Článek

Zeman se zlomenou rukou usedl před kamery a začal účtovat: Vystrčilovi zabouchl dveře. Přitvrdil facku vůči Pompeovi. A to nebylo rozhodně vše

 
Exkluzivním hostem první hodiny Partie Terezie Tománkové v televizi Prima byl prezident republiky Miloš Zeman. Varoval před panikou kolem koronaviru a odmítl plošné nošení roušek. Tvrdě zkritizoval předsedu Senátu Miloše Vystrčila (ODS) za jeho cestu na Tchaj-wan a prozradil, jak jako prezident zareaguje. A nakonec ještě jednou udeřil na ministra zahraničí USA Mika Pompea.
06.09.2020 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (24951 článků)
Podobné články

Mr. Bean naživo. Naháč si zabouchl dveře od hotelového pokoje

 
Scénka nápadně připomínající jednu z epizod seriálu Mr. Bean se odehrála v jednom nejmenovaném hotelu. Nahý muž si tam zabouchl dveře od pokoje a stejně jako jeho seriálový vzor se nenápadně snažil dostat na recepci. Podle mnohých se nejedná o náhodu, ale o sehrané divadlo, videu to ovšem na vtipnosti neubírá.
27.02.2013 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Mr. Bean (51 článků)

Zloděj zabouchl majitele bytu venku. Před policisty se skrýval pod dekou

 
Zloděj nekňuba, tak by se dal označit muž, který se pokusil vyloupit byt v Mostě. Nejprve majiteli bytu zabouchl dveře před nosem a pak se před policisty skrýval v koutě přikrytý dekou.
21.09.2015 12:30 |

podobné články

Pardubičtí strážníci pomáhali muži s dítětem, který si v autě zabouchl klíče

 
Při žádosti o pomoc od občana změnili, na chvíli, strážníci městské policie v Pardubicích svůj popis pracovní činnosti. Na tísňovou linku 156 se obrátil muž s žádostí o pomoc, kterou od strážníků požadoval, protože si omylem zabouchl klíče od vozu na palubní desce. Vozidlo se nekompromisně zavřelo a muž se svoji ženou a půlročním dítětem zůstali bez přístupu do auta, ve kterém byly všechny jejich věci.
15.09.2014 14:35 |

podobné články

Senior si zabouchl klíče: Do bytu lezl po lešení a zřítil se z 5. patra

 
Omylem si v noci zabouchl klíče od bytu, a tak se 79letý senior rozhodl domů dostat po lešení. Bohužel v 5. patře neudržel stabilitu, zřítil se dolů a namístě zemřel.
21.07.2015 10:30 |

podobné články

Češi v Číně, dávejte si pozor! Hrozí zatýkání? Je zde vážné varování

 
Předsedovi Senátu Miloši Vystrčilovi za cestu na Tchaj-wan vůbec nic nehrozí, myslí si bývalý zpravodaj České televize v Číně Tomáš Etzler. V rozhovoru pro DVTV rovněž nenašel jakékoli větší nepříjemnosti, které by z cesty Vystrčila České republice hrozily. Čína sice podle jeho slov může členům delegace zakázat vstup na své území, to ale jako pohromu nevnímá. „No a co? Tak se nepodívá do Číny. Podívá se znovu na Tchaj-wan,“ prohodil k Vystrčilovi s tím, že si nedovede představit, jak „nám může Čína ublížit“. „Tchaj-wanci nejsou komunisti – to nejsou lháři. Oni dodrží slovo,“ věří pak, že by delegace mohla mít větší štěstí, jak Zeman se slibovanými čínskými investicemi. A u prezidenta zůstal. „Lokajství některých vládních činitelů,“ řekl a pronesl, čí zájmy dle něj Zeman hájí.
01.09.2020 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Etzler (28 článků) , Oni Oni (32 článků)

Komentář: Komu otvírá Miloš Zeman dveře, když je na Hradě zavírá USA

 
Byl to typický Miloš Zeman. Český prezident nejdřív zabouchl dveře na Pražském hradě americkému velvyslanci v ČR Andrewu Schapirovi poté, co se veřejně podivil nad jeho cestou do Moskvy na oslavy konce druhé světové války, zatímco Západ drží putinovské Rusko v karanténě, načež se stal v ruských médiích hrdým bijcem Američanů. Ruský prezident Vladimir Putin musí skákat radostí.
07.04.2015 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3548 článků) , Miloš Zeman (24951 článků)

Chce útočit, účtovat a mstít se, pustil se do Zemana komentátor

 
Prezidentu Miloši Zemanovi se ve čtvrtečním inauguračním projevu podařilo zpřítomnit rétoriku padesátých let, kdy v jedné větě pronesené papalášem byl člověk obviněn i odsouzen bez nároku na řádný proces – tak popsal část ceremoniálu ve svém komentáři v Lidových novinách Martin Zvěřina. „Jestli mluvil Zeman těsně po zvolení o pokoře, byla to z včerejšího pohledu indispozice. Prezident chce útočit, účtovat a mstít se,“ uvedl.
09.03.2018 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Zeman (347 článků)

Simona Krainová má zlomenou nohu. Zjistila to až pět týdnů po zranění!

 
Simona Krainová  (42) má zřejmě práh bolesti zcela jiný než běžný smrtelník. Modelka po pěti týdnech zjistila, že má zlomenou nohu. A to s ní odchodila i módní přehlídku. Noha ji pobolívala, ale modelku ani ve snu nenapadlo, že má zlomenou lýtkovou kost.
30.10.2015 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2130 článků)

Anna Polívková poprvé na módním mole, předváděla se zlomenou rukou

 
Herečka Anna Polívková, dcera Bolka Polívky, se poprvé ukázala na módní show a rovnou se zlomenou rukou. Den před svou premiérou v roli modelky upadla před představením v divadle.
23.09.2010 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Anna Polívková (228 článků)

Čína vyhrožuje Vystrčilovi kvůli Tchaj-wanu: Sklízíme plody patolízalství, zuří opozice

 
Čínský ministr zahraničí Wang I ostře zaútočil na Miloše Vystrčila. Předseda Senátu v neděli dorazil na dlouho plánovanou návštěvu Tchaj-wanu, proti které se od začátku stavěla čínská vláda. Nyní ale Peking situaci vyhrotil slovy šéfa diplomacie. „Zaplatí vysokou cenu,“ vyhrožuje Wang I Vystrčilovi za to, že svou cestou porušil princip jedné Číny. Proti čínskému prohlášení se vymezila řada českých politiků.
31.08.2020 11:00 |

podobné články

Každý Čech přečíst. Kníže se klaní Vystrčilovi. Měl prý stejné pocity, jako u projevů Václava Havla

 
Zahraniční projev předsedy Senátu Miloše Vystrčila (ODS) v tchajwanském parlamentu vzedmul vlnu protichůdných emocí. Zatímco se jedni nevěřícně chytají za hlavu, druzí tleskají. Mezi těmi, kdo projev šéfa horní komory velmi oceňuje, se řadí čestný předseda TOP 09 a poslanec Karel Schwarzenberg, který na svém facebooku uvedl, že se Vystrčilovi „klaní“.
02.09.2020 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5958 článků) , Karel Schwarzenberg (3980 článků) , Miloš Havel (36 článků) , Karel Čech (59 článků)

Pacientka přišla do nemocnice se zlomenou rukou: Po třech dnech zemřela. Lékaři zapomněli, že u nich leží

 
Případ vážného zanedbání teď řeší nemocnice v Anglii. Patricia Fowler (†75) přišla na pohotovost se zlomenou rukou. Odtamtud ji poslali do nemocnice, kde ji přeložili na oddělení kardia. O tři dny později zemřela. Za celou dobu se na ni nepřišel podívat žádný doktor, Patricia totiž nebyla zapsaná v papírech.
13.12.2016 15:20 |

podobné články

Moderátor Vlasta Korec riskuje: Se zlomenou rukou pojede na Dakar!

 
Šílenství! Vlasta Korec (44) se chystá ujet autem 9 000 kilometrů cestou necestou i se zlomenou rukou. „Je to moje blbost, blbá náhoda. Utíkal jsem do schodů a spadl. Pád jsem chtěl zbrzdit, a bylo to!“ řekl Blesku.
22.12.2016 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Vlasta Korec (57 článků)

Jaké zvolit dveře, když si nejsme jisti?

 
Vybíráte do nového bytu dveře, ale nejste si jistí jaký dekor zvolit? Nebojte se té nejjednodušší varianty a zkuste bílou barvu! Je univerzální a do interiéru vnáší eleganci, čistotu a harmonii. V případě dveří v bílé barvě to platí dvojnásob. Jen těžko bychom hledali interiér, do kterého by se bílé dveře nehodily, bez ohledu na okolní barevnost či styl. Navíc není bílá jako bílá a nejsou dveře jako dveře.
07.12.2018 09:55 |

podobné články

Z Hradu vypustili FOTO. Zeman se zlomenou rukou. V neděli uvidíte více

 
Televize Prima odvysílá v nedělní Partii rozhovor s prezidentem republiky Milošem Zemanem. Informoval o tom dnes na svém twitteru mluvčí Hradu Jiří Ovčáček. Jde o první veřejné Zemanovo vystoupení od konce srpna, kdy mu operovali zlomenou ruku.
05.09.2020 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (24951 článků)

HONIČKA V BOHUMÍNĚ! S kamionem ujížděl policii...

 
Kamion ujížděl před strážníky v centru Bohumína, kde takto velký nákladní vůz neměl co dělat. Místo vysvětlení řidič zabouchl dveře kabiny a začal ujíždět.
23.02.2011 13:50 |

podobné články

EU a NATO Putinovi nezabrání. Roman Joch o síle Ruska i o Pompeovi. Hrozby pro Česko, nové odpovědi

 
ROZHOVOR „Pokud do 5G pustíme Huawei, Američané s námi o těch nejcitlivějších záležitostech přestanou komunikovat, protože nebudou mít jistotu, že nepoputují přímo do Číny,“ varuje ředitel Občanského Institutu Roman Joch a za vzor dává reakci britského premiéra Borise Johnsona, který před Huawei dal přednost dlouhodobým poutům mezi anglofonními státy. Joch komentuje i jiné výstupy návštěvy amerického ministra zahraničí Pompea, došlo tedy i na tendr ohledně dostavby Dukovan. Stejně důležité jsou ale i postřehy, které přináší k situaci v Bělorusku. Putin má možnost akci vyřešit rezolutně. V našem zájmu je podle Jocha, aby k tomuto řešení nesáhl.
19.08.2020 20:05 |

podobné články

Tohle není výchovný pohlavek, tohle je hnus! Člověk, co si říká "tatínek", vrazil svému synovi (3) brutální facku!

 
Justin Whittington (23) byl vzat do vazby kvůli tomu, že vrazil svému synovi facku. A je to zcela v pořádku. Klučina totiž po silném úderu šel rovnou k zemi, jako by mu jednu švihnul sám velký Mike Tyson. Agresivního fotříka naštěstí natočily průmyslové kamery, takže zapírání mu bude k ničemu.
12.04.2015 10:41 |

podobné články

Osobnosti: Mike Tyson (111 článků)

Babišovi přivítali delegaci z USA v Kramářově vile: Mike Pompeo dostal od premiéra honosný dar

 
V úterý do Česka dorazil americký ministr zahraničí Mike Pompeo se svou manželkou Susan. Manželé Pompeovi přivítal premiér Andrej Babiš se ženou Monikou. Část dnešního dne trávili v Kramářově vile a poté se vydali na pracovní jednání. Babiš na sociální síti samozřejmě nezapomněl zásobovat své fanoušky společnými fotkami, jak si s návštěvou užívají krásného slunečného dne.
12.08.2020 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (20948 článků) , Mike Mike (98 článků)