Článek

Zeman už si chystá svůj kabinet, chce zvrátit vrbětickou kauzu, tvrdí komentátor. Přidala se pirátka Richterová

 
Komentátor David Klimeš se ve svém textu pro Aktuálně.cz rozepsal o tom, že prezidentu Miloši Zemanovi by v současné době předal vládu jen šílenec. Opozice se to chystá udělat. Jeho slova následně okomentovala i pirátská poslankyně Olga Richterová.
26.04.2021 16:30 |

podobné články

Osobnosti: David David (799 článků) , David David (601 článků)
Podobné články

Smrt i znásilnění: Pirátka Richterová čelí po cizí lži nechutnostem. Schytaly to i další ženy

 
Místopředsedkyně Pirátů Olga Richterová zažívá perné chvíle. Vše začalo u výroku, podle kterého doporučila Čechům věnovat africkým uprchlíkům zdejší byty. Jakkoli Richterová nic takového neřekla, šířila to o ní aktivistka a někdejší členka ČSS Nela Lisková. Poslankyni už víc než rok chodí nechutné vyhrůžky. Lidé jí hrozí zabitím a naznačují znásilnění. Na Liskovou proto podala žalobu. Richterová není jedinou političkou, která se s podobným chováním lidí setkává.
14.06.2020 05:35 |

podobné články

Pirátka Richterová se rozplakala u soudu: Tolik nenávisti...

 
Pirátská poslankyně Olga Richterová se dnes rozplakala u soudu, který řeší její žalobu na občanskou aktivistku Nelu Liskovou. Ta v roce 2019 sdílela lživý výrok, podle kterého Richterová nabízí volné byty migrantům. „Tolik nenávistných zpráv jsem v životě nedostala,“ prohlásila pohnutým hlasem Richterová, která žalobu bere jako boj proti dezinformacím.
17.03.2021 18:20 |

podobné články

Pirátka Richtervá se rozplakala u soudu: Tolik nenávisti...

 
Pirátská poslankyně Olga Richterová se dnes rozplakala u soudu, který řeší její žalobu na občanskou aktivistku Nelu Liskovou. Ta v roce 2019 sdílela lživý výrok, podle kterého Richterová nabízí volné byty migrantům. „Tolik nenávistných zpráv jsem v životě nedostala,“ prohlásila pohnutým hlasem Richterová, která žalobu bere jako boj proti dezinformacím.
17.03.2021 18:10 |

podobné články

Pirátka Richterová, co plakala u soudu: Vlna podpory proti Liskové

 
Pirátka žalovala a plakala u soudu. Po aktivistce chce omluvu a půl milionu za sdílení lživého příspěvku. Její fanoušci jí na twitteru mohutně podpořili. Prý je nejlepší poslankyně. „Ta odvážná a odhodlaná co bojuje spravedlivou bitvu!“ Následovali kopance do Babiše a „spodiny“. Promluvil i známý novinář od Bakaly.
18.03.2021 13:50 |

podobné články

Čí zájmy hájí? Pirátka Richterová dostala prostor drtit Zemana na ČT

 
Prezident Miloš Zeman chtěl dnes po premiérovi Andreji Babišovi (ANO), aby z funkce odvolal ministra zdravotnictví Jana Blatného (za ANO) a ředitelku Státního ústavu pro kontrolu léčiv (SÚKL) Irenu Storovou. Oba jsou podle něj nekompetentní a zdržují věc ohledně zavádění ruské vakcíny do České republiky, a nesou tak odpovědnost za lidské životy. Prezidentův přístup ve středečním pořadu Interview ČT24 kritizovala první místopředsedkyně Pirátské strany a poslankyně Olga Richterová. „Čí hají zájmy? Není to žádný odborník na vakcinaci!“ uvedla na adresu hlavy státu.
10.03.2021 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (25463 článků)

Pirátka Richterová se ztrapnila kvůli Kellnerovi, teď Olga dostává drsné vzkazy

 
Poslankyně za Českou pirátskou stranu napsala výrok, kterého lituje nejen ona, ale celá strana. Ačkoli možná její úmysl nebyl zlý, její kondolence přes internet k úmrtí Petra Kellnera nebyla dvakrát šťastná. Richterová to na sociálních sítích pěkně schytala, i když se za svůj tweet záhy omluvila.
30.03.2021 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kellner (499 článků)

Zdroje budou. Pirátka v Partii ohromila výčtem, kde všude se mohou hledat

 
V nedělní Partii televize Prima proti sobě zasedly dvě dámy – ministryně práce a sociálních věcí v demisi za hnutí ANO Jaroslava Němcová a poslankyně Pirátů Olga Richterová. Němcová diskusi zahájila zostra. Pořádně se navezla do sociálních demokratů. Richterová si zase nebrala servítky vůči hnutí ANO. Před kamerami to opět pořádně jiskřilo. I kvůli novičoku.
06.05.2018 12:25 |

podobné články

Richterová (Piráti): Velice si vážím toho, že budu svým hlasem reprezentovat ČR

 
Pirátka Olga Richterová bude reprezentovat Českou republiku na konferenci poslankyň ze všech zemí světa.
07.11.2018 14:20 |

podobné články

„Když tečou emoce, tak se takové věci stávají.“ Šikana? Pirátka se postavila za svého Michálka

 
Pod Pirátem Michálkem se ve straně třese židle. O sporu mezi Piráty, který díky otevřené formě sledují i média, přišla do DVTV poreferovat poslankyně Olga Richterová. Šikanuje Michálek kolegy? „Jakub Michálek je hlavně hrozně pracovitý člověk. To, že když je člověk hodně pracovitý, zaměřený na výsledky, tak to sebou nese nějaké druhé stránky, to je myslím zkušenost i s jinými lidmi,“ popisovala Richterová, jak došlo k „nešťastné situaci“ ve straně. Jestli se Michálek omluvil těm, které rozbrečel, to neví.
24.10.2019 12:25 |

podobné články

Pirátka Richterová hrozí Agrofertu. Může prý přijít o velmi lukrativní byznys

 
První místopředsedkyně Pirátů Olga Richterová shrnula uplynulý týden ve Sněmovně. Upozornila na závěry komise k privatizaci OKD a naznačila, že Agrofert premiéra Andreje Babiše, momentálně odložený ve svěřenském fondu předsedy vlády, může mít další problém. Zmínila také děti ve školkách.
02.02.2020 16:11 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21851 článků)

Pirátka Richterová: Já chodila do školy v Los Angeles. Tam dávali dětem snídaně a obědy zdarma, to je lepší, než represe

 
Do úterních Dvaceti minut Radiožurnálu Českého rozhlasu zavítala první místopředsedkyně Pirátů Olga Richterová a pořádně se obula do ministryně práce a sociálních věcí Jany Maláčové (ČSSD) za její návrh na zpřísnění vyplácení některých sociálních dávek, který má přinutit rodiče, aby posílali své děti do školy. Když někomu seberete střechu nad hlavou, nepřinutíte ho chodit do školy, konstatovala prostě. A odvolala se na svou vlastní zkušenost ze Spojených států.
11.02.2020 19:35 |

podobné články

Tady končí všechna legrace. Pirátka Richterová popsala, co se jí děje kvůli pomluvám

 
ROZHOVOR „Bohužel, s tím, jak narůstají počty nakažených, absurdně klesá počet testů. A to přece nedává smysl,“ upozorňuje místopředsedkyně České pirátské strany Olga Richterová k ohniskům koronaviru v ČR. Podle ní stále chybí důkladný plán vlády, jak v případě další vlny nákazy postupovat, a i ve svých postupech je velmi pomalá. Richterovou navíc nedávno senátor Jaroslav Doubrava nepravdivě obvinil z výroku o migrantech; ta nyní čelí nenávistným e-mailům.
12.07.2020 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Doubrava (251 článků)

Povinná otcovská dovolená? Bojím se, že to Maláčová navrhne, říká Pirátka Richterová

 
V létě obvykle stojaté společenské vody rozvířila zpráva o směrnici Evropské unie, která zavádí možnost, ale možná také povinnost, aby se otcové minimálně dva měsíce starali o své nově narozené děti na rodičovské dovolené. Pirátská poslankyně Olga Richterová však uklidňuje, že ve směrnici se nehovoří o povinnosti. Nebo jinak řečeno, nebude to povinnost, pokud to prý ministryně práce Jana Maláčová (ČSSD) neuchopí za špatný konec.
17.08.2020 12:50 |

podobné články

Šéfkou Finanční správy ČR je ode dneška Tatjana Richterová

 
Novou ředitelkou Finanční správy ČR se od dnešního dne stala dosavadní zástupkyně ředitele Tatjana Richterová. Ve funkci nahradila Martina Janečka, který na začátku listopadu požádal o odvolání. Janeček bude od ledna ředitelem Finančního úřadu pro Jihočeský kraj. Richterová již dříve uvedla, že chce, aby byla správa vstřícnější.
28.12.2018 06:35 |

podobné články

Nenávistné zprávy i hrozby násilím! Poslankyně Richterová u soudu plakala, za šíření lží chce odškodnění

 
Nenávistné zprávy, sprosté nadávky i hrozby násilím. To vše může způsobit krátký text na sociálních sítích úmyslně šířený s cílem poškodit jméno političky. Na vlastní kůži to poznala místopředsedkyně Pirátů a poslankyně Olga Richterová, která se rozhodla bránit proti šíření dezinformací pomocí žaloby. Podala ji na aktivistku Nelu Liskovou, která na sociálních sítích opakovaně sdílela dezinformace. Ty rozpoutaly vlnu nenávisti a osobních útoků. Případ začal ve středu řešit Obvodní soud pro Prahu 1. Richterová, které u soudu při výpovědi vyhrkly slzy, kromě omluvy požaduje 550 tisíc korun za nemajetkovou újmu.
17.03.2021 17:30 |

podobné články

Smrt Zdeňka M. táhne Zaorálek k soudu, chce zvrátit Britovo osvobození

 
Ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD) chce zpochybnit u Evropského soudu pro lidská práva rozsudek, jímž britský soud osvobodil muže, který ubil Čecha Zdeňka M. Jinak nejde rozsudek zvrátit. Zaorálek o tom informoval po jednání českých právníků s britskou prokuraturou. Je to podle něj jediný způsob, jak dosáhnout revize procesu. V britském soudním systému rozsudek zvrátit nelze. Podání k soudu musí podle ministra podat sestra zabitého, Česko je připraveno ji v procesu podpořit.
21.04.2017 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2777 článků)

„Berňák“ povede Janečkova zástupkyně Richterová. Odcházející šéf má nový flek

 
Finanční správa bude mít novou šéfovou. Dosavadního generálního ředitele Martina Janečka vystřídá po svátcích Tatjana Richterová. Ministryně financí Alena Schillerová (za ANO) už dříve kritizovala komunikaci „berňáku“ i to, že úřad kontroloval například veselky novomanželů. Richterová byla i v předchozím vedení Generálního finančního ředitelství. A Janeček už má nové místo.
21.12.2018 05:30 |

podobné články

Janečka v čele Finanční správy nahradí Tatjana Richterová

 
Novou ředitelkou Finanční správy ČR bude Tatjana Richterová. České televizi to řekla ministryně financí Alena Schillerová (za ANO). Richterová nahradí odcházejícího Martina Janečka k 28. prosinci, dosud byla jeho zástupkyní. Janeček na začátku listopadu požádal o odvolání, od ledna bude ředitelem Finančního úřadu pro Jihočeský kraj.
21.12.2018 07:00 |

podobné články

Novou šéfkou Finanční správy bude Tatjana Richterová

 
Novou ředitelkou Finanční správy ČR bude Tatjana Richterová. České televizi to řekla ministryně financí Alena Schillerová (za ANO). Richterová nahradí odcházejícího Martina Janečka k 28. prosinci, dosud byla jeho zástupkyní. Janeček na začátku listopadu požádal o odvolání, od ledna bude ředitelem Finančního úřadu pro Jihočeský kraj. Zprávu přinesla ČTK.
21.12.2018 21:45 |

podobné články