Článek

Zemřel protokolář Forejt (†43): Osudné mu bylo krvácení do mozku a...

 
Prodělal covid, a ani o tom nevěděl. Poté bývalého hradního protokoláře Jindřicha Forejta (†43) skolila mrtvice a ležel v nemocnici v umělém spánku. Z vážného stavu se bohužel nedostal a zemřel.
02.03.2021 19:25 |

podobné články

Podobné články

Jindřich Forejt zemřel (†43). Bývalý protokolář po mrtvici krvácel do mozku

 
Bývalý šéf hradního protokolu Jindřich Forejt (†43) zemřel. Jeho úmrtí oznámil na twitteru Daniel Herman. Znalec etikety, který měl možnost sloužit pod třemi prezidenty, podlehl podle zdrojů Blesku komplikacím spojenými s mrtvicí, jež zřejmě způsobila i krvácení do mozku. V minulosti také prodělal covid. Záchranku si ještě stihl zavolat, boj o život ale nakonec prohrál. Forejt se udržel na veřejné scéně i po odchodu z Hradu, často kritizoval úpadek mravů na politické scéně. Své komentáře pravidelně poskytoval také Blesku.
02.03.2021 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Herman (651 článků) , Daniel Herman (1128 článků)

Forejt podle dodavatele drog utrácel více, než vydělal. Kde na to státní úředník vzal peníze?

 
Hradní protokolář Jindřich Forejt skončil ve funkci a vše nasvědčuje tomu, že je ohrožena i jeho případná kariéra diplomata. Forejt skončil kvůli přehmatům a také kvůli videu, které ho zachycuje při šňupání drogy. Muž, který mu sháněl drogy a společnost, tvrdí, že u něj Forejt utratil i 200 tisíc korun měsíčně. Kde by na to Forejt ale bral? Jeho plat na to nemůže stačit.
07.12.2016 13:30 |

podobné články

Forejt prodělal covid, postihla ho mrtvice: Bývalý protokolář je v umělém spánku!

 
Bývalý hradní protokolář Jindřich Forejt (43) byl podle informací Blesku převezen do nemocnice. Již dříve prodělal covid, nyní ho však stihly ještě vážnější zdravotní trable - mrtvice. Mluvčí prezidenta Miloše Zemana Jiří Ovčáček a Daniel Herman navečer na Twitteru uvedli, že Forejt zemřel, zpráva ale nebyla pravdivá.
02.03.2021 11:35 |

podobné články

Protokolář Forejt (43) promluvil o kolapsu: Jak se cítil po probuzení v nemocnici?

 
Hradní protokolář Jindřich Forejt (43) měl dle zprávy, kterou exministr kultury Daniel Herman (58) zveřejnil na sociálních sítích, zemřít. Informace prolétla řadou médií, aby byla následně vyvrácena. Stalo se to začátkem března letošního roku. Forejt ale žije a pomalu se vrací do formy. V rozhovoru pro deník Blesk promluvil o tom, jaké to bylo, když se probral z umělého spánku a jakou dostal prognózu.
14.06.2021 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Herman (651 článků) , Daniel Herman (1128 článků)

Forejt má smůlu, velvyslancem u papeže nebude. Herman: A já mu měl pomoci

 
Na ten post se hradní protokolář Jindřich Forejt těšil, ale teď na post velvyslance ve Vatikánu už může podle informací Blesk.cz zapomenout. Ministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL) se navíc ohradil proti slovům prezidenta Miloše Zemana, že by ministra na Hradě po jejich vzájemné roztržce nepřijal. Šéf kultury reagoval, že to byl vždy Forejt, kdo inicioval schůzky mezi ním a prezidentem. Hradní protokolář ho prý navíc při těchto příležitostech žádal, zda by se za něj Herman nepřimluvil u hodnostářů ve Vatikánu. Podle Forejta je to nesmysl.
28.11.2016 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (25775 článků) , Daniel Herman (651 článků) , Daniel Herman (1128 článků)

Forejt se probral z kómatu: Bývalý protokolář byl v umělém spánku po mrtvici

 
Bývalý hradní protokolář Jindřich Forejt (43) se probudil z umělého spánku, ve kterém se nacházel poslední dva týdny. Uvedl to na twitteru šéf Rady ČTK David Soukup, informaci posléze Blesku potvrdil zdroj, který si nepřál být jmenován. Forejt bojoval s vážnými komplikacemi po mrtvici, dříve také prodělal nákazu covid-19.
13.03.2021 22:10 |

podobné články

Osobnosti: David Soukup (6 článků)

Mimoděložní těhotenství – strašák všech těhotných žen

 
Mimoděložní těhotenství je jeden z největších strašáků všech těhotných žen. Jakmile se vám na těhotenském testu konečně objeví ony vytoužené dvě čárky, v první chvíli byste chtěli samou radostí vyskočit z kůže a okamžitě máte chuť tuhle novinku vykřičet světu. Až po chvíli mnohé maminky zaskočí otázka, zda se nemůže jednat o mimoděložní těhotenství, které nastane v případě, kdy se oplodněné vajíčko uhnízdí kdekoli jinde, nežli v děloze. Nabízí se otázka, zda mimoděložní těhotenství lze nějak rozpoznat? Proto jsme se rozhodli napsat dnešní článek, ve kterém vám prozradíme možné symptomy, které nebezpečné mimoděložní těhotenství provází. Krvácení/špinění Jak je známo, krvácení v časném stadiu těhotenství nemusí znamenat nic špatného, ovšem jakmile zpozorujete krvácení či špinění, měla byste navštívit svého lékaře. Není nic lepšího, nežli mít jistotu, že je miminko v pořádku. Křeče I křeče jsou na počátku těhotenství normální. Mimoděložní těhotenství je ale spojováno se silnými křečemi, které mohou být doprovázené již zmíněným krvácením nebo špiněním. Zpravidla se křeče sdružují do jednoho místa, ale nemusí to být pravidlem. hCG Jakmile je žena těhotná, roste v jejím těle hormon hCG. Zpravidla by jeho hladina měla růst co každé dva dny, ovšem roste-li pomaleji, může se jednat o mimoděložní těhotenství. Žena to může poznat buď nesílícím těhotenským testem nebo testy prováděné z odebrané krve. Nevolnost Tento příznak je sporný, neboť těhotenská nevolnost představuje jeden ze základních příznaků klasického těhotenství. Nevolnost ale může být náznakem vnitřního krvácení. Nízký tlak Jakmile mimoděložní těhotenství praskne, objeví se vnitřní krvácení a to je spojeno s poklesem krevního tlaku. Příspěvek Mimoděložní těhotenství – strašák všech těhotných žen pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
06.01.2016 14:55 |

podobné články

Bývalý hradní protokolář Forejt o zesnulé princezně Dianě: Zničila ji dětská naivita

 
Krásná princezna v pohádkovém manželství. To si o princezně Dianě (†36) z Walesu myslela veřejnost. Pak ale přišel ošklivý rozvod s princem Charlesem (68), praní špinavého prádla na veřejnosti a nakonec i její tragická smrt, od níž ve čtvrtek uplyne 20 let. Co jí, ještě než předčasně odešla, ovlivňovalo život a jaká byla v soukromí, Blesku popsal bývalý hradní protokolář a znalec historie evropských šlechtických rodů Jindřich Forejt (39).
31.08.2017 10:30 |

podobné články

Hrad chystá velké oslavy státního svátku. Bývalý hradní protokolář Forejt se vysmál Mynářovi

 
Hradní kancléř Vratislav Mynář serveru Aktuálně.cz potvrdil, že na letošní oslavy státního svátku bude na Pražský hrad pozváno více lidí než dřív. Někdejší hradní protokolář Jindřich Forejt v této souvislosti zavzpomínal, co Mynář plánoval v minulých letech.
26.10.2017 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Vratislav Mynář (1231 článků)

Protokolář Forejt měl mrtvici, leží v nemocnici

 
Někdejší protokolář Pražského hradu Jindřich Forejt byl převezn do nemocnice poté, co prodělal mrtvici. Píše to server iDnes.cz s odvoláním na Blesk. Forejtovi je 43 let.
02.03.2021 13:20 |

podobné články

Proč skončil Jindřich Forejt na Hradě? Vaz mu zlomilo ŠOKUJÍCÍ SEXUÁLNÍ VIDEO! Co je na něm tak šíleného?

 
Hradní protokolář Jindřich Forejt končí! Oficiálně mu vaz zlomily přešlapy z minulosti. Jenže skutečnost je ještě složitější! Forejt totiž podle exkluzivních informací webu eXtra.cz vystupuje jako hlavní postava na šokujícím videu, které uniklo z jeho soukromí.
05.12.2016 11:45 |

podobné články

Policie: Forejt se na skandálním videu nedopustil trestného činu

 
Obsah kompromitující videonáhravky, na níž je údajně bývalý hradní protokolář Jindřich Forejt šňupající kokain, není podle policie trestným činem. ČTK to ve čtvrtek řekla mluvčí Městského státního zastupitelství v Praze Štěpánka Zenklová. Podle České televize radnice Prahy 5 rozhodne, zda šlo o přestupek. Forejt z Hradu odešel loni na začátku prosince krátce poté, co média zveřejnila některé záběry z videa. Oficiálně se funkce vzdal z osobních a zdravotních důvodů.
07.09.2017 19:35 |

podobné články

Forejt pálí na Mynáře ve válce o Alex: Za videem s bílým práškem a prostituty je on

 
Bývalý hradní protokolář Jindřich Forejt nepřímo naznačil, že v pozadí kompromitujícího videa z doby jeho konce na Hradě může být kancléř Vratislav Mynář. Forejt to uvedl pro Blesk na okraj sporu s Mynářem o usazení kancléřovy ženy Alex při udílení státních vyznamenání. Řeč je o videu ze závěru roku 2016, na kterém se muž podobný Forejtovi oddává činnostem sexuálního rázu a zároveň užívá bílý prášek. Policie už dříve oznámila, že žádný trestný čin spáchán nebyl.
06.11.2018 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Vratislav Mynář (1231 článků) , Alex Alex (565 článků)

Bývalý šéf protokolu Hradu Forejt nastoupí do Klausova institutu

 
Bývalý ředitel odboru protokolu Kanceláře prezidenta republiky Jindřich Forejt nastoupí do Institutu Václava Klause. Uvedl to dnes server Aktuálně.cz. Protokol Hradu vedl Forejt již v době, kdy byl prezidentem právě Klaus. Z funkce odešel loni v prosinci poté, co média upozornila na existenci kompromitujícího videa, na kterém je údajně zachycen. Hrad sdělil, že Forejt se funkce vzdal z osobních a zdravotních důvodů.
03.02.2017 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10504 článků)

Souboj Macury a Rychtáře o diagnózu Ivety: Šlo o krvácení do mozku?

 
Zpráva z rentgenového vyšetření Ivety Bartošové (47) v Rakousku má podle Zdeňka Macury (39) dokazovat krvácení do mozku. Josef Rychtář (55) ale tvrdí něco jiného... Jeho Džambulka má prý vrozenou vadu - výduť na mozku!
07.09.2013 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6871 článků)

Jindřich Forejt (43) bojuje o život v nemocnici: Jiří Ovčáček ho omylem pohřbil

 
Bývalý prezidentský protokolář Jindřich Forejt dnes zemřel v nemocnici. Bylo mu 43 let. O jeho úmrtí informovali prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček (42) a exministr kultury Daniel Herman (57), akorát se spletli. Oba svá tvrzení odvolali. Nedávno také odborník na protokolární záležitosti prodělal onemocnění covid-19.
02.03.2021 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Herman (651 článků) , Daniel Herman (1128 článků)

První foto Forejta po mrtvici: Pohublý, ale s úsměvem. Bývalý protokolář už rehabilituje

 
Bývalý hradní protokolář Jindřich Forejt (43) se zotavuje po mozkové příhodě, kterou prodělal v únoru. A prý už je definitivně mimo ohrožení života. Z umělého spánku se probudil v půlce března, od té doby je stále v péči lékařů. Podle fotografie, kterou Blesk získal, Forejta úsměv neopustil.
26.05.2021 19:30 |

podobné články

Tato „rebelie“ je už příliš, hodnotí Forejt odchod Harryho a Meghan z rodiny

 
Oznámení prince Harryho a vévodkyně Meghan o odchodu z královské rodiny bylo překvapením a jde o nešťastný krok. Tvrdí to bývalý hradní protokolář Jindřich Forejt, podle kterého je tato „rebelie“ vévodkyně ze Sussexu už příliš.
09.01.2020 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1365 článků)

Zemřel nejmenší kulturista světa (†23): Zabilo ho krvácení do mozku

 
Měřil jen 84 centimetrů a vážil pouhých 9 kilo. Přesto se s životem rozhodl poprat silou. Ind Aditya Dev, přezdívaný Romeo, se stal nejmenším kulturistou světa. Včera však zkolaboval kvůli krvácení v mozku, lékařům se ho bohužel nepodařilo zachránit.
13.09.2012 16:45 |

podobné články