Článek

Zeman vyzván k odstoupení! Okamžitě! Vztek se kupí. Budete koukat

 
Už od ledna je oblíbeným tématem české politiky dopis čínské ambasády předsedovi Senátu kvůi cestě na Tchaj-wan. Teď dostala celá kauza nový impuls. Podle redaktorů Deníku N si měl napsání dopisu u čínského velvyslanectví vyžádat přímo Pražský hrad, konkrétně kancléř Vratislav Mynář. Informaci o tom mají šířit i české tajné služby. Na Fóru24 Pavla Šafra kvůli tomu žádají: „Zeman musí okamžitě skončit.“
31.03.2020 12:11 |

podobné články

Osobnosti: Vratislav Mynář (1222 článků)
Podobné články

ČSSD: Ve školství se kupí problémy, Fiala přešlapuje na místě

 
Ve školství se kupí problémy, nový ministr Petr Fiala ani po měsíci ve funkci stále neřekl, jak je chce řešit. S touto kritikou dnes vystoupil senátor a stínový ministr školství Marcel Chládek (ČSSD). Fiala zatím zastavil reformu regionálních škol a rozhodl o tom, že plzeňská práva nemohou přijímat nové studenty. Podle Chládka se ministr v některých krocích inspiroval plány sociální demokracie, v dalších případech jsou mu prý připraveni pomoci. Reakce ministerstva se zjišťuje.
01.06.2012 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1886 článků) , Marcel Chládek (609 článků)

V exotickém ráji se kupí těla mrtvých. Pohřební služba nefunguje, zaměstnanci mají koronavirus

 
Na kolumbijském ostrůvku San Andrés v Karibském moři se kupí těla zemřelých; tamní jediný pohřební ústav totiž paralyzoval koronavirus, kterým se nakazili zaměstnanci. S odvoláním na ostrovní správu o tom informoval zpravodajský server BBC.
18.09.2020 08:40 |

podobné články

Ústecký kraj považuje odstoupení od smluv za neplatné, dopravu zajistí v nouzovém režimu

 
Po včerejším oznámení TD BUS a.s. o odstoupení od smlouvy na zajištění autobusové dopravy v oblastech Vejprtska, Podbořanska a Lounska – západ zasedla dnes rada kraje. Radní rozhodli o odeslání dopisu s tím, že Ústecký kraj považuje odstoupení od smluv za neplatné a trvá na jejich plnění.
04.01.2019 15:05 |

podobné články

Stanjura vyzval Vojtěcha k odstoupení: Hřebíček do rakve

 
Předseda klubu poslanců ODS Zbyněk Stanjura volá po rezignaci ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha (za ANO). Podle Stanjury Vojtěch nezvládl situaci na Karvinsku – i když minulý týden hovořil o zvládání situace, tak nakonec přijal náhlé zpřísnění opatření v celém Moravskoslezském kraji. Stanjura proto žádá i odstoupení ředitelky Krajské hygienické stanice Pavly Svrčinové. Oba kritizovaní ale odstoupení dle svých slov nechystají.
17.07.2020 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (1342 článků) , Zbyněk Stanjura (299 článků)

Destruktivní terapie aneb Jak nejlépe vybít vztek? Podívejte se na video!

 
Češi se v počtu mobilních telefonů rychle dostali na světovou špici. Proto není divu, že se v domácnostech kupí starší modely. Jenomže co s nimi? Jeden ze způsobů, jak se s nimi vypořádat, nabízí následující dvojice kamarádů.
20.07.2009 17:05 |

podobné články

Buranteatr: To budete koukat, kdo ty volby vyhraje

 
Prakticky bez podpory působí v Brně třetí nejlepší scéna Česka – Buranteatr. Nominaci na titul Divadlo roku potvrzuje jeho nejnovější inscenace: Listopad Davida Mameta s podtitulem To budete koukat, kdo ty volby vyhraje. V režii Zetela.
20.04.2012 10:25 |

podobné články

Osobnosti: David Mamet (4 články)

Párty Hlasu: Rozjeli to Veselovská s Oravcem a Borhyová s tímhle fešákem! To budete koukat, kdo to je…

 
Hned jak dozněl potlesk pro vítězku Hlasu Česko Slovenska Ivannu Bagovou ve strahovské hale, přesunuli se všichni do klubu na Smíchově, kde konec show všichni pořádně oslavili. A divoký tanec si neodpustila ani moderátorka hlavního zpravodajství Lucie Borhyová s pohledným mužem. Víte, kdo to je? To budete koukat…
04.06.2012 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1603 článků) , Ivanna Bagová (53 článků)

Kolik berou kněží? To budete koukat! Kardinál Duka to prozradil

 
Platy českých kněží jsou tabu. Mnoho lidí si myslí, že jsou v pořádném balíku, nebo že je platí Vatikán. Kardinál a arcibiskup pražský Dominik Duka nyní otevřeně přiznal, kolik bere on. To budete koukat!
06.04.2014 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Duka (1088 článků)

Odhalené tajemství hranolek z McDonald's. To budete koukat, co obsahují

 
Většina lidí předpokládá, že když si koupí hranolky, tak to jsou nakrájené a osolené brambory usmažené v oleji. Ale ne tak v řetězcích rychlého občerstvení McDonald's. Ty obsahují totiž hned 9 ingrediencí! To budete koukat jaké.
25.05.2014 06:30 |

podobné články

Víte, co všechno umí kokosový olej? Budete koukat, kde všude vám může pomoct!

 
Zázrak jménem kokosový olej je už asi pro všechny známý. Jde o skvělou kosmetickou vychytávku a poslouží i v kuchyni pro milovníky zdravého vaření. My pro vás máme ovšem další upotřebení tohoto zázračného oleje. To budete koukat!
03.06.2016 08:45 |

podobné články

Jestlipak už se Fiala straníkům pochlubil, co chystá... Budete koukat. Ostré povolební účtování Karolíny Stonjekové

 
ROZHOVOR Skoro to vypadá, že nikdo neprohrál a všichni předsedové jsou z výsledků nadšení, glosuje komentátorka Karolina Stonjeková letošní krajské volby. A jmenuje ty, u kterých je jejich radost přinejmenším s podivem – ODS, TOP 09, Trikolóra… naopak radost mohou mít Piráti a také hnutí ANO, i když s výhradami. „Babiš musí zůstat na svém, pokud nechce být mimo hru,“ říká Stonjeková s tím, že Babišovo hnutí už potenciál růstu vyčerpalo. Koneckonců ČSSD a KSČM již byly „vysáty“. Premiér Babiš hovoří o „spiknutí nenávisti“, kdy ho chce opozice vyšachovat. A co se koalic týče, přišlo od Stonjekové jedno velké překvapení. Jestlipak už se předseda ODS Petr Fiala spolustraníkům pochlubil, co chystá? To budete koukat.
06.10.2020 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1886 článků)

Petice za okamžité odstoupení premiéra České republiky

 
Žádáme odstoupení předsedy vlády Bohuslava Sobotky
17.05.2017 14:40 |

podobné články

Zrazený Sobotka naznačil, že "kudlu do zad" mu bodl Zeman!

 
Prezident Miloš Zeman by neměl zasahovat do vnitřních poměrů v ČSSD. V prohlášení zaslaném ČTK to dnes uvedl předseda sociální demokracie Bohuslav Sobotka. Za skandální označil to, že byl vyzván předsednictvem k rezignaci poté, co se jeho spolustraníci se Zemanem sešli.
28.10.2013 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9561 článků) , Miloš Zeman (25585 článků)

Zeman vyzván k rezignaci. A přišla rada od Milionu chvilek

 
Ke zprávám o zranění prezidenta Miloše Zemana se mnozí nevyjadřují pouze s přáními k uzdravení. Někteří prezidenta nabádají, aby se rozhodl ze zdravotních důvodů nepokračovat ve funkci. „Měl by prezident, který má dlouhodobé zdravotní problémy, a tím je v některých směrech omezen ve výkonu funkce, dál zastávat nejvyšší post v zemi?“ táže se komentátor Viliam Buchert pro Reflex.cz. A ozval se i organizátor demonstrací Milionu chvilek. Zeman by prý mohl „nechat prostor k tomu, abychom si mohli zvolit po 17 letech opět důstojnou hlavu státu.“
26.08.2020 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (25585 článků)

VIDEO: Baseballista ROZMLÁTIL barel s pitím. VZTEK MUSÍ VEN, říká

 
Hvězda baseballového týmu San Francisca Giants Brian Wilson ukázal, jak ventiluje nahromaděný vztek.
05.07.2011 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Brian Wilson (13 článků)

Veteráni války v Zálivu mají vztek, mají si zaplatit pamětní medaili

 
Rozčarování a vztek. Tak by se daly popsat pocity některých veteránů války v Perském zálivu. Téměř na den přesně před dvaceti lety se do tehdejšího Československa vrátili ze Zálivu poslední vojáci. Na polovinu září proto Sdružení válečných veteránů České republiky připravilo „Slavnostní nástup veteránů války v Perském zálivu“.
02.09.2011 06:15 |

podobné články

Čeští veteráni války v Zálivu mají vztek, mají si zaplatit pamětní medaili

 
Rozčarování a vztek. Tak by se daly popsat pocity některých veteránů války v Perském zálivu. Téměř na den přesně před dvaceti lety se do tehdejšího Československa vrátili ze Zálivu poslední vojáci. Na polovinu září proto Sdružení válečných veteránů České republiky připravilo „Slavnostní nástup veteránů války v Perském zálivu“.
02.09.2011 07:20 |

podobné články

Žena šéfka? Připravte se na řev a agresivní vztek

 
Ženy šéfky častěji řvou a vyjadřují svůj vztek agresivně.
16.12.2011 16:35 |

podobné články

Demonstrace za Trošku: Smutek, vztek a pár facek!

 
Smutek, vztek a pár facek! Ty by fanoušci populárního režiséra komedií Zdeňka Trošky (60) nejraději naložili organizátorům Českého lva, kteří ho o cenu připravili. Za krále komediální kinematografie proto vyjdou do ulic!
20.02.2014 12:15 |

podobné články