Článek

Zeman přijel a sejmul kavárnu podpisem. A ještě dělal srandu

 
Prezident republiky Miloš Zeman jmenoval na Pražském hradě rektory a rektorky vysokých škol, ceremoniálu se jich zúčastnilo celkem jedenáct. Jeden z nich – Vojtěch Adam – chyběl. Ten však zároveň také čelí podezření z úprav obrazových dat a z toho důvodu jej končící rektorka Danuše Nerudová vyzvala k rezignaci. K témuž nastupujícího rektora Mendelovy univerzity vyzývala v minulých dnech i část liberální veřejnosti. Zeman volání nejen nevyslyšel, ale ještě kolem něj tropil žerty.
26.01.2022 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (1787 článků) , Miloš Zeman (27863 článků) , Adam Vojtěch (1381 článků)
Podobné články

Babiš si z vás dělal srandu, smál se Jurečka Hamáčkovi. Ten spustil o „legendárních bitvách“ Maláčové

 
Hosty Partie Terezie Tománkové byli předseda sociální demokracie Jan Hamáček a předseda KDU-ČSL Marian Jurečka. Ve studiu to mezi nim pořádně jiskřilo. Hamáček varoval, že ODS rozprodá Česko. „My nebudeme podporovat privatizaci Českých drah a České pošty, aby tady někdo rozprodával českou politiku jak v devadesátkách,“ rozjel se Hamáček. Jurečka se Hamáčkovi smál za společnou koalici s ANO. „Kde jste s tím došli? Andrej Babiš vás úplně rozcupoval a dělal si z vás srandu,“ vypálil Jurečka.
05.09.2021 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25785 článků) , Jan Hamáček (3329 článků) , Marian Jurečka (1068 článků)

Jsi naživu, nebo je to pr*el? Youtuber (22) si dělal srandu z mrtvoly v lese sebevrahů! Fanoušci mu neskutečně naložili

 
Slavný americký bloger má z ostudy kabát! Logan Paul (22) totiž na svém kanálu na Youtube umístil zvrhlou nahrávku z japonského lesa sebevrahů, kde spolu s kolegy objevil tělo muže, který si vzal život. Skupinka si ve videu z neštěstí dělá srandu a chová se značně neuctivě. Za to se na jejich hlavu snesla neskutečná kritika.
03.01.2018 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Paul Logan (5 článků) , Logan Paul (5 článků) , Logan Paul (6 článků)

Klasnová: Galerii ani kavárnu ještě neotevírám a z politiky ještě neodcházím

 
Před dvěma dny média zaplavila informace o tom, že odcházím z politiky a otevírám kavárnu. Kdybych sdělila, že se hodlám dát na dráhu barové tanečnice, možná bych pochopila, proč se z toho dělá taková senzace.
24.08.2013 09:15 |

podobné články

VIDEO: Spiderman přerušil baseballový zápas, pak ho sejmul hráč

 
Baseballový zápas přerušil maskovaný hrdina, sejmul ho jeden z hráčů v poli.
23.09.2010 19:00 |

podobné články

VIDEO: Ronaldo ve svém bouráku skoro sejmul blondýnku

 
Chybělo málo a Cristiano Ronaldo měl na krku pořádný malér. Ve svém bílém luxusním Audi málem sejmul blonďatou slečnu.
12.02.2012 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Cristiano Ronaldo (566 článků)

Farmář chtěl porazit sekyrou prase, sejmul ale sám sebe

 
Farmářství, to není žádná psina. Než prase porazíte, je to dřina. Své o tom ví farmář z Jižní Ameriky, který se vepříka pokoušel zabít sekyrou. Namísto toho ale sejmul sám sebe.
12.01.2016 13:15 |

podobné články

Feťák sejmul pěstí kolemjdoucího, pak mu začal skákat po hlavě

 
Byl sjetý a zatraceně agresivní. Australan Ricky Hema (36) ze Sydney pod vlivem metamfetaminu zaútočil nejméně na čtyři lidi. Při nejlítějším útoku sejmul kolemjdoucího zákeřnou ranou pěstí z boku a poté, když se nebožák svalil na zem, mu začal skákat po hlavě. A nepřestal, i když viděl, že je již v bezvědomí.
01.03.2016 14:30 |

podobné články

Trump „sejmul“ CNN. Ve videu to novinářům nandal jako wrestlingový zápasník

 
Donald Trump je všeobecně známý svými postoji k čemukoliv. Jedním z nich je i jeho nesnášenlivost k určitým médiím. Na twitterovém účtu zveřejnil video, ve kterém zápasí s protivníkem. Muže, který má ve videu místo hlavy logo CNN, prezident vítězně „sejmul“ k zemi. Po zveřejnění videa se strhla lavina reakcí, odborníkům se jeho veřejné projevy nelíbí. Tvrdí, že podněcují k útokům na novináře. Informoval o tom deník The Washington Post.
03.07.2017 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5949 článků)

Chtěl ho připravit o jeho chloubu! Nahý ninja sejmul zloděje, polonahá přítelkyně zoufale přihlížela

 
Statečný naháč neskutečnou reakcí sejmul zloděje, který se mu snažil ukrást jeho Range Rovera. Celou událost zachytila bezpečnostní kamera, kterou má Stephen na domu. Na zlodějíčka si vyběhl přesně tak, jak ho příroda stvořila.
25.08.2018 05:40 |

podobné články

Řidič v kradeném bavoráku ujížděl policistům, sejmul dvě auta! Kolony v Liberecké v Praze

 
Zběsilá honička, na jejímž konci jsou tři rozflákaná auta! Řidič bavoráku v ulici V Holešovičkách ujížděl policejní hlídce, jenže nezvládl řízení a narazil do dvou zaparkovaných aut a sejmul i svodidla. Policisté ho zadrželi, skončil v nemocnici.
21.11.2019 13:20 |

podobné články

Putna profesorem bude. Jmenování mu ale prezident Zeman nepředá

 
Docent Martin C. Putna se může těšit na titul profesora. Prezident Miloš Zeman v uplynulých dnech uvedl důvody, pro něž s podpisem jmenování kontroverzního vysokoškolského pedagoga váhá. Po schůzce s ministrem školství Petrem Fialou ale uvedl, že mu titul svým podpisem stvrdí, ale jmenování mu předá šéf resortu školství.
22.05.2013 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (5073 článků) , Miloš Zeman (27863 článků)

Prezident Zeman napíná Kajínka i národ! Proč tolik otálí s podpisem jeho milosti?

 
Prezident Miloš Zeman řádně otálí s podpisem milosti, kterou udělil Jiřímu Kajínkovi. Proč to dělá? Vězňovo propuštění byla přece jeho vlastní iniciativa, tak nač to protahování? Většina národa na to má jasný názor, pan prezident hraje zbytečné divadlo!
20.05.2017 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27863 článků) , Jiří Kajínek (861 článků)

Povinná maturita z matematiky se ruší. Zeman to stvrdil podpisem

 
Povinná maturita z matematiky od příštího roku zavedena nebude. 17. června to podpisem stvrdil prezident Miloš Zeman. Maturanti nadále budou moci dát přednost zkoušce z cizího jazyka. Senát novelu školského zákona schválil po více než dvouhodinové debatě 10. června. Státní zkouška se má navíc omezit jen na didaktické testy. Ústní a písemné maturity z jazyků se přesouvají zpět do škol.
10.06.2020 17:05 |

podobné články

Lupič v USA přepadl kavárnu s banánem v ruce, "zbraň" poté snědl

 
S banánem schovaným pod tričkem se tento týden pokusil vyloupit internetovou kavárnu sedmnáctiletý mladík v Severní Karolíně. Banánovou atrapu pistole, která měla být jedním z důkazů, ale stihl ještě před příjezdem policie sníst. S odvoláním na místní média o tom informuje agentura AP.
17.05.2009 19:50 |

podobné články

„Nechci v Brně pražskou kavárnu!“ Dlouholetý rozhlasák bojuje o Senát s rektorem Bekem. A voliče varoval, co podpoří tím, že mu dají svůj hlas. Své řekl i k veřejnoprávním médiím

 
ROZHOVOR Celý svůj profesní život spojil Jaromír Ostrý s Českým rozhlasem, a i když měl možnost pokračovat ve funkci ředitele regionálních studií Brno a Zlín, svou rozhlasovou misi kvůli kandidatuře do Senátu ukončil. To jeho soupeř ve druhém kole Mikuláš Bek neuvěřitelným způsobem porušuje princip apolitičnosti veřejné vysoké školy. Podle dlouholetého rozhlasáka by lidé měli vědět, že hlas pro jeho protivníka prohloubí rozpory mezi vládou a opozicí, že se ještě více vyostří útoky na prezidenta a premiéra, že se pootevře cesta ke sklapnutí podpatků před zastánci migračního hnutí. Sám jako Brňan nechce v Brně pražskou kavárnu a tvrdí, že i v Praze zůstane Brňanem.
10.10.2018 20:26 |

podobné články

„Nechci v Brně pražskou kavárnu!“ Dlouholetý rozhlasák bojuje o Senát s rektorem Bekem. Varoval před ním voliče. A své řekl i k ČT

 
ROZHOVOR Celý svůj profesní život spojil Jaromír Ostrý s Českým rozhlasem, a i když měl možnost pokračovat ve funkci ředitele regionálních studií Brno a Zlín, svou rozhlasovou misi kvůli kandidatuře do Senátu ukončil. To jeho soupeř ve druhém kole Mikuláš Bek neuvěřitelným způsobem porušuje princip apolitičnosti veřejné vysoké školy. Podle dlouholetého rozhlasáka by lidé měli vědět, že hlas pro jeho protivníka prohloubí rozpory mezi vládou a opozicí, že se ještě více vyostří útoky na prezidenta a premiéra, že se pootevře cesta ke sklapnutí podpatků před zastánci migračního hnutí. Sám jako Brňan nechce v Brně pražskou kavárnu a tvrdí, že i v Praze zůstane Brňanem.
10.10.2018 20:35 |

podobné články

Zeman vystoupil a dělal si ze všeho srandu. Z Moravce i Drahoše. A vydal přelomové sdělení

 
Prezident Miloš Zeman nedosáhl takového úspěchu, v jaký snad doufal, a nezvítězil již v prvním kole. Sluší se ovšem dodat, že kolo jasně opanoval, neboť v něm zvítězil s přibližně 39 procenty hlasů, zatímco Jiří Drahoš má 26 procent hlasů. V Loretánské ulici promluvil prezident Zeman ke svým podporovatelům. Sdělil jim mimo jiné, že je připraven na televizní debatu s Jiřím Drahošem. Dokonce i na dvě debaty...
13.01.2018 17:11 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27863 článků) , Jiří Drahoš (1214 článků)

Smrt? Zeman si dělal srandu z Macrona. Před generály

 
Prezident Miloš Zeman a předseda vlády Andrej Babiš (ANO) vystoupili na velitelském shromáždění náčelníka Generálního štábu Armády ČR. Zeman si rýpl do novinářů a varoval před stahováním vojáků NATO z Afghánistánu. Babiš doplnil, že by měla posílit obrannou spolupráci i Evropa a že tady by mohl hrát důležitou roli český zbrojní průmysl.
20.11.2019 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25785 článků) , Miloš Zeman (27863 článků)

Korupčník Knetig: Dělal jsem si srandu!

 
Korupční kauza připomíná frašku. Velkou frašku! Poradce exministra životního prostředí Pavla Drobila Martin Knetig přišel s neuvěřitelným vysvětlením, proč mluvil o tom, že shání peníze pro ODS. Prý si dělal jen legraci. A Libor Michálek mu to prý zbaštil.
21.12.2010 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Drobil (387 článků)