Článek

Zemřel záporák ze seriálu Černobyl. Herec (✝55) měl nádor na mozku

 
Ve věku 55 let zemřel britský herec Paul Ritter. Příčinou úmrtí byl nádor na mozku. Herec se v poslední době zapsal do povědomí diváků jako inženýr Anatolij Ďatlov v seriálu Černobyl. Zahrál si ale také v bondovce Quantum of Solace či v Harry Potterovi.
06.04.2021 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Paul Ritter (5 článků) , Harry Potter (1514 článků) , Harry Harry (1113 článků)
Podobné články

Rodiče vypravili svému synovi, který zemřel na nádor na mozku, jedinečný pohřeb ve stylu Star Wars a takhle to vypadalo!

 
Když 4letému Jacku Robinsonovi lékaři diagnostikovali "nádor na mozku":http://www.extra.cz/tema/nador-na-mozku, jeho rodiče věděli, že mu moc času nezbývá. Nádor se nedal operovat a Jack měl jen pětiprocentní šanci na přežití. Rozhodli se mu proto udělat seznam věcí, které by mu chtěli do jeho smrti splnit. Mezi nimi byla například jízda v hasičském autě, návštěva šelem nebo osobně poznat některé britské "celebrity":http://www.extra.cz/tema/celebrity. Téměř vše se jeho rodičům podařilo splnit. Když jejich milovaný syn zemřel, rozhodli se mu splnit ještě úplně "poslední přání":http://www.extra.cz/tema/posledni-prani.
17.04.2014 11:55 |

podobné články

Zemřela hvězda seriálu Černobyl a Harryho Pottera. Paul Ritter (†54) bojoval s nádorem na mozku

 
Hvězda Páteční večeře, Harryho Pottera nebo seriálu Černobyl Paul Ritter zemřel včera v noci ve věku 54 let. Anglický divadelní a filmový herec bojoval s nádorem na mozku. Zákeřná nemoc ale byla bohužel silnější.
06.04.2021 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Paul Ritter (5 článků) , Harry Potter (1514 článků) , Harry Harry (1113 článků)

Nebyl to jen Černobyl! Další katastrofy, které Sověti tajili

 
Nedávno odvysílaný pětidílný seriál Černobyl připomněl katastrofickou havárii sovětské atomové elektrárny v roce 1986. Sugestivní vyprávění ukazuje na viníky. Kromě zfušovaných reaktorů a diletantismu a nepřipravenosti v kritických situacích je problém mnohem více patologický. Věčné sovětské bagatelizování kiksů, tvrdošíjné zastírání reality, dezinformace, ideologické masáže a sebeobelhávání, to všechno páchá nedozírné škody. Bohužel je toho mnohem víc, než jen Černobyl…
01.07.2019 11:57 |

podobné články

Hollywood truchlí! Zemřel herec z Vetřelce (†81) a záporák z bondovky s Rogerem Moorem

 
Ve věku 81 let zemřel americký herec Yaphet Kotto. Proslavil se rolí v prvním Vetřelci či jako hlavní záporák v bondovce s Rogerem Moorem Žít a nechat zemřít.
16.03.2021 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Roger Moore (34 článků) , Yaphet Kotto (3 články) , Roger Moore (32 článků)

Seriálový Ďatlov z Černobylu zemřel! Zabil ho nádor na mozku, bylo mu 55 let

 
Britská umělecká scéna dostala drsný zásah. Zemřel herec Paul Ritter, známý například z Harryho Pottera, bondovky Quantum of Solace nebo ze seriálu Černobyl. Bylo mu pouhých 55 let.
06.04.2021 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Paul Ritter (5 článků) , Harry Potter (1514 článků) , Harry Harry (1113 článků)

Italský deník tvrdí: Papež František má nádor v mozku

 
Italský deník Quotidiano Nazionale ve středu 21. října zveřejnil zprávu, v níž tvrdí, že hlava katolické církve má nádor v mozku. Diagnostikován byl podle listu už před nějakým časem. Japonský expert měl papeži v Toskánsku provést magnetickou rezonanci a odhalit v mozku malý černý bod.
23.10.2015 16:00 |

podobné články

Maminku dvou dětí zabíjí nádor na mozku: Před smrtí si chtěla splnit životní sen

 
Nancy Carter-Bradleyová (44) z Velké Británie v životě prožila nejednu těžkou chvíli. Problémy jí začaly, už když byla mladá, kdy jí diagnostikovali nádor na mozku. Boj s rakovinou se jí ale podařilo vyhrát. Po 14 letech se však hrůzný nádor vrátil a Nancy s ním musí bojovat znovu. Rozhodla se proto si splnit svůj sen, napsala knihu pro děti.
31.08.2020 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Carter Carter (63 článků)

Španělé bojují s nákazou v kostýmech ze seriálu Černobyl: Věnovala jim je tamní firma

 
Kostýmy z cenami ověnčeného seriálu Černobyl oblékli lidé v první linii! Španělská společnost Peris Costumes, která vyrobila kostýmy pro řadu slavných seriálů a filmů, se rozhodla vyprázdnit sklady a řadu kostýmů darovat do zdravotnických zařízení a bezpečnostním složkám! Mimo jiné začala šít roušky a ochranné pomůcky.
09.04.2020 19:05 |

podobné články

Holčička (†9), které na mozku rostl nádor, o Vánocích zemřela: Ke konci mohla komunikovat pouze očima

 
O Vánocích zemřela malá bojovnice Abigail Johnstonová. Devítiletá holčička byla upoutána na lůžko od září minulého roku poté, co náhle zkolabovala. Rodačka z anglického Liverpoolu měla krvácení do mozku a následné testy zjistily, že má nádor na mozku. Holčička po kolapsu mohla komunikovat pouze očima a na první svátek vánoční vydechla naposledy.
08.01.2021 13:05 |

podobné články

Slavného malíře Vojkůvku (†71) zabil nádor na mozku: Před smrtí neviděl vlastního syna

 
Byl to jeden z nejvýraznějších a nejosobitějších malířů Česka. Na plátno však již štětec nikdy nepoloží. Libor Vojkůvka (†71) zemřel po těžké nemoci. Na mozku měl zhoubný nádor. Před smrtí se nemohl ani potěšit z radosti ze svého vlastního syna. Vůbec ho nevídal.
22.09.2018 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Libor Vojkůvka (14 článků)

Zemřel exministr Antonín Baudyš: Zabila ho rakovina mozku! Blízcí: Tři měsíce se nemohl hýbat...

 
V pražské nemocnici včera zemřel polistopadový lidovecký ministr obrany Antonín Baudyš (†63). Podle informací Aha! nezvládl boj s rakovinou mozku. Zhoubný nádor mu lékaři našli loni v květnu – od té doby absolvoval dvě operace mozku a chemoterapii. Namáhavou léčbu navíc provázely životní zvraty: rozvod s manželkou a svatba s novou partnerkou…
25.08.2010 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Baudyš (57 článků)

Malému Mexičanovi léčí obří nádor Viagrou

 
Desetiletý Jose Serrano trpí nádorem, který navíc ohrožuje jeho dýchání, protože mu roste na krku. Lékaři ho nemohou operovat, dokud se nádor nezmenší. A k tomu jim pomáhá lék na mužskou potenci. Další články k tématu: Čínské dívce nádor nafoukl obličej, rodiče nemají na léčbu Čínského chlapce zabíjí obrovský oční nádor Indonésan trpí nemocí, která mu znetvořila celé tělo Sloního muže čeká operace, chce si najít ženu
06.09.2010 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Marta Ondráčková (109 článků)

Desetiletý chlapec má obří nádor na krku. Lékaři ho léčí viagrou!

 
Desetiletého Josého Serrana z Mexika trápí velký "nádor":http://www.extra.cz/ma-tvar-jako-dabel-muze-z-thajska-trapi-obrovsky-nador-nema-penize-na-operaci-a-ceka-na-zazrak na krku. Nejenže je nevzhledný a působí mu obtíže při hýbání, ale také jej ohrožuje v dýchání. Malý bojovník touží po operaci, ale ta nemůže proběhnout do doby, než se mu nádor, známý jako lymfangiom, nezmenší. Kvůli tomu je nucen užívat viagru, tedy lék používaný muži při impotenci.
11.11.2013 13:31 |

podobné články

Muži 15kilový nádor extrémně zdeformoval obličej, teď šel znovu pod kudlu. Fotografie v galerii jsou nevhodné pro choulostivé povahy

 
Huang Chuncai (37) z čínské provincie Chu-nan trpí vážnou formou "neurofibromatózy":http://www.extra.cz/divce-obrovsky-nador-extremne-znetvoril-oblicej-ve-skole-ji-brutalne-sikanovali. V hlavě mu vyrostl "nádor":http://www.extra.cz/zena-ktere-obri-nador-desive-znetvoril-oblicej-dostala-druhou-tvar-varovani-foto-v-galerii-jen-pro-otrle, který nyní váží patnáct kilo! Huang teď podstoupil operaci, která ho má částí nádoru postupně zbavit.
28.12.2013 21:03 |

podobné články

Zapomněli jste cizí jazyk? Omyl! Stopa v mozku je patrná i po letech

 
Mateřský jazyk, i když je zapomenutý a v dospělosti nepoužívaný, je v mozku člověka trvale zapsán. Stopa v mozku je patrná na magnetické rezonanci i po řadě let. Novorozenec si v mozku tvoří záznamy podle toho, co slyší kolem sebe. A i když je později třeba adoptován a jeho jazykové zázemí se zcela změní, stopy v mozku zůstanou.
24.11.2014 18:00 |

podobné články

Exmilenec Průšové Petr Vlasák po 10 letech v nemocnici: Nový nádor na mozku!

 
Loni v září při preventivní kontrole našli lékaři v hlavě Petra Vlasáka (42) nádor! Přesně po deseti letech, co mu nádor velikosti pomeranče z hlavy odstranili a Petrovi zachránili život, je po další operaci.
11.01.2017 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vlasák (43 článků)

Holčička Liberty (3): Nádor na mozku sám zmizel

 
Když lékaři odmítli provést Britce Liberty Rose Finn (tehdy 2 roky) další chemoterapii, jelikož její tělíčko by to nezvládlo, rodiče se obávali nejhoršího. Jejich dceři byl diagnostikován neoperovatelný nádor u mozku.
08.02.2010 05:05 |

podobné články

Mám nádor na mozku kvůli mobilu, tvrdí Polák

 
Mobil má dnes každý a stává se nezbytnou věcí k životu. Avšak polský právník Krzysztof (32) tvrdí, že ho telefon o život připraví. Kvůli jeho častému používání má totiž dle odhadů lékařů zhoubný nádor na mozku! Na výrobci telefonu i operátorovi mobilních služeb chce vysoudit 3 miliony zlotých (cca 18,5 milionu Kč).
15.12.2010 14:35 |

podobné články

Princezna Kate má nádor na mozku a podstoupila těžkou operaci, tvrdí americký časopis

 
Aktuální vydání časopisu Globe přináší článek o tom, že má podle nich těhotná manželka prince Williama  (29) Kate Middleton  (29) nádor na mozku a že byla nucena podstoupit tajnou operaci. Jsou tyto informace postavené na lži nebo se jedná o smutnou skutečnost?
10.11.2011 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (1012 článků)