Článek

Zeman už má za Forejta náhradu. Kdo bude novým protokolářem?

 
Po tom, co veřejnost spatřila kompromitující video s Jindřichem Forejtem, protokolář položil svoji funkci na Pražském hradě ze zdravotních a osobních důvodů. Prezident Miloš Zeman tak musel rychle jednat a za Forejta už má náhradu! Na Hrad se vrací dlouholetý šéf hradního protokolu Miroslav Sklenář.
08.12.2016 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21280 článků)
Podobné články

Slavný právník Hasenkopf prozradil, jak to chodí na Hradě. Tihle prý chtějí zlikvidovat Forejta

 
Kauza chybějícího titulu hradního protokolisty a uvažovaného kancléře Jindřicha Forejta vyvolala zájem i u některých jeho hradních spolupracovníků. Jak exprezident Václav Klaus, tak někdejší hradní právník Pavel Hasenkopf Forejta podpořili, a druhý navíc prozradil, kdo by mohl mít zájem na Forejtově likvidaci.
21.12.2013 10:32 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9190 článků)

Mynář Forejta nevyštípal, tvrdí Zeman. Video s drogami si prezident nepustil

 
Prezident Miloš Zeman odmítl, že by za odchodem šéfa hradního protokolu Jindřicha Forejta stály intriky kancléře prezidenta Vratislava Mynáře a hlavního Zemanova poradce Martina Nejedlého. Forejtova výměna se podle něj chystala několik měsíců. Zeman to dnes řekl rádiu Impuls.
08.12.2016 16:10 |

podobné články

Hrad má náhradu za Forejta. Vrátí se Sklenář, který ho před 14 lety přijímal

 
Na Pražský hrad se do pozice vedoucího odboru protokolu vrátí Miroslav Sklenář. Nahradí Jindřicha Forejta, kterého před 14 lety najímal jako stážistu. O nástupu dlouholetého šéfa hradního protokolu se v posledních dnech spekulovalo. Sklenář věří, že se mu podaří protokol stabilizovat a prezidentovi nabídnout "lepší servis"
08.12.2016 18:25 |

podobné články

Migranti že tu budou pracovat? Prezident Zeman prozradil lidem, co se ze studie dozvěděl o jejich vzdělání. Je to ještě horší, než se píše

 
Prezident Miloš Zeman zavítal v závěru druhého dne návštěvy Jihomoravského kraje do Veselí nad Moravou. Zde podiskutoval s občany nejen o migrantech. Řekl také, že zamíří do nemocnice za hradním protokolářem Vladimírem Krulišem, jenž byl včera účastníkem dopravní nehody.
30.05.2017 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21280 článků)

Zeman posílá Forejta, aby pozval papeže do Česka. Velvyslance to překvapilo

 
Prezident Miloš Zeman vysílá do Vatikánu šéfa svého protokolu Jindřicha Forejta, aby tam ve středu na zvláštní schůzce papeži Františkovi předal pozvání k návštěvě České republiky. Ta se nyní jeví jako ne příliš pravděpodobná. Český velvyslanec ve Vatikánu Pavel Vošalík ČTK řekl, že o plánu na předání dopisu neví. Mluvčí prezidenta Hana Burianová ale uvedla, že Hrad věc konzultoval i s českou diplomacií.
30.04.2013 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21280 článků)

Zeman strávil u papeže hodinu. Předal mu dary a představil Forejta

 
Prezident Miloš Zeman se v pátek během návštěvy Vatikánu sešel s papežem Františkem. Předal si s ním dary, papež také požehnal základním kamenům dvou českých hospiců. Schůzka trvala asi hodinu. Prezident také papeži představil ředitele hradního protokolu Jindřicha Forejta, se kterým počítá na místo českého velvyslance v papežském státě. Právě Forejt dojednal Zemanovo setkání s hlavou katolické církve. 
24.04.2015 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21280 článků)

Ředitel protokolu Forejt podal rezignaci, po „přátelském rozhovoru” se Zemanem ji stáhl

 
Jindřich Forejt nadále zůstává vrchním hradním protokolářem, ujistil v úterý v poledne mluvčí Hradu Jiří Ovčáček. Prezident Miloš Zeman později doplnil, že si Forejt skutečně požádal o rezignaci, pak ale svou žádost stáhnul.
24.06.2014 13:15 |

podobné články

Pro trochu kokainu v nose druhého přehlédnou flašku v oku svém, útočí JXD na Hrad

 
Velmi tvrdě se obul do prezidentské kanceláře komentátor Jiří X. Doležal ze serveru Reflex.cz. „Ožrala Zeman vyhazuje kancléře Forejta za koks?“ ptá se v souvislosti s koncem hradního protokoláře Jindřicha Forejta Doležal.
06.12.2016 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Jirka Doležal (251 článků) , Jiří Zeman (1125 článků) , Jiří Doležal (251 článků)

Forejta teď poslat to Vatikánu? To by byl opravdu trapas, děsí se diplomaté. Zato Václav Klaus mu vyjádřil podporu

 
Prezident Miloš Zeman stále věří tomu, že se bývalý šéf hradního protokolu Jindřich Forejt stane velvyslancem ve Vatikánu. Řekl to po návštěvě sněmovny. Ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD) na jeho vyjádření reagoval slovy, že debaty o obsazování velvyslaneckých míst se mají odehrávat mezi dotčenými státy, a nikoliv veřejně. Forejta se velmi důrazně zastal i exprezident Václav Klaus.
07.12.2016 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9190 článků) , Lubomír Zaorálek (2428 článků) , Miloš Zeman (21280 článků)

Proč jsem natočil Forejta, jak bere drogy? REDAKCE EXTRA.CZ má k dispozici EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR S DEALEREM

 
Na veřejnosti se objevily fotky, které zachycují státního úředníka Jindřicha Forejta, jak bere drogy. Forejt oznámil, že na Hradě končí. Celou Českou republiku zajímá, kdo video s Forejtem natočil, co na něm je a jaký vliv mělo Forejtovo jednání na chod Hradu. Redakce eXtra.cz má k dispozici rozhovor s mužem, který kompromitující video natočil. Proč to udělal?
06.12.2016 17:00 |

podobné články

Kdo točil video, které „potopilo“ Forejta? 30letý model s kriminální minulostí

 
HlídacíPes.org odtajnil identitu údajného autora kompromitujících videí na dnes už bývalého hradního protokoláře Jindřicha Forejta. Podle portálu má jít o třicetiletého Bohuslava H., který na sociálních sítí vystupuje pod jménem „Bohouš“. Sám o sobě má přitom otevřeně mluvit nejen jako o drogovém dealerovi, ale také dodavateli placené sexuální společnosti. Na internetu se prezentuje jako model, který je ochotný i k erotickým fotografiím.
11.12.2016 14:05 |

podobné články

Forejta si smažte. Bývalý protokolář na Hradě vrátil už i mobil

 
Kdo měl hradní mobil na Jindřicha Forejta, v klidu si ho může smazat. Bývalý šéf protokolu s koncem angažmá na Pražském hradě vrátil prezidentské kanceláři už i číslo, které používal. Podle informací Blesk.cz má teď už kontakt někdo jiný.
03.01.2017 23:25 |

podobné články

Stav policisty, který boural s protokolářem Krulišem v hybridním BMW, se zlepšil

 
Zdravotní stav vážně zraněného policisty, který v pondělí večer boural spolu se zástupcem šéfa hradního protokolu Vladimírem Krulišem v policejním BMW i8, se zlepšil. ČTK to dnes řekla policejní mluvčí Štěpánka Komárová.
02.06.2017 16:10 |

podobné články

Pohnojil to Zemanovi, tak ať končí? Informace o vyhazovu hradního Forejta

 
Na Pražském hradě zřejmě skončí ve funkci šéfa hradního protokolu Jindřich Forejt. Informuje o tom server Echo24 s tím, že o osudu Forejta má vedení Kanceláře prezidenta republiky rozhodnout v nejbližších dnech.
05.12.2016 07:35 |

podobné články

Pád Jindřicha Forejta. Video ukazuje drogy, sex a bezpečnostní riziko

 
V nejbližším okolí dvou českých prezidentů se léta pohybuje muž, který představuje značné bezpečnostní riziko. Nahrávka, kterou má redakce HlídacíPes.org k dispozici, ukazuje šéfa hradního protokolu Jindřicha Forejta mimo jiné při užívání drog.
05.12.2016 17:50 |

podobné články

Hovado, debil, hnus. Syn Petra Nečasese vyjádřil k případu Forejt

 
V těchto dnech se v médiích objevily informace o blížícím se konci Jindřicha Forejta ve funkci hradního protokoláře a zároveň server HlídacíPes.org přinesl informace o nahrávkách, které Forejta prý mimo jiné zachycují při užívání drog.
06.12.2016 06:40 |

podobné články

Hovado, debil, hnus. Syn Petra Nečase se vyjádřil k případu Forejt

 
V těchto dnech se v médiích objevily informace o blížícím se konci Jindřicha Forejta ve funkci hradního protokoláře a zároveň server HlídacíPes.org přinesl informace o nahrávkách, které Forejta prý mimo jiné zachycují při užívání drog.
06.12.2016 06:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9277 článků)

Svině. Zemanovy průsery hodili na Jindru Forejta, kterého já znám dlouho, naříká Dalibor Balšínek a dodává další zajímavosti

 
Český novinář Dalibor Balšínek se rozepsal o současné kauze kolem hradního protokoláře Jindřicha Forejta. Stahují se nad ním mračna, neboť se objevilo kompromitující video s drogami.
06.12.2016 07:25 |

podobné články

Našňupanej si honí péro? Ale kdeže. Humorné, vážné i mrazivé dozvuky konce Jindřicha Forejta

 
Sociální sítě žijí aférou hradního protokoláře Jindřicha Forejta, která nabobtnala do obřích rozměrů. Čilé spekulace o Forejtově konci na Hradě v pondělí notně přikrmilo video, které zachycuje šéfa hradního protokolu, jak šňupe bílý prášek a oddává se masturbaci. V úterý Hrad oznámil, že Forejt končí ve funkci z osobních a zdravotních důvodů.
06.12.2016 13:35 |

podobné články