Článek

Zeman: Jednání úspěšných stran se mohou zaseknout už při volbě vedení Sněmovny

 
Sotva se v pátek otevřely volební místnosti, začal prezident Miloš Zeman lajnovat předvolební hřiště. Dokonce prý naznačil, že to bude on, kdo bude diktovat vyjednávání. Lidové noviny v obsáhlém materiálu zpochybňují kroky, které chce prezident po volbách činit. Ačkoliv Zeman avizuje, že chce přispět k hladkému ustavení orgánů nové sněmovny, deník jej obviňuje, že myslí na vlastní prospěch.
21.10.2017 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21134 článků)
Podobné články

Zásady úspěšných lidí

 
Také jste si někdy přáli znát zásady úspěšných lidí, které vídáte v médiích nebo dokonce kolem sebe? Nechceme hned tvrdit, že jste dotyčným jejich úspěch záviděli, i když závist patří mezi typické české vlastnosti. Jen jste možná chtěli vědět, jak to dělají, že se jim daří, odkud se vzalo jejich štěstí a odkud pramení úspěch, kvůli kterému jsou spokojení nebo si mohou dovolit žít na opravdu vysoké noze. Spousta lidí si myslí, že se zásady úspěšných lidí točí kolem kontaktů. Možná si i vy myslíte, že pokud chcete něčeho dosáhnout, musíte mít kolem sebe spoustu lidí, nejlépe pak vlivných lidí, kteří vám na vaší cestičce pomohou a budou vám z ní odhazovat klacky. Není to pravda a na váš úspěch to nemá vliv. Jaké jsou zásady úspěšných lidí? Zkuste se zeptat někoho úspěšného, jak se mu to podařilo. S největší pravděpodobností nepochodíte a na svou otázku odpověď nedostanete. Češi jsou bohužel známí i tím, že nejen druhým závidí, ale zároveň se nechtějí dělit a mnohdy jsou i hamižní. Proč by se tedy měli svěřovat se svým know-how, když by to potom znamenalo, že i lidé kolem nich dosáhnou úspěchu a oni už rázem nebudou tak výjimeční? Naštěstí pro vás právě teď čtete dnešní článek, určitě v tom tedy nepřestávejte, pokud se chcete dozvědět, jaké jsou zásady úspěšných lidí. Společně si je teď představíme! Mají motivaci Když si na něčím jdete, musíte mít před sebou motivaci, která bude vaší hnací silou a bude vás neustále popohánět, abyste se nevzdávali, nezastavili se před první překážkou a pořád postupovali dál, doku nedosáhnete svého cíle. A právě motivace je první zásadou lidí, kterým se podařilo dosáhnout úspěchu. Když se nad tím zamyslíte, něco na tom bude, viďte? Myslí pozitivně Pokud se obklopíte negativní náladou a budete na svůj život hledět v černých barvách, s... Čtěte více Příspěvek Zásady úspěšných lidí pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
13.07.2017 19:20 |

podobné články

Mrazivý vzkaz experta pro odpůrce Babiše z Demokratického bloku: Čtyři roky jsou jasné

 
POLITOLOGOVÉ Kvůli společnému postupu při pondělním ustavení sněmovny se občanští demokraté, TOP 09, lidovci a STAN sdružili do uskupení Demokratický blok. I když ODS stáhla kandidaturu svého předsedy Petra Fialy do čela sněmovny, Radka Vondráčka blok volit nebude, ale požadují dvě místa místopředsedů sněmovny a vedení sedmi výborů. Politolog Petr Sokol sdružení středových a pravicových stran považuje za krok, který může pomoci při volbě orgánů Poslanecké sněmovny. „Při velké roztříštěnosti sněmovny se výrazně zjednoduší, když se spojí několik stran. Otázkou zůstává, zda ostatní hráči toho neformálního spojenectví, tedy ta stopatnáctka – Babiš, Okamura a komunisti – akceptují, že tohle uskupení má větší počet poslanců, než by měly strany samostatně,“ upozornil Petr Sokol. A připustil, že to v tuto chvíli není jednoznačné.
20.11.2017 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1349 článků)

Toyota: Zaseklý plyn? Nebezpečná auta jsou i v Česku

 
POZOR! Na linkách v kolínském TPCA se vyráběla auta s vadou, která může řidičům pěkně zavařit. V letech 2005 až 2009 byly do aut montovány plynové pedály, které se mohou zaseknout a samovolně zrychlit vůz.
01.02.2010 21:25 |

podobné články

Fiala pohořel při volbě místopředsedů, poslanci se kvůli němu pohádali

 
Při páteční volbě místopředsedů sněmovny neuspěl z pěti kandidátů jen předseda ODS Petr Fiala. Mezi poslanci to pak vyvolalo spory, část mluvila o vzniku "hlasovací koalice" ANO, SPD a KSČM. Ve volbě uspěli Vojtěch Filip (KSČM), Jan Hamáček (ČSSD), Tomio Okamura (SPD) a Vojtěch Pikal (Piráti). O Fialovi a případných dalších kandidátech na poslední volné místo v čele komory se bude hlasovat asi příští týden.
24.11.2017 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1349 článků) , Jan Hamáček (909 článků) , Vojtěch Filip (1080 článků)

Zákon o volbě prezidenta má nejasný výklad

 
Úřad kontrolující hospodaření politických stran bude mít potíže se stanovením počátku volební kampaně některých prezidentských kandidátů. Zákon o volbě prezidenta jim totiž nařizuje, aby úřadu do pěti dnů od vyhlášení termínu voleb zaslali číslo transparrentního účtu. Od té doby musí přes účet hradit náklady na kampaň. Někteří zájemci o Hrad ale ještě nevědí, jestli se o funkci budou ucházet. Podle stejného zákona ale mají čas na rozhodnutí až do začátku listopadu. Kontrolní úřad bude proto při udělování sankcí patrně vycházet z toho, jestli se aktivity možných kandidátů dají považovat za kampaň, řekl ČTK člen jeho vedení Jan Outlý. Většina potenciálních kandidátů již má transparentní účet zřízený. Například prezident Miloš Zeman jej ale ještě nezveřejnil.
25.08.2017 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21134 článků)

Vy určitě všichni řídíte velké firmy, křičel Babiš na diváky debaty, když se mu smáli

 
Jako „Poslední zásadní slovo před letošními volbami“ prezentoval Václav Moravec debatu lídrů devíti největších stran v pražském Kongresovém centru. V druhé části debaty se střetla pětice stran, které mají reálnou šanci se do sněmovny dostat. Vedle dvou stran, které se do sněmovny mohou vrátit, se objevili tři nováčci, kteří mají slušnou šanci do sněmovny projít. Jedním z nich byl i Andrej Babiš z hnutí ANO.
24.10.2013 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13513 článků) , Václav Moravec (458 článků)

Tejc (ČSSD): Příští schůzka k přímé volbě - šestiletý mandát, odvolatelnost a abolice

 
Nejobtížnější překážka na cestě k přímé volbě prezidenta padla. Vyjednavači sociální demokracie a koaličních stran se shodli na tom, že prezident by měl být volen ve dvoukolové volbě.
04.03.2011 18:50 |

podobné články

Ve Slovinsku důkladně kontrolují legální původ aut

 
Na hranicích se Slovinskem se můžete při cestě k moři pořádně zaseknout. Celníci totiž velmi často kontrolují původ aut.
14.06.2010 07:20 |

podobné články

Ne a ne se seznámit? Někde děláte chybu!

 
Při ‚lovu‘ pana Vysněného se vám stále nedaří zaseknout udičku? Přečtěte si, co muže upřímně děsí, a vylepšete svůj styl na jedničku.
06.10.2010 08:05 |

podobné články

Vlček svolal šéfy stran a vlády na 23. února k rokování o chodu Sněmovny

 
Předseda Sněmovny Miloslav Vlček (ČSSD) svolal na úterý 23. února schůzku lídrů parlamentních stran a vedení dolní komory s premiérem Janem Fischerem. Řešit by měli, jak do květnových voleb pokračovat v práci Sněmovny. Spory levice a pravice v posledních týdnech jednání dolní komory téměř zcela zablokovaly.
17.02.2010 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloslav Vlček (154 článků) , Jan Fischer (1743 článků)

Zeman pověřil Babiše jednáním o sestavení vlády. Co řekli na Kalouskovy intriky?

 
Miloš Zeman využil svůj první pokus a pověřil vítěze Andreje Babiše (ANO), aby jednal o sestavení vlády. Babiš se nyní upíná k menšinové vládě z mistrů ANO a nestraníků. A stěžuje si na přístup ostatních stran, které se dostaly do Sněmovny. Oba se pak společně na zámku v Lánech pustili do Miroslava Kalouska (TOP 09), který volá po obstrukcích při volbě nového předsedy Sněmovny. Podle Zemana nebyl Kalousek nikdy gentleman, podle Babiše je škoda, že zůstal v politice.
31.10.2017 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13513 článků) , Miloš Zeman (21134 článků)

Jednání koalice začne ve čtvrtek, myslí si Peake

 
Jednání stran vládní koalice o nynější složité situaci podle vicepremiérky a místopředsedkyně Věcí veřejných Karolíny Peake začnou zřejmě ve čtvrtek. Řekla to novinářům a připomněla, že dnes se schází vedení všech tří stran. Peake dnes po jednání vlády také odmítla, že by se vzepřela vedení strany.
04.04.2012 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Peake (1612 článků)

Vondra: Nemůžeme se zaseknout na personálních otázkách. Nabízím demisi

 
Celé znění vystoupení ministra obrany Alexandra Vondry na dnešní tiskové konferenci.
11.04.2011 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1133 článků)

Hamáček chtěl zaseknout poslance Úsvitu. To se ale nelíbilo Černochové a ani Okamurovi

 
Poslanci se již po čtyřiceti minutách projednávání vládní novely energetického zákona nedokázali udržet na uzdě a pohádali se. Začali se totiž dohadovat o tom, zda se může poslanec Úsvitu David Kádner v rámci debaty rozhovořit i o hornickém zákoně.
11.03.2015 11:16 |

podobné články

Osobnosti: David Kádner (79 článků)

Sekáčkem na led zaútočil na dva muže: Jednomu ho zasekl do předloktí

 
Jak v hororu si připadali dva muži v brněnských Židenicích, kteří rekonstruovali starší byt. Zaútočil tam totiž na ně šílený cizinec se sekáčkem na led. Jednomu muži ho měl zaseknout do předloktí, druhého prokopl dveřmi.
01.06.2017 11:15 |

podobné články

Vrahovi Jána Kuciaka se zasekávala zbraň. Stejné náboje jako střelec používají i ozbrojené složky

 
Nové informace z pitvy a balistiky částečně odkrývají, co se dělo na místě vraždy Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové. Zajištěné nábojnice odpovídají typu, který používají i ozbrojené složky. Ukázalo se navíc, že se vrahovi musela několikrát zaseknout zbraň.
21.03.2018 20:50 |

podobné články

IKEA stahuje pítko pro psy a kočky, hrozí jim udušení. Nemá ho váš mazlíček?

 
Nábytkářská společnost IKEA stahuje z prodeje napáječku pro domácí zvířata Lurvig. Kočkám a psům se může zaseknout v nádržce na vodu hlava a hrozí jim udušení. Firma ví o dvou takových případech. Ve středu o tom informovala mluvčí Zdenka Pecková.
11.07.2018 14:30 |

podobné články

Senát: Závěr z jednání Mandátového a imunitního výboru k prezidentské volbě

 
Závěrečná zpráva MIV k přezkoumání dodržení pravidel financování volební kampaně kandidátů na funkci prezidenta (podle zákona č. 275/2012 Sb., o volbě prezidenta republiky a o změně některých zákonů - zákon o volbě prezidenta republiky)
08.10.2013 18:05 |

podobné články

V přímé volbě možná něco chybí: Vyhrát může ten nejbohatší

 
Dalšího prezidenta si lidé zvolí sami v přímé volbě. Ve středu ji schválili také senátoři. Server Týden.cz ale připomíná, že zákonodárci stále mohou velmi ovlivnit, kdo se stane hlavou státu. Záleží například na tom, zda dojde k „zastropování“ výdajů na předvolební kampaně. To zatím v zákoně o přímé volbě není.
09.02.2012 08:45 |

podobné články