Článek

Žena přežila pohřbení zaživa

 
Hrůzný případ s dobrým koncem se odehrál v severozápadní čínské provincii Šen-si, kde podle všeho syn zaživa pohřbil svou nemohoucí 79letou matku do opuštěné hrobky. Ta však měla tuhý kořínek a zázračně přežila třídenní děsivé stísněné vězení bez vody a jídla.
08.05.2020 08:55 |

podobné články

Podobné články

Mladík (†24) zemřel při pokusu vytvořit rekord v pohřbení zaživa

 
Téměř jistým kandidátem na Darwinovy ceny, které jsou každoročně udělovány za nejhloupější smrt, se stal mladý hazardér, který nepřežil svůj pokus vytvořit rekord v co nejdelším pohřbení zaživa.
06.03.2012 10:00 |

podobné články

Fryderyk Chopin se děsil pohřbení zaživa, proto mu posmrtně vyjmuli srdce

 
Polský skladatel Fryderyk Chopin se děsil pohřbení zaživa. Proto svého lékaře požádal, aby mu posmrtně vyjmul srdce z těla. To pak uložili do alkoholu a skončilo v Polsku. Moderní pitevní analýza orgánu odhalila, že věhlasný hudebník trpěl perikarditidou, vzácnou komplikací související s infekcí tuberkulózy.
03.12.2017 11:30 |

podobné články

Mladý Srílančan zemřel při pokusu o rekord v nejdelším pohřbení zaživa

 
Čtyřiadvacetiletý Džanaka Basnajake se snažil vytvořit rekord v délce času, jaký kdo strávil pohřbený zaživa. Do hrobu mu pomohla rodina a přátelé. Když ho po několika hodinách vytáhli, byl už mrtvý. Další články k tématu: Rus se zaživa pohřbil pod zem, místo štěstí mu to přineslo smrt VIDEO: Kamarádi kopali tunel na pláži, jednoho písek pohřbil zaživa
05.03.2012 16:45 |

podobné články

Padlí vojáci z Afghánistánu budou pohřbeni s vojenskými poctami

 
Čeští vojáci, kteří padli v úterý v Afghánistánu, budou pohřbeni 17., 18. a 21. července v Chomutově, Hradci Králové, Týništi nad Orlicí a Jičíně. Smuteční obřady se uskuteční s vojenskými poctami. Uvedla to mluvčí generální štábu Jana Růžičková. Armáda dnes také zveřejnila totožnost čtyř českých obětí úterního sebevražedného atentátu. Útok nepřežili četař Ivo Klusák, desátník Libor Ligač, desátník Jan Šenkýř a rotmistr David Beneš.
14.07.2014 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Beneš (30 článků) , Jan Klusák (12 článků)

Martin, Kamil a Patrik budou pohřbeni s vojenskými poctami. Česko rozezní sirény

 
Armáda České republiky se chystá na návrat padlých vojáků. Pohřbeni budou s vojenskými poctami, na jejich památku se ve středu v poledne rozezní sirény. Harmonogram pietního aktu zatím na generálním štábu a ministerstvu obrany dolaďují. Podle informací Blesk Zpráv je přílet vládního speciálu zatím plánovaný na 16:15. Oproti zvyklostem ale ne na vojenské letiště v pražských Kbelích, ale na starou Ruzyň. Aktu se zúčastní prezident Miloš Zeman a ministr obrany Lubomír Metnar (za ANO).
06.08.2018 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (23865 článků)

MIMINKO chtěli rituálně POHŘBÍT ZAŽIVA!

 
Zdravotnici se ve střední části Vietnamu podařilo zabránit pohřbení zdravého novorozeného chlapečka. Měl být rituálně pochován zaživa spolu se svou mrtvou matkou, což je tam běžným zvykem!
09.09.2011 10:55 |

podobné články

"Pusťte mě z té rakve!“: Děsivé příběhy lidí, které pohřbili zaživa

 
Otřesné osudy lidí, kteří byli často omylem pohřbeni zaživa, líčí nová kniha. Někteří z nich měli to štěstí, že se je na poslední chvíli podařilo zachránit, jiní zemřeli strašlivou smrtí.
07.03.2013 18:05 |

podobné články

Policie Modrava zaživa pohřbila herce z Národního: Jeho vyhrabání viděly 2 miliony lidí

 
Scéna jak z hororu. Herec Národního divadla Rostislav Trtík na vlastní kůži zažil pohřbení zaživa. Jako mrtvola v šumavské kriminálce Policie Modrava musel ležet 4 hodiny pod zemí. Jeho vykopání sledovaly opět 2 miliony diváků.
16.03.2015 11:00 |

podobné články

Snoubenec ji pohřbil zaživa a nechal umřít: Jak se ženě podařilo z hrobu vyškrábat?

 
Pohřbení zaživa. Nejhorší můra snad každého z nás. Přesně to se stalo Stacey Gwilliam během procházky na poloostrově Gower v Jižním Walesu. Dvojice už předtím měla problémy a agresivní partner Stacey několikrát zbil. Ona obvinění vždycky stáhla. To se jí stalo během poslední hádky osudným.
25.07.2016 22:25 |

podobné články

Polka, kterou šílenec pohřbil zaživa! Přežila díky prstýnku!

 
Žena, které bývalý přítel vykopal hrob, v němž ji poté pohřbil zaživa údajně jen proto, že jej už nudila, konečně promluvila! Na svobodu se z lepenkové krabice zasypané hlínou dostala paradoxně jen díky zásnubnímu prstýnku od něj!
09.12.2011 12:20 |

podobné články

Postiženou matku pohřbil zaživa: V hrobu strávila tři dny!

 
Policie na severu Číny řeší otřesný případ. Z pokusu o vraždu obvinila muže, který se podle všech indicií chtěl zbavit své tělesně postižené maminky tak, že ji pohřbí zaživa. Devětasedmdesátiletá žena si ovšem dokázala přivolat pomoc a přežila. V jámě byla tři dny.
08.05.2020 10:00 |

podobné články

VIDEO: Žena přežila pokus o sebevraždu na železniční trati

 
Žena v Izraeli si v sebevražedném úmyslu lehla na železniční koleje chvilku před tím, než se po nich přehnal vlak - a přežila! Jen pár vteřin poté, co vlaková souprava přejela, se žena zvedla a téměř nezraněna odkráčela.
02.06.2009 21:50 |

podobné články

Žena z Třince měla obrovské štěstí: Přežila pád ze 7. patra!

 
Osmapadesátiletá žena dnes přežila pád ze sedmého patra domu v Třinci-Starém Městě! Žena dopadla na přístřešek domu. Po pádu z výšky okolo 25 metrů byla při příjezdu záchranářů při vědomí.
13.06.2014 21:40 |

podobné články

Nesmrtelná kočka z útulku přežila dvě popravy

 
Zatoulaná kočka Andrea už má pouze sedm životů z devíti. Nejen že přežila plnou dávku uspávací injekce, ale hned poté také plynovou komoru. Aby toho nebylo málo, přežila i nějakou dobu v igelitovém sáčku v chladničce.
05.01.2012 19:05 |

podobné články

Holčička jako jediná přežila pád letadla, rodiče i sestra zemřeli!

 
Teprve sedmiletá dívenka jako jediné přežila pád malého dopravního letadla. V troskách zemřeli její otec, matka i sestra se sestřenicí. Ona jako jediná obrovskou rodinou tragédii přežila jen s několika menšími zraněními.
03.01.2015 15:46 |

podobné články

Přežila vlastní smrt, neotevřel se jí padák: Po pádu z 1,2 kilometru podezřívají manžela ze sabotáže

 
Victoria Cilliers (39) z Velké Británie přežila vlastní smrt. Během seskoku padákem ji zradil jak hlavní, tak i záložní. Jako zázrakem přežila, ovšem objevilo se děsivé podezření - policie prošetřuje, zda se ji pokusil zabít její vlastní manžel Emile (35).
10.05.2015 13:10 |

podobné články

Britská královna Alžběta II. otevřela rodinná fotoalba: »Pohřbeni« zaživa!

 
Oslavy 60. výročí vlády britské královny Alžběty II. (86) jsou příležitostí k ohlédnutí za jejím panováním. Vládkyně proto otevřela své osobní archivy a podělila se o fotografie, které dosud svět nespatřil.
03.06.2012 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Alžběta II (224 článků)

Pohřbeni zaživa, a přesto přežili. Dělníci měli štěstí v neštěstí

 
Dvojice dělníků pracujících na stavbě potrubí v kolumbijském městě Kali se v pondělí ocitla na 20 minut pod zemí, když je zavalila hromada bahna, která se utrhla z menšího převisu. Hrůzný zážitek se však naštěstí obešel bez ztrát na životech.
24.10.2012 17:00 |

podobné články

Dvacet minut byli pohřbeni zaživa, a přesto přežili

 
Dvojice dělníků pracujících na stavbě potrubí v kolumbijském městě Kali se v pondělí ocitla na 20 minut pod zemí, když je zavalila hromada bahna, která se utrhla z menšího převisu. Hrůzný zážitek se však naštěstí obešel bez ztrát na životech.
24.10.2012 18:00 |

podobné články