Článek

Železniční komplikace v Praze: Porucha trakčního vedení přerušila provoz mezi centrem a Smíchovem

 
Stržené trakční vedení komplikovalo vlakový provoz v hlavním městě. Vlaky konkrétně odpoledne přestaly jezdit mezi hlavním nádražím a Smíchovem zhruba od 14 do 16 hodin. Komplikace se dotkly až desítek spojů. Některé jely odklonem, v jiných případech musí cestující využít MHD.
10.07.2020 15:40 |

podobné články

Podobné články

Další železniční nesnáz. Porucha trakčního vedení ochromila nedělní provoz Masarykova nádraží

 
Se železničními poruchami se v poslední době, zdá se, roztrhl pytel. 6. listopadu kvůli poruše trakčního vedení ve Vršovicích nevyjely stovky vlaků, 17. listopadu se obdobný případ, rovněž ve Vršovicích opakoval. Nyní došlo k poruše trakčního vedení na Masarykově nádraží kolem třetí hodiny ranní. Vlaky odtud téměř po celý den nevyjížděly, ani sem nezajížděly. Provoz byl plně obnoven až ve večerních hodinách.
18.11.2018 08:20 |

podobné články

Prověšené vedení zastavilo vlaky na pražském Hlavním nádraží

 
Kvůli výpadkům proudu v důsledku prověšeného trakčního vedení byl v neděli přerušen provoz vlaků v Praze. Podle Českých drah došlo k poruše napájení trakčního vedení na Hlavním nádraží. Porucha byla i mezi Smíchovem a Radotínem, kde došlo k požáru v měnírně. Provoz na hlavním nádraží se podařilo částečně obnovit kolem 13. hodiny.
16.08.2020 13:15 |

podobné články

Velké potíže na kolejích v Praze: Přepálená trolej, mezi „hlavákem“ a Smíchovem nejezdily vlaky

 
Porucha trakčního vedení na pražském hlavním nádraží čtyři hodiny komplikovala železniční provoz v metropoli. Závada se dotkla desítek spojů včetně mezinárodních expresů, nabíraly velká zpoždění. Osobní vlaky mezi hlavním nádražím a Smíchovem vůbec nejezdily, sdělila mluvčí Správy železnic Radka Pistoriusová.
03.02.2020 13:40 |

podobné články

Zrušení spojů a zpoždění: Provoz vlaků mezi Krčí a Radotínem zkomplikovala porucha trakčního vedení

 
Porucha trakčního vedení v úterý ráno omezila v Praze provoz vlaků mezi Krčí a Radotínem. Některé spoje byly odřeknuty, ostatní mají zpoždění. Na webu o tom informovaly České dráhy (ČD) a na twitteru Pražská integrovaná doprava (PID). Podle ČD potrvá závada zhruba do 10:00, čas je ale pouze orientační.
15.06.2021 08:55 |

podobné články

Hodinová zpoždění i zrušené spoje: Porucha trakčního vedení ve Vršovicích zastavila vlaky z Prahy

 
Porucha trakčního vedení ve stanici Praha-Vršovice dnes na celé dopoledne omezila železniční dopravu v hlavním městě, zpozdila mezinárodní rychlíky i příměstské spoje. Některé vlaky vyjíždějící z Hlavního nádraží i dalších pražských stanic nabraly i víc než stominutová zpoždění, některé byly úplně zrušeny, další jezdily odklonem. I když se postupně vlaky rozjely, některá omezení především na dálkových spojích pocítí cestující ještě odpoledne.
17.11.2018 08:55 |

podobné články

Porucha vedení zastavila provoz vlaků mezi Radotínem a Smíchovem

 
Kvůli poruše trakčního vedení byl ve středu odpoledne přerušen provoz vlaků mezi pražským Radotínem a smíchovským nádražím. České dráhy nasadily v úseku náhradní kyvadlovou autobusovou dopravu. Výluka je plánována do 18 hodin.
20.01.2016 16:20 |

podobné články

Porucha troleje v Praze ochromila železniční dopravu: Osobní vlaky nevyjely, rychlíky měly zpoždění

 
Železniční dopravu v Praze ve středu ráno zkomplikovala porucha trakčního vedení ve stanici Praha-Vršovice. Několik osobních vlaků proto muselo být odřeknuto a některé rychlíkové spoje nabraly až hodinové zpoždění, uvedl web organizace Ropid, která organizuje veřejnou dopravu v hlavním městě a okolí. Velká zpoždění však měly také některé rychlíky. Provoz se stabilizoval kolem jedenácté, řekl mluvčí Českých drah Radek Joklík.
02.01.2020 07:00 |

podobné články

Porucha zabezpečení opět přerušila v Praze provoz linky metra C

 
Porucha zabezpečovacího zařízení dnes v ranní dopravní špičce na zhruba 40 minut přerušila provoz na lince C pražského metra mezi stanicemi Florenc a Ládví. Vyplývá to z informací na webu Dopravního podniku hlavního města Prahy. Kvůli poruše zabezpečení nejezdila linka C ve stejném úseku také v pondělí, provoz se přerušil na zhruba hodinu v odpolední špičce.
25.02.2014 08:45 |

podobné články

Mezi Smíchovem a Radotínem nejezdily až do večera vlaky linky S7. Výluku způsobila porucha vedení

 
Mezi Smíchovem a Radotínem nejezdily v pondělí od jedné hodiny odpoledne vlaky. U Radotína bylo totiž při odjezdu jednoho z vlaků poškozeno trakční vedení. Provoz vlaků linky S7 byl na trase přerušen úplně, expresy, jež jezdí mezi Prahou a Plzní, byly odkloněny mimo stanici Praha-Smíchov. Oprava trvala zhruba sedm hodin, po půl třetí byla zprůjezdněna jedna kolej, kolem osmé už jezdily vlaky bez omezení.
12.02.2018 14:50 |

podobné články

Strojvedoucí v šoku! Kus trakčního vedení u Chuchle prorazil čelní sklo vlaku

 
Vlakovou dopravu mezi Radotínem a Smíchovem ochromilo 1. ledna 2017 odpoledne poškození trakčního vedení. U Chuchle totiž kus z něj prorazilo čelní sklo jedoucího vlaku. Strojvedoucí byl otřesený.
01.01.2017 15:35 |

podobné články

Porucha zabezpečení opět přerušila provoz linky metra C

 
Porucha zabezpečovacího zařízení v úterý v ranní dopravní špičce na zhruba 40 minut přerušila provoz na lince C pražského metra mezi stanicemi Florenc a Ládví.
25.02.2014 08:40 |

podobné články

Vada na trakčním vedení komplikovala železniční dopravu v Praze. Oprava nastala po 7 hodinách

 
Kvůli poruše trakčního vedení v Praze na trati mezi Hostivaří a Vršovicemi nabraly v sobotu přes den některé rychlíky desítky minut zpoždění. Regionální linka S9 byla odkloněna přes Libeň. Poruchu trakčního vedení se podařilo opravit po sedmi hodinách.
05.06.2021 10:15 |

podobné články

Železniční komplikace: Kvůli strženému trakčnímu vedené stály vlaky mezi Prahou a Dobřichovicemi pět hodin

 
Porucha trakčního vedení komplikovala vlakovou dopravu mezi Prahou a Berounem. Konkrétně v úseku od Smíchova po Dobřichovice nejezdily pět hodin dálkové vlaky. Nahradit je musela náhradní autobusová doprava. Omezení provozu nastalo před 8:00, kolem 13:00 byl provoz obnoven.
30.07.2020 09:30 |

podobné články

Ranní komplikace v Holešovicích. Kvůli poruše nejezdily přes tržnici tramvaje

 
Dopravní komplikace zažili Pražané, kteří v úterní ráno cestovali do práce skrze Pražskou tržnici. V úseku mezi Strossmayerovým náměstím a Maninami totiž zhruba dvě hodiny nejezdily tramvaje. Na vině byla porucha trakčního vedení. Provoz se podařilo obnovit okolo 7:30.
24.07.2018 07:05 |

podobné články

Tramvaje z Palackého náměstí směrem do Modřan už jezdí. Porucha trakčního vedení vyřešena

 
V úseku od Palackého náměstí směrem do Modřan nejezdili dopoledne 15. září tramvaje – kvůli poruše trakčního vedení. Z Karlova náměstí až k Podolské vodárně jezdí náhradní autobusová doprava X3, odtud až do Modřan už tramvaje jezdí.
15.09.2017 09:35 |

podobné články

Tragédie na kolejích: Muž se dotkl tyčí trakčního vedení, dostal zásah 25 tisíc voltů

 
Tragickou událost na železniční trati mezi Podivínem a Ladnou na Břeclavsku vyšetřuje od čtvrtečního dopoledne policie. Podle svědků vstoupil kolem půl jedenácté do kolejiště neznámý muž ve věku mezi 30 až 35 roky, dotkl se tyčí trakčního vedení a po zásahu proudem na něm začalo hořet oblečení.
23.02.2017 14:25 |

podobné články

Provoz mezi pražským hlavním nádražím a Smíchovem je plně obnoven

 
Provoz mezi pražským Hlavním nádražím a Smíchovem na frekventované trati z Prahy do Berouna byl dnes kolem páté odpoledne plně obnoven. Ve středu večer ho zastavila srážka rychlíku Českých drah (ČD) s pracovním strojem v Praze na Vyšehradě. Zhruba od čtvrtečních 19:00 tam začaly vlaky jezdit po jedné koleji. Náměstek generálního inspektora Drážní inspekce Jan Kučera ČTK řekl, že za havárii mohlo s největší pravděpodobností selhání lidského faktoru.
19.09.2014 18:45 |

podobné články

Komplikace na kolejích! Spadlý sloup omezil na osm hodin provoz mezi Prahou a Dobřichovicemi

 
Spadlý sloup trakčního vedení do traťové koleje omezil od dnešního rána na téměř osm hodin provoz vlaků na frekventované trati mezi Prahou a středočeskými Dobřichovicemi. Provoz byl plně obnoven až odpoledne, vyplývá z infromací na webu společnosti Ropid, která organizuje dopravu v Praze a středních Čechách.
30.04.2021 08:40 |

podobné články

Pražská železnice byla bez proudu! V Chuchli hořela napájecí stanice, škoda desítky milionů

 
Hlavní nádraží v Praze postihla v neděli po poledni porucha trakčního vedení. Provoz vlaků na nádraží byl zastaven, částečně se ho povedlo obnovit po 13:00. Železniční dopravu v Praze navíc komplikoval požár napájecí stanice, kvůli kterému nejezdily vlaky na frekventované trati z hlavního města na Beroun. Škoda šplhá do desítek milionů.
16.08.2020 13:15 |

podobné články