Článek

Žena bezdůvodně zkopala muže do bezvědomí, hrozí jí deset let vězení. Poznáte ji?

 
V nedělním pozdním odpoledni došlo u Hlavního nádraží k brutálnímu napadení. Patrně podnapilého muže zatím neznámá žena několikrát kopla, než jí v tom zabránili ostatní kolemjdoucí. Policie po ní pátrá. Násilnici hrozí trest odnětí svobody až na 10 let.
04.11.2017 11:45 |

podobné články

Podobné články

Šok v Mladé Boleslavi: Žena napadla těhotnou s kočárkem a brutálně ji zkopala

 
Neuvěřitelná událost se odehrála v Mladé Boleslavi ve středu. Těhotná maminka s druhým miminkem v kočárku se procházela po městě, když ji bezdůvodně napadla neznámá žena. Těhotnou zbila a zkopala tak brutálně, až žena skončila v nemocnici.
13.10.2017 14:25 |

podobné články

DRSNÉ VIDEO: Zakázal jim pít vlastní alkohol, tak skupina mužů číšníka v centru Prahy BRUTÁLNĚ ZKOPALA! Neviděli jste je?

 
V sobotu večer se v centru Prahy odehrál surový útok. Sedmičlenná skupina mužů do bezvědomí zkopala číšníka, protože je upozornil, že v restauraci nemohou pít vlastní alkohol. Policie se domnívá, že útočníci jsou cizinci, a zveřejnila jejich fotografie. Prosí každého, kdo je pozná, o pomoc.
22.04.2018 17:10 |

podobné články

Neteř Lady Diany opilá zkopala muže o berlích

 
Lady Amelia (18), neteř princezny Diany, nedělá britské královské rodině zrovna dobré jméno. Stanula před soudem v Kapském Městě, protože před restaurací McDonald’s zkopala pro nic za nic muže o berlích.
04.03.2011 18:40 |

podobné články

Prodavač postříkal zloděje sprejem na medvědy, jeho manželka ho pak zkopala

 
Do krámku čínského obchodníka Janga Čena v kanadské Ottawě vrazili v úterý v noci dva ozbrojení lupiči. I když na muže mířili noži, muž se nezalekl a rozhodl se vzít spravedlnost do vlastních rukou. Proti zlodějům použil sprej na plašení medvědů. Jednoho z lupičů, kterému se nepodařilo utéct, pak ještě surově zkopala obchodníkova manželka.
18.06.2012 12:40 |

podobné články

Skupina cizinců zkopala mladíka: Po zadržení se pustili do policejní cely

 
V sobotu kolem páté odpoledne došlo v Plzni k drsnému střetu mezi několika muži. Skupina cizinců brutálně zkopala cizího mladíka. Jejich agresivita nepolevila ani při zásahu policie a nakonec po zadržení zdemolovali celu.
05.02.2017 22:30 |

podobné články

Policie hledá brutální útočnici: Zkopala těhotnou ženu s miminkem!

 
Policie v Mladé Boleslavi hledá pachatelku brutálního útoku. Na rušné ulici zaútočila na těhotnou ženu (26) s miminkem v kočárku! Dala jí pěstí a zkopala ji!
13.10.2017 15:55 |

podobné články

Ostravští kriminalisté dopadli dva zloděje. Hrozí jim 10 let za mřížemi

 
Kriminalisté dopadli dva pachatele loupeží, které se letos odehrály v Ostravě. Zadrželi čtyřiačtyřicetiletého cizince, který v únoru letošního roku napadl muže, jenž upadl na zasněžené komunikaci. Další obviněný se pak v červenci podílel na útoku na dvaapadesátiletého muže, kterého zkopala trojice mužů. Oběma pachatelům loupeží hrozí až desetileté vězení.
02.09.2017 20:10 |

podobné články

Dva násilníci zkopali u Brna do bezvědomí souložícího muže

 
Deset až dvanáct let vězení hrozí dvojici kriminálníků, kteří do bezvědomí zmlátili v chatce u Brněnské přehrady muže, se kterým si přišli vyřídit osobní spory.
16.03.2012 10:05 |

podobné články

Zaprášené zločiny: Předstíral bezvědomí, aby přežil (1982)!

 
Muž v opilosti bezdůvodně přivolal 21. října 1982 v noci lékaře ke své ženě, vzteklý, že k léčení manželky doktoři nepřistupují důsledně. Když mu po vyšetření lékař M. S. rychlé záchranné služby vytkl, že byl přivolán bezdůvodně, J. P. vytáhl z kapsy pistoli a ze dvou metrů ho dvakrát střelil do hrudníku.
15.09.2012 05:15 |

podobné články

Brutální napadení dlažební kostkou: Útočník bezdůvodně zmlátil muže, poznáte ho?

 
Pražští kriminalisté vyšetřují případ brutálního napadení, který se odehrál na konci prázdnin v lokalitě Vyšehradu. Mladý muž v ranních hodinách kouřil před domem cigaretu a než stačil odejít, přišel k němu neznámý násilník, povalil ho a začal ho bezdůvodně bít do hlavy tvrdým předmětem, pravděpodobně dlažební kostkou nebo cihlou. Napadený vyvázl se 40 centimetrů dlouhou jizvou, od útoku se bojí chodit ven.
09.09.2018 09:40 |

podobné články

Mladíkovi hrozí rok vězení. Dívka se díky němu opila do bezvědomí

 
Trestnímu stíhání za podání alkoholu dětem čelí devatenáctiletý mladík z Plané nad Lužnicí na Táborsku. Jedna z dívek se pak opila do bezvědomí. Mladíkovi hrozí až rok vězení.
18.04.2012 13:05 |

podobné články

Brutální napadení v Praze: Duševní mrzák poslal do bezvědomí bezbranného důchodce. Video jen pro otrlé

 
Pražská policie už měsíc pátrá po neznámém útočníkovi, který bezdůvodně brutálně napadl seniora. Muže zmlátil tak, že skončil v bezvědomí v nemocnici. Surovému útoku navíc přihlíželi další dva lidé.
12.10.2015 10:06 |

podobné články

Kdo v Rakovníku bezdůvodně napadl chlapce? Policie po útočníkovi pátrá!

 
Policisté v Rakovníku pátrají po útočníkovi, který v pátek večer bezdůvodně napadl mladého chlapce (13). Agresor chlapce udeřil pěstí, za jeho čin mu nyní hrozí až pětileté vězení.
17.03.2014 16:25 |

podobné články

Hororová dovolená v Thajsku: Gang zmlátil pár seniorů, skončili v bezvědomí

 
Britský pár seniorů spolu se synem vyrazil na dovolenou do Thajska. Měla to být cesta jejich života, ale namísto toho všichni tři skončili v bezvědomí na ulici. Bezdůvodně je napadl gang mladých Thajců. Policie po nich pátrá.
28.04.2016 22:30 |

podobné články

Brutální útok na benzince: Zkopali mladého kluka, mířili na hlavu

 
V anglickém Birminghamu se odehrál opravdu brutální útok. Parta výtržníků tu na benzince zkopala do bezvědomí asi pětadvacetiletého mladíka. Při útoku mu kopali do hlavy tak brutálním způsobem, že napadený může být rád, že přežil.
12.04.2016 14:55 |

podobné články

Žárlivá žena ZKOPALA těhotnou sokyni! Vláčela ji i za VLASY a MLÁTILA PĚSTMI

 
Až desetileté vězení hrozí ženě (37) z Kroměříže, která ze žárlivosti zbila těhotnou sokyni (31). Agentuře Mediafax o případu řekla v úterý policejní mluvčí Simona Kyšnerová.
27.09.2011 14:00 |

podobné články

Policie obvinila z pokusu o vraždu muže, který bezdůvodně nožem bodl kolemjdoucího

 
Středočeští kriminalisté obvinili ze zločinu pokusu o vraždu 28letého muže, který v pátek nad ránem v Kralupech nad Vltavou bezdůvodně nožem zaútočil na kolemjdoucího muže.
23.08.2010 14:40 |

podobné články

Usekl manželce ruce sekerou: Řekl mi, ať na něj počkám, než vyjde z vězení

 
Deset let vězení hrozí Dmitrijovi Gračevovi (27) z Ruska, který brutálně zaútočil na svou manželku Margaritu (26) a poznamenal ji na celý život. Matku svých dvou synů loni v prosinci odvezl do lesa nedaleko Moskvy, spoutal k pařezu a sekerou jí odsekal ruce v zápěstí. Podle psychiatrů je duševně zdravý a hrozí mu až deset let vězení.
06.10.2018 16:00 |

podobné články

Dienstbier znovu řádil před kamerou: Babišovi i jeho ženě hrozí až deset let vězení!

 
Senátor Jiří Dienstbier se před televizními kamerami zase jednou rozjel. V rozhovoru pro server Seznam zprávy.cz Poukázal na to, že trestně stíhanému premiérovi v demisi stále hrozí až deset let v kriminále. A vězení hrozí nejen jemu, ale také premiérově ženě a dalším členům jeho rodiny. To je něco, co Česká republika dosud nezažila a ČSSD by si proto měla od Babiše držet odstup. Předseda vlády už stejně vládní většinu má spolu s komunisty a s SPD Tomia Okamury, takže ČSSD vlastně vůbec nepotřebuje.
04.05.2018 17:45 |

podobné články