruguayí stejně neviděl až do konce.
24.06.2010 11:30 |

podobné články

Kvůli fotbalu vrazil ženě do pusy roubík

 
Policie města Monterrey ležícího v severozápadním Mexiku musela řešit neobvyklý trestný čin. Dvacetišestiletý muž nemohl při sledování zápasu svého oblíbeného fotbalového mužstva vystát svou manželku, která ho prý stále vyrušovala, a tak situaci vyřešil svéhlavě. Vlastní ženě nacpal roubík do pusy!
24.06.2010 14:25 |

podobné články

Roubík bych Konvičkovi nenasazoval, ale... Šéf českých rektorů Mikuláš Bek pro PL reaguje na vzrušení kolem uprchlíků a incidentu v Olomouci

 
ROZHOVOR Rektor Mikuláš Bek by Martinu Konvičkovi na univerzitě žádný roubík nenasazoval, ale do ulic by jej blokovat klidně šel, říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz. Vlna uprchlíků evropskou kulturu podle Beka nezničí, a pokud jde o kvóty, měli bychom být solidární s jižními zeměmi a uprchlíky přijímat.
09.06.2015 12:51 |

podobné články

Osobnosti: Martin Mikuláš (52 článků)

Roubík bych Konvičkovi nenasazoval, i když s ním nesouhlasím, říká rektor Bek

 
Martinu Konvičkovi by roubík nenasazoval, protože věří, že je třeba respektovat svobodu projevu. Rektor Masarykovy univerzity v Brně Mikuláš Bek v rozhovoru prozrazuje, co si myslí o hnutí Islám v ČR nechceme, jehož iniciátorem je Konvička, a o rozruchu kolem uprchlíků a kvót.
09.06.2015 15:06 |

podobné články

Osobnosti: Martin Mikuláš (52 článků)

Roubík a svazování! Valerie (7) týrání babičkou nemusela přežít, bojí se mordparta

 
Naprosto otřesné skutečnosti vypluly na povrch v případu záhadného zmizení malé Valerie (7), kterou už více než rok nikdo neviděl. Kriminalisté z pražské mordparty obvinili její babičku (61), která holčičku opatrovala, z brutálního týrání. Toho se měla dopouštět na Valerii i jejím malém bráškovi. Dívenku svazovala, a dokonce používala roubík, aby nemohla křičet. Krimialisté se domnívají, že týrání nemusela přežít.
03.12.2018 11:05 |

podobné články

Zmizelá Valinka (6): Babička ji svazovala a dávala jí roubík! Utýrala holčičku k smrti?

 
Šestiletá Valerie, po které policie usilovně pátrá, je stále nezvěstná. V minulosti byla svěřena do poručnické péče babičce (61), která ji ale podle kriminalistů měla fyzicky týrat spolu ještě s dalším svěřeným dítětem. Dětem údajně nasazovala roubík, aby nekřičely.
03.12.2018 13:06 |

podobné články

„Rouška je v některých případech málo, dejte mu roubík!“ sklidil ministr Vojtěch od poslankyně ODS. Ostrá slova o vládní strategii

 
Poslankyně a starostka Prahy 2 Jana Černochová (ODS) se na sociální síti pustila do kritiky ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha (za ANO). „Rouška je v některých případech málo, dejte mu roubík! Co si myslí nikoho nezajímá, my chceme fakta a plán!“ obořila se na ministra zdravotnictví Černochová za jeho dnešní výroky, které příliš nekorespondují s tím, co jsme již mohli slyšet od jiných členů vlády či ústředního krizového štábu. „Vláda nemá žádný plán, který po ní jako opozice už dva týdny požadujeme,“ podotýká politička, že to nyní působí jako „amatérské věštění z křišťálové koule“.
11.04.2020 21:21 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (1792 článků) , Jana Černochová (1001 článků)

Brutální záběry: Žárlivá žena zapálila exmilence!

 
V Newyorské čtvrti Queens se před dvěma lety odehrála hrůzostrašná scéna. Žárlivá žena (47) v zuřivosti zapálila svého bývalého milence. Sama se přitom vznítila… Muž na snímku na následky popálenin zemřel. O život přišli ale i další tři lidé, kteří byli v blízkosti bláznivé ženy. Scénu zachytila bezpečnostní kamera na ulici před potravinami  Žena, která celou tragédii zavinila, má zohavenou tvář a je obviněna ze čtyřnásobné vraždy. Následující video není vhodné pro slabé povahy.
17.06.2010 18:35 |

podobné články

Po hádce s přítelem se těhotná dívka oběsila. Nechtěl uznat otcovství

 
Hádka v den přítelových narozenin způsobila tragédii. O tři dny později našli dívku v lese. Oběsila se.
05.04.2012 12:45 |

podobné články