Článek

Zeman se snažil zachránit kůži svým spolupracovníkům. Tvrdý zásah premiéra Fialy

 
Končící prezident Miloš Zeman se snažil zastavit zahájení trestního stíhání u dvou svých spolupracovníků. Požádal tedy premiéra Petra Fialu o spolupodepsání takzvané abolice. Fiala to však podle Deníku N odmítl udělat. Zeman už přitom předtím dal milost odsouzenému šéfovi lánských lesů Miloši Balákovi.
20.01.2023 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (4925 článků) , Miloš Zeman (27765 článků)
Podobné články

Vřídlo o páté: Almodóvar, Malkovich a kůže tohoto světa

 
Kůže je krátké a poeticky zvučné slovo. Můžeme mít hroší nebo husí kůži, můžeme si něco vyzkoušet na vlastní kůži, nést kůži na trh, být kost a kůže, někdy si musíme zachránit kůži a jindy zase nejsme ve své kůži. A v podání slavného španělského režiséra Pedra Almodóvara se z kůže stane prokletí.
07.07.2011 17:50 |

podobné články

Prezident Klaus udělil plakety svým spolupracovníkům

 
Prezident republiky Václav Klaus udělil v pondělí dne 4. března 2013 Plaketu prezidenta republiky svým dlouholetým spolupracovníkům:
05.03.2013 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10877 článků)

Klaus se loučí s Hradem. Spolupracovníkům rozdal plakety

 
Prezidentu Václavu Klausovi zbývají poslední dny ve funkci, než úřad předá svému nástupci Miloši Zemanovi (SPOZ). Končící prezident udělil některým svým dlouholetým spolupracovníkům Plaketu prezidenta republiky. Mezi obdarovanými jsou podle serveru Novinky.cz vedoucí kanceláře Jiří Weigl nebo jeho zástupce Petr Hájek.
05.03.2013 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10877 článků) , Petr Zeman (372 článků) , Petr Weigl (18 článků) , Jiří Zeman (1386 článků)

Svaz léčebných lázní ČR: Lázně nabízejí pomoc ukrajinským spolupracovníkům a jejich rodinám

 
Představitelé a provozovatelé léčebných lázní České republiky sledují s velkým rozhořčením a obavami aktuální dění na Ukrajině a stejně jako většina civilizovaného světa odsuzují toto válečné běsnění. Proto většina lázní ihned po vypuknutí válečného konfliktu na Ukrajině nabídla svým ukrajinským spolupracovníkům a jejich rodinám okamžitou pomoc.
04.03.2022 11:00 |

podobné články

Práce pro ministry i CEFC. Kdo je nový adept na šéfa diplomacie Jakub Kulhánek

 
Jakub Kulhánek (37), kterého ČSSD navrhne do funkce ministra zahraničí, patří k dlouholetým spolupracovníkům špiček sociální demokracie, radil bývalému premiérovi Bohuslavu Sobotkovi a nyní patří k nejbližším spolupracovníkům současného šéfa ČSSD Jana Hamáčka.
14.04.2021 03:50 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9580 článků) , Jan Hamáček (3329 článků)

¨Naše nejhezčí země na světě potřebuje pomoc, vysílal Babiš. Lidé prý věří, že ji dokáže zachránit

 
„Ukazuje se, že mi spousta lidí věří, že bych tuhle zemi dokázal zachránit a postarat se o vás,“ říká prezidentský kandidát a expremiér Andrej Babiš (ANO) ve svém novoročním přání a tvrdí, že by v případě svého zvolení chtěl vládě premiéra Petra Fialy (ODS) pomáhat a radit jí. Recept má prý pro vládu připraven téměř na všechny hlavní problémy dneška a ví prý i to, jak by kabinet mohl „zastavit inflaci“ či „zachránit ekonomiku“.
31.12.2022 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25719 článků) , Petr Fiala (4925 článků)

Naše nejhezčí země na světě potřebuje pomoc, vysílal Babiš. Lidé prý věří, že ji dokáže zachránit

 
„Ukazuje se, že mi spousta lidí věří, že bych tuhle zemi dokázal zachránit a postarat se o vás,“ říká prezidentský kandidát a expremiér Andrej Babiš (ANO) ve svém novoročním přání a tvrdí, že by v případě svého zvolení chtěl vládě premiéra Petra Fialy (ODS) pomáhat a radit jí. Recept má prý pro vládu připraven téměř na všechny hlavní problémy dneška a ví prý i to, jak by kabinet mohl „zastavit inflaci“ či „zachránit ekonomiku“.
31.12.2022 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25719 článků) , Petr Fiala (4925 článků)

Hrdina letu 4U9525: Toto je tvář kapitána, který se snažil rozsekat dveře kabiny sekyrou

 
To je on, hrdina letu 4U9525! Svět konečně ví, jak vypadal kapitán Airbusu A320, který se zřítil ve francouzských Alpách. Patrick Sondheimer (†36) se snažil všemi silami zachránit všech 150 lidí na palubě. Bojoval do poslední chvíle. Do kokpitu, ve kterém se zavřel kopilot Andreas Lubitz (†27), se snažil prosekat sekyrou. Nepovedlo se mu to, dveře byly z pancíře.
07.04.2015 13:15 |

podobné články

Ona si prostě nedá pokoj. Faltýnová opět ukázala svoji božskou kůži pod kůží

 
Petra Faltýnová  (36) šla opět s kůží na trh, a to doslova. Na přehlídce návrhářky Natali Ruden předvedla několik modelů z vykrájené kůže. Rafinovaně řešené šaty daly nahlédnout na skutečnou kůži modelky.
09.05.2014 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Petra Faltýnová (702 článků)

Mladý hřebec se obětavě snažil zachránit starého koně

 
Sloupkař Norm Clarke, který pro server Las Vegas Review-Journal sbírá klepy ze života slavných, se na konci své dovolené v Coloradu stal svědkem dojemného okamžiku. Dvouletý kůň se na ranči nedaleko Westcliffu obětavě snažil zachránit jiného koně, který na pastvě zkolaboval.
05.08.2011 12:55 |

podobné články

Paula Walkera zabil zkušený řidič a nejlepší kamarád! Zachránit se ho snažil zoufalý syn (8)

 
Rychle a zběsile ho proslavilo, stejně i skončil. Hollywoodský krasavec Paul Walker (40) zemřel půl hodiny poté, co nastoupil do kamarádova Porsche GT. Řidiče vozu, bývalého automobilového závodníka, se snažil z vraku zachránit jeho teprve osmiletý syn.
02.12.2013 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Paul Walker (210 článků) , Paul Walker (95 článků)

Dobrotivý pejsek: Snažil se zachránit ryby na suchu!

 
Že jsou ryby pro pejsky jenom k žrádlu? Ale kdeže! Tenhle dobrotivý pejsek se snažil zachránit hned několik ryb na suchu!
22.08.2014 06:55 |

podobné články

Smrt chlapců (†7) na jezeře Lhota: Hoch se snažil zachránit bratrance z chaluh, utopili se oba

 
Tragédie z jezera Lhota, na kterém se utopily dvě sedmileté děti, má možná hrdinské pozadí. Podle očitého svědka se jeden z chlapců snažil zachránit druhého, když se zamotal do chaluh. Nakonec zemřel s ním.
04.08.2018 05:05 |

podobné články

Muž se snažil zachránit z vody svého syna (2): Sám pak zmizel pod hladinou

 
Naprosto tragická událost se odehrála ve Smiřicích na Královéhradecku. V pískovém jezeře tam vypadlo dítě z nafukovacího člunu. Otec se snažil zachránit svého dvouletého synka, což se mu podařilo, bohužel ale on sám zmizel pod hladinou.
10.08.2020 18:15 |

podobné články

Kam vítr, tam Zeman: Prezident popírá tvrdý zásah, který sám kritizoval!

 
Že své názory člověk s časem mění, není nic zvláštního, avšak měnit svévolně historii člověk nemůže. O to se pokusil v sobotní debatě Miloš Zeman, když popřel, že by zásah na Národní třídě byl „nestandardním masakrem“. Jenže přesně tak sám označil demonstrace v písemném prohlášení z té doby.
17.11.2014 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27765 článků)

ČOI: O Velikonocích „tvrdý alkohol“ nezletilým prodali téměř bez potíží

 
Na začátku Velikonočních prázdnin Česká obchodní inspekce Ústeckého a Libereckého kraje kontrolovala, zda si mladiství středoškoláci mohou koupit i tvrdý alkohol. Ano, celkem bez problémů - v 5 případech z 6 kontrol tvrdý alkohol figurantovi České obchodní inspekce na severu Čech prodali (tj. 83 %).
05.04.2018 21:35 |

podobné články

Piráti a převzetí moci. Bude to tvrdý boj, ale dokážeme to, věří Richterová

 
Pirátská poslankyně Olga Richterová uznala, že se jí se zaléváním květin v kanceláři žlutou konvičkou nepodařilo „obnovit rovnováhu přírody“. Piráti jsou podle ní po kritice jejich kampaně poučeni a „připraveni na tvrdý boj o naši zemi“. Právě bez tvrdého boje prý převzetí moci po říjnových volbách není možné. „Víme, že vrátit naší zemi budoucnost bez boje není možné. A že to bude tvrdý boj. Ale o to víc jsme odhodlaní dokázat to!“ burcuje Richterová.
20.07.2021 16:25 |

podobné články

To je tedy trapas! Miloš Zeman se snažil před Evropským parlamentem mluvit anglicky a říkal nesmysly!

 
"Miloš Zeman":http://www.extra.cz/tema/milos-zeman se vypravil do Štrasburku, kde vystoupil před Evropským parlamentem, aby kritizoval byrokracii "Evropské unie":http://www.extra.cz/tema/evropska-unie. Na tom by nebylo nic tak divného, kdyby se nestala jedna zábavná věc. Miloš Zeman se snažil mluvit anglicky. Nebudeme se smát jeho legračnímu česko-anglickému přízvuku, protože ho máme všichni. Pojďme se ale podívat, o čem mluvil.
27.02.2014 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27765 článků)

Zeman jasně: Rusko je náš dlouhodobý spojenec. Na Majdanu byli také fašisté

 
Prezident republiky Miloš Zeman zakončil pracovní týden odpověďmi na dotazy čtenářů ParlamentníchListů.cz. Vyjádřil se například k otázkám válek na Ukrajině a na Blízkém východě a čelil i ostrému útoku kvůli svým spolupracovníkům. Nutno dodat, že neméně ostře.
16.08.2014 09:16 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27765 článků)