Článek

Zemřel v den svých narozenin: Kdo byl motorkář »Švéd81« z Hells Angels? Na pohřeb mu přijelo 500 kamarádů

 
Smrt, která rozesmutnila i ty největší drsňáky! Do motorkářského nebe minulý týden navždy odešel Pavel H. (†50). Srdce mu vypovědělo službu 3. července, a to přesně v den jeho narozenin. Kdo byl motorkář, kterému na pohřeb přijeli kamarádi až z Německa, Rakouska nebo Polska?
12.07.2018 06:15 |

podobné články

Podobné články

Motorkáři z Hells Angels ve smutečním průvodu Prahou: Zesnulého kolegu vyprovodili na poslední cestu

 
Smuteční průvod stovek motorek projel ve středu kolem poledne Prahou. Členové klubu Hells Angels nejen z Prahy, ale i z Rakouska, Německa či Polska doprovodili svého zesnulého kolegu s přezdívkou Švéd81 na poslední cestu. Zemřel na selhání srdce a podle informací Blesk.cz byl jedním ze zakladatelů české odnože slavného klubu.
11.07.2018 14:30 |

podobné články

Motorkář gangu Hells Angels ujel exekutorům na zabavené mašině! Na místo naběhla i zásahovka!

 
Policejní asistenci si ve středu ráno vyžádali exekutoři, kteří chtěli zabavit majetek dlužníkovi v rodinném domě na okraji Prahy. Jak záhy zjistili, jedná se o člena motorkářského gangu Hells Angels, který ujel na zabavovaném motocyklu, potvrdila Mediafaxu mluvčí policie Eva Kropáčová.
02.11.2011 13:55 |

podobné články

Motorkář gangu Hells Angels měl zavraždit rivala. Němce zadrželi v Rakousku

 
Šéfa odnože motorkářského gangu Hells Angels z německého Lipska ve středu zadržela policie v rakouské metropoli Vídni. Informovala o tom agentura APA. Muž je podezřelý z podílu na vraždě, podle úřadů spolu s třemi komplici zabil člena konkurenčního motorkářského gangu United Tribuns.
05.01.2017 00:00 |

podobné články

Do Prahy se sjíždí ďábelští motorkáři z gangu Hells Angels

 
Do Prahy přijeli první členové motorkářského gangu Hells Angels, kteří se chystají na víkendové celosvětové setkání členů klubu.
26.05.2010 13:05 |

podobné články

Policie odstartovala rozsáhlou akci zaměřenou na přijíždějící motorkáře z gangu Hells Angels

 
Celosvětové setkání motorkářského klubu Hells Angels, jež se o víkendu uskuteční v kempu v Praze 6, odstartovalo ve čtvrtek rozsáhlou policejní dopravně-bezpečnostní akci zaměřenou na jednostopá vozidla.
27.05.2010 16:25 |

podobné články

Policie kvůli srazu Hells Angels zadržela víc než 30 cizinců

 
Cizinecká policie už zadržela 30 členů motorkářského klubu Hells Angels (HAMC, Pekelní andělé), kteří se do Prahy sjíždějí na svůj celosvětový sraz.
28.05.2010 11:25 |

podobné články

Rozzuřený šéf Hells Angels: Nastoupilo na něj komando!

 
Údajný vůdce motorkářského gangu Hells Angels v Čechách se včera v Točné u Prahy postavil exekutorům, když mu chtěli zabavit jeho motocykl! Incident řešila policie a její po zuby ozbrojená zásahová jednotka.
03.11.2011 12:05 |

podobné články

V řece plavala ruka motorkáře z gangu Hells Angels: Popravili ho kvůli zradě?

 
Zděšený rybář našel na břehu řeky Rýn v německém Duisburgu uříznutou ruku s tetováním, které znamenalo příslušnost k motorkářského gangu Hells Angels. Policie podle otisků prstů zjistila, že jde o pohřešovaného rockera Kaie M. (†32). Vyšetřovatelé se domnívají, že ho drsní motorkáři zabili, protože je zradil.
13.02.2014 11:30 |

podobné články

Členové Hells Angels vyrazili z Prahy na spanilou jízdu

 
Sobotní dopoledne patřilo na Strakonické ulici v Praze členům Hells Angels. Ti se sešli u sídla jejich pražské pobočky v ulici Za Dálnicí, která je souběžná se Strakonickou ulicí.
12.07.2014 12:35 |

podobné články

VÁLKA GANGŮ! Boss Hells Angeles zavražděn! Ve městě je vyhlášen výjimečný stav...

 
Při přestřelce ve městě Sparks v americkém státě Nevada zemřel vůdce motorkářského gangu Hells Angels Jeffrey Pettigrew. Starosta města Geno Martini vyhlásil výjimečný stav, informuje v neděli server deníku Los Angeles Times.
25.09.2011 09:15 |

podobné články

Legendárního lupiče Biggse do krematoria doprovodili Hell's Angels

 
Londýn dnes zažil velkolepý pohřeb Ronnieho Biggse, jednoho z pachatelů slavné velké vlakové loupeže, který zemřel 18. prosince ve věku 84 let. Jeho rakev doprovodili do krematoria členové motorkářského gangu Hell's Angels.
03.01.2014 21:40 |

podobné články

Dějiny Pekelných andělů: 60 let násilí a řvoucích motorek

 
Burácející motorky, divoká vizáž a nespoutaná romantika, ale také násilí, drogy a kriminalita - to vše je spojeno s legendárním motorkářským klanem Hells Angels Motorcycle Club (HAMC).
28.05.2010 11:55 |

podobné články

5000 motorkářů míří na Moravu: Máme strach z války ozbrojených gangů

 
Do Pasohlávek na jižní Moravě, k Mušovským jezerům se už začali sjíždět motorkáři. Až do neděle se tam bude konat největší český motofestival.  Očekává se až 5000 nadšenců. Mnozí mají ale strach z Outlaws, kteří loni na srazu zaútočili na motorkáře Hells Angels.
28.05.2014 15:15 |

podobné články

Jak dnes poznat skinheady? Pryč jsou časy holých lebek, dnes se maskují v davu

 
Holé hlavy, skini, skinheads. Stejně jako už jen samotné vyslovení názvu řekněme Hells Angels vyvolává i označení skinheads u alespoň elementárně zběhlých jedinců paniku a strach z násilností a trablů. Celkem oprávněně, díky poměrně jasným indiciím odkazujícím k extrémní pravici, nacionalismu, rasismu, šovinismu, rasismu a neskrývanými sympatiemi k fašismu.
29.09.2014 18:50 |

podobné články

Letos v červnu přijelo do ČR o 40 % ruských turistů méně než před rokem

 
Počty ruských turistů přijíždějících do ČR dále klesají, v červnu jich přijelo meziročně již o 40 procent méně. ČTK to řekl předseda Asociace cestovních kanceláří ČR (ACK) Viliam Sivek. Kromě poklesu kurzu rublu jsou důvodem přísná pravidla pro vydávání víz a také rusko-ukrajinská krize. Loni přijelo do Česka 803.000 Rusů. Ti patří mezi zahraniční návštěvníky, kteří v ČR nejvíce utrácí. Turisté z Ruska stráví v ČR v průměru pět dní a jejich denní útrata dosahuje zhruba 4000 korun.
20.06.2014 13:05 |

podobné články

5 triků pro lepší den

 
Znáte to: jen co ráno otevřete oči, je vám jasné, že dnešní den nebude stát za nic. Máte špatnou náladu, do ničeho se vám nechce, jste rozmrzelí a podráždění – zkrátka víte, že už jste měli i lepší den, nežli je právě tento. Každý z nás někdy takový den zažil, často jej lidově označujeme jako den blbec. Určitě se shodneme na tom, že den blbec vždycky nestojí za nic. Zpravidla se nám ten den nic nedaří, na co sáhneme, co zkazíme, nestíháme, chodíme pozdě, připálíme večeři, pohádáme se s přítelem, jsme protivní a zlí na lidi okolo sebe, kteří si to vůbec nezaslouží. A víte co? Přitom stačí tak málo, abyste si udělali lepší den. I obyčejné maličkosti totiž mohou den blbec otočit doslova o 360°! 5 triků pro lepší den – zkuste to taky! Až se zase příště probudíte se špatnou náladou, nebude se vám chtít cokoli dělat a budete cítit, že byste se nejraději někde schovali a celý den nevystrkovali nos, nenechte se ovládat blbou náladou a místo toho to zkuste po našem. Vyzkoušejte některý z našich triků pro lepší den a uvidíte, že hravě zaženete chmury, které by se vás jinak držely celý den- a ten by pak vážně nestál za nic. Trik první: usmějte se! Zní to možná jako klišé, ale funguje to dokonale. Kdykoli půjdete ten den kolem zrcadla, výlohy obchodu, lesklé skříně nebo třeba nerezového spotřebiče, usmějte se na sebe. A usmívejte se i na lidi okolo vás, i když se vám do toho nebude chtít. Je dokázáno, že úsměv dokáže zázraky. Trik druhý: zamlsejte si! Jestli něco platí na špatnou náladu, pak je to sladké. A nemusí to být nutně jen čokoláda, i když je pravda, že po té v případě potřeby sáhne většina z nás. Dejte si sušenku, zajděte si na dortík,... Čtěte více Příspěvek 5 triků pro lepší den pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.11.2017 08:55 |

podobné články

Nechybí ani líbací scéna: Sabina Laurinová a její dcera si zahrály v klipu dívčí skupiny 5 Angels

 
Před týdnem jsme informovali, že Sabina Laurinová  (40) a její dcera Valentýna si poprvé zahrály ve videoklipu. Teď už je hotový a lze jen těžko posoudit, kdo byl hlavní hvězdou. Zdá se, že Vája má skutečný herecký talent a mezi dívkami z kapely 5 Angels vypadala jako jedna z nich.
18.02.2013 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Sabina Laurinová (261 článků)

To jsou šikulky: Z holčiček z 5 Angels vyrostly tyhle krásné slečny

 
Dívčí skupina 5 Angels v současné době slaví velké úspěchy na svých koncertech a jako hlavní hvězdy muzikálu Michala Davida  (52) Andílci za školou. Bohužel, holky již budou v Česku a na Slovensku účinkovat o něco méně, neboť díky zájmu zahraničních producentů budou více času trávit v zahraničí.
11.02.2013 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1481 článků)

Nadja (26) z No Angels: Nakazila tři muže HIV?!

 
Divoká zpěvačka Nadja Benaisse (26), která je členkou německé popové skupiny No Angels v sobotu večer byla zatčena kvůli napadení. A aby toho nebylo málo, německá média spekulují dokonce i o tom, že v minulosti nakazila tři muže virem HIV...
15.04.2009 15:01 |

podobné články