Článek

Zemřel zapomenutý zpěvák Miroslav Dudáček: Dožil osamocený a zničený v maringotce

 
Miroslav Dudáček neměl lehké dětství. Maminka mu brzy po narození zemřela a otec ho ve čtrnácti letech opustil. Dudáček tak musel putovat do dětského domova. Když dospěl, stal se z něj hlavně v sedmdesátých letech zpěvák s hity jako Střapatej kluk či Málo mě znáš. Hudbě se ale nakonec nevěnoval příliš dlouhou dobu. Slovenský web Plus 7 dní nyní přišel s informací, že skoro zapomenutý zpěvák v pondělí 5. února ve věku sedmasedmdesáti let zemřel.
08.02.2024 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Dudáček (1 článek)
Podobné články

Nová DVD: Návrat na zapomenutý ostrov, Transformers Prime, Světová válka Z a Osamělý jezdec

 
Film Návrat na zapomenutý ostrov je pokračováním úspěšného filmu Zapomenutý ostrov. Transformers Prime pokračují dál i po údajné Megatronově smrti. Akční film o vyšetřovateli, v podání Brada Pitta, který má zachránit lidstvo, se jmenuje Světová válka Z. A Johnny Depp hraje indiánského bojovníka ve filmu Osamělý jezdec.
29.10.2013 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1965 článků) , Johnny Depp (1062 článků)

Požár na Karlovarsku: V maringotce uhořeli dva lidé

 
Požár v Karlových Varech - Dvorech, který vypukl ve středu podvečer v maringotce, si vzal dva životy. Patrně šlo o bezdomovce, kteří uvnitř přespávali a rozdělávali si oheň. Přesnou příčinu úmrtí určí až policie, která už se případem zabývá.
24.11.2010 20:55 |

podobné články

Mrtvola v Modřanech: Tělo muže bylo v maringotce

 
Tělo muže v maringotce v areálu stavební firmy v Praze 4 - Modřanech objevili v sobotu dopoledne policisté.
17.03.2012 12:00 |

podobné články

Šišlající Noha z Okresního přeboru: Bydlí v maringotce!

 
Představitel šišlajícího »lékaře« Ády Větvičky ze seriálu Okresní přebor Leoš Noha (43) teď v reálném životě bydlí v maringotce! „Pořídil jsem ji pro radost a pro rodinu, trávíme v ní volný čas,“ řekl nám svérázný herec, který se uprostřed polí kochá přírodou a přicházejícím jarem.
22.03.2012 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Noha (75 článků)

Dcera Ondřeje Havelky se stěhuje do Belgie. Budu žít v maringotce, říká

 
Až se začne v dubnu vysílat pokračování seriálu Single Lady, v němž hraje, bude dcera swingového zpěváka Ondřeje Havelky (63) Rozálie (20) už zabydlená v cirkusácké maringotce. Pro čtvrteční Magazín DNES prozradila, že kvůli lásce k cirkusu byla ochotna opustit i domov.
05.04.2018 00:05 |

podobné články

Pithart před Hermanem a dvaceti diváky v Chrudimi: Můj tatínek komunista? On skončil v maringotce. Babiš chce hrozné věci, boj se svede o veřejnoprávní média

 
REPORTÁŽ O významu Senátu, o Chartě 77 i o nezávislosti veřejnoprávních médií mluvil při besedě v Chrudimi bývalý senátor a signatář Charty 77 Petr Pithart (KDU-ČSL) na pozvání exministra Daniela Hermana. Na debatu do chrudimského kina dorazily dvě desítky lidí. Pithart během setkání rovněž zavzpomínal na komunistické období, které trávil nejen v maringotce.
12.09.2018 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pithart (246 článků) , Daniel Herman (1134 článků)

Prokop (ANO): Bydlení v maringotce se sdílenými bytovými prostory?

 
Milí Pražané, umíte si představit, že byste bydleli v maringotce, domečku o pár metrech čtverečních, ve kterém nemáte ani sprchu, nebo že byste většinu bytových prostor sdíleli s dalšími rodinami?
19.11.2021 14:35 |

podobné články

Neuvěřitelné video: Osamocený ukrajinský tank rozstřílel ruský konvoj!

 
Neuvěřitelné video se objevilo na sociální síti Twitter. Video bylo natočeno pomocí dronu několik kilometrů od Kyjeva. Záběry z něj ukazují, jak osamocený ukrajinský tank T-64 spustí palbu na konvoj ruských obrněných vozidel BTR-82A a několik z nich zničí!
07.04.2022 17:35 |

podobné články

Zemřel představitel účetního Fantozziho: Paolo Villaggio se dožil 84 let!

 
Zemřel italský herec a oblíbený komik Paolo Villaggio. Dožil se 84 let, a když už poslední měsíce nemohl chodit, snažil se být stále aktivní. Ještě před dvěma lety se vítal s fanoušky na červeném koberci a diváci se s ním budou loučit jenom hodně těžko.
03.07.2017 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Paolo Villaggio (5 článků)

Laudát (TOP 09): Zapomenutý poklad

 
Před 135 lety vyšlo první vydání Broučků Jana Karafiáta. Po téměř padesáti letech od vydání se Jan Herben probíral knižní produkcí evangelického knihkupectví Františka Bašteckého. Mezi mnoha jinými knihami si vybral i zapomenutý knižní „ležák“ – Karafiátovy Broučky.
02.11.2011 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Herben (1 článek) , Jan Karafiát (6 článků) , František Laudát (288 článků)

Zapomenutý kufr ministra Jurečky: Bylo to jinak. Zavazadlo je na cestě poštou

 
ParlamentníListy.cz přinesly článek popisující, jak se ministr Marian Jurečka při návštěvě USA vracel vládním speciálem pro zapomenutý kufr. Jak se ale ukázalo, informace nebyla zcela pravdivá. Ministr Jurečka totiž následně informoval ParlamentníListy.cz o skutečném stavu věci, který se od zveřejněných informací značně liší.
03.04.2015 12:16 |

podobné články

Osobnosti: Marian Jurečka (1165 článků)

Filmové premiéry: 11 barev ptáčete, Zapomenutý princ, Dokonalý pacient, Pro Samu a Bloodshot

 
Celovečerní dokument 11 barev ptáčete zachytil natáčení filmu Nabarvené ptáče. Ve snímku Bloodshot podle komiksového bestselleru ztvárňuje Vin Diesel zabitého a znovu oživeného vojáka. Herce Omara Sye čekají neobyčejná dobrodružství kouzelného dětského světa ve filmu Zapomenutý princ. O tom, „jak se tvoří sériový vrah“ je švédský Dokonalý pacient. Film Pro Samu vznikl z deníkových záznamů jako obžaloba a zároveň úpěnlivá prosba, aby svět neodvracel pohled před utrpením.
12.03.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Vin Diesel (70 článků) , Samu Samu (6 článků)

Zapomenutý kufřík v Držkovicích děsil lidi: Bomba to nebyla, obsah byl ještě "výbušnější"!

 
Nejspíše zapomětlivá žena se postarala o zpestření směny a pobavení opavských strážníků. Těm ale zpočátku do smíchu nebylo. Podezřelý tmavý kufřík zapomenutý na odpočívadle na Opavsku důvěru vskutku nebudil…
13.11.2020 15:15 |

podobné články

Zapomenutý příběh židovského válečného špiona: Milovník luxusu gestapo oblboval několik let

 
Do židovského obchodníka Marcuse Blooma by nikdo neřekl, že byl za války britským špionem. Miloval život v luxusu, drahé byty, ženy a jezdil v exkluzivním autě francouzské značky Delage. Díky své inteligenci a skvělým nápadům však také patřil k elitním špionům, kteří riskovali život, aby pomohli svrhnout nacismus. Zapomenutý příběh nyní odhalil historik Paul McCue a archivář Martin Sugarman.
11.02.2021 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Paul Marcus (1 článek) , Paul Martin (5 článků) , Paul Martin (6 článků) , Paul Martin (1 článek)

Zapomenutý americký boháč: Howarda Hughese zničila psychická porucha

 
Hollywood mu ležel u nohou, ženy po něm toužily a dobyl i svět strojů a techniky. Jmění Howarda Hughese bylo obrovské. Dostalo ho na špici žebříčku nejbohatších Američanů své doby. Ani peníze však nezabránily tomu, aby skončil jako téměř zapomenutý, vyšinutý podivín.
02.11.2021 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Howard Hughes (4 články) , Howard Hughes (2 články)

Zapomenutý milion Petra Fialy propírá Sněmovna: ANO nemá témata, rozčiluje se premiér

 
Premér Petr Fiala musí vysvětlovat své investice. V majetkovém přiznání totiž nepřiznal podíl v Podnikatelské družstevní záložně, jak zjistily Seznam Zprávy. Hnutí ANO chce proto vyvolat mimořádnou schůzi Sněmovny s bodem programu „Zapomenutý milion premiéra Fialy v pochybné kampeličce, podezření na černé financování ODS a praní špinavých peněz“. Podle premiéra už je však vše vysvětlené a hnutí ANO "nemá žádná témata".
08.02.2024 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6185 článků)

Zemřel poslední z Hitlerových atentátníků z operace Valkýra: Dožil se 90 let

 
Bylo mu 21 let, sloužil v německé armádě, jenže na setkání s Hitlerem měl pod novou říšskou uniformou přinést výbušninu. A odpálit sebe i vůdce. Plány se však změnily a nevyšla ani následná operace Valkýra. Jeden z Hitlerových atentátníků, Ewald-Heinrich von Kleist, se přesto dožil požehnaných 90 let, během kterých prošel i koncentračním táborem.
12.03.2013 22:30 |

podobné články

Divoký pohřeb nacistické zrůdy: Dožil se 100 let, rakvi hajlovali jeho příznivci!

 
Podílel se na masakru v Adreatinských jeskyních, při kterém nacisté povraždili 335 lidí. Přesto se válečný zločinec Erich Priebke dožil požehnaného věku - zemřel v pátek v Římě ve věku 100 let. I jeho samotný pohřeb však provázejí kontroverze. Sešli se na něm jeho odpůrci i příznivci, kteří při průjezdu smutečního vozu hajlovali Priebkeho rakvi a zpívali fašistické písně... A pohřeb se nakonec nemohl uskutečnit!
16.10.2013 15:15 |

podobné články

Zemřel herec Václav Sloup (†78) z Chalupářů: Dožil v domově důchodců

 
Smutná zpráva přišla z domova důchodců v Libochovicích. Ve věku 78 let tam dožil filmový a divadelní herec Václava Sloup. Diváci si jej pamatují třeba z rolí v seriálu Chalupáři, z filmů o Petru Vokovi, či ze snímků Na pytlácké stezce a Za trnkovým keřem.
20.07.2014 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Sloup (76 článků) , Petr Václav (1046 článků)