Článek

Zemřel frontman skupiny Bad Company: Brianu Howeovi bylo 66 let

 
Hudební svět přišel o skvělého a talentovaného zpěváka. Ve věku 66 let zemřel Brian Anthony Howe, který se proslavil především jako frontman kapely Bad Company. Herec měl delší dobu problémy se srdcem a zemřel v důsledku zástavy srdce.
07.05.2020 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Brian Anthony (3 články)
Podobné články

Zpěvák skupiny Bad Company zemřel na zástavu srdce

 
Brian Anthony Howe, který byl frontmanem kapely Bad Company od počátku 80. let do půlky 90. let, zemřel ve věku 66 let na zástavu srdce. Informoval o tom ve čvrtek zpravodajský server TMZ s tím, že talentovaný muzikant zemřel ve svém domě na Floridě. Podle příbuzného však byl možná už na cestě k lékaři. Howe prodělal infarkt již v roce 2017.
07.05.2020 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Brian Anthony (3 články)

Hodina hraní Battlefield: Bad Company 2

 
Podívejte se na hodinové video z hraní Battlefield: Bad Company 2.
02.03.2010 15:10 |

podobné články

Onslaught je nový režim pro Battlefield: Bad Company 2

 
Hráči konzolových verzí Bad Company 2 dostanou kooperativní herní režim.
12.05.2010 12:30 |

podobné články

Fox chystá akční komediální seriál Battlefield: Bad Company

 
Vida. Nejen, že se spousta tvůrců, prestiže a nových nápadů přelévá z mainstreamového západního kina do mainstreamové západní televize (z níž tu oficiální cestou chytíme pár lepších výškrabků), ale možná se sem přesune i adaptování her. Fox totiž začal pracovat na seriálu Battlefield: Bad Company, který by měl být samozřejmě akční, ale s nemalou dávkou humoru....
22.12.2010 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Dana Jurásková (96 článků)

Náhlá smrt známého muzikanta (†66): Zpěvákovi z Bad Company se zastavilo srdce!

 
Hudební fanoušci bohužel opět zapláčou... Brian Anthony Howe (†66), někdejší lídr slavné kapely Bad Company, totiž vydechl naposledy. Co se mu stalo osudným?
07.05.2020 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Brian Anthony (3 články)

Příští rok přijde Company of Heroes 2 od Relicu

 
Stýskalo se vám po druhé světové válce? Nebo po partě hrdinů? Pak má pro vás Relic dobrou zprávu. V příštím čísle anglického PC Gameru dojde k velkému odhalení připravované Company of Heroes 2. U kormidla jsou pořád vývojáři původního Company of Heroes, Relic Entertainment, a vydává pořád THQ. Tentokrát ale zapomeňte na Normandii a podobné ikonické bitvy, které...
09.12.2010 19:45 |

podobné články

Company of Heroes 2 napodobí extrémní počasí ruské fronty

 
Pokus o násilné napasování nově oznámeného systému, který bude v Company of Heroes 2 simulovat kruté počasí ruské fronty, na proměnlivé počasí, co nyní vládne venku, vzdávám hned z kraje a přenechávám slovo Quinnu Duffymu z Relicu: „Company of Heroes 2 je o kompletně o autenticitě a žádná hra z ruské fronty by nebyla kompletní bez extrémního počasí. Díky vylepšené...
16.12.2010 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2480 článků)

Keith Richards: Kouření se do smrti nevzdám!

 
Drogy? Prosím. Alkohol? Klidně. Toho všeho se kytarista Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Rolling Stones prohlásil, že se nevzdá kouření ani kvůli nemocem a bude kouřit do posledního dechu.
03.02.2010 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Keith Richards (86 článků) , Keith Richards (86 článků)

Nová DVD: Love & Mercy, 33 životů a Star Wars: Síla se probouzí

 
Love & Mercy je životopisné drama o Brianu Wilsonovi, frontmanovi a skladateli proslulé skupiny Beach Boys. Ve strhujícím závodu s časem při záchraně zavalených horníků, filmu 33 životů, exceluje Antonio Banderas. Na Blue-Ray vychází Star Wars: Síla se probouzí.
19.04.2016 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Antonio Banderas (162 článků) , Brian Ray (1 článek)

Zemřel frontman legendární skupiny Uriah Heep: John Lawton (†74) odešel náhle!

 
Britská rocková skupina Uriah Heep, která stvořila legendární píseň July Morning, jež se stala inspirací stejnojmenného festivalu vítajícího měsíc červenec, oznámila smrt svého zpěváka Johna Lawtona. Někdejší frontman sestavy zemřel náhle a nečekaně na konci června ve věku 74 let.
07.07.2021 17:05 |

podobné články

Osobnosti: John Morning (1 článek)

Smrt ničí slavnou kapelu: Zemřel frontman Omegy!

 
Ve věku 78 let zemřel János Kóbor, frontman populární maďarské skupiny Omega. Ta se proslavila hitem Dívka s perlami ve vlasech, kterou v češtině nazpíval Aleš Brichta (62).
07.12.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Brichta (188 článků) , János Kóbor (4 články) , Omega Omega (9 článků)

Pandemie zpomalila vznik minipivovarů. V Praze vznikl loni jediný

 
Pandemie koronaviru výrazně ovlivnila také nárůst nových minipivovarů v ČR. Zatímco za poslední dekádu jich ročně přibývalo běžně okolo padesáti, loni to bylo zhruba třicet a letos jen 17. V Praze vznikl od začátku roku pouze Bad Flash, který se po sedmi letech v roli létajícího pivovaru usadil v Kobylisích. Ačkoli kvůli různým omezením a opatřením nemohl jet pivovar s roční kapacitou 2000 hektolitrů naplno, chtějí jej majitelé příští rok ještě rozšířit. Pivo Bad Flash se totiž prodává nejen v jejich sedmi podnicích, ale i v desítkách hospod po celé republice.
24.12.2021 12:10 |

podobné články

Zemřel frontman pražské kapely Bluesberry Introvič

 
Ve věku 68 let ve čtvrtek zemřel frontman pražské kapely Bluesberry, bluesový zpěvák, harmonikář, kytarista a skladatel Petar Introvič. Zemřel po dlouhém boji s následky vážného zranění. Na facebookové stránce kapely to oznámil zpěvákův syn Petr Introvič.
09.01.2020 20:50 |

podobné články

Zemřel frontman kapely Bluesberry Introvič (†68): Podlehl vážnému zranění!

 
Ve věku 68 let zemřel ve středu frontman pražské kapely Bluesberry, bluesový zpěvák, harmonikář, kytarista a skladatel Petar Introvič. Zemřel po dlouhém boji s následky vážného zranění.
09.01.2020 22:35 |

podobné články

Zemřel frontman pražské kapely Bluesberry Introvič

 
Ve věku 68 let ve čtvrtek zemřel frontman pražské kapely Bluesberry, bluesový zpěvák, harmonikář, kytarista a skladatel Petar Introvič. Zemřel po dlouhém boji s následky vážného zranění. Na facebookové stránce kapely to oznámil zpěvákův syn Petr Introvič.
10.01.2020 10:05 |

podobné články

The Weinstein Company vyhlásí bankrot

 
Společnost The Weinstein Company, která stojí za nejslavnějšími filmy posledních dvaceti let, krachuje. Stačilo odhalení sexuálních skandálů jejího zakladatele producenta Harveyho Weinsteina a z prosperujícího filmařského studia se stala bezcenná firma na pokraji bankrotu.
08.03.2018 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Harvey Weinstein (143 článků)

Frontman skupiny Crazy Town: V kómatu kvůli drogám!

 
Shifty Shellshock (37), frontman zaniklé skupiny Crazy Town, prý upadl do kómatu a několik dní na nic nereagoval. Údajně to bylo kvůli drogám, kvůli kterým se měl tento týden objevit před soudem.
04.04.2012 16:25 |

podobné články

Frontman skupiny Kiss Gene Simmons se oženil

 
V sobotu se oženil frontman americké skupiny Kiss Gene Simmons se svou dlouholetou přítelkyní Shannon Tweedovou. Minulý měsíc oznámení jejich zásnub všechny překvapilo. Ještě pár týdnů předtím totiž Simmons tvrdil, že se rozhodně ženit nehodlá. Dvaašedesátiletý rocker a čtyřiapadesátiletá bývalá modelka a playmate spolu žijí už 28 let a mají dvě děti.
02.10.2011 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Gene Simmons (13 článků) , Shannon Tweed (3 články) , Gene Simmons (13 článků)

East India Company je slabší strategie pro námořníky

 
Je libo levnější variantu k Empire: Total War? Pak zkuste vyrazit na moře s East India Company!
14.08.2009 08:10 |

podobné články