Článek

Zemřela nejstarší šimpanzice Evropy Judy (†49): Po snídani usnula a už se neprobudila

 
V Itálii tento týden zemřela nejstarší šimpanzice v Evropě, která se dožila 49 let, informovala místní televize SkyTG24. Šimpanzí samice jménem Judy žila v zooparku nedaleko Verony.
16.08.2021 07:25 |

podobné články

Podobné články

Influencerka trpící anorexii zemřela na dovolené: Usnula v náručí přítele a už se neprobudila

 
Boj s anorexií prohrála influencerka Josi Mariaová (24). Blondýnka pocházející z Německa, kterou na instagramu sledovalo víc jak 120 tisíc lidí, zemřela na dovolené na Kanárských ostrovech. Usnula v náručí svého kamaráda a už se neprobudila. Tragickou smrt sympatické blondýnky oznámila její maminka.
19.12.2020 15:15 |

podobné články

Jako Freddyho noční můra! Mladá dívka jednoduše usnula a už se neprobudila!

 
Elise Fitzpatrick z anglického Essexu byla zubní sestra. Jednoho dne doma na gauči usnula a už se jednoduše neprobudila. Rodina dodnes neví, co mohlo být příčinou Elisiny smrti.
24.05.2017 20:55 |

podobné články

Judy: Renée Zellwegerová září v roli Judy Garlandové. Podívejte se na trailer

 
Herečka Renée Zellwegerová (50) se po mega úspěchu, který jí vynesla role Bridget Jonesové, po letech opět vrátila na hollywoodské výsluní. Stalo se to díky ztvárnění Judy Garlandové, fenomenální zpěvačky a úspěšné herečky, v romantickém dramatu Judy.
11.02.2020 11:50 |

podobné články

4 důvody, proč je snídaně důležitá

 
Ze všech stran na nás útočí reklamy prezentující sušenky pro dobrý start do nového dne, které si můžete dát k snídani a skvěle se tak připravit na celý den. I každé malé dítě ví, že snídaně je nejdůležitějším jídlem dne a s radostí vám o této povinnosti poreferuje – vždyť i jeho maminka každé ráno poučuje, že se musí pořádně nasnídat, aby mělo dostatek síly poprat se s dobrodružstvím! Proč je snídaně důležitá a proč bychom právě tohle jídlo neměli podceňovat? To si povíme v dnešním článku! Proč vlastně musíme snídat? Nejen reklamy v televizi, ale i v obchody nám dávají jasně najevo, že snídaně je jedno z mála jídel, na kterém bychom si měli dát obzvlášť záležet. Není se proto čemu divit, že si můžete pořídit tolik chutných pokrmů, které nám dodají energii i chuť postavit se čelem každodenním problémům, starostem v práci a povinnostem, které na nás číhají na každém kroku. Teď už se ale pojďme podívat, proč je snídaně důležitá a proč byste měli snídat ve velkém stylu! Proč je snídaně důležitá? Máme hned 4 důvody! Prozradíme vám, proč se je snídaně nejdůležitějším jídlem dne. Věřte, že si tohle označení vysloužila právem! Důvod první: Kdo snídá, je chytřejší! Vědci se jasně shodují na tom, že ten, kdo si ráno dopřál kvalitní a obsahově vydatnou snídani, prokázal daleko vyšší procentuální úspěšnost u paměťových či poznávacích testů nežli ten, který se na snídani jednoduše vykašlal. Důvod druhý: Nasnídejte se a hubněte! Zní to možná protichůdně, ale i tohle je pravda! Pokud si každé ráno najdete čas na pořádnou snídani, pak budete daleko štíhlejší nežli ti, kteří své ráno nastartují například jen hrníčkem silné kávy. Je dokázáno, že kdo ráno snídá, ten se celkově stravuje mnohem zdravěji nežli ten, kdo snídani podceňuje. Důvod třetí: Dopřejte si snídani a přestaňte kouřit!... Čtěte více Příspěvek 4 důvody, proč je snídaně důležitá pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
27.09.2016 18:10 |

podobné články

Posnídala a lehla si do stínu. Zemřela nejstarší šimpanzice v Evropě, bylo jí 49 let

 
Šimpanzí samice jménem Judy žila v zooparku nedaleko Verony. Zemřela ve čtvrtek ráno poté, co posnídala a lehla si do stínu stromu.
16.08.2021 08:55 |

podobné články

Renée Zellweger točí biografický snímek o Judy Garland

 
Herečka Renée Zellweger dostala velmi zajímavou nabídku filmové role. Je náročná na zpěv a také nápodobu světově proslulé osobnosti. Před kamerou totiž stojí jako Judy Garland, matka žijící hvězdy Lizy Minnelli. Biografický snímek počítá se spoustou zpívání i dramatického herectví a do kin by měl vstoupit už letos. A to pod prostým názvem Judy.
21.03.2018 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Renée Zellweger (145 článků) , Liza Minnelli (24 článků) , Judy Garland (16 článků)

Filmové premiéry: Judy, Fantasy Island, Chlap na střídačku, Malý Joe či Psi nenosí kalhoty

 
Renée Zellwegerová hraje legendární zpěvačku a herečku Judy Garlandovou ve filmu Judy. Milovníci hororů si užijí Fantasy Island. Ivana Chýlková s Lucií Žáčkovou bojují o Jiřího Langmajera v Chlapovi na střídačku. O rostlině, která může způsobit štěstí (a nebo také ne), je sci-fi drama Malý Joe. Dokumentární snímek Viva video, video viva mapuje dobu fenoménu video. Ester Geislerová hraje ve finsko-lotyšském snímku Psi nenosí kalhoty.
13.02.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Langmajer (595 článků) , Ester Geislerová (97 článků) , Ivana Chýlková (354 článků) , Lucie Žáčková (31 článků)

Nová DVD: Judy

 
Tento týden vychází film Judy, portrét zpěvačky a herečky Judy Garlandové.
30.06.2020 07:00 |

podobné články

Oplácanou Renée Zellweger už neuvidíte, v životopisném filmu o Judy Garlandové ji možná ani nepoznáte

 
Životopisné drama Judy na Netflixu je o hvězdě Judy Garlandové, která si systematicky komplikovala život. Místo pohádky se její život spíš podobal tragédie. Zellweger opět překvapuje tím, jak moc se umí se svou rolí ztotožnit. Rolí si vysloužila Oscara i Zlatý glóbus.
10.11.2021 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Renée Zellweger (145 článků) , Oscar Oscar (289 článků)

Šimpanzice porodila v rekordním věku 56 let zdravé mládě

 
Velkého překvapení se dočkala zoologická zahrada v americkém Manhattanu v Kansasu. V úctyhodném věku 56 let se tam stala šimpanzice Susie matkou zdravé opičí holčičky pojmenované Nia. Ačkoli se šimpanzi obvykle dožívají maximálně 50 let, Susie svým porodem dokázala, že do starého železa ještě nepatří.
27.08.2010 14:07 |

podobné články

V Itálii uhynula jedna z nejstarších evropských šimpanzic. Starší jsou jen ve Dvoře Králové

 
V Itálii minulý týden uhynula devětačtyřicetiletá šimpanzice, kterou televize SkyTG24 i další místní média označila za nejstarší v Evropě. Šimpanzí samice jménem Judy žila v zooparku nedaleko Verony. V Safari Parku Dvůr Králové nad Labem ale žijí tři ještě starší šimpanzí samice.
16.08.2021 14:25 |

podobné články

Kanadská lyžařka Burkeová: Už se neprobudila!

 
Trénovala na olympiádu extrémních sportů, XGames už čtyřikrát vyhrála. Jenže při jedné jízdě v rampě kanadská freestyle lyžařka Sarah Burkeová (†29) nešťastně upadla a devět dní ležela v kómatu. Už se neprobudila.
21.01.2012 12:15 |

podobné články

To je ostuda! Emma Smetana ve Varech usnula v kině. Naštěstí nechrápala!

 
Moderátorka Emma Smetana  (26) přijela na filmový festival v Karlových Varech na dva dny. A u prvního filmu hned usnula. "Viděla jsem jen jednu minutu prý skvělého gruzínského filmu, ale bohužel jsem u něj usnula, což se mi tady ještě nikdy nestalo. Asi za to může včerejší noc," řekla Super.cz Emma.
12.07.2014 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Emma Smetana (599 článků)

Zubař jako z hororu: Ženě (†64) vytrhnul 20 zubů najednou a ona zemřela!

 
Dobrotivá babička Judy Gan (†64) z amerického Connecticutu usedla do zubařského křesla s obavami. Dentista se totiž rozhodl, že jí vytrhne 20 zubů a náhrad. Najednou. I když ho žena prosila, ať s hororovým zákrokem přestane, neučinil tak. Judy zemřela v nemocnici hodinu poté, co jí vytrhnul poslední zub.
20.05.2014 19:50 |

podobné články

Poslední rozloučení se sebevražedkyní Ivonou: Říkala si dračice, ale pak se šla zabít ke hřbitovu

 
S mladou sebevražedkyní Ivonou N. (22) z Lázní Bohdaneč se přišla rozloučit takřka stovka lidí do pardubické obřadní síně. Mladá žena zemřela minulý týden v lesoparku u hřbitova, kde si zklamaná životem, možná láskou, údajně vzala léky a už se neprobudila. Než navždy usnula, napsala ještě dopis na rozloučenou.
14.06.2013 18:15 |

podobné články

Záhadné úmrtí Elišky (†1,5): Smrt po očkování, nebo ji někdo zabil?

 
Usnula v postýlce po očkování a už se neprobudila. Proč zemřela malá Eliška (†1,5) z Vacenovic na Hodonínsku? Matka Tereza P. (17) tvrdí, že za smrt může vakcína, policie ale říká, že dítě někdo zabil!
05.11.2016 05:10 |

podobné články

Judy, kterou zapálil přítel: Po 56 operacích umřela!

 
Dva roky Judy Malinowski bojovala, aby se ještě někdy mohla starat o své dvě dcerky... jenže těžké popáleniny na 80 procentech těla byly příliš. Zemřela v pouhých 33 letech Za vše může její expřítel, jenž ji v hádce polil benzinem a zapálil.
30.06.2017 05:15 |

podobné články

Renée Zellweger si zahraje Judy Garland

 
Renée Zellweger dostala příležitost zahrát si jednu z největších hvězd zlaté éry Hollywoodu. Zpěvačku a herečku stříbrného plátna Judy Garland ztvární v biografickém snímku. Matku Lizy Minelliové, která zemřela v sedmačtyřiceti letech, ztvární pod dohledem britského režiséra Ruperta Goolda.
26.10.2017 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Renée Zellweger (145 článků) , Judy Garland (16 článků)

Žena usnula při vaření a už se neprobudila. Udusil ji kouř

 
Ženu zabil požár, který způsobilo zapomenuté jídlo na sporáku. Pravděpodobně se udusila.
14.07.2009 18:15 |

podobné články