Článek

Zemřela hvězda seriálu Rodina Sopránů nebo filmu Mafiáni: Herečce bylo 89 let

 
Ve věku 89 let zemřela Suzanne Shepherd. Herečka, která se proslavila svými rolemi ve filmech Lolita, Mafiáni nebo v seriálu z mafiánského prostředí Rodina Sopránů. Podle herce Toma Titonea zemřela pokojně brzy ráno v pátek 17. listopadu, jak uvedl na svém Facebooku.
20.11.2023 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Suzanne Shepherd (1 článek)
Podobné články

Zemřel James Gandolfini (†51), mafián hvězdného seriálu Rodina Sopránů

 
Ve věku 51 let zemřel ve středu americký herec James Gandolfini. Představitel filmových mafiánů, který se proslavil zvláště rolí v úspěšném televizním seriálu Rodina Sopránů, nečekaně skonal během dovolené v Římě.
20.06.2013 09:55 |

podobné články

Osobnosti: James Gandolfini (5 článků)

Zemřel herec James Gandolfini z Rodiny Sopránů

 
Ve věku 51 let zemřel ve středu americký herec James Gandolfini. Představitel filmových mafiánů, který se proslavil zvláště rolí v úspěšném televizním seriálu Rodina Sopránů, nečekaně skonal během dovolené v Římě. Informovaly o tom tiskové agentury s odvoláním na prohlášení televizní sítě HBO, pro niž herec v současnosti natáčel.
20.06.2013 09:35 |

podobné články

Osobnosti: James Gandolfini (5 článků)

Zemřel herec James Gandolfini (†51), boss z Rodiny Sopránů

 
Ve věku 51 let zemřel ve středu americký herec James Gandolfini. Představitel filmových mafiánů, který se proslavil zvláště rolí v úspěšném televizním seriálu Rodina Sopránů, nečekaně skonal během dovolené v Římě. Informovaly o tom tiskové agentury s odvoláním na prohlášení televizní sítě HBO, pro niž herec v současnosti natáčel. 
20.06.2013 09:55 |

podobné články

Osobnosti: James Gandolfini (5 článků)

Zemřel "naštvaný" herec James Gandolfini. Bosse z rodiny Sopránů zabil infarkt

 
Ve věku 51 let zemřel včera americký herec James Gandolfini. Představitel filmových mafiánů, který se proslavil zvláště rolí v úspěšném seriálu Rodina Sopránů, nečekaně skonal během dovolené v Římě.
20.06.2013 20:40 |

podobné články

Osobnosti: James Gandolfini (5 článků)

Během operace zemřel drsňák Frank Vincent: Šéf mafiánů z Rodiny Sopránů skonal lékařům pod rukama

 
Ve věku 78 let zemřel americký herec Frank Vincent, který se proslavil zvláště rolí mafiánského bosse v seriálu Rodina Sopránů. Minulý týden prodělal infarkt a ve středu musel podstoupit operaci srdce. Bohužel takový zákrok jeho orgán nevydržel a herec zemřel pod rukama lékařů.
14.09.2017 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Frank Vincent (1 článek)

Všichni svatí mafie: Mafiánský film s dabingem nepotěšil fanoušky Rodiny Sopránů, určitě ale obstál jako samostatný příběh

 
Rodina Sopránů je seriál, který si u nás získal opravdu velkou oblibu. Stal se také velkým hitem na HBO a vznikal dlouhých sedm let od roku 1999 do roku 2006. Ohlasy na seriál byly tak pozitivní, že se začalo plánovat pokračování.
12.04.2022 15:00 |

podobné články

Zemřela hvězda seriálu Star Trek! Herečce bylo 89 let

 
Zemřela americká herečka Nichelle Nicholsová, která se proslavila rolí komunikační důstojnice Uhury v seriálu Star Trek. Herečce a zpěvačce bylo 89 let a zemřela přirozenou smrtí, oznámil na facebooku její syn Kyle Johnson.
01.08.2022 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Kyle Johnson (1 článek) , Kyle Johnson (1 článek) , Kyle Johnson (1 článek) , Kyle Johnson (1 článek) , Kyle Johnson (1 článek) , Kyle Johnson (1 článek)

Zemřel herec Ray Liotta: Hvězdě kultovní gangsterky Mafiáni bylo 67 let

 
V 67 letech zemřel herec Ray Liotta, který se proslavil zejména rolí ve snímku Mafiáni režiséra Martina Scorseseho. Serveru Variety potvrdil hercovo úmrtí jeho publicista, podle nějž Liotta zemřel ve spánku při natáčení filmu v Dominikánské republice. Další podrobnosti zatím nejsou známy.
26.05.2022 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Ray Liotta (3 články) , Martin Scorsese (107 článků) , Ray Ray (51 článků)

"Mafián" James Gandolfini (†51) zemřel na infarkt, potvrdila pitva

 
Pitva potvrdila, že příčinou náhlého skonu Jamese Gandolfiniho byl infarkt. Představitel filmových mafiánů, který se proslavil zvláště rolí v úspěšném televizním seriálu Rodina Sopránů, zemřel ve středu v Římě během dovolené. Bylo mu 51 let. 
21.06.2013 15:55 |

podobné články

Osobnosti: James Gandolfini (5 článků)

Moderní italští mafiáni se chlubí se svým bohatstvím na Facebooku, podívejte se na jejich luxus!

 
Zatímco dříve mafie fungovala v utajení, "dnes už je jiná doba":http://www.extra.cz/facebook-ktery-jste-vzdy-chteli-videt-profily-zabijaku-z-drogovych-kartelu-a-jejich-bizarni-fotky-se-zbranemi-a-penezi. Všichni mají sociální sítě a chlubí se přátelům a bohatí italští mafiáni se také musejí svým nelegálně získaným bohatstvím někomu pochlubit, ne? K čemu by jinak takové bohatství bylo?
04.08.2014 14:10 |

podobné články

Další celebrita na OnlyFans. Dělám to kvůli rodině, říká herečka

 
Drea de Matteová (51) je americká herečka známá například díky rolím Angie v Zoufalých manželkách, Wendy v Zákonu gangu nebo Adriany ze seriálu Rodina Sopránů. Aktuálně svou kariéru začala směřovat jako mnoho dalších umělců na OnlyFans, sociální síť pro dospělé.
18.02.2010 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2707 článků) , Filip Kratochvíl (100 článků)

Paroubek: Členové VV jsou mafiáni nového typu

 
Podle bývalého šéfa sociálních demokratů Jiřího Paroubka jsou členové Věcí veřejných mafiáni nového typu. Zastupují prý tzv. bezpečnostní mafii.
21.07.2010 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4739 článků)

Italští mafiáni komunikují s uvězněnými kmotry televizními fotbalovými přenosy

 
Italská mafie je často krok před policií a dařilo se jí to i tentokrát. Ke komunikaci se svými šéfy ve vězení totiž mafiáni využívali přímé přenosy ve fotbale, kam mohli lidé přímo na obrazovku posílat své sms vzkazy a dojmy. Zprávy zdánlivě bez hlubšího smyslu přitom bossové přijímali ve vězení. Podobná komunikace je pro ně velmi důležitá, protože často i na dálku nadále vedou některé své obchodní aktivity.
23.08.2010 14:43 |

podobné články

Kubiceho parťák Hruška, dnes náměstek: O Mrázkovi a jeho nástupcích

 
Někdejší špičkový policista Jaroslav Hruška se podle časopisu Respekt vrátil na místo činu: již měsíc je prvním náměstkem ministra vnitra pro vnitřní bezpečnost. Před lety vyšetřoval zločiny i vraždu Františka Mrázka, pak byl ale donucen od policie odejít. O dnešních zločincích z "nejvyšších pater" Hruška hovoří podobně jako o Mrázkovi - jsou to podle něj novodobí mafiáni. „Dnes je ekonomika nepochybně navázaná na politiku a „mafiáni“ vědí, že toto je jedna z oblastí, kde se musí nějakým způsobem ´angažovat´,“ uvedl k tomu v obsáhlém rozhovoru pro časopis Respekt.
06.06.2011 09:50 |

podobné články

Osobnosti: František Mrázek (189 článků) , Jaroslav Mrázek (34 článků)

Hrozí posílení šedé ekonomiky. Z parametrické změny loterijního zákona budou místo státu těžit podvodníci a mafiáni

 
Za zcela neprofesionální označil při jednání rozpočtového výboru bývalý ministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09) novelu loterijního zákona, který před pěti lety prosadil. Kritizoval především chybějící odbornou diskusi a analýzu dopadů novely. Členové rozpočtového výboru umožnili vystoupit i Ivo Valentovi, senátorovi a majiteli společnosti Synot, která se zabývá loterním průmyslem. Ten upozornil, že přijetím novely by jen posílila šedá ekonomika a z loterií by místo státu těžili podvodníci a mafiáni.
02.09.2015 15:51 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7819 článků)

Zemřela hvězda původního Supermana: Legendární herečce Phyllis Coates bylo 96 let

 
Hvězda Supermana Phyllis Coates zemřela ve věku 96 let. Její dcera Laura Press to potvrdila webu The Hollywood Reporter. Phyllis ztvárnila v padesátých letech Lois Laneovou v původním seriálu Adventures of Superman.
13.10.2023 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Laura Press (1 článek) , Phyllis Coates (1 článek)

Šílená zpěvačka Jana Kratochvílová je zpět v Česku: Takhle neuvěřitelně vypadá v šedesáti letech

 
Legendární, originální, obdivovaná i zatracovaná hvězda československé popové a rockové scény na přelomu 70. a 80. let minulého století. Originální kostýmy a doplňky, nezaměnitelný hlas neuvěřitelného rozsahu od něžného sopránu po metalové hloubky. To vše je Jana Kratochvílová, jejíž nezapomenutelnou píseň V stínu kapradiny slýcháme v různých pěveckých soutěžích dodnes.
25.02.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Jana Kratochvílová (113 článků)

Znásilnil mě a roky mě obtěžoval: Kvůli Weinsteinovi spím s baseballkou u postele, říká hvězda Rodiny Sopránů

 
Americký producent Harvey Weinstein čelí dalšímu obvinění. Ze znásilnění jej obvinila sedmapadesátiletá italsko-americká herečka Annabella Sciorra. Informovala o tom dnes agentura AP. Pětašedesátiletého Weinsteina obvinily ze sexuálního obtěžování či znásilnění už desítky žen.
29.10.2017 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Annabella Sciorra (2 články) , Harvey Weinstein (145 článků)

Zemřela herečka Emma Černá (†81), hvězda filmu Skalpel, prosím i seriálu Dobrodružství kriminalistiky

 
Do hereckého nebe vstoupila další výrazná tvář československého filmu, seriálu a divadla. Herečka Emma Černá, kterou známe například ze seriálů Vyprávěj a Dobrodružství kriminalistiky či filmů Holka na zabití, Den pro mou lásku nebo Skalpel, prosím, zemřela ve věku 81 let.
02.07.2018 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Emma Černá (1 článek)