Článek

Zeman začal stavět svůj bungalov v Lánech. Chystá i zahradu, květiny vybere Ivana

 
Na pozemku v Lánech, který patří prezidentovi Miloši Zemanovi, se ve středu začalo stavět. Na parcele má vyrůst dům, do kterého se chce hlava státu přestěhovat po odchodu z funkce v roce 2023. Prezident získal stavební povolení letos v únoru, plánování domu má na starosti jeho choť a první dáma Ivana Zemanová.
13.05.2020 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Zemanová (390 článků)
Podobné články

Zeman ještě letos „kopne“. Prezident dostal stavební povolení pro bungalov v Lánech

 
Prezident Miloš Zeman se po skončení v úřadu z Lán stěhovat nebude. Naopak, na stáří si může začít stavět svůj vysněný bungalov. Pozemek za 2,5 milionu korun si nedaleko lánského zámku koupil loni v březnu a necelý rok poté už má také stavební povolení. Úředním razítkem se hlava státu pochlubila na Pražském hradě při setkání se starosty vítězných obcí soutěže Vesnice roku 2019.
20.02.2020 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (23875 článků)

Zeman má plány, až skončí na Hradě. Místo Vysočiny si pořídí bungalov u Prahy

 
Prezident Miloš Zeman se podle svých slov hodlá po skončení svého prezidentského mandátu přestěhovat do Mnichovic v okrese Praha-východ. V Mnichovicích si hodlá koupit bungalov. Zeman to uvedl na závěr návštěvy Olomouckého kraje.
26.09.2018 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (23875 článků)

Proč ženy milují květiny? Důvodů je řada

 
Jenom velmi těžko by se našla žena, která by nemilovala květiny. Jste na tom stejně? Je to zcela pochopitelné. Každá z vás jistě chce, aby váš partner navštívil květinářství v Brně, kde vybere jednu z nabízených květin. Pokud se podíváme na celkovou oblibu různých variant, tak jasně dominuje tato trojice: Lilie Růže Gerbera A jaké jsou ony hlavní důvody, proč ženy květiny tolik milují? Tady jsou ty hlavní. Jistě se v nich také poznáte a odsouhlasíte nám, že to jsou právě ony důvody, proč květiny tak ráda dostáváte. Nádherný vzhled To, co je z přírody, je vždy neodolatelně krásné. A u květin musíme jasně říci, že to platí dvojnásob. Právě nenapodobitelná krása květin je to, co na nich ženy tolik láká. Je to jak zajímavý tvar, tak se pochopitelně může jednat i o krásné barvy. Třeba u zmíněných růží to nemusí být nutně jenom červená, ale může se jednat i o barvu bílou, nebo žlutou. Krásná vůně Kromě toho, že květina skvěle vypadá, nabídne i krásou vůni. Hlavně ve chvíli, kdy se jedná o květinu čerstvou. Právě vůně je něco, co ženy tolik přitahuje. Nejenom, že si k ní mohou přivonět. Když květinu postaví doma a stůl, může dokonale provonět celý interiér. A to takovou vůní, kterou klasické spreje a osvěžovače vzduchu nikdy nenapodobí. Samozřejmé je také to, že každá květina může mít vůni zcela jinou, a to jak od té těžší, až po vůně svěží. Důkaz, že je má někdo rád Zde už nejde přímo o estetickou krásu květin. Jde o samotný čin spojený s tím, že ženě někdo květinu přímo dá. Tím je ukázáno, že si na ni nejenom vzpomněl, ale že ji má také rád. A právě toto je jeden z důvodů, proč ženy květiny také milují. Pokud je dostanou, jasně to ukazuje na to, že nejsou nikomu lhostejné. Zvláště, pokud je ten, kdo květinu... Čtěte více Příspěvek Proč ženy milují květiny? Důvodů je řada pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
16.09.2018 08:40 |

podobné články

A bude se stavět. Zeman dostal povolení na výstavbu domu poblíž zámku v Lánech

 
Prezident Miloš Zeman si postaví bungalov nedaleko zámku v Lánech. Dnes na Pražském hradě při setkání se starosty vítězných obcí soutěže Vesnice roku 2019 potvrdil, že asi před týdnem dostal stavební povolení.
20.02.2020 17:11 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (23875 článků)

Strougalův bungalov na prodej! Za 25 milionů!

 
Ve snaze zalepit díry ve státním rozpočtu hledá vláda peníze všude, kde se dá. A tak se stává tak trochu i realitní kanceláří. Na jedné z posledních schůzí řešila, jaký ze svých pozemků prodá, jakým objektem si nejlépe přivydělá. Za oběť má padnout i legendární lovecký bungalov v oboře zámku v Praze-Kolodějích.
26.09.2011 12:15 |

podobné články

Zeman odtajnil plán na důchod. Pod novou střechu si chce nastěhovat dvě ženy a psa

 
Prezident Miloš Zeman uvažuje, že si koupí pozemek v Mnichovicích v okrese Praha-východ. Po skončení svého prezidentského mandátu by si na něm rád postavil bungalov, řekl ve středu na tiskové konferenci po návštěvě Olomouckého kraje. Starostka Mnichovic Petra Pecková (nez.) potvrdila, že byl Zeman v obci na soukromé návštěvě. Podle místních si byl prohlédnout pozemky, na nichž se mají stavět tři domy. Milovník Vysočiny by tak na podzim svého života zakotvil ve Středočeském kraji.
26.09.2018 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (23875 článků)

Zeman jmenuje vládu ve středu. Babiš a Hamáček ujeli z Lán zadem

 
Novou vládu jmenuje prezident Miloš Zeman ve středu 27. června v devět ráno. Po schůzce v Lánech to Blesku napsal designovaný premiér Andrej Babiš. On i šéf ČSSD Jan Hamáček museli v neděli narychlo změnit svůj program a večer před 19. hodinou přijeli do Lán. Zeman je zaskočil rozhovorem pro Blesk. V pořadu S prezidentem v Lánech mimo jiné prohlásil, že novou vládu velmi pravděpodobně jmenuje už příští týden v úterý nebo ve středu. Babiš ani Hamáček schůzku v Lánech nekomentovali a ujeli ze zámku zadním vchodem, premiér pak ale Blesku poslal SMS.
24.06.2018 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18501 článků) , Jan Hamáček (1845 článků) , Miloš Zeman (23875 článků)

Zeman v premiérovém živém přenosu pořadu S prezidentem v Lánech: Co se dělo v zákulisí?!

 
Bylo nedělní ráno, krátce po šesté hodině a tým Blesk.cz v čele s moderátorem Davidem Vaníčkem stepoval ve sněhu před zámkem v Lánech. Jakmile byl vpuštěn dovnitř, začal připravovat technické zázemí na unikátní živý přenos prémiérového dílu pořadu S prezidentem v Lánech. Miloš Zeman v něm odpověděl na dotazy svých oponentů i čtenářů Blesk.cz. Co vše se dělo v zákulisí?
09.02.2015 05:20 |

podobné články

Osobnosti: David Vaníček (52 článků) , Miloš Zeman (23875 článků)

Zeman stráví Vánoce v Lánech, Babiš vezme Moniku do Rakouska. Sejdou se na obědě

 
Prezident Miloš Zeman si přes Vánoce vybere dovolenou, stráví ji na zámku v Lánech. Dovolenou bude mít od 16. prosince do konce roku. Tradičně o druhém svátku vánočním přednese své vánoční poselství. Uvedl to jeho mluvčí Jiří Ovčáček. Na leden pak prezident plánuje novoroční oběd s premiérem Andrejem Babišem (ANO) nebo charitativní ples.
08.12.2019 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18501 článků) , Miloš Zeman (23875 článků)

Prezident Zeman dnes zahajuje dovolenou

 
Prezident Miloš Zeman dnes zahajuje svou dovolenou. Volno si vybere až do konce roku, plánuje ho strávit na zámku v Lánech. Dovolenou ale několikrát přeruší kvůli pracovním povinnostem. V úterý v Lánech přijme premiéra Andreje Babiše (ANO) a 26. prosince pronese své již tradiční vánoční poselství.
16.12.2019 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18501 článků) , Miloš Zeman (23875 článků)

Komentář: Zeman v ráži šil do Romů, Pocheho vyžene z ministerstva. A chce bungalov

 
Prezident Miloš Zeman měl zase plodný týden. Nejdřív oznámil odchod do důchodu do bungalovu, pak si veřejně vzpomněl na komunistické fackování Romů a nakonec řekl, že Tomáš Petříček bude ministrem zahraničí, jen když zapomene, že ho ministrem udělal Miroslav Poche. Ten svého bývalého asistenta prostě strčil před sebe, kdy jeho samotného odmítl ministrem jmenovat Zeman.
28.09.2018 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (23875 článků) , Miroslav Poche (164 článků)

Ivana (15) hodila mimino na zahradu, zemřelo!

 
Ivana (15) z Nových Zámků na Slovensku porodila dítě doma v koupelně. Být dobrou matkou si ale neplánovala. Dítě ukryla na zahradu. Teď je obviněna z vraždy!
11.04.2011 18:45 |

podobné články

Na zanedbanou zahradu platí křovinořez

 
Na zahradu nemáte dostatek času, tráva je proto přerostlá a kolem domu roste křoví a mlází, kterého se potřebujete zbavit? Zahradu vám pomůže dát do pořádku kvalitní křovinořez.
29.06.2011 00:20 |

podobné články

Přes sto dýní oživilo zahradu v centru Brna, na zimu se uzavře

 
Slavnost s více než stovkou dýní, dýňovými jídly, hudbou a programem pro děti dnes oživila Otevřenou zahradu v centru Brna. Zahrada provozovaná Nadací Partnerství se otevřela v dubnu a má za sebou první sezonu provozu. Dýňová slavnost je poslední letošní akcí, na konci října se prostor na zimu uzavře. Zahrada slouží k výukovým programům pro žáky, může si sem však přijít odpočinout a projít se kdokoliv. Podle mluvčí Moniky Urbáškové navštívilo Otevřenou zahradu zhruba 5000 lidí.
12.10.2013 15:00 |

podobné články

Doplňky pro vaše zahradní stroje a zahradu nyní za předjarní ceny!

 
O 6 týdnů dříve. Jaro na sebe letos nenechalo dlouho čekat a zahradní sezóna je v plném proudu. Začali jste s odzimováním zahradních strojů? A už jste zjistili, co všechno budete muset nakoupit, abyste mohli začít s péčí o vaši zahradu? Pak byste si neměli nechat ujít speciální akci v Mountfieldu, kde za předjarní ceny nakoupíte všechny nezbytné doplňky pro vaši zahradu i zahradní stroje.
15.03.2014 00:05 |

podobné články

Zahradu Strakovy akademie si o víkendu prohlédly desítky návštěvníků

 
Úřad vlády ČR otevřel o víkendu svou zahradu veřejnosti. Této možnosti využily desítky návštěvníků, kteří si kromě zahrady prohlédly také výstavu velkoformátových fotografií, jež připomíná 10. výročí členství České republiky v Evropské unii. Úřad vlády se poprvé v historii připojil k mezinárodnímu Víkendu otevřených zahrad, který probíhal současně i v dalších evropských zemích. Kdo nestihl navštívit zahradu o tomto víkendu, bude mít možnost přijít ještě další dva červnové víkendy.
15.06.2014 19:00 |

podobné články

Trvalky pro každou zahradu: Které porostou i ve stínu

 
Máte už dost všech novinek a módních trendů, které se mění rychleji než listy v kalendáři? Osázejte zahradu trvalkami, které budou dlouhá léta stejně krásné. Když si správně vyberete, nevadí, že máte zahradu ve stínu.
30.04.2015 06:10 |

podobné články

Jak připravit zahradu na teplé dny

 
Jaro konečně zaklepalo na vrátka a tak nám nastal správný čas na to, abychom dali svou zahradu pěkně do pořádku. Během zimních měsíců dostala opravdu hodně zabrat, jelikož chlad a nánosy bílého sněhu pro ni byly obrovskou zátěží. Přinášíme proto několik rad, jak zahradu opět přivést k životu a především jak ji zvelebit tak, aby nám během několika příštích teplých měsíců dělala jen samou radost.
02.05.2015 16:31 |

podobné články

Trvalky pro každou zahradu: Které porostou i ve stínu

 
Máte už dost všech novinek a módních trendů, které se mění rychleji než listy v kalendáři? Osázejte zahradu trvalkami, které budou dlouhá léta stejně krásné. Když si správně vyberete, nevadí, že máte zahradu ve stínu.
01.04.2016 13:10 |

podobné články