Článek

Zemřela humoristická hvězda sociálních sítí: Fanoušci, kterých měl Tiktoker miliony, pláčou!

 
Na Tiktoku se svým synem kraloval. Teď Američan John Kelly náhle zemřel. Truchlí především syn zábavného otce, ale i fanoušci, kterých táta postupně nasbíral až dva a půl milionu. Příčina smrti hvězdy sociálních není prozatím známa.
10.08.2021 14:00 |

podobné články

Osobnosti: John Kelly (12 článků) , John Kelly (9 článků) , John Kelly (9 článků) , John Kelly (8 článků) , John Kelly (12 článků) , John Kelly (9 článků) , John Kelly (8 článků) , John Kelly (7 článků) , John Kelly (1 článek)
Podobné články

Zemřel známý TikToker Adam (†24): Podivné úmrtí oznámilo jeho dvojče

 
Ve věku pouhých 24 let zemřel známý americký TikToker Adam Perkins, který se proslavil parodiemi na fastfoodový řetězec Chili‘s na již neexistující sociální síti Vine. Tragickou událost potvrdilo jeho identické dvojče Patrick Perkins.
15.04.2021 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Perkins (2 články) , Adam Adam (291 článků) , Adam Adam (291 článků)

Známý český tiktoker terčem útoků a posměchu: Lidé mu přejí smrt!

 
V dnešní době je v trendu přidávat fotografie na Instagram z našeho každodenního života a chlubit se tím ostatním přátelům. V poslední době tuto sociální síť ’’převálcovala’’ aplikace s názvem TikTok. Na rozdíl od Instagramu je tam dobrých komentářů bohužel méně než těch špatných. Hodně o tom ví i známý tiktoker Ondra Untermuller s přezdívkou "Kluk s kamením."
02.07.2020 15:20 |

podobné články

Tiktoker nalezl lidskou kost! Policie díky tomu vyřešila záhadný případ

 
Hned tři turisté našli v USA lidské kosti, které byly roztroušené na úbočí hory  nedaleko Carson City v americké Nevadě. Jedním z nich byl i tiktoker, který o šokujícím nálezu promluvil ve videu. Popsal, jak pomohli policistům dostat se na kobylku záhadnému případu, který nemohli vyřešit dlouhých osm let.
07.12.2021 19:20 |

podobné články

TikToker popsal účinky nejnebezpečnější drogy světa: Ďáblův dech člověku sebere svobodnou vůli!

 
Sociální síť šokoval TikToker Brett, který své fanoušky varoval před nejnebezpečnější drogou světa, které se říká „ďáblův dech.“ Po vdechnutí omamné látky prý člověk naprosto ztrácí svobodnou vůli! Údajně stačí, aby vám ji kolemjdoucí foukl do obličeje, a může vás podle Bretta ovládat!
10.12.2021 18:15 |

podobné články

Zemřela humoristická spisovatelka Sue Townsendová! Autorka Tajného deníku Adriana Molea

 
V 68 letech zemřela britská humoristická spisovatelka Sue Townsendová, známá především jako autorka fiktivních deníků Adriana Molea.
11.04.2014 08:35 |

podobné články

Fanoušci pláčou: Hvězdu sociálních sítí (†19) zastřelil neznámý útočník přímo na ulici!

 
Internetem prošla zdrcující zpráva. Ve věku devatenácti let zemřela hvězda sociálních sítí, Matima Miller. Mladý muž bavil miliony fanoušků tancem a vtípky. V americkém Wilmingtonu ho měl zastřelit neznámý útočník.
07.07.2021 18:30 |

podobné články

Národní divadlo moravskoslezské: Pratchettova britská humoristická fantasy Maškaráda poprvé v Ostravě

 
Na prknech Divadla Antonína Dvořáka se v ostravské premiéře představí britská humoristická fantasy v operním duchu (a s operním duchem) Maškaráda čili Fantom Opery. Kombinace fantaskních prvků, břitkého humoru a popkulturních odkazů Pratchettovy Úžasné Zeměplochy s výsostnou divadelností nabízí zaručenou zábavu pro celou rodinu!
09.06.2018 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Dvořák (161 článků)

Adam Kajumi vydal novou píseň: Hvězda TikToku v ní poodhaluje své soukromí

 
Nejúspěšnější český tiktoker Adam Kajumi (21) vydal svou první autorskou píseň s názvem Limity. Hvězda sociálních sítí v ní svým fanouškům a sledujícím poodhaluje své soukromí a zpívá i o temnějších částech svého života. Může díky nové písni ovládnout po TikToku i YouTube?
21.07.2020 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (291 článků) , Adam Adam (291 článků)

Zemřela spisovatelka Sue Townsendová

 
Britská humoristická spisovatelka Sue Townsendová, kterou proslavily hlavně fiktivní deníky Adriana Molea, zemřela ve věku 68 let. BBC to potvrdil syn známé autorky. Podle jeho slov zemřela ve čtvrtek doma v anglickém Leicesteru po krátké nemoci. Nedávno utrpěla mrtvici.
11.04.2014 06:50 |

podobné články

TikTok pod náporem kritiky: Miliony uživatelů rozohnilo video zachycující útok kyselinou

 
Google ve svém internetovém obchodu smazal miliony negativních recenzí na aplikaci TikTok. Někteří uživatelé se totiž naštvali poté, co v ní bylo vyvěšeno video reálně napodobující útok kyselinou. To zveřejnil TikToker Faizal Siddiqui, a ačkoliv šlo o podvrh, bylo na něm zobrazeno násilí na ženách, a to lidé nechtěli nechat jen tak projít ani Faizalovi, ani správcům aplikace, kteří podle nich mají podobná videa odstraňovat.
01.06.2020 23:05 |

podobné články

Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR informuje o Týdnu sociálních služeb

 
V pondělí 5. 10. 2015 byl zahájen Týden sociálních služeb pořádaný Asociací poskytovatelů sociálních služeb ČR ve spolupráci s Ministerstvem práce a sociálních věcí ČR, jenž se koná letos již po sedmé. Týden sociálních služeb je obdobím prezentací, setkávání se a odborných diskuzí, hlavní cíl však zůstává stejný: akcentování a zviditelnění sociálních služeb jako přirozené a nutné součásti každé moderní společnosti. K Týdnu sociálních služeb, během kterého proběhnou konference, kongresy, workshopy, veletrhy sociálních služeb, výstavy, setkání, ale i celostátní den otevřených dveří poskytovatelů sociálních služeb, se přihlásily stovky zařízení poskytujících sociální služby po celé ČR.
06.10.2015 15:31 |

podobné články

Smrt zpěvačky Věry Špinarové (†65): To není spravedlivé, píšou její fanoušci

 
Celé Česko zasáhla smutná zpráva. V neděli v motolské nemocnici zemřela česká Janis Joplin či Tina Turner, zpěvačka Věra Špinarová (†65). Tato žena byla jedinečnou hudebnicí, která byla popovým klenotem a také velká srdcařka. Na její sociální síti se zvedla vlna smutku a podpory pozůstalé rodině. Věřini fanoušci pláčou...
27.03.2017 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Tina Turner (140 článků) , Janis Joplin (33 článků) , Věra Špinarová (456 článků)

Slavný TikToker zavraždil manželku s milencem: Špehoval je přes dceřin tablet

 
Hvězda TikToku s téměř milionem sledujících se přiznala k vraždě své manželky a jejího nového partnera. Přestože se z bytu již odstěhoval, svou choť odposlouchával pomocí aplikace v dceřině iPadu. Prokurátoři mohou po soudu požadovat až trest smrti.
27.10.2021 15:40 |

podobné články

Smrt Libušky Šafránkové: Byla anděl, pláčou celebrity a bojí se o Josefa Abrháma

 
Tuhle zprávu rozhodně nikdo nechtěl slyšet… Nečekaně zemřela národem milovaná Libuše Šafránková, která teprve v pondělí oslavila 68. narozeniny. Umělci a kamarádi, kteří ji dobře znali i osobně, jsou v naprostém šoku a pláčou.
09.06.2021 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Josef Abrhám (265 článků) , Libuše Šafránková (367 článků)

Alice (†31) přišla o rodiče a dceru (†8), pak podlehla rakovině: Odešla úžasná žena, pláčou přátelé

 
Strašlivý osud potkal sympatickou Angličanku Alice Holtonovou. Jako dítěti jí nejprve umřeli oba rodiče, a když se sama stala maminkou, v pouhých osmi letech zemřela i její dcerka. Vysokého věku se nedožila ani Alice, v jednatřiceti letech podlehla rakovině. Známí pláčou, Alice byla podle nich úžasná žena, jen jí život rozdal špatné karty.
02.11.2021 10:50 |

podobné články

Zemřela sexy královna motorkářů! Statisíce jejích příznivců pláčou, dcera promluvila

 
Vášnivá motorkářka a úspěšná bloggerka vystupující pod přezdívkou „kuzavini“ zemřela po tragické srážce s automobilem nedaleko Kyjeva. Zdrcení fanoušci ji teď na sociálních sítích oplakávají.
29.10.2019 05:25 |

podobné články

Zemřela hvězda seriálu Glee Cory Monteith (†31): Zabily ho drogy!

 
Fanoušci populárního muzikálového seriálu Glee pláčou. V sobotu zemřela jedna z hlavních hereckých hvězd, kanadský herec Cory Monteith (†31). Byl nalezen v hotelu ve Vancouveru a policie popřela, že by šlo o vraždu.
15.07.2013 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Cory Monteith (17 článků)

Fanoušci hororů pláčou: Zemřela hvězda filmu Přichází Satan!

 
Po boku Gregoryho Pecka zazářila ve filmu Přichází Satan! (The Omen). Kariéra Billie Whitelaw (†82) pak čítala několik dalších snímků, ale žádný z nich nedosáhl takové velikosti jako kultovní horor. Herečka, která se předvedla i v divadle, zemřela ve svém domově v Londýně. Oznámil to její syn.
22.12.2014 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Gregory Peck (9 článků) , Billie Whitelaw (2 články)

Slovenským Romům odebrali v Anglii 6 dětí a dali je k adopci: Přišli jsme o dávky, pláčou rodiče

 
Romská rodina Petických se přestěhovala do Velké Británie s vidinou lepšího života. Žili tam však v otřesných podmínkách, a tak jim úřady sebraly všech šest dětí. Romové teď pláčou po dětech, i sociálních dávkách, které by díky nim měli.
27.03.2013 12:45 |

podobné články