Článek

Žena, kterou včera v Plzni polil útočník kyselinou: Doplatila na rozchod, za děsivým činem byla pomsta

 
Šílený incident se odehrál včera ráno kolem osmé hodiny ranní v plzeňské městské části Lobzy. Pětadvacetiletá Martina se zrovna chystala odjet do práce, když k ní přistoupil neznámý muž, otevřel dveře od vozu a "mladou ženu polil kyselinou sírovou":http://www.extra.cz/sileny-utok-v-plzni-petadvacetiletou-zenu-polil-neznamy-muz-kyselinou-byla-to-pomsta.
19.11.2013 14:17 |

podobné články

Podobné články

Modelka znetvořená kyselinou je těhotná. Bude mít holčičku

 
Třicetiletá Katie Piperová se na začátku roku 2014 stane matkou. Porodí své první dítě. Bývalá modelka, kterou expřítel nechal polít kyselinou, prozradila, že se jí narodí dcera. Další články k tématu: Je skvělé být zase modelkou, říká kyselinou zohavená Katie Piperová Kyselinou zohavená modelka opět září a věnuje se charitě Modelka znetvořená kyselinou má zpět obličej a zakládá nadaci Modelce znetvořené kyselinou vrátili lékaři kromě tváře i zrak Modelka v televizi vylíčila, jak ji žárlivec zohavil tvář kyselinou
02.12.2013 16:50 |

podobné články

Modelce znetvořené kyselinou vrátili lékaři kromě tváře i zrak

 
Bývalá modelka Katie Piperová prošla za poslední tři roky obrovskou proměnou. Po zohavení kyselinou se z ní stala díky plastickým chirurgům opět krásná žena. Jedinou trvalou připomínkou hrozné události se tak stalo slepé levé oko. Lékaři ale dokázali nemožné a transplantací kmenových buněk jí vrátili zrak. Další články k tématu: Je skvělé být zase modelkou, říká kyselinou zohavená Katie Piperová Kyselinou zohavená modelka opět září a věnuje se charitě Modelka znetvořená kyselinou má zpět obličej a zakládá nadaci Modelka v televizi vylíčila, jak ji žárlivec zohavil tvář kyselinou
06.02.2012 11:15 |

podobné články

Útok kyselinou na mladou ženu z Plzně je pokus o vraždu, rozhodla policie. Kdo za ním stojí?

 
Pětadvacetiletá Martina se stala obětí "přesně plánovaného činu":http://www.extra.cz/sileny-utok-v-plzni-petadvacetiletou-zenu-polil-neznamy-muz-kyselinou-byla-to-pomsta a je to pokus o vraždu, sdělila dnes mluvčí plzeňské policie. Muž, který ji v pondělí ráno v ulici Pod Vrchem polil, se na svůj útok musel vědomě připravovat a sehnat si i koncentrovanou kyselinu, se kterou zaútočil.
21.11.2013 13:47 |

podobné články

Šílený útok v Plzni: Pětadvacetiletou ženu polil neznámý muž kyselinou. Byla to pomsta?

 
Od dnešního rána jsou plzeňští policisté na nohou, pátrají po neznámém útočníkovi, který ráno vytáhl v městské části Lobzy z auta pětadvacetiletou ženu a polil ji kyselinou sírovou.
18.11.2013 13:06 |

podobné články

Proč muž polil ženě v Plzni obličej kyselinou: Msta, nebo zhrzená láska?

 
Neuvěřitelný útok žíravinou se odehrál včera ráno v Plzni. Před jedním z paneláků na sídlišti Lobzy neznámý muž polil ženu (25) chemikálií, patrně kyselinou. Oběť teď bojuje v nemocnici o život. Má poleptaný obličej, ruce a nohy. Lidé u okolí jsou zděšeni. A nejen oni se ptají - proč se tahle hrůza stala? Motivů, které přicházejí v úvahu, je hned několik.
19.11.2013 05:06 |

podobné články

Útočník, který Martinu (25) polil kyselinou, stále uniká! Policii zbývá měsíc času

 
Kdo stojí za brutálním pokusem o vraždu Martiny P. (25) z Plzně, kterou loni v listopadu polil zatím neznámý útočník leptavou kyselinou? Policie i po půl roce intenzivního vyšetřování stále tápe. A to i po vypršení lhůty na prověřování, kterou jim dal k dispozici státní zástupce!
26.05.2014 14:25 |

podobné články

Martina, kterou útočník v Plzni poleptal kyselinou, už je z nejhoršího venku

 
Martina P., kterou v půlce listopadu neznámý útočník v Plzni vytáhl z auta a polil kyselinou, už má to nejhorší za sebou. I tak ji ovšem čeká běh na dlouhou trať.
06.01.2014 07:20 |

podobné články

Soud začne řešit útok kyselinou na expřítelkyni v Praze

 
Pražský městský soud začne v úterý řešit případ Milana Balamuty, který loni v Praze polil bývalou přítelkyni kyselinou. Podle obžaloby, kterou má ČTK k dispozici, nejprve polil hlavu ženy kyselinou chlorovodíkovou. Pak jí posypal hydroxidem sodným, který se jí snažil také vetřít do úst. Útok zakončil tím, že na ženu vylil vodu, aby zesílil účinky chemikálií. Za pokus promyšlené a trýznivé vraždy mu hrozí 15 až 20 let vězení nebo výjimečný trest.
12.04.2015 15:10 |

podobné články

Byla krásná... Toto je žena, kterou v Praze polil útočník kyselinou

 
Kriminalisté stále pátrají po muži, který v pražské Michli polil padesátiletou Renatu N. kyselinou. Je na útěku a může být nebezpečný. Co na útok říkají kamarádky napadené ženy?
28.08.2014 10:10 |

podobné články

Soud poslal do vazby muže, který v Praze polil ženu kyselinou

 
Obvodní soud pro Prahu 4 dnes poslal do vazby muže, který poleptal svou expřítelkyni kyselinou. Milan Balamuta ženu podle policistů nejprve polil kyselinou chlorovodíkovou, pak louhem na čištění odpadů a nakonec kbelíkem vody. Poté ji ještě oloupil. Muže policisté zadrželi ve středu na Žižkově, do vězení může jít až na 12 let.
30.08.2014 10:30 |

podobné články

Krutý útok kyselinou v Plzni: Žena (25) bojuje o život!

 
Krutý čin otřásl včera Plzní. Lidé jsou zděšeni. Útočník tady totiž patrně kyselinou polil mladou ženu (25) přímo před jedním z paneláků na sídlišti Lobzy. Oběť skončila s poleptaným obličejem, rukama a nohama v nemocnici. Je v kritickém stavu a bojuje o život.
19.11.2013 11:36 |

podobné články

Neznámý muž v Plzni polil ženu kyselinou, je v kritickém stavu

 
Policisté v Plzni pátrají po muži, který dnes ráno polil pětadvacetiletou ženu neznámou látkou, pravděpodobně kyselinou. Událost se stala po 08:00 v ulici Pod Vrchem v městské části Lobzy. Napadená skončila v plzeňské fakultní nemocnici, její stav je kritický. ČTK to řekli policejní mluvčí Jana Tomková, mluvčí nemocnice Gabriela Levorová i mluvčí záchranky Václav Ondra. 
18.11.2013 11:56 |

podobné články

Polil dívku (25) v Plzni kyselinou: Podezřelý je už v cele!

 
Útočníka, který krásnou Martinu P. (25) loni v listopadu polil v Plzni kyselinou, zadržela policie. Podle informací Aha! jde o muže, který měl k dívce velmi blízko.
20.08.2014 05:15 |

podobné články

Znetvořená Martina (25): Kyselinou útočila žena, nevylučuje policie

 
Útočník, který polil krásnou Martinu P. (25) kyselinou nemusel být muž. Policie poprvé připustila, že pracuje s verzí, že se za bestiálním útokem stojí žena. Jako motiv se nabízí pomsta bývalé partnerky dívčina nového, bohatého milence.
21.11.2013 11:46 |

podobné články

Žena, kterou v Plzni polil útočník kyselinou: Motiv byl jasný, dívku to mělo znetvořit navždy

 
Pětadvacetiletá Martina sice svůj boj o život v plzeňské nemocnici vyhrála, ale vzpomínky si ponese celý život. Nejen v hlavě. Nešťastná žena doplatila na své bývalé vztahy a hlavně na svou atraktivitu, protože někdo se jí pomstil tím nejhorším myslitelným způsobem.
30.11.2013 19:40 |

podobné články

Pachatel útoku, který polil ženu kyselinou, dál uniká

 
Ani po čtvrt roce intenzivní práce policisté nedopadli pachatele, který v Plzni loni v listopadu polil pětadvacetiletou ženu kyselinou a způsobil jí velmi těžká a devastující zranění. Speciální tým se případem kvalifikovaným jako pokus o vraždu stále zabývá, podle krajské policejní mluvčí Jany Tomkové ale nejsou ke zveřejnění žádné nové informace. V souvislosti s brutálním útokem tak dosud nebyl nikdo obviněn. 
21.02.2014 12:15 |

podobné články

Martinu polil kyselinou expřítel: Obžalovali ho z pokusu o vraždu. Dostane doživotí?

 
Martinu (25) musel dobře znát, věděla police o útočníkovi, který polil předloni v Plzni mladou ženu kyselinou. V hledáčku vyšetřovatelů tak byl od začátku její expřítel, taxikář Jan D. Zadrželi ho loni v srpnu. Ve středu ho státní zástupce obžaloval z pokusu o vraždu. Dívka po útoku oslepla.
05.02.2015 11:00 |

podobné články

Další útok kyselinou: Cyklista v Berlíně polil ženu žíravinou, jde o pátou oběť

 
Neznámý útočník v noci na úterý postříkal na ulici v Berlíně ženu kyselinou. Způsobil jí poranění oka, informovala agentura DPA. V německé metropoli jde od prosince již o pátý útok kyselinou.
28.02.2017 11:30 |

podobné články

Hledají tohoto muže! Údajně polil exmilenku Renatu kyselinou

 
Jen pár dní poté, co plzeňští policisté obvinili bývalého přítele krásné Martiny, že ji polil kyselinou a znetvořil, je tu druhý podobný případ, tentokrát z Prahy. Útočník zmizel a policie ho hledá.
26.08.2014 08:40 |

podobné články