Článek

Zeman řekl, co bude po volbách. A v rozhovoru pro PL nebývale vytrestal Moravce a ČT

 
ROZHOVOR S PREZIDENTEM S koalicí ANO, KSČM a SPD Tomia Okamury by prezident Miloš Zeman neměl absolutně žádný problém. Podle něho je třeba respektovat svobodnou vůli občanů. Zeman zhodnotil fungování současné vlády a udělil nejlepší a nejhorší známku několika ministrům.
21.10.2017 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21142 článků)
Podobné články

Prezident Zeman se v otevřeném rozhovoru opřel do premiéra: Zrádce Sobotka omlouvá svou zradu a lže

 
EXKLUZIVNĚ Prezident Miloš Zeman v den dvouletého výročí své inaugurace pro ParlamentníListy.cz komentuje aktuální zahraniční i domácí dění. Prezident odmítá neúčast na oslavě konce války v Moskvě, neboť by šlo o urážku obětí padlých vojáků. Nebývale ostře pak Zeman kritizoval Bohuslava Sobotku. Ten prý lže, když tvrdí, že Zeman po prezidentské volbě v roce 2003 poškozoval ČSSD. "Zrádce omlouvá svoji vlastní zradu," řekl ostře prezident Miloš Zeman.
08.03.2015 10:56 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9493 článků) , Miloš Zeman (21142 článků)

Hamplová (Nezávislí): Být u Moravce aneb na vlastní kůži

 
Ženy sní o lásce. Muži sní o ženách. Politici sní o tom „být u Moravce“. Minimálně v krajských volbách. Protože být u Moravce je nakročení k volebnímu úspěchu, neboli kdo není u Moravce, ten jako by nebyl.
27.09.2012 11:50 |

podobné články

Vyvražďování židů, zbabělost. Nebývale radikální Zeman citoval islámské posvátné texty

 
Prezident Miloš Zeman se v pondělí večer zúčastnil oslavy Dne nezávislosti Státu Izrael v pražském hotelu Hilton. V nebývale ostře formulovaném projevu varoval před islámským terorismem a odsoudil užívání politicky korektního slovníku, který je podle Zemana ve skutečnosti nikoli korektní, ale zbabělý.
27.05.2014 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21142 článků)

Pokud nebude proti Zemanovi kandidovat jiný Zeman a Zeman bude obhajovat, vyhraje Zeman, sdělil PL Ivan Bartoš

 
ROZHOVOR Ztrátou důvěry v politiku si vysvětluje předseda Pirátské strany Ivan Bartoš slabou účast v nedávných volbách. Babiš a Kalousek si podle něj nemají co vyčítat, sociální demokraté mají kauz na deset kabátů ostudy. Kriticky pohlíží i na KDU-ČSL a ODS není nová, ale malá. Zajímavě se v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz vyjádřil k příští prezidentské volbě: „Pokud nebude proti Miloši Zemanovi kandidovat nějaký jiný Miloš Zeman a Miloš Zeman bude post obhajovat, vyhraje opět Miloš Zeman.“
31.10.2016 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21142 článků) , Ivan Ivan (968 článků)

Zeman: Rektor urazil hlavu státu! Nedovolil mi přednášku, tak ho nepozvu na Hrad

 
Rektor brněnské Masarykovy univerzity Mikuláš Bek se dopustil urážky hlavy státu tím, že zakázal Zemanovu přednášku z obavy před předvolební agitací. Dnes to prohlásil prezident s tím, že rektora proto vytrestal a nepozval ho na oslavu státního svátku na Pražském hradě.
25.10.2013 15:45 |

podobné články

Ať ČSSD vyhraje volby, řekl Zeman a sjezd křičel nadšením

 
"Jako prezident si přeji být nadstranický. Jako občan Miloš Zeman si přeji vítězství sociální demokracie v příštích volbách," řekl Zeman v pátek na sjezdu ČSSD. Sál jej odměnil bouřlivým potleskem. Zeman také vyzval ČSSD, aby po příštích sněmovních volbách vytvořila v případě výhry jednobarevnou vládu, která by se mohla opírat o toleranci KSČM.
15.03.2013 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21142 článků)

No jo, Zeman neumírá, směje se Zdeněk Zbořil příznivcům Drahoše. A těm ostrým říká: Co vypouštíte z pusy, se vám vrátí

 
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA „Možná bylo pro diváky TV Nova překvapením, že Miloš Zeman neumírá, že hovoří souvisle, bez poznámek a konzistentně,“ glosuje včerejší vystoupení prezidenta na Nově doktor Zdeněk Zbořil. Politolog se vyjadřuje k situaci kolem plánovaných televizních duelů a k odmítnutí Václava Moravce moderovat debatu na ČT poznamenal: „Pana Moravce mnoho lidí nepovažuje za tak vzdělaného a schopného, aby frekvence jeho vystoupení na obrazovce byla tak četná jako vystupování Miroslava Kalouska.“ Zbořil také zmiňuje, že heslo „Stop imigrantům a Drahošovi“ nebude k vítězství ve volbách Zemanovi stačit. A koho budeme mít na Hradě? „To si nedovolím tvrdit ani přes masivní a právě proto kontraproduktivní běsnění antizemanovských aktivistů,“ říká Zbořil.
22.01.2018 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6481 článků) , Miloš Zeman (21142 článků)

Agresivní ČECH VYBRZDIL KAMION na německé dálnici. Po nehodě napadl řidiče!

 
Český řidič, který nebyl spokojen s rychlostí tahače na dálnici A 3 směrem na Frankfurt, vytrestal jeho šoféra tím, že ho předjel a před ním přibrzdil. Manévr vyústil v kolizi vozidel, píše webový portál Main-Post.
12.01.2011 16:45 |

podobné články

Další pirát: Agresorovi vzali v Německu řidičák

 
Po pirátovi č. 2222 se objevil další neukázněný český řidič, tentokrát v Německu. Osmatřicetiletý podnikatel v terénním mercedesu ve středu ráno v Německu "vytrestal" řidiče (50) německého kamionu, když před ním při jízdě prudce přibrzdil a po zastavení na odpočívadle ho dokonce i napadl! Byl mu odebrán řidičský průkaz a řeší se, co s ním dál.
12.01.2011 21:35 |

podobné články

DALŠÍ PIRÁT "ŠKOLIL" řidiče na DÁLNICI! Policisté UŽ HO MAJÍ!

 
Dalšího řidiče-školitele, který vytrestal jiného zastavením na dálnici, vyšetřují policisté. Incident se odehrál na dálnici D1 a podle svědků při něm šlo o život, i když se nakonec nikomu nic nestalo. "Trestající" řidič shodou okolností ohrožoval vůz s kapelou Marie Rottrové. Jeho osádka pořídila fotky.
21.10.2011 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Marie Rottrová (260 článků)

Kamion skončil ve škarpě, sníh vytrestal řidiče

 
Kamion sjel do příkopu na Vysočině u Vojnova Městce na Žďársku po deváté ráno. Doprava ve směru na silnici 37 byla kvůli vyprošťování kamionu omezena.
10.01.2012 10:00 |

podobné články

Jiřímu Krampolovi došla trpělivost s manželkou. Zlískal ji novinami

 
Ženu ani květinou neuhodíš, říká se. To platí ale asi jen v případě, pokud člověk není Jiřím Krampolem  (73) a nemusí poslední rok řešit jeden skandál své manželky Hany Krampolové  (50) za druhým. Moderátorovi Nikdo není dokonalý ruply nervy a místo květiny vzal do ruky noviny s článkem o jeho ženě a pěkně ji s nimi vytrestal! „Co jsi to zase prováděla!“ zuřil.
28.05.2012 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Krampol (643 článků)

Nebeský kolotoč znovu vytrestal návštěvníky. Čtyřhodinová závrať v ceně

 
Je více než pravděpodobné, že až příště zavítají hosté do zábavního parku Knott's Berry Farm, kolotoč nesoucí název Windseeker si asi vyberou jen zatvrzelí masochisté. Během dvou týdnů se totiž kolotoč podruhé zasekl ve výši 90 metrů nad zemí i s milovníky adrenalinu, kteří se jej rozhodli vyzkoušet. Tentokrát si však ve vzduchu pobyli opravdu dlouho.
21.09.2012 10:05 |

podobné články

Bývalou narkomanku život tvrdě vytrestal: Drogy jí vzaly nohu a rodinu!

 
Lenka o setkání s reportéry Nedělního Bleska sama  požádala — z psychiatrie ve Znojmě, kde se léčila. Doufá, že otevřenost  jí dopomůže  ke kvalitní   protéze.
17.02.2013 05:05 |

podobné články

Bulvár ošklivě vytrestal Víta Bártu nehezkým obrázkem

 
Vít Bárta se podle bulváru rád holedbá heslem „říkat pravdu a nekrást“, ale ve skutečnoti je schopen lži, za kterou by se nemusel stydět ani Pinnochio. Bulvár tedy předsedu Věcí veřejných vyobrazil s charakteristickým dlouhým nosem pohádkové postavičky a přidal pojednání o jedné „anketě“, která se objevila v Bártově měsíčníku.
02.07.2013 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2829 článků)

Zdražovací cvokárna: Bulvár vytrestal šéfy národní banky zveřejněním jejich platů

 
Krok České národní banky (ČNB), která se rozhodla oslabit úmyslně korunu, aby tak pomohla české ekonomice, stále leží mnohým v žaludku. Kvůli této intervenci totiž zdražilo všechno zboží nebo v nejbližší době zdraží, píše deník Blesk. Centrální bankéře vyobrazuje na portrétech jako zločince, kteří patří do vězení za to, že lidem z každé tisícikoruny ukradli na její hodnotě padesát korun.
22.11.2013 07:22 |

podobné články

Zdražovací cvokárna: Bulvár vytrestal šéfy národní banky zveřejněním jejich platů

 
Krok České národní banky (ČNB), která se rozhodla oslabit úmyslně korunu, aby tak pomohla české ekonomice, stále leží mnohým v žaludku. Kvůli této intervenci totiž zdražilo všechno zboží nebo v nejbližší době zdraží, píše deník Blesk. Centrální bankéře vyobrazuje na portrétech jako zločince, kteří patří do vězení za to, že lidem z každé tisícikoruny ukradli na její hodnotě padesát korun.
22.11.2013 18:07 |

podobné články

Šejk vytrestal podvodníky s falešnými obrazy. Zaplatil padělky

 
S čím kdo zachází, tím také schází. Dvojice španělských podvodníků s padělanými klasiky výtvarného umění pravdivost tohoto přísloví podcenila. Ve snaze prodat padělaného Goyu si dva bratři z Girony mysleli, že arabský šejk jim skočí na lep. Jenže byl ještě mazanější, a tak hrál nevědoucího a za podvrh zaplatil padělanými penězi.
24.02.2015 11:05 |

podobné články

Otřesný zážitek spisovatele Lamberka z Miami: Hurikán Irma mě vytrestal!

 
Nevzal nohy na ramena a to se mu vymstilo. Spisovatel a lékař Jiří Lamberk (69) žije v USA už od roku 1976. Nějaké přírodní živly už zažil, a proto před hurikánem Irma odmítl kapitulovat. Po hrůzném zážitku ale obrátil o 180 stupňů.
14.09.2017 13:30 |

podobné články