Článek

Zemřela bývalá první dáma USA Rosalynn Carterová

 
Ve věku 96 let v neděli zemřela bývalá americká první dáma Rosalynn Carterová, manželka někdejšího prezidenta Jimmyho Cartera.
20.11.2023 01:35 |

podobné články

Osobnosti: Jimmy Carter (36 článků) , Jimmy Carter (13 článků)
Podobné články

Carla Bruniová-Sarkozyová se vrátila k práci modelky, předvádí šperky

 
Bývalá první dáma Francie Carla Bruniová-Sarkozyová se opět postavila před objektiv. Nafotila svou první reklamní kampaň od odchodu z Elysejského paláce. Více než modelingu se však věnuje hudbě. Další články k tématu: Bývalá první dáma Francie: z krásné modelky šedou myškou S kily navíc jsem vypadala ošklivě, říká bývalá první dáma Francie RECENZE: Carla Bruniová si zaslouží být brána jako písničkářka vážně Carla Bruniová předvedla těhotenské břicho v bikinách První dáma Francie je k nepoznání, přehání to s botoxem Místo ženy je v domácnosti, říká bývalá první dáma Francie
05.08.2013 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Carla Bruni (180 článků)

75 let od svatby: Exprezidenta Cartera s manželkou seznámila sestra, teď slaví jubileum

 
Někdejší první pár Spojených států Jimmy Carter (96) a jeho manželka Rosalynn (93) tento týden oslaví unikátní jubileum. Ve středu 7. července uběhne 75 let od chvíle, kdy si řekli své „ano“. Manželé po svém boku strávili tři čtvrtě století, exprezident Carter se nechal slyšet, že svatba s Rosalynn bylo to nejdůležitější rozhodnutí v jeho životě, uvedl list Daily Mail.
06.07.2021 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Jimmy Carter (36 článků) , Jimmy Carter (13 článků)

Bývalá první dáma Francie: z krásné modelky šedou myškou

 
Třiačtyřicetiletá Carla Bruniová-Sarkozyová se za pět let v Elysejském paláci změnila. První dáma Francie v začátcích platila za typickou Francouzku s vytříbeným módním vkusem. Bývalá modelka se však při odchodu svého manžela z funkce předvedla coby šedá myška. Další články k tématu: První dáma Francie je k nepoznání, přehání to s botoxem Carla Bruniová plánuje vrátit se k hudbě. Už má natočené další album Občas si vezmu paruku a jdu mezi lid, prozradila první dáma Francie První dáma Francie mění image: v prezidentské kampani chce být obyčejná Sarkozyho dcera se jmenuje Giulia, potvrdila to první dáma Francie
16.05.2012 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Carla Bruni (180 článků)

Zlaté glóby: šokem večera byla barevná Helena Bonham Carterová

 
Na předávání Zlatých glóbů se herečky předhánějí, která bude mít dražší a krásnější róbu. Letos ale na sebe strhla pozornost herečka, která si na okázalé akce příliš nepotrpí. Helena Bonham Carterová přišla v extravagantním modelu i účesu a měla každou botu jinou.
14.09.2010 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Vlaďka Erbová (1017 článků)

Režisér Tim Burton a herečka Helena Bonham Carterová se rozešli

 
Americký filmový režisér Tim Burton (56) a britská herečka Helena Bonham Carterová (48) byli pár celých 13 let. Nikdy se nevzali, ale měli spolu dvě děti. Letos se jejich vztah rozpadl.
07.01.2014 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1962 článků) , Matt Damon (184 článků) , Angelina Jolie (2311 článků)

Bonham Carterová randí s mladým spisovatelem. Konečně jsem šťastná, tvrdí

 
Herečka Helena Bonham Carterová (53) poprvé promluvila o svém mladším partnerovi, kterým je spisovatel Rye Dag Holmboe (32). Chodí spolu už rok a herečka prohlašuje, že je s ním opravdu šťastná.
30.10.2019 13:15 |

podobné články

Stará duše v mladém těle, říká Bonham Carterová o příteli mladším o 21 let

 
Herečka Helena Bonham Carterová (56) už čtyři roky chodí s historikem umění Ryem Dagem Holmoboem (35). Nedávno se nechala slyšet, že i navzdory značnému věkovému rozdílu jim to ve vztahu stále klape a aspoň má z čeho si dělat legraci.
27.12.2022 14:05 |

podobné články

Situace kolem Deppa a Rowlingové je hysterická, myslí si Bonham Carterová

 
Britská herečka Helena Bonham Carterová si se svými vyjádřeními obvykle nebere servítky. Tentokrát promluvila o své nenávisti k takzvané kultuře rušení (cancel culture). Vadí jí hlavně „hon na čarodějnice“, který podle ní zažili například Johnny Depp a J. K. Rowlingová.
28.09.2010 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Mariah Carey (483 článků)

Zemřela bývalá první dáma Spojených států. Nancy Reaganové bylo 94 let

 
Ve věku 94 let zemřela bývalá první dáma Spojených států Nancy Reaganová. Bývalá herečka, později ovšem považovaná za jednu z nejvlivnějších prvních dam Ameriky, byla delší dobu nemocná. Joanne Drakeová z knihovny Ronalda Reagana uvedla, že Nancy zemřela doma v kalifornském Bel-Air na selhání srdce. Bezprostředně po oznámení její smrti se začaly scházet kondolence z celých Spojených států i ze zahraničí.
06.03.2016 18:10 |

podobné články

Zesnulá bývalá první dáma USA Nancy Reagan (✝94): Takhle krásná bývala jako herečka

 
Bývalá americká první dáma Nancy Reagan zemřela v neděli po dlouhé nemoci ve věku 94 let. Podle rodiny podlehla následkům selhání srdce. I když si ji dnes každý vybaví jako výjimečnou ženu, která se celý život angažovala v charitativních projektech a svého času prý zásadně ovlivňovala svého muže - v pořadí 40. prezidenta USA Ronalda Reagana, mládí věnovala úplně jiné činnosti. Byla totiž herečkou.
07.03.2016 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Ronald Reagan (124 článků)

USA V SLZÁCH! Zemřela bývalá první dáma Betty Fordová!

 
Amerika se zahalila do černého. Ve věku 93 let zemřela bývalá první dáma Spojených států Betty Fordová.
09.07.2011 07:15 |

podobné články

Nickovi z Backstreet Boys zemřela sestra, bylo jí 25 let

 
Zpěvák Nick Carter a celá jeho rodina truchlí. Za nevyjasněných okolností v úterý zemřela jeho sestra Leslie. Byla nadějnou zpěvačkou a měla teprve desetiměsíční dceru. Další články k tématu: Backstreet Boys poprvé v Česku oslnili. Chytlavým popem i vlastní karikaturou Leslie Carterová zemřela nejspíš na předávkování léky
02.02.2012 00:45 |

podobné články

Osobnosti: Nick Carter (50 článků) , Backstreet Boys (78 článků)

Smutná zpráva ze Slovenska: Zemřela bývalá první dáma Emília Kováčová (†89)

 
Ve věku nedožitých 90 let zemřela bývalá slovenská první dáma Emília Kováčová (†89). Smutnou zprávu oznámil tiskový mluvčí současné slovenské prezidentky Zuzany Čaputové.
02.01.2021 10:16 |

podobné články

Po pěti měsících a před volbami se podařilo vyfotit dceru Sarkozyho

 
První dáma Francie Carla Bruniová-Sarkozyová prohlašovala, že se na veřejnosti nikdy neobjeví snímky její dcery. Přesto ale fotografové malou Giulii s matkou vyfotili při odchodu od lékaře. Spekuluje se, že jde o součást předvolební kampaně francouzského prezidenta. Další články k tématu: První dáma Francie mění image: v prezidentské kampani chce být obyčejná Sarkozyho kampaň je v úzkých, na pomoc mu přispěchá Merkelová Sarkozyho dcera se jmenuje Giulia, potvrdila to první dáma Francie Fotku dítěte nikdy neukážu, říká první dáma Francie Carla Sarkozyová Bruniová-Sarkozyová má být odlita z bronzu, její socha ale budí nevoli Carla Bruniová prý otěhotněla nečekaně, manželovi se to ale hodí
13.03.2012 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Carla Bruni (180 článků)

Nick Carter z Backstreet Boys se bude ženit

 
Bývalý dívčí idol Nick Carter našel tu pravou. Svou přítelkyni Lauren Kittovou požádal o ruku, když si užívali volna na Floridě. Jen v plavkách poklekl před svou lásku a navlékl jí zásnubní prsten. Další články k tématu: Nickovi z Backstreet Boys zemřela sestra, bylo jí 25 let Leslie Carterová zemřela nejspíš na předávkování léky Backstreet Boys poprvé v Česku oslnili. Chytlavým popem i vlastní karikaturou
24.02.2013 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Nick Carter (50 článků) , Leslie Carter (5 článků) , Backstreet Boys (78 článků)

Operace kvůli tlaku na mozek: Exprezidenta Cartera (95) pustili z nemocnice domů

 
Bývalý americký prezident Jimmy Carter, který před dvěma týdny podstoupil chirurgický zákrok zaměřený na zmírnění tlaku na mozek, byl dnes z nemocnice propuštěn do domácího léčení. Pětadevadesátiletý Carter, který se v poslední době potýkal se zdravotními potížemi, je nejstarším žijícím americkým exprezidentem a jeho manželství s dvaadevadesátiletou manželkou Rosalynn je nejdelším svazkem mezi všemi prvními páry v dějinách USA.
27.11.2019 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Jimmy Carter (36 článků) , Jimmy Carter (13 článků)

Může si dovolit i takhle miniaturní bikiny: Bývalá první dáma Francie Carla Bruni se v 45 letech pyšní famózní figurou

 
Modelku v sobě bývalá první dáma Francie Carla Bruni nezapře ani v pětačtyřiceti. Retušování fotek je u ní zbytečností, a to dokonce i v bikinách. Lze jen stěží uvěřit, že tato dáma je dvojnásobnou maminkou. Není divu, že si ji pro svou kolekci luxusních šperků nedávno vybrala jako svou tvář i věhlasná značka Bvlgari.
05.08.2013 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Carla Bruni (180 článků)

Barbara Bush (92), bývalá první dáma USA: Umírá?!

 
Roky bojuje s chronickou obstrukční plicní nemocí a zároveň s městnavým srdečním selháním, má i nemocnou štítnou žlázu. Po sérii hospitalizací se ale bývalá první dáma USA Barbara Bush (92) rozhodla odmítnout veškerou další léčbu, raději zůstane doma obklopena rodinou...
17.04.2018 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Barbara Bushová (13 článků)

Romantika před návštěvou u exprezidenta Cartera: Biden utrhl manželce pampelišku

 
Prezident Spojených států Joe Biden (78) společně s manželkou Jill (69) vyrazili na návštěvu k někdejšímu americkému prezidentovi Jimmy Carterovi (96) a jeho ženě Rosalynn (93). Ještě před odletem do Georgie prožil první pár chvilku romantiky, když se prezident Biden sehnul, aby manželce utrhnul odkvetlou pampelišku, uvedl list Daily Mail.
30.04.2021 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Jimmy Carter (36 článků) , Joe Biden (1019 článků) , Jimmy Carter (13 článků)