Článek

Zemřela zpěvačka Smallová. Proslavil ji hit My Boy Lollipop

 
Ve věku 73 let v úterý zemřela zpěvačka Millie Smallová, kterou proslavil hit My Boy Lollipop. Posluchači v někdejším Československu ho znali jako píseň Mně se líbí Bob v podání Yvonne Přenosilové.
06.05.2020 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Yvonne Přenosilová (47 článků) , Bob Bob (16 článků)
Podobné články

Hit Mně se líbí Bob Yvonne Přenosilové: Zemřela zpěvačka (†73), která ho proslavila

 
Ve věku 73 let zemřela populární jamajská zpěvačka Millie Smallová, která proslula sladkou písní My Boy Lollipop. Její největší hit přezpívala do české podoby zpěvačka Yvonne Přenosilová (72).
06.05.2020 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Yvonne Přenosilová (47 článků) , Bob Bob (16 článků)

Zpěvák Boy George seká latinu a výrazně zhubl

 
Jednapadesátiletý zpěvák Boy George byl v posledních letech téměř k nepoznání. Po problémech s drogami a vězení kvůli znásilnění prostituta přibíral na váze. Zpěvák se ovšem rozhodl s kily navíc zabojovat a vystavil na odiv štíhlou figuru. Další články k tématu: Boy George byl po čtyřech měsících propuštěn z vězení Zpěvák Boy George dostal 15 měsíců za násilí na prostitutovi Boy George a Lucca s Pavlíčkem rozbouřili Mácháč
18.02.2013 14:30 |

podobné články

Lollipop Chainsaw - věčná láska Juliet a Nicka

 
Juliet na začátku traileru říká: „Některé holky mají za přítele upíra, já mám uříznutou hlavu svého přítele“. A skutečně ji má! Nosí ji sebou u pasu, občas ji naroubuje na cizí tělo a občas ji kopne do houfu nepřátel. Což by nebylo tak zvláštní, kdyby ona hlava stále jaksi nežila. Lollipop Chainsaw je prostě hodně absurdní, hodně za vlasy přitažený kousek,...
03.12.2010 09:25 |

podobné články

Reklama na prací prášek proti zombiím z Lollipop Chainsaw

 
Na tuhle cvoklou, absurdní a nadsázkou prodchnutou hru se těším. Musím ale říct, že tento trailer je tak trochu krokem vedle a ukázkou toho, jak by se marketing na podobnou hru dělat neměl. Lollipop Chainsaw má své kouzlo ve virtuálním světě, kde může křehká roztleskávačka máchat motorovou pilou (s hlavou svého přítele u pasu), ale když se to snažíte převést do reality,...
08.12.2010 12:50 |

podobné články

Lollipop Chainsaw - recenze

 
Upřímně, dlouho jsem neměl v ruce tak těžko hodnotitelnou hru, jakou je úchylárna od Grasshopper Studios a Suda51 (oni nedělají prakticky nic jiného, než úchylárny, viz třeba Shadows of the Damned) jménem Lollipop Chainsaw. Poprvé na sebe upozornila na loňské E3 absurdní kombinací zombie mlátičky a stereotypizace střední školy a sexuality. Zní to hrozně honosně, ale...
16.12.2010 12:00 |

podobné články

Soutěž karlovarského festivalu uvede temné Lollipop Monster nebo grotesku Prázdniny u moře

 
Do hlavní soutěže Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary byly vybrány také dva osobité snímky z úplně jiného ranku – Lollipop Monster je příběhem dvou dívek, které pod tlakem zvráceného okolí ztratí půdu pod nohama, Prázdniny u moře jsou zase kouzelným dílkem plným humoru, kde se nemluví.
21.06.2011 11:20 |

podobné články

Soutěž karlovarského festivalu uvede temné Lollipop Monster nebo groteskní Prázdniny u moře

 
Do hlavní soutěže Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary byly vybrány také dva osobité snímky z úplně jiného ranku – Lollipop Monster je příběhem dvou dívek, které pod tlakem zvráceného okolí ztratí půdu pod nohama, Prázdniny u moře jsou zase kouzelným dílkem plným humoru, kde se nemluví.
21.06.2011 16:15 |

podobné články

Filmové premiéry - Tintinova dobrodružství, Lollipop Monster, Moje krásná učitelka

 
Steven Spileberg uvádí do kin animovaná 3D Tintinova dobrodružství, německé drama Lollipop Monster je příběhem dvou dívek, které mají mimořádnou schopnost ničit samy sebe, Tom Hanks a Julia Robertsová se setkají v romantické komedii Moje krásná učitelka, thriller Dluh spojí minulost se současností a do jeskyně zapomenutých snů nás zavede dokument Wernera Herzoga.
27.10.2011 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Julia Roberts (266 článků) , Tom Hanks (278 článků) , Werner Herzog (51 článků)

Lollipop Chainsaw představuje Swana

 
O ujeté zombie akci Lollipop Chainsaw, v níž dominuje roztleskávačka s krátkou sukní a velkou motorovkou (se srdíčkem) jsme chvilku neslyšeli a tak se nyní hlásí dalším trailerem, v němž se představí i tajemný Swan. Pokud jste věřili Richmondovi z IT Crowdu, že gothové jsou citliví lidé, kteří chtějí jen zapadnout do společnosti, nechoďte s tím na Swana. Ten se zjevně...
13.01.2012 18:40 |

podobné články

Launch trailer na Lollipop Chainsaw ukazuje to co vždy

 
No dobrá, úplně to samé, co vždy neukazuje. Konečně je vidět víc z bossů, víc z některých ne úplně akčních pasáží a je i vidět ehm, víc z Juliette. Nicméně, ačkoliv je Lollipop Chainsaw stále naším černým, nebo spíše růžovým koněm v oblasti nenáročné šílené zábavy, už mi osobně začalo to lízátko a motorovka v milionu trailerů lézt na nervy. Naštěstí...
13.06.2012 11:45 |

podobné články

Lollipop Chainsaw je bizarní akcí s roztleskávačkou ozbrojenou motorovou pilou

 
Tým kultovního vývojáře Sudy 51, Grasshoper Manufacture, si tentokrát po hráče připravil hru, které se co do šílenosti jen tak něco nevyrovná. Hlavní hrdinkou je totiž roztleskávačka Juliet, která je zároveň lovkyní nemrtvých. Aby toho nebylo málo, tak jí společnost na cestách dělá přítel Nick, respektive jeho hlava, kterou má sličná blondýnka zavěšenou na opasku. Lollipop Chainsaw totiž není hrou pro příležitostní hráče, kteří si jednou za čas zahrají Call of Duty, ale pro videoherní labužníky, kteří vyznávají japonské šílenosti.
08.07.2012 00:15 |

podobné články

Giudi a Mejla z Vypsané fixy spolu vydávají singl a klip Sleeping Boy

 
Česká zpěvačka Giudi vydává nový singl ve spolupráci s Mejlou, kytaristou skupiny Vypsaná fixa. Jmenuje se Sleeping Boy. Do hlavní role videoklipu obsadila zpěvačka tanečníka a stylistu Matěje Pšeničku.
19.02.2020 15:55 |

podobné články

Potetovaný model Zombie Boy spáchal sebevraždu. Bylo mu 32 let

 
Model Rick Genest, kterému přezdívali Zombie Boy, zemřel ve věku 32 let. O jeho sebevraždě informovala na sociálních sítích zpěvačka Lady Gaga, v jejímž klipu Born This Way vystupoval a od té doby se přátelili.
03.08.2018 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Lady Gaga (1386 článků)

Ulítlé vánoční video roku? Podívejte se, jak blbá blondýna Nicky Tučková oblbuje příšernou němčinou tydýta Pavláska

 
Blbá blondýna a internetová hvězda Nicky Tučková, kterou proslavil hit Rich boy, vyrazila do Nízkých Tater, aby si užila románek s komikem a hercem Lukášem Pavláskem. Románek si ale tento nesourodý páreček samozřejmě neprožil opravdově, ale jak je u Nicky Tučkové zvykem, v pořádně ujetém a vtipném vánočním videoklipu!
07.12.2013 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Pavlásek (257 článků)

Zpěvák Boy George je po čtyřech měsících venku z vězení

 
Britský zpěvák Boy George byl v pondělí po čtyřech měsících ve vězení propuštěn na svobodu. Za mřížemi si původně odpykával patnáctiměsíční trest za omezování svobody norského prostituta.
12.05.2009 09:00 |

podobné články

Boy George byl po čtyřech měsících propuštěn z vězení

 
Bývalý člen skupiny Culture Club Boy George je po čtyřech měsících za mřížemi na svobodě. Do vězení se dostal poté, co omezoval svobodu norského prostituta, nyní byl propuštěn za dobré chování.
12.05.2009 16:05 |

podobné články

Český kaskadér z filmu Hell Boy 2 nominován na americkou cenu

 
Český kaskadér Jan Petřina byl nominován na americkou cenu Taurus, obdobu hereckých Oscarů. Nominaci získal spolu s několika americkými a čínskými kaskadéry za americký snímek Hell Boy 2, který se natáčel v Maďarsku, řekl šéf společnosti Filmka a bývalý zápasník Ladislav Lahoda.
13.05.2009 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Lahoda (4 články)

Nová alba: Divokej Bill, Fall Out Boy a Debbi

 
Divokej Bill oslavuje patnáct let existence a činí tak vydáním v pořadí šestého studiového alba. Američtí Fall Out Boy se vrátili na scénu po čtyřech letech a udělali velmi riskantní krok. Debbi přichází se svým druhým albem, které je velice ambiciózní. Jsou tu ale i další zajímavé novinky.
17.04.2013 08:20 |

podobné články

Vzpomínáte na oplácaného zženštilého zpěváka Boy George? Dnes byste ho rozhodně nepoznali!

 
Hvězda diskoték 80. a 90. let Boy George v posledních dvou letech prošel neuvěřitelnou proměnou. Radikální úbytek na váze a vousy ze zpěváka udělaly úplně jinou osobu - alespoň po vizuální stránce. Ženské líčení a bláznivý klobouk se naopak z jeho image nevytratily...
27.04.2013 12:00 |

podobné články