Článek

Zeman v Kraslicích: Polnici neufoukl!

 
Necítím chodidla, ale plíce mám jako nekuřák a prostatu jak panic – tak se pochlubil prezident Miloš Zeman (70) v Kraslicích. Vzdor tomu ale z polnice nevyloudil ani hlásku. Zato s vozembouchem mu to šlo docela slušně.
15.04.2015 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21506 článků)
Podobné články

PŘEPADENÍ obchodu v Kraslicích. Z hlavy prodavače tekla krev!

 
Zraněný skončil v sobotu ráno prodavač v Kraslicích na Sokolovsku, kterého v obchodě přepadl neznámý pachatel.
09.10.2010 11:35 |

podobné články

To je ale ňouma! Dospělý muž v Kraslicích uvízl v dětské prolézačce!

 
Opravdu kuriózní případ řešili v sobotu profesionální hasiči v Kraslicích na Sokolovsku. Dospělý muž tam uvízl v dětské prolézačce. Hasiči mu samozřejmě pomohli ven.
28.04.2014 14:30 |

podobné články

Jedu do Moskvy a žádný velvyslanec USA mi do toho nebude mluvit, rozburácel Miloš Zeman stovky lidí. Řekl též, čím krotí Američany

 
Poslední setkání s občany v průběhu druhého dne pobytu prezidenta Miloše Zemana na Karlovarsku bylo opět ve znamení mimořádného zájmu o prvního muže naší republiky. V sále ZUŠ v Kraslicích se tísnilo několik set zájemců, z nichž někteří i postávali na schodech, takže měli minimální výhled, ale díky ozvučení alespoň slyšeli.
15.04.2015 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21506 článků)

Kraslické umělecké škole hrozí zánik. Kraj ji chce zachránit

 
Výjimečnému studijnímu oboru výroba dechových hudebních nástrojů hrozí v Kraslicích na Sokolovsku zánik.
29.03.2010 20:40 |

podobné články

Hasiči z ledu vyřezali tělo muže, byl to zřejmě bezdomovec

 
Z řeky Svatavy v Kraslicích vytáhli hasiči tělo pohřešovaného bezdomovce. Bylo zaklíněno pod stromem.
06.02.2011 16:40 |

podobné články

Dědeček si vařil kávu, batole se opařilo

 
Vařící vodou se opařil chlapec (1,5) v Kraslicích na Sokolovsku. Tu na sebe vylil z hrnku, ve kterém si jeho dědeček připravoval kávu. Dítě utrpělo popáleniny 2. a 3. stupně a vrtulník letecké záchranky s ním odletěl na specializované pracoviště popáleninového centra Vinohradské nemocnice v Praze.
05.03.2011 12:20 |

podobné články

Chvilka nepozornosti způsobila tragédii: Dědeček opařil svého vnoučka!

 
Patnáctiměsíční chlapeček na sebe v Kraslicích na Sokolovsku strhl hrnek s vařící vodou ve chvíli, kdy si jeho dědeček připravoval kávu. Na místo okamžitě vyrazily dvě záchranky.
06.03.2011 12:15 |

podobné články

Exploze hořlaviny vážně popálila muže, skončil v nemocnici

 
Vážné zranění muže způsobil v úterý dopoledne výbuch zatím neznámé látky v Kraslicích na Sokolovsku. Dva muži se snažili zapálit odpad s pomocí hořlaviny, která následně explodovala a jednoho muže vážně popálila.
17.05.2011 13:20 |

podobné články

Vietnamská tržnice na Karlovarsku v plamenech, zasahuje 8 jednotek hasičů

 
Rozsáhlý požár zachvátil ve středu v podvečer vietnamskou tržnici v Kraslicích na Karlovarsku.
11.04.2012 19:40 |

podobné články

DSSS: V Kraslicích lidé protestovali proti kriminalitě ve městě

 
V sobotu 7. září se konal předvolební mítink a zároveň protest za práva na ochranu obyvatel Kraslic před nepřizpůsobivými, které pořádala karlovarská krajská organizace Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS).
08.09.2013 10:05 |

podobné články

Velikonoce v bytě: Poradíme, jak si je udělat krásné!

 
I Velikonoce podléhají aktuálním módním trendům. Letos jsou na kraslicích i ve vázách „in“ hlavně přírodní barvy a tradiční materiály, především živé květiny s větvičkami, mechem a vším, co můžete najít při procházce lesem nebo loukou.
16.04.2014 14:40 |

podobné články

Muž (40) znásilnil školáka (7)! A zřejmě i další dvě malé děti!

 
Za znásilnění školáka Zdeňka (7) v Kraslicích na Sokolovsku stojí před plzeňským soudem jeho strýc Roman B. (40), hrozí mu až 12 let vězení.
25.07.2014 13:40 |

podobné články

Na finančním úřadě se přiotrávilo 15 lidí! Šlo o pokus o útok?

 
Na finančním úřadě v Kraslicích na Sokolovsku se přiotrávilo patnáct lidí neznámou látkou! O co šlo a kdo látku na úřad přinesl? Má snad jít o útok před blížícím se datem podání daňového přiznání?
09.02.2015 14:40 |

podobné články

Starosta Kraslic: Nejsem si jistý, zda bude nová strana natolik zajímavá jako Úsvit

 
Co přimělo Romana Kotilínka (BPP) vrátit se zpět do politiky? Proč se rozhodl spojit své jméno s hnutím ÚSVIT? A co říká na aktuální dění uvnitř strany? Ustojí pokus o ,,puč“, jak označil jednání svých spolustraníků předseda Tomio Okamura? Nejen na to odpovídal v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz. Zhodnotil také svých první 100 dnů ve funkci, prozradil nám své hlavní cíle radnice pro letošní rok a vyjádřil se i ke vzniku nového stacionáře v Kraslicích. A nejen k tomu…
17.02.2015 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2120 článků)

Radikálové demonstrují před sídlem sociální demokracie. Zablokovali také tři hraniční přechody

 
Na 250 příznivců radikální Národní demokracie (ND) demonstruje v Praze před Lidovým domem, sídlem vládní ČSSD, proti migrační politice vlády a Evropské unie. Dalších zhruba 400 lidí dnes symbolicky zablokovalo z podobných důvodů hraniční přechody v Kraslicích na Sokolovsku, v Českých Velenicích na Jindřichohradecku a na Cínovci na Teplicku. Akci organizoval Úsvit-Národní koalice a Blok proti islámu spolu se zástupci německého protiuprchlického hnutí Vlastenečtí Evropané proti islamizaci Západu (Pegida).
09.04.2016 16:25 |

podobné články

Feťák ujížděl policii: Zběsilou jízdu ukončil spadlý strom

 
Muž pod vlivem pervitinu nastoupil před pár dny do svého vozu v Kraslicích. Jeho zběsilé počínání se však nezdálo jedné z hlídek. Okamžitě se za ním vydala. Řidič však začal zběsile ujíždět. Řádění natočila kamera v policejním voze. Jeho jízdu ukončil strom spadlý přes cestu.
23.02.2018 21:50 |

podobné články

Česká pošta: Pošta v Kraslicích i letos nabízí velikonoční razítko

 
Česká pošta i letos nabízí možnost zaslání netradičního velikonočního přání, orazítkovaného příležitostným poštovním razítkem.
23.03.2018 17:50 |

podobné články

Miloš Zeman: Slivovici piji až před spaním, protože trochu uspává

 
Prezidentský kandidát Miloš Zeman odmítá obvinění, že by byl alkoholikem. Podle něj je to jedna z nejhorších a nespravedlivých pomluv o něm. Přiznal ale, že občas si dá skleničku a nejradši má slivovici. Pije ji však až po práci a před spaním. Hlavním důvodem je to, že se po ní dobře usíná. Další články k tématu: Knížata zdegenerovala, opřel se v duelu do svého rivala Zeman Zeman má nakročeno na Hrad, v průzkumu poráží Schwarzenberga OBRAZEM: Zlozvyky kandidátů. Kníže usíná, Zeman kontroluje čas KOMENTÁŘ: Zeman se nemá proč zlobit. S Mečiarem má mnoho společného Mládí Zemana a Schwarzenberga: knihomol v kraťasech a milovník padlých žen
25.01.2013 11:16 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21506 článků)

Pokud nebude proti Zemanovi kandidovat jiný Zeman a Zeman bude obhajovat, vyhraje Zeman, sdělil PL Ivan Bartoš

 
ROZHOVOR Ztrátou důvěry v politiku si vysvětluje předseda Pirátské strany Ivan Bartoš slabou účast v nedávných volbách. Babiš a Kalousek si podle něj nemají co vyčítat, sociální demokraté mají kauz na deset kabátů ostudy. Kriticky pohlíží i na KDU-ČSL a ODS není nová, ale malá. Zajímavě se v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz vyjádřil k příští prezidentské volbě: „Pokud nebude proti Miloši Zemanovi kandidovat nějaký jiný Miloš Zeman a Miloš Zeman bude post obhajovat, vyhraje opět Miloš Zeman.“
31.10.2016 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21506 článků) , Ivan Ivan (1009 článků)