Zemědělci obsadili Prahu a útočili na Výborného: Pískot a nadávky. Prasata ven, skandovali
V Praze od pondělního časného rána probíhá protest zemědělců, kteří se bouří proti Green Dealu, byrokracii, agrobaronům a neférovým podmínkám. Od protestu se distancovaly největší organizace zemědělců v zemi s tím, že ji hrstka lidí pouze zneužívá pro politické cíle. Demonstraci odsoudil i premiér Fiala. Lidé se přesto sešli a před ministerstvem zemědělství prosazují svoje požadavky. Stovky traktorů mezitím blokují silnice v hlavním městě. Na místě sledovala situaci redakce eXtra.cz.
19.02.2024 15:55
|




